Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoratyviniai triušiai

Sveiki vėl. Na, taigi prieš pusvalandį sulaukėme šeimos pagausėjimo... bėda ta, kad abu tėveliai pas mane auga vienam aptvare, tai nežinau kaip elgtis... vakar madam primyžo už wc narvo ribų. Ženklą supratau taip: "narve gimdysiu, nemyžam čia" todėl padėjau wc dėžę šone narvo. Ir puikiai tarnavo ji pagal paskirtį. Vakar vakare susisuko lizdą vėl naujai... ir dabar pagimdė. Visi juokės, kad nusišneku, nes madam liekna... o aš vadovavaus jos elgesiu, ir nesuklydau... dabar ji su vaikais uždaryta narve 100×60.
Žiauriai norėčiau kad kažkas atsirastų kas gali pakonsuluoti - jei ją išleisiu, ar tėvas (jau kastruotas, 20 gruodžio...) neišpjaus naujagimių; ar ji nepaliks vaikų?
Aš į tai žiūriu žiauriai rimtai ir man čia didžiulis stresas smile.gif
Atsakyti
Triusis nusilauze naga, nestipriai kraujuoja, ar butina pas veta vezt?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2017 01 05, 11:14)
Triusis nusilauze naga, nestipriai kraujuoja, ar butina pas veta vezt?

Jei kraujuoja neilgai - nevežčiau...

Mano zuikiukai auga. Vienas atmestas buvo. Liko 7 vaikiukai.. tėtis neskriaudžia, bet naktį mama su vaikais lieka uždaryta kad ramiau būtų
Atsakyti
QUOTE(rami_123 @ 2017 01 07, 00:39)
Jei kraujuoja neilgai - nevežčiau...

Mano zuikiukai auga. Vienas atmestas buvo. Liko 7 vaikiukai.. tėtis neskriaudžia, bet naktį mama su vaikais lieka uždaryta kad ramiau būtų

Beda issisprende. Tas paluzes nagas nukrito ir mebesikabina jau.

Dalinsit vaikiukus?
Kokia rusis jusu triusiuku?
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2017 01 06, 23:41)
Beda issisprende. Tas paluzes nagas nukrito ir mebesikabina jau.

Dalinsit vaikiukus?
Kokia rusis jusu triusiuku?

Dekoratyviniai. Olandiškai dweg, nežn kaip skaitosi lietuviškai. Nežinau, ką darysiu su vaikais... bandysiu ieškoti gerų žmonių... bet bijau labai, kad ims dėl pramogos mėnesiui dviem, po to atidavinės... tai tarsiuos, kad jei pabos, kad grąžintų... o kas liks - pasiliksim... patinus iškastruosim, nešaudys namie, o ir neprisidirbs.. tik po kokių 2-3 mėn reiks atskirt nuo patelių, kad iki kastravimo nebūtų nelaimės.. turi didelį zuikių kambarį, kur kolkas jiems skirta apie 4 kv m, bet galima plėstis iki 13 ax.gif zuikių aptvare su vaikais šiandien prasėdėjom viso kokias tris valandas... taip smagu žaist. Mano damutė pasidarė meili tokia...seniau baikšti buvo, dabar ateina pasiglostyt, tai smagu. Po visus namus neleidžiu, nes namai nepritaikyti jiems, pavojinga.
Atsakyti

Sveiki!gal kam bus aktualu:)tieko pries pat N.M. uzmegditi savo senuka buvo taip skaudu 😭

Buvo viskas pritaikita ir patogu labai.

Gal kam reikia:

http://www.skelbiu.l...s-26974849.html

Atsakyti

Turiu dar poka sieno.

Guoli triusiukui.

Indeli maistui laikiti.

Atsakyti
QUOTE(Evelinarudakova @ 2017 01 08, 19:39)
<p>Sveiki!gal kam bus aktualu:)tieko pries pat N.M. uzmegditi savo senuka buvo taip skaudu 😭</p><p>Buvo viskas pritaikita ir patogu labai.</p><p>Gal kam reikia:</p><p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.skelbiu.lt/skelbimai/ferplast-casita-80-narvas-26974849.html'>http://www.skelbiu.lt/skelbimai/ferplast-casita-80-narvas-26974849.html</a></p>

o uz kiek vien transportavimo deze atiduotumet? ax.gif
Atsakyti
Sveiki, mano triušis nebeėda žolės - ištraukia iš ėdžių, išmėto daugiausia ant kraiko, dalį apkakoja, po to dalį šiaudų pasirankioja nuo žemės, dalį vėl traukia iš ėdžių.. DUodame mažiau maisto, kad tik daugiau šieno ėstų, bet niekas nesikeičia. Ką tai reiškia? Šieno nekeitėme
Atsakyti
QUOTE(lajswe @ 2017 01 12, 17:48)
Sveiki, mano triušis nebeėda žolės - ištraukia iš ėdžių, išmėto daugiausia ant kraiko, dalį apkakoja, po to dalį šiaudų pasirankioja nuo žemės, dalį vėl traukia iš ėdžių.. DUodame mažiau maisto, kad tik daugiau šieno ėstų, bet niekas nesikeičia. Ką tai reiškia? Šieno nekeitėme

Gal nenori. Aš kažkaip to nelabai sureikšminu... gal maisto labiau nori, įprato jo gaut daugiau...

Mano žindyvė šiandien kažkokia ne tokia... visą dieną stebėjau ir matau kad nu ne taip kažkas... apčiupinėjau vieną kart, antrą... iš trečio radau - vienas papukas po speneliu toks kaip sutinęs... nevalgo nieko - nei špinatas domina, nei salota morkos atsikando ir tiek... gert tai vaikščiojau iš paskos su bonka kad duot tai pagėrė...nu ir ką - gyd tik pirmadienį... tai guldausi dabar ponią ant savo kelių pilvu į viršų, masažuoju papą, ir leliukus dėlioju pirma prie sutinusio po to prie kitų papų...paeiliuj... o ką daryt blyn... ir jai kitaip blogai ir jiems... po tokių pamaitinimų gal paminkštėjo guzikas ir pakramtė salotos lapo biškį... naktį kelsiuos masažuot ir maitint... jei ryte nepagerės, teks skubią pagalbą kviest... brangu labai, bet 8 gyvybės nuo to priklausys...
Atsakyti
QUOTE(rami_123 @ 2017 01 14, 23:21)
Gal nenori. Aš kažkaip to nelabai sureikšminu... gal maisto labiau nori, įprato jo gaut daugiau...

Mano žindyvė šiandien kažkokia ne tokia... visą dieną stebėjau ir matau kad nu ne taip kažkas... apčiupinėjau vieną kart, antrą... iš trečio radau - vienas papukas po speneliu toks kaip sutinęs... nevalgo nieko - nei špinatas domina, nei salota morkos atsikando ir tiek... gert tai vaikščiojau iš paskos su bonka kad duot tai pagėrė...nu ir ką - gyd tik pirmadienį... tai guldausi dabar ponią ant savo kelių pilvu į viršų, masažuoju papą, ir leliukus dėlioju pirma prie sutinusio po to prie kitų papų...paeiliuj... o ką daryt blyn... ir jai kitaip blogai ir jiems... po tokių pamaitinimų gal paminkštėjo guzikas ir pakramtė salotos lapo biškį... naktį kelsiuos masažuot ir maitint... jei ryte nepagerės, teks skubią pagalbą kviest... brangu labai, bet 8 gyvybės nuo to priklausys...

koks rupestis wub.gif sveikatos jums...
Atsakyti
QUOTE(rami_123 @ 2017 01 15, 00:21)
Gal nenori. Aš kažkaip to nelabai sureikšminu... gal maisto labiau nori, įprato jo gaut daugiau...

jei ryte nepagerės, teks skubią pagalbą kviest... brangu labai, bet 8 gyvybės nuo to priklausys...



jei triušis šieno neėda, tai blogai ir dantukams, ir virškinimui, bijau, kad visai nenustotų valgyt verysad.gif tik nesugalvoju kaip jį priverst valgyt šieną :/

o kokia jūsiškio situacija, parašykite, labai įdomu kas atsitiko :/

Atsakyti