Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji nėštumo požymiai

Sveikos merginos, as esu naujoke 4u.gif , man 27 metai, jau kaip ir pats tas laikas nestuke.gif
Geriau kt 1.5metu, ciklo kontroliavimui(buvo dinge mm 2menesiam, tai cia uk padare skana ir dave kt).. Nutareme mest I sali si nuoda ir nusprendem, kaip bus taip bus, tiesiog jei pavyks is kart- puiku, jei ne- near bedos, tiesiog megaujames ax.gif
Zinoma, nebuciau moteris jei I gala ciklo nepatikrinciau ovuliacijos skaiciuokles lotuliukas.gif Kaip ir turejome pataikyti blush2.gif tik kad va nezinau kiek cia mano skaiciavimai tikslus is kart po kt.
Mmm turetu ateiti 2dieni, bet nuo praeito sekmadienio man labai skauda spenelius. pamaudena krutine. Treciadieni - jauciausi kaip sulauzyta, nuo tada prasiedejo pilvo maudenimai ir pykinimas, burnos sausumas. Pradejo smirdeti isskalbti dzabuziai metalo kvapu, metalo skonis ir sausa burna kiekviena ryta.. paskutines pora dienu istisai pykina, ypac rytais ir nakti atsigulus I lova, pilvas jauciasi kaip guzas, tempia sonus ir maudzia grynai taip pat kaip per mmm. Vakar testas lyg rode vaiduokli, bet siandien toks pats darant po pietu, nerodo nieko, kitas lyg rodo II tik isdziuves(ebay)..
Jus moterytes turbut esat labiau patyre uz mane, ka manot, ar tai savijauta del kt nutraukimo ar vis tik mus pavyko? nestuke.gif
Vykstu I lietuva 2sav begy, jau uzsirasiau pas gine, kad patikrintu jei nelabosios atsibastys, visitek noriu zinot ar viskas su manim gerai.
Dekoju uz patarimus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belunas9: 17 balandžio 2016 - 17:31
Labukas 4u.gif planuojam ir mes... 4men jau bandom... kasmenesi dar nesulaukus artejanciu mm pradedu aktyviai gadinti nt blush2.gif tiesiog.. is sportinio intereso biggrin.gif ... vis laukiu ir laukiu ... kada vanago akimi izvelgsiu jau ta rausvaji bruksneli ...... wub.gif
sios mm turetu buti geguzes 4-5 panasiai ... as jau gadinu nt ...................... biggrin.gif ir zinoma, dar nieko smagaus neparodo jie ... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MisTrust @ 2016 04 26, 02:54)
Labukas  4u.gif  planuojam ir mes... 4men jau bandom... kasmenesi dar nesulaukus artejanciu mm pradedu aktyviai gadinti nt  blush2.gif  tiesiog.. is sportinio intereso  biggrin.gif  ...  vis laukiu ir laukiu ... kada vanago akimi izvelgsiu jau ta rausvaji bruksneli ......  wub.gif
sios mm turetu buti geguzes 4-5 panasiai ... as jau gadinu nt ...................... biggrin.gif ir zinoma, dar nieko smagaus neparodo jie ...  ax.gif

Tai ir neturetu dar rodyt, juk labai anksti smile.gif
Atsakyti
Labukas, ir man nerodo, nors žiūrėjau blink.gif ir rankų nepaleidau koks 10 minučių, ir varčiau ir kraipiau doh.gif ir nieko ryški - aiški viena juostelė. MMM turėtų būt gegužės 1-2 d., ciklas gan reguliarus, o aš visai jų nelaukiu schmoll.gif dabar kentėsiu anksčiau minėtų dienų nedarysiu, kad nebepanikuočiau, bandydama ką nors įžvelgti, nors skaičiau, kad NT galima pradėti galinti 7-10 dienų po O. Tikiuosi, kad tai tiesiog buvo per anksti. rolleyes.gif


QUOTE(MisTrust @ 2016 04 26, 02:54)
Labukas  4u.gif  planuojam ir mes... 4men jau bandom... kasmenesi dar nesulaukus artejanciu mm pradedu aktyviai gadinti nt  blush2.gif  tiesiog.. is sportinio intereso  biggrin.gif  ...  vis laukiu ir laukiu ... kada vanago akimi izvelgsiu jau ta rausvaji bruksneli ......  wub.gif
sios mm turetu buti geguzes 4-5 panasiai ... as jau gadinu nt ...................... biggrin.gif ir zinoma, dar nieko smagaus neparodo jie ...  ax.gif

Atsakyti
aj as tai nepanikuoju biggrin.gif siusioju, kaip sakiau " is sportinio intereso" biggrin.gif iprotis jau .. aisku ieskau labiausiai tos rausvos uzuominos..bet jei ner tai ner .. laukiu kitos dienos biggrin.gif o kartais dar ir vakare siusteliu biggrin.gif kaip labanaktuko rituala biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunflowers @ 2016 04 26, 05:35)
Tai ir neturetu dar rodyt, juk labai anksti smile.gif

zinau blush2.gif bet del visa ko biggrin.gif pries tai su dukrele 10 dienu iki mm parode jau wub.gif nes as pastojau vos kelios dienos po mm .. o ne per ciklo viduri .. turbut del to .
si menesi "kontroliniu namu darbu" dienos bvo 15 ; 19 ir 20 biggrin.gif
keisciausia tai kad nuo 19 iki pat 23 OT isliko smarkiai ryskus ... ir pykino .. ir dabar dar papykina...
OT nebeturiu ... tik NT .. tai nebegaliu palyginti kas vyksta.. sakoma OT kartais klysta kuri hormona uzgaudo ir tesiasi teigiami del pastojimo bigsmile.gif laukiu nauju OT deliverio bigsmile.gif o kolkas gadinu nt sau ramiai ..
tas pykinimas tai ... mane su kitais nestumais pykino nuo pat pradzios iki gimdymo ... 24/7 .. ne tik pykino bet ir iki pergeles uztampydavo doh.gif
del to biski vilties suteikia ir dabartine savijauta.. bet man gal jau moralinis nestumas vyksta doh.gif
nes jau kelintas menuo ir vien del ovuliacijos uzpykina nesmagiai...
ech... sunku planuot ir laukti.. bet verta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MisTrust: 26 balandžio 2016 - 13:27
sveikos,
prisijungiu prie planuojanciu pasnekesiu, nenaudojam jokiu kontraceptiniu priemoniu, tik apart mazdaug ciklo viduryje siek tiek susilaikom, bet kai ciklas nevisai reguliarus, tai galiu ir nepataikyti, mm turejo prasideti 04 03, aisku pas mane ciklas nereguliarus, galvojau na, neprasideda, prasides po savaites ar dvieju, daugiau negu 2 savaites nera uzsitese. mm vis neprasideda, testus dariau 04 04, ir 04 19, bet jie neigiami, na aisku paskutinio testo neapziurejau lb gal buvo vaiduokliukas..keista kad taip ilgai nera mm, pastebejau lb troskinti pradejo, krutines nemaudzia, nepykina, vienu metu buvo silpna pasidare..bet daugiau jokiu kitu nestumo pozymiu nera...kazin del ko mm neprasideda, siuo metu nera stresiniu situaciju, reiks bandyti dar viena nestumo testa pasidaryti. g.gif
Atsakyti
susipainiojau, jus planuojat ar susilaikot galimu ovuliaciju metu ?.....
jei ciklas nereguliarus is esmes - tai labai sunku pasakyti kodel sikart jos vel uzsitesusios....
Atsakyti
prie planuojanciu smile.gif ir persiskaiciau savo ciklo trukme tai jis svyruoja nuo 35-40 dienų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _wHiTe RoSe_: 26 balandžio 2016 - 15:25
ilgas ciklas tikrai... neturiu patirties tokios kaip skaiciuoti nereguliarius ciklus ir planuoti nestuma... pas mane kaip laikrodukas nuo pat 13 metu lygiai 28 dienos ...
Atsakyti
tikriausiai turite daug NT, tada galima gadint 4u.gif aš turiu tik keleta, ir krūva OT.
Kažkaip nepagalvojau OT padaryt po O, nes man 18-19 OT buvo ryškus, o 20 visai bankus, 21 taip pat, įvertinau kaip neigiamus ir toliau OT nedariau. Kelias dienas kas ryt nuo kokio 10 iki 14 val. tiek tampe tampe, pasidariau NT, neigiamas, bet tikiuos, kad dar tiesiog anksti.
Aš jau kokiu 3 mėn. kasmėnesį prigalvoju, kad jau nestuke.gif vis emocinis nestuke.gif skaičiau apie požymius, matyt visus bandau prisitaikyt, nes taip jau laukiu wub.gif


QUOTE(MisTrust @ 2016 04 26, 14:25)
aj as tai nepanikuoju  biggrin.gif  siusioju, kaip sakiau " is sportinio intereso" biggrin.gif iprotis jau .. aisku ieskau labiausiai tos rausvos uzuominos..bet jei ner tai ner .. laukiu kitos dienos biggrin.gif o kartais dar ir vakare siusteliu biggrin.gif kaip labanaktuko rituala  biggrin.gif
Papildyta:

zinau  blush2.gif  bet del visa ko biggrin.gif pries tai su dukrele 10 dienu iki mm parode jau  wub.gif  nes as pastojau vos kelios dienos po mm .. o ne per ciklo viduri .. turbut del to .
si menesi "kontroliniu namu darbu" dienos bvo 15 ; 19 ir 20  biggrin.gif
keisciausia tai kad nuo 19 iki pat 23 OT isliko smarkiai ryskus ... ir pykino .. ir dabar dar papykina...
OT nebeturiu ... tik NT .. tai nebegaliu palyginti kas vyksta.. sakoma OT kartais klysta kuri hormona uzgaudo ir tesiasi teigiami del pastojimo  bigsmile.gif  laukiu nauju OT deliverio  bigsmile.gif o kolkas gadinu nt sau ramiai ..
tas pykinimas tai ... mane su kitais nestumais pykino nuo pat pradzios iki gimdymo ... 24/7 .. ne tik pykino bet ir iki pergeles uztampydavo  doh.gif 
del to biski vilties suteikia ir dabartine savijauta.. bet man gal jau moralinis nestumas vyksta  doh.gif
nes jau kelintas menuo ir vien del ovuliacijos uzpykina nesmagiai...
ech... sunku planuot ir laukti.. bet verta...

Atsakyti
as irgi visus imanomus simptomus jau priskiriu nestumui galimam doh.gif rolleyes.gif
pvz plaukai jau per greit susiriebalina , siand vel supykino gurkstelejus arbatos rytines biggrin.gif visdar patampo pamaudineja kairiaja kiauside ir nugara... ov sakykim buvo 18 kazkur.. jau kaip ir gana turetu buti tu maudimu .. nemalonus maudinejimasis kyla gimdukej ... gal ir pries mm cia jau biggrin.gif bet nu o gal ne biggrin.gif ir taip kas menesi .. vis ieskau po padidinamuoju stiklu savy nestumo biggrin.gif
Atsakyti
As turbut turiu vaiduokliuka jau ax.gif netelpu savy blush2.gif kartosiu nt po poros dienu .. iki mm dar savaite liko... dariausi first response , kuri raso kad galima darytis jau 6 dienos pries laukiamas (nelaukiamas) mm ...
Atsakyti