QUOTE(arkava @ 2015 11 17, 14:47)
Ne visai taip.
Išsijungus ŠS , grindu cirkuliacinis dar dirba, todel momentaliai atšala nuo 31 iki 25 ateinantis is nebesildomu (taciau įšildytu) grindu vanduo.
Man ir tai nervuoja - būtu buferine talpa, to nebūtų.
O kaip gali būti, kad vos siurblys įsijungia paduodama pakyla nuo 22,4 iki 28. Kaip jis gali taip momentaliai įšildyti? Ar čia tik mažą skysčio dalį, kuri tuo metu prateka pro įmontuotą termometrą.
Papildyta:
QUOTE(well'as @ 2015 11 17, 14:19)
cibuli, pabandyk isskaidyti SS darbo laika keliais etapais per para, vietoj to kad dirbtu tik
1k per 24-36val ilgai, tegu dirba kokius 3katus po 1val
pvz nustatyk kad SS dirba 0-1val, 12-13val 19-20val. ir nesvarbu kad dar pagal daviklius SS turi generuoti siluma, bet pagal laika nebedirbs, ateis nustatyta darbo valanda - SS dirbs toliau...
Gal ir vertas dėmesio pasiūlymas. Dabar siurblys dirba automatiniu režimų. Jam darbo sąlygas diktuoja lauko temperatūra, grįžtamo vandens temperatūra ir nustatyta histerizė.
Papildyta:
QUOTE(asab @ 2015 11 17, 14:31)
Su grindimis sudėtingiau - čia vyksta spartesni šilumos mainai vamzdeliai - betonas - patalpų oras, reikėtų įvertinti ir patalpų tūrį, namo šiluminius nuostolius ir pan. Boileryje paprasčiau - jis gerai izoliotas ir nenaudojant karšto vandens, rezultatas tikslesnis.
Boilerio nešildysiu, nes nebus kur išleisti vandens.
Papildyta:
QUOTE(saaba @ 2015 11 17, 14:35)
Stebiu visą reikalą, bet dar nežinau ką konkrečiai pasiūlyt. Kad ir koks kirvio-koto neatitikimas bebūtų- sistemą vistiek galima suderinti optimaliai pagal esamas sąlygas. Kokie greičiai ir reguliavimai yra grindų ir gręžinio cirkuliacinių siurbliukų? Kas reguliuoja jų greičius ar siurblys ar pačiam galima paprogramint?
O pats dar savo siurblio nepaleidai? Grindų cirkuliacinis dirba minimaliu režimu. Kai siurblys veikia, jo pajėgumas 45 proc., kai nedirba - 40 proc. Koks gręžinio cirkuliacinio - nežinau. Dabar juos automatiškai reguliuoja siurblys, bet jų našumą greičiausiai, kad galima keisti.