Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoratyviniai triušiai

Dėl šieno - stebėt kakučius reik. Jei kaip vynuogių kekės tokie mėtos, tada mažai šieno, reiktų neduot papildomo maisto ir pasodint ant šieno dietos... išalks ir valgys.

Mes vakar su visa zuikių šeima pas gyd buvom.. vaikai auga gerai, gyd net į rankas neėmė, parodžiau iš tolo, kad kolkas nereik nerimaut, vystos kaip pagal knygutę, jau lipa iš guolio palakstyt, nuo šiandien visi paeiliuj pabėgioja - kas kietesnis ir drąsesnis matyt žaidžia, nors vis dar daugumą laiko miega. Na o ponia gavo vaistų leidžiamų vakar, o daba namuose ryte vakare sugirdyt reik nuo skaismo ir priešuždegiminius, masažuoti papuką. Vargšės visas pilvas mėlynas, sukietėjęs, kaip supratau ir kiek mačiau - vaikai nučiulpė, nes įsisiurbia belekur kur tik pataiko... tai glosčiau, masažavau pusvalandį ryte... prie vaikų eina, maitina mažai pati, tenka vaikus kelt į transporterį, tada ją ten dėt, kad pamaitintų, nes tada negali pabėgt... dvi tris min ir paleidžiu... bet vaikus uosto, apsiprausia, prižiūri. Tėvelis labai padeda - gano vaikus, uostinėja, ji bando ir jam į pilvą įsisiurbt...ir jis labai guodžia mamytę... žodžiu, jei einu prie narvo, tai jau ji slepias už savo didvyrio smile.gif gyvenimas sukas tik apie zuikelius ir mano vaikus smile.gif gerai, kad šiuo metu nedirbu, o sergu, ir dar minimum du mėn namie sėdėsiu...
Papildyta:
QUOTE(mylimuke! @ 2017 01 14, 22:30)
koks rupestis  wub.gif  sveikatos jums...

Niekad neesu ta, kuri perdėtai rūpinas gyvūnais... visad šuo buvo tik šuo katė -tik katė... tačiau dabar kitaip kažkas... matyt atradau sau skirtą gyvūną rolleyes.gif nu tooookio mielumo zuikė... aš ją minkau skaudžiai, o ji tik guli ant nugaros ir atsidūsta... gal supranta, kaip raminu ir guodžiu, gal pagerėja po minkymų...
Atsakyti
QUOTE(rami_123 @ 2017 01 16, 15:16)
Dėl šieno - stebėt kakučius reik. Jei kaip vynuogių kekės tokie mėtos, tada mažai šieno, reiktų neduot papildomo maisto ir pasodint ant šieno dietos... išalks ir valgys.




kaip gražiai jūsų šeimyna gyvena.. smile.gif lunkiu pasveikti triušienei smile.gif

ką jūs turite galvoje "kaip vynuogių kekės"? Kad vienoje vietoje krūva, ar kad viduriuoja? unsure.gif
Atsakyti
Niekada su jokiu gyvūnu neturėjau tokių bėdų... mano madam dieną pastebėjau kad didėja plotas ant pilvo , krūtinės toks mėlstelėjęs ir lyg viduj pūlingas, kietas... nulėkėm pas gyd... na, sako, mastitas... ir tas papas sutinęs masažuojant nelabai išsimasažuoja, pienas neišbėga, gyd tik su adata pradūrus šiek tiek nuleido...antibus leis kas antrą dieną... beja, aš ne Lietuvoj, tai kainos... vakar 35, šiandien 18... vien konsultacija būna 20... šiand kaip pakartotinę užskaitė, tai nežinau kiek ėmė už konsultaciją, kiek vaistai... bet prabuvom gal 50 min.. bet kadangi dieną matydama, kaip tas melsvas plotas didėja, ir apsižliumbus kambary, supratau, kad jau kiek kainuos - tiek... bet padarysiu ką tik galiu... net gyd pasakiau, kad jei reiks pieną nutraukt duot mažiams, tai esu pasirįžus mišinukais maitint ir tapt daugiavaike mama pilnu etatu... neesu tokia verksnė, bet... nu ji tokia miela... taip galvą man po delnu deda, slepiasi, guodžiasi... niekad tokia miela nebuvo, o kai susilajkė vaikų - nu taip pasikeitė, tapo mylimiausia...
Papildyta:
QUOTE(lajswe @ 2017 01 16, 18:58)
kaip gražiai jūsų šeimyna gyvena.. smile.gif lunkiu pasveikti triušienei smile.gif

ką jūs turite galvoje "kaip vynuogių kekės"? Kad vienoje vietoje krūva, ar kad viduriuoja?  unsure.gif

Aš vieniša mama su dviem vaikais ir 9 triušiais, tai jau 11 dienų esu panaši į tą kačių ponią iš simpsonų 😂

Kaip vynuogių kekė, tai maži kamuoliukai, bet jie sulipę į vieną. Na, gryna vynuogių kekė ;) jei tik kieti kamuoliukai mėtos pavieniai, kur iškrenta vis iš kišenių triušiams lakstant, tai viskas su maistu gerai - vadinas tas vynuogių kekeles jie suvalgo.
Radau šią info prieš porą dienų. Tie šūdukai vadinas berods aklosios žarnos šūdukai, nežinau ar tiksliai išvertus taip skamba. Juos zuikiai suvalgo, ir iš jų gauna maisto medžiagas, todėl paprastai mes jų nematom. Tačiau kai zuikis gauna perdaug papildomo maisto - jų nesuvalgo pakakojęs, dėl to trūksta mineralų, ir tie šūdukai kali aplipt užpakalį, po to musės deda kiaušinius ten ir tt... mano mergina nuo pirmų dienų kekėm pakakoja... būdavo ir prisėda, pritrypia... po to kurį laiką nematau, ir vėl atsiranda... tai valau užpakalį kartas nuo karto...na, ir grindis kur prilipdo savo košės... o kekes pamatau jų tūlike. Porą dienų į savaitė pavaro taip. O bernas kakoja kamuoliukais, kurie jam vis byra iš kišenukų kur belakstytų, visur žymis kelią, ir pro aptvaro tarpus pamėto į kambarį, tai einant paspardom po namus, po to pakampėse vaikai žaisdami randa 😂
vartotojo įkelta nuotrauka
Va pirmas geras kakalas antras tas kuris turėtų būt iškart suvalgomas, ir jo neturėtume matyti. Jei matom - perdaug kito maisto. O šieno turi gaut tiek kokio dydžio pats yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rami_123: 17 sausio 2017 - 00:01
QUOTE(rami_123 @ 2017 01 17, 00:58)
Niekada su jokiu gyvūnu neturėjau tokių bėdų... mano madam dieną pastebėjau kad didėja plotas ant pilvo , krūtinės toks mėlstelėjęs ir lyg viduj pūlingas, kietas... nulėkėm pas gyd... na, sako, mastitas... ir tas papas sutinęs masažuojant nelabai išsimasažuoja, pienas neišbėga, gyd tik su adata pradūrus šiek tiek nuleido...antibus leis kas antrą dieną... beja, aš ne Lietuvoj, tai kainos... vakar 35, šiandien 18... vien konsultacija būna 20... šiand kaip pakartotinę užskaitė, tai nežinau kiek ėmė už konsultaciją, kiek vaistai... bet prabuvom gal 50 min.. bet kadangi dieną matydama, kaip tas melsvas plotas didėja, ir apsižliumbus kambary, supratau, kad jau kiek kainuos - tiek... bet padarysiu ką tik galiu... net gyd pasakiau, kad jei reiks pieną nutraukt duot mažiams, tai esu pasirįžus mišinukais maitint ir tapt daugiavaike mama pilnu etatu... neesu tokia verksnė, bet... nu ji tokia miela... taip galvą man po delnu deda, slepiasi, guodžiasi... niekad tokia miela nebuvo, o kai susilajkė vaikų - nu taip pasikeitė, tapo mylimiausia...



aš įsivaizduoju kaip sunku, nes yra prisirišimas prie augintinių, labai sunku matyti kenčiantį gyvūną, o dar savą.. tikria labai užjaučiu dėl tokios patirties.. bet mane žavi ir jūsų pasiryžimas rūpintis mažiukais 4u.gif Kiek jiems laiko? turbūt nuo kokio 1 mėn. jau gali išgyvent savarankiškai?
Atsakyti
QUOTE(lajswe @ 2017 01 17, 20:00)
aš įsivaizduoju kaip sunku, nes yra prisirišimas prie augintinių, labai sunku matyti kenčiantį gyvūną, o dar savą.. tikria labai užjaučiu dėl tokios patirties.. bet mane žavi ir jūsų pasiryžimas rūpintis mažiukais 4u.gif  Kiek jiems laiko? turbūt nuo kokio 1 mėn. jau gali išgyvent savarankiškai?

Jie gimę sausio 5 d smile.gif pradeda kramtyt kažką radę, bet pienukas dar mėnesį reikalingas... bet nieko - jei netyčia negalės gaut mamos pieno - yra pakaitinis pienukas smile.gif aš kitaip negaliu... tiesiog negaliu palikt likimo valiai... vienas po gimimo sekantį rytą negyvas buvo... radus buvau šaltą dar judantį, ir iš neišprusimo nežinojau, kad reik šildyt ir dėt atgal, nes nuo papuko atsiklijavo kai valgė pervėlai, todėl iš lizdo išneštas buvo...o galvojau, kad mama atmetė kaip kokį nesveiką ar pan... tokia kalta jaučiuos... todėl likusius labai prižiūriu... jau tokie tikri triušiukai smile.gif visus judinu, pamaigau kelis kart dienoj, ar juda, pilvus apžiūriu, ar nesulysę, madam šieną laikau rankoj kad valgytų - jai taip skaniau nei nuo žemės ar iš ėdžių biggrin.gif
Mamytei vienas papulis užsiklijavęs aklinai... niekaip neišėjo pienas... ryt varysim antibiotikų ir prašysiu kad drenuotų ar pan, nes nu skauda gi...pasakyt negali... prisiliečiau vakare, tai atšoko... o aš pažadėjau, kad nebeniurkysiu...visą rytą bandžiau prakudint šašą ant spenelio, bet jau ten namų sąlygom nieko nebus... nėr baisiai prisirpus, bet guzas yra... bet nieko, ryt padės gyd, išgyvensim tą baisumą ir viskas tvarkoj bus smile.gif
Man žiauriai fain stebėt triušius...galvojau kad jie kvaili pūkučiai, skirti narve sėdėt... bet kur tau... ateinu vaikučius pamyluot, tai tėtukas į koją kanda, kelnes valgo, iš nugaros priėjęs lipa ant kupros biggrin.gif o jei damutę pajudinau, gina. O damutė kartais prieina ir nosį kiša po delnu...lyg guostųs.. taip gera gera būna... šiand vieną pastebėjau vaiką su viena akim neatsimerkiančia, tai lėkiau į vonią pravalyt. Kai parnešiau, tai koks vėjas narve buvo... nu piktas tėvo žvilgsnis...
O panika kokia buvo kai vaikai ir žmona pas gyd buvo išvežti... vyrukas depresijoj mergaitės mėgstamiausioj vietoj gulėjo smile.gif ryt tik ji važiuos... tai galės vaikus ganyt...
Žodžiu, apie savo ilgaausius galėčiau kalbėt ir kalbėt... ta jų meilė vienas kitam... ir pasikeitęs mano požiūris į mergaitę... kokia ji mama nuostabi... vis giriu, kokia rūpestinga ir šauni. Pasakau jai, kad žmonių mamos ne visad tokios rūpestingos smile.gif net dabar su skausmais eina pas vaikiukus smile.gif ir kaip dėl tokių gyvūnėlių nesistengt... kai ateina, nosį kiša, pirštą palaižo, krimsteli švelniai smile.gif nu aišku pirma aš pas juos ateinu smile.gif
Papildyta:
Nežinau kaip foto įdėt iš fb... fb postas
Gal matysis. Mano keli mažiai
Atsakyti
QUOTE(Margarita3 @ 2016 11 27, 11:08)
Sveiki.Gal zinote, nuo ko zuikuciai viduriuoja?Pradejo viduriuoti siandien, atrodo kazkokio kito maisto nesame dave unsure.gif


Mūsu triušis vis viduriuodavo.Gavom jį 1,5m.,neviduriavo,o po kokių kelių mėn.ėmė viduriuot.Teko atsisakyt bet kokių daržovių (tik vasarą duodavom žolės,ir tai ribotai).Ėmėm maitint spec.granuliuotu maistu (t.žalios spalvos).Į jį tik truputį kitokio triušių maisto įmaišydavom.Tai nuo tokio maitinimo geriau buvo,bet vistiek į savaitę kelis sykius viduriuodavo(visai skystai).Savo tų vynuoginių kekių niekada neėsdavo,gal dėl to tas jo virškinimas nekoks buvo.Esu bandžius girdyt gerosiomis bakterijomis,bet negerdavo.Iš gertuvės išvis negerdavo,o švirkštu irgi spjaudavo lauk.Na taip ir nugyveno savo gyvenimą-6m.
QUOTE(rami_123 @ 2017 01 05, 01:54)
Sveiki vėl. Na, taigi prieš pusvalandį sulaukėme šeimos pagausėjimo...


Kaip miela skaityti jūsų žinutes. wub.gif Sėkmės jums! 4u.gif Ir foto kokios fainos.

QUOTE(lajswe @ 2017 01 12, 18:48)
Sveiki, mano triušis nebeėda žolės - ištraukia iš ėdžių, išmėto daugiausia ant kraiko, dalį apkakoja, po to dalį šiaudų pasirankioja nuo žemės, dalį vėl traukia iš ėdžių.. DUodame mažiau maisto, kad tik daugiau šieno ėstų, bet niekas nesikeičia. Ką tai reiškia? Šieno nekeitėme

Mūsų irgi mažai ėsdavo.
Atsakyti


QUOTE(Liutukeee @ 2017 01 18, 13:42)
Kaip miela skaityti jūsų žinutes. wub.gif Sėkmės jums! 4u.gif Ir foto kokios fainos.

4u.gif ačiū. Sėkmės reiks. Nes šiandien pas gydytoją neišgirdau nieko gero... 50:50 kad pasitaisys... galvojom su gyd kaip elgtis... nutarėm, kad reik bandyt mažiukus nuo mamos pieno pervest ant mišinuko... kokią valandą žaidžiau su švirkštu... tik du truputį pagėrė. Vienas 1ml kitas 2... o per dieną apie 20 reik... aišku, valgė iš mamos jie... uždarysiu nakčiai jų narvą ir ryte kelsiuos pusvalandžiu anksčiau, kad pamaitint vaikus... mamytei reikia dabar jėgų neeikvoti, o pienuko gamyba daug iš jos reikalauja... pradėjo ji man myžinėti...tai ant dekio, tai ant guolio... na,aptvare dekiukus du turi - slėpynių ten žaidžia po jais landžiojant.. manau myžinėja nes blogai jaučias..
Vis klausia žmonės, ką su vaikiukais darysiu... o aš ir nežinau...visi 7pravardes turi... 4 tikrai lieka namie... ir kitų nenoriu niekam atiduot smile.gif
Atsakyti
Ant kiek reik nuprotėjus būt... į fb pafilmavau life video... atsiguliau į lovą ir du krt peržiūrėjau išsišiepus... ech... padariau viešą, tai jei kam įdomu nepilnai dviejų sav zuikeliai - pamatyt galite per aną nuorodą į fotkes kur mečiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rami_123 @ 2017 01 18, 23:16)
Ant kiek reik nuprotėjus būt... į fb pafilmavau life video... atsiguliau į lovą ir du krt peržiūrėjau išsišiepus... ech... padariau viešą, tai jei kam įdomu nepilnai dviejų sav zuikeliai - pamatyt galite per aną nuorodą į fotkes kur mečiau smile.gif

As vakar paziurejau foto, nu tokie mielybes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2017 01 19, 20:07)
As vakar paziurejau foto, nu tokie mielybes  wub.gif

Žiauriai. Ypač jei pirmą kart tokie mažuliai matomi... aš niekad nemačius mažų zuikelių smile.gif šuniukus tik esu nuo gimdymo auginus kartu su kalaite, bet čia gal prieš 20 metų buvo...
Mišinuką geria 4 iš 7 vaikų...kiti atsisako. O tie po mišinuko dar mamą nučiulpia... o ji eina pas vaikus, veržias, lipa per galvą, ir nuėjus tupi patenkinta... sakiau reiks pasimt mišininius kitur maitint, kad po mišinio nebeeitų pieno gert.. o ji maitins mažiau, tai pieno mažiau gaminsis... po to po biškį ir anuos paimsiu... nes žaizdos pilvo baisios... bet antibai padeda. Priežasties tikslios nežinom, bet gali mastitas arba berods stafilokokas būt... Tačiau gydytojas sakė dar neskubėt tyrimų daryt, nes antibai padeda, o tyrimas brangokas bus..
Atsakyti
QUOTE(rami_123 @ 2017 01 19, 00:16)
Ant kiek reik nuprotėjus būt... į fb pafilmavau life video... atsiguliau į lovą ir du krt peržiūrėjau išsišiepus... ech... padariau viešą, tai jei kam įdomu nepilnai dviejų sav zuikeliai - pamatyt galite per aną nuorodą į fotkes kur mečiau smile.gif


kokie tobuli wub.gif wub.gif nesu iš arti mačiusi zuikiukų, taip juokinagi ropinėja biggrin.gif
Atsakyti
aaaiii kaip noretusi juos paglostyt paniurkyt, kai ju tiek daug, visa puku kruva, tai isvis wub.gif
Atsakyti