Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

Sveikutės, esu naujokė norėčiau prisijungti prie jūsų rolleyes.gif
Iškart paklausiu, turėjau nesaugius lytinius santykius 3d. Pries ovuliacija, ar gali but kad pastojau? wub.gif
Noras labai didelis, tačiau bijau kad ir vėl neigiamas atsakymas kirs į paširdžius.... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EstaVa: 28 balandžio 2016 - 16:32
Oj kaip sveikinu 4u.gif ir linkiu nestuke.gif

Aš dariausi antradienį, iš tikro jau spirgu kaip noriu daryti vėl, bet ir bijau nieko nepamatyti, prisiskaičiau, kad geriausiai daryti 10-12 dieną, po galimo apvaisinimo. Tai čia gaunasi maždaug man gegužės 1d., kada ir mm turi pasirodyti.

QUOTE(MisTrust @ 2016 04 27, 22:54)
As turbut turiu vaiduokliuka jau  ax.gif netelpu savy  blush2.gif  kartosiu nt po poros dienu .. iki mm dar savaite liko... dariausi first response , kuri raso kad galima darytis jau 6 dienos pries laukiamas (nelaukiamas) mm ...


Papildyta:
Geriausia reikia bandyti, kai būna LH banga, kurią galima pagauti su OT. Man asmeniškai rodė tik dvi dienas prieš O teigiamą OT. Kai bandėm savais metodais skaičiuoti ir pasitikėti metodiniais apskaičiavimais, galimos O dienos, niekas nesigavo, dabar apsiginklavau OT ir termometru, kad žinočiau tiksliai.

QUOTE(EstaVa @ 2016 04 28, 17:31)
Sveikutės, esu naujokė norėčiau prisijungti prie jūsų rolleyes.gif
Iškart paklausiu, turėjau nesaugius lytinius santykius 3d. Pries ovuliacija, ar gali but kad pastojau?  wub.gif
Noras labai didelis, tačiau bijau kad ir vėl neigiamas atsakymas kirs į paširdžius....  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Atsakyti
mane uzpuole slapimtakiu infekcija unsure.gif ***** kaip nelaiku !!!... liko vos 5 dienos iki mmm ... sako kai kurioms tai pirmas zenklas nestumo.. ar buve jums taip ?.. unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes. As cia su tokiu klausimu...jis gan painus ir kuri nuspresite isigilinti busiu be galo dekinga. Niekur nerandu normalios info apie tai.. gal kartais zinosite ar galbut teko susidurti.
Pradesiu nuo grafikelio : http://tevu-darzelis...848@1603153b7f6

Pagal bt O ivykusi ar ne? Nors dabar jau nebezinau ka galvoti, kadangi buvo kelios dienos trukdziai irrr. Vel atsinaujino pienlige. Mazdaug nuo matavimo pradzios praejus savaitei -dviem.. del jos gali pakilti dirbtinai bt taip?

Zodziu jei galvotume kad o ivyko ziurint i grafika, graziai matosi kaip tris dienos is eiles pradeda krist bt ir artrja mm. Vakar vakare pradejo teplioti nezymiai. Viska suprantu- arteja. Bet kai pamaciau kartu su tepliojimu kiausinio baltymo isskyras, toookias skaidrias, tokias tasias... grinau grinai KB..nebesupratau kas daros. Ir esme tame jog tokiu as labsi ilgai neturejusi. Nuo tada kai pradejau gerti kt. Getiau netoli tris metus ir nustojau si rugseji. Tai iki vakr ju nebudavo . Na nepastebedavau . Ir dabar prasau. Pries pat mmm. Gal kas zinote ka gali reiksti??? Siandien jau sergu. Nera labai gausios bet sergu..
Ar gali tokios kb isskyros butu nuo zvakuciu?? Nebezinau ka galvoti. Ka cia reiskia..
Atsakyti
Sveikos busimos mamytes smile.gif stoju i jusu gretas ir pirma karta rasau Jums su klausimu... Jis turbut visiems jau aiskus, bet... Ar galiu buti nescia? g.gif

Dabar 21CD, pasireiskia daug imanomu simptomu, mane ir papykina ir sleikstulys ima, ir pilvo apacia maudzia, ir BT dabar pora dienu apie 37 - 37.2, nestumo testas neigiamas (daug neigiamu biggrin.gif ) jauciuosi keistai (visiskai neiprastai), pilva pucia ir krutine lyg jautresne...

Mes labai laukiam gandru, labai labai, tai gal man jau cia psichologiskai viskas vyksta.... g.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, stai ir vel as cia. Rasiau pries pora savaiciu, galvodama, kad tikrai patapau nestuke.gif , o ir nt kaip kurie rode vaiduokli, o pasirodo mano mmm atslinko 6dienas velavusios. Sugadinau tiek nt, kad geda kam ir pasakyt, dauguma dar pries mm, taigi noreciau visoms palinketi stiprybes ir islaukti kazkaip sukaupti visas jegas ir nesitestuoti iki bent jau 2dienos pries mm 4u.gif nes paskui labia liudna buna, jei vaiduokliukas koks pasirodo ir mm parsibeldzia verysad.gif sau pasizadejau, kad dabar nelauksiu savo mm dienos ir tada ziuresiu ir testus gadinsiu tik kai mm veluos blush2.gif zinoma jau nusipirkau ebay 30vnt 1miu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif gaila net paciai saves blush2.gif
BT matuoju, bet ji man kazkaip 36.9 vis dar rodo, nors mm jau parejo, tokia pat bt rode ir pries mm ir mm diena, veliau nematavau. kazin galetu rodyt koki uzdegima? Gal del to ir buvo tokios trumpos mm ir ilgai nesirode?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belunas9 @ 2016 05 02, 14:59)
Sveikos merginos, stai ir vel as cia. Rasiau pries pora savaiciu, galvodama, kad tikrai patapau  nestuke.gif , o ir nt kaip kurie rode vaiduokli, o pasirodo mano mmm atslinko 6dienas velavusios. Sugadinau tiek nt, kad geda kam ir pasakyt, dauguma dar pries mm, taigi noreciau visoms palinketi stiprybes ir islaukti kazkaip sukaupti visas jegas ir nesitestuoti iki bent jau 2dienos pries mm 4u.gif  nes paskui labia liudna buna, jei vaiduokliukas koks pasirodo ir mm parsibeldzia  verysad.gif sau pasizadejau, kad dabar nelauksiu savo mm dienos ir tada ziuresiu ir testus gadinsiu tik kai mm veluos  blush2.gif zinoma jau nusipirkau ebay 30vnt 1miu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif gaila net paciai saves blush2.gif


bigsmile.gif tokia pat kaip as sunglasses2.gif prisitestavus belenkiek blush2.gif ir gerokai per anksti biggrin.gif ir visus nestumo simptomus jau kone pajutus nezymius unsure.gif ir vaiduoklius 2 jau gavusi .... g.gif
mm geguzes 5 bus ..uz poros dienu.. ir jau visu kunu praktiskai jauciu, kad jos ateis doh.gif verysad.gif
siandien vel testavaus..neigiamas..... svarut svarutelis .jokio vaiduokliuko net vanago aki pajungus doh.gif verysad.gif
Atsakyti
ir visdel to... pigieji testukai pokstauja... kadangi pykinimo bangeles nesiliauja man , siandien brangu nusipirkau..first response.. gavosi vaiduokliukas matomas plika akimi ir is toli ir is arti... bigsmile.gif unsure.gif rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MisTrust @ 2016 05 03, 10:45)
bigsmile.gif  tokia pat kaip as  sunglasses2.gif  prisitestavus belenkiek  blush2.gif  ir gerokai per anksti biggrin.gif ir visus nestumo simptomus jau kone pajutus nezymius  unsure.gif  ir vaiduoklius 2 jau gavusi ....  g.gif 
mm geguzes 5 bus ..uz poros dienu.. ir jau visu kunu praktiskai jauciu, kad jos ateis  doh.gif  verysad.gif
siandien vel testavaus..neigiamas..... svarut svarutelis .jokio vaiduokliuko net vanago aki pajungus  doh.gif  verysad.gif


Labas 4u.gif zinau kaip jautiesi 4u.gif Palauk dar pora dieneliu ir tada kartok, bet zinau kaip sunku islaukti. As apturejau 2dienas mmm ir dvi dienas tepe rudai. dabar kelias dienas blogai jauciuosi, pykina, svaigsta galva, alkane pastoviai, krutine neskauda kai lieciu, bet padidejus ir ja atrodo degina is vidaus. Paskutini testa dariausi pries pat mmm ir buvo neigiamas, tai buvo praeita sekmadieni. Gal sakau ir man taip bus kaip mano pusseserei, kai laukesi jai testai nieko nerode ir ji 3 menesius turejo mm ir kai suprato, kad pykina ir pilva vis pamaudzia nusprende pas ginekologe nueit, o ten per echo pamate mojuojant leliuka blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Belunas9 @ 2016 05 03, 20:13)
Labas 4u.gif zinau kaip jautiesi 4u.gif Palauk dar pora dieneliu ir tada kartok, bet zinau kaip sunku islaukti. As apturejau 2dienas mmm ir dvi dienas tepe rudai. dabar kelias dienas blogai jauciuosi, pykina, svaigsta galva, alkane pastoviai, krutine neskauda kai lieciu, bet padidejus ir ja atrodo degina is vidaus. Paskutini testa dariausi pries pat mmm ir buvo neigiamas, tai buvo praeita sekmadieni. Gal sakau ir man taip bus kaip mano pusseserei, kai laukesi jai testai nieko nerode ir ji 3 menesius turejo mm ir kai suprato, kad pykina ir pilva vis pamaudzia nusprende pas ginekologe nueit, o ten per echo pamate mojuojant leliuka  blush2.gif  4u.gif

as jau uzskaitau savo siandienini ryskoka "vaiduokliuka" ...gerokai ryskesni uz ankstesnius du , kuriais abejojau. nebemanau kad sulauksiu mm bigsmile.gif krutine irgi nera skaudi , bet issipute kazkaip biggrin.gif didele labai atrodo . tepimo jokio ..
Atsakyti
QUOTE(MisTrust @ 2016 05 03, 20:18)
as jau uzskaitau savo siandienini ryskoka "vaiduokliuka" ...gerokai ryskesni uz ankstesnius du , kuriais abejojau.  nebemanau kad sulauksiu mm  bigsmile.gif  krutine irgi nera skaudi , bet issipute kazkaip biggrin.gif didele labai atrodo . tepimo jokio ..



Puikumelis 4u.gif labia jus sveikinu wub.gif 4u.gif nestuke.gif nestuke.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciukas 4u.gif linkiu greit prisijungti prie manes bigsmile.gif rolleyes.gif

o tie nestumai su ilgai neigiamais testais ir vykstanciomis mm - ganetinai daznas atvejis isties, kiek man teko dometis apie tai . ypac laukiantis mergaiciu .
manes mama taip laukesi, 3 menesius nezinodama apie mane nieko biggrin.gif
Atsakyti