Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiauginusiems arba planuojantiems geras kates

Nuliūdau pati žinok mūsų Miką prisiminus, nei vienai katei nelinkėčiau ką ji iškentė... mes jai vėžį operavom kai jai buvo jau 12 ar 13 metų, po to dar metus gyveno pilnavertį gyvenimą, buvo atsigavusi, o paskui metastazės ir viskas... būtų dar ilgai gyvenusi kartu jei ne tos tabletkos... todėl aš už sterilizacija, nes matau akivaizdų skirtumą tarp Mikos ir mūsų Dilailos, kuri yra sterilizuota, gyvenimo kokybės. Beje, charakteris kačių po sterilizacijos nesikeičia ir nei velnio jos ramesnės nepasidaro, gal katinams labiau čia galioja smile.gif Naktim mažiau tikrai nesidurdulentų, ir sloikus po senovei vartytų biggrin.gif

Aš tik va nesupratau va šito: "(O tai kodel jus pacios analogiskas tabletes ryjat saujom)" g.gif ???
Papildyta:
Liza vėl miega ant stalo prie kompo prisiglaudusi biggrin.gif Visur šalia turi būti, kitaip niekaip bigsmile.gif
Ir galiu ją pagirti- dukra netyčia buvo uždariusi virtuvėje bevek visai dienai- nieko nesudaužė, nieko nenuvertė, o išleista skuodė kiek įkerta į dėžę myžt, kaip jau norėjo doh.gif Maladec kašaras, kad niekur virtuvėje neprimyžo, iškentė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 07 lapkričio 2015 - 21:41
QUOTE(denaxa @ 2015 11 07, 21:39)

Aš tik va nesupratau va šito: "(O tai kodel jus pacios analogiskas tabletes ryjat saujom)"  g.gif ???

Turejau momeny kontraceptikus, bet kadangi toj srity nesu itin pasikaustes tai galejau ir biski nusigrybaut rolleyes.gif Norsssss kontraceptikai (ne vien man) patinka kur kas labiau negu balioneliai. MESA!!! JEGA!!! biggrin.gif tongue.gif biggrin.gif
Uz bausme (kam esi liudna) skiriu suburt anekdota. Tema: auksine zuvele pagavo kate mirksiukas.gif Para laiko duodu! Neskubek ir nesidiorgink. Svarbiausia nepasisudint ir neplagijuot! Inik i kuryba ir kas nors issimelz tongue.gif biggrin.gif (Cia panasiai kaip "Lietuvos ryte" man antraste virs savo straipsnio liepdavo sugalvot) doh.gif
P.S. Nesunku vartaliotis kai uzduotis be lietuvisku raidziu? Net neaisku kas ka pagavo... biggrin.gif bigsmile.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
P.S. Denaxa, nebeatsimenu ar jau minejau, kad Tu man patinki? g.gif
tongue.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 07, 18:16)
Be to nustatem, kad Sarkozy yra kilmingasis babajus!! Leteneles juodos! Nosis irgi! Baltu plauku (ant pirstu suskaiciuotum) yra tik ant "ziurstuko" ir tik ant laimes... Poros kilu svorio truksta, bet balsas panasus i Zvonkes, o naglumas/ikyrumas dar labau garantuotas negu pas Smorygino zmona  lotuliukas.gif

O tai pala pala. Pas nekilmingus babajus nosys ir letenėlės kokios? biggrin.gif Baltos? biggrin.gif

Taip pat norėčiau žinoti, kokio naglumo Smorigino žmona, nes iki šiol nežinojau, kad tokia išvis yra biggrin.gif

QUOTE(arvydas. @ 2015 11 07, 22:32)
(O tai kodel jus pacios analogiskas tabletes ryjat saujom)? bigsmile.gif

Ne saujom, o po vieną per dieną biggrin.gif Be to, mes mažai geriam, taigi mums px tos kepenys biggrin.gif Bet man regis, ne analogiškos tos tabletės. Moteriškas priešingai, kartais išrašo nuo kai kurių ligų, pvz. kiaušidžių cistų (kurios gali pereiti į vėžį). Moterų mėnesinės technologiškai tokios pat, kaip šunų ruja - kiaušialąstė keikiasi ir eina n x neapvaisinta, arba apsivaisina ir tada lieka iki gimdymo. O pas kates ne taip, katė kad apnėštėtų, vieno karto neužtenka. Ten kažkaip katinas pirmiausia užveda mechanizmą, ir tik paskui kelintu kartu nudirba vaikus. Taigi kitokia tvarka ir gal ir tablečių sudėtis kita...

Kai Kuzma dirbo vaikus, kartą gavo savo priešpaskutinę žmoną, kuri buvo jautri ir nervinga, palindo po sofa ir neprisileido Kuzio. Po mūsų sofa, nes veiksmas vyko mūsų namuose. Tai mano sūnus pradinukas ją įkalbinėjo - Yze, kodėl tu nenori, kad Kuzma tau padėtų turėti kačiukų? Juk tu nori kačiukų, ar ne taip? biggrin.gif
Paskui Yzė nusileido, ir gimė Agnus veislyno O vada, 5 kačiukai biggrin.gif

QUOTE(denaxa @ 2015 11 07, 22:47)
Beje, charakteris kačių po sterilizacijos nesikeičia ir nei velnio jos ramesnės nepasidaro, gal katinams labiau čia galioja smile.gif

Katinams nuo sterilizacijos charakteris nesikeičia. Katinams charakteris keičiasi nuo kiaušinių, jie pasidaro durniai. Baisiai užsinori dominuoti, rodytis kietais ir per mergų eiti biggrin.gif Kaip ir vyrai biggrin.gif Manau, kastracija daugeliui vyrų labai pataisytų charakterį, sumažintų nervinę įtampą ir grąžintų gyvenimo džiaugsmą lotuliukas.gif Kaip anksčiau lobotomiją taikydavo... tai ne nuo to galo pradėjo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 07 lapkričio 2015 - 22:31
QUOTE(Noa @ 2015 11 07, 22:29)
O tai pala pala. Pas nekilmingus babajus nosys ir letenėlės kokios? biggrin.gif Baltos? biggrin.gif

Taip pat norėčiau žinoti, kokio naglumo Smorigino žmona, nes iki šiol nežinojau, kad tokia išvis yra biggrin.gif
Ne saujom, o po vieną per dieną biggrin.gif Be to, mes mažai geriam, taigi mums px tos kepenys biggrin.gif 
Manau, kastracija daugeliui vyrų labai pataisytų charakterį, sumažintų nervinę įtampą ir grąžintų gyvenimo džiaugsmą lotuliukas.gif Kaip anksčiau lobotomiją taikydavo... tai ne nuo to galo pradėjo biggrin.gif

As tuoj ramiai nuo reikiamo galo pradesiu blush2.gif O ISNUKI NORI?!? MAUC BOBA! Ir vobsce kas cia MANO temoj do per bezabrazija?!? bigsmile.gif
Nu gerai... gurkstelejau ir apsiraminau rolleyes.gif
KA YR APIE BABAJUS!!! SOKSI -GAUSI!!! (Net pas negrus padai ir delnai balti, nes kai daze - stovejo rakom; gi baltuju siknos skyle juoda, nes kai juos daze negras dar nebuvo pilnai isdziuves). O pas Sarkozy viskas juoda isskyrus sikna kuria dazniausiai ir matau beskaitinedamas "Biblija" ax.gif (Skaityt as moku... kaip cia pasakius aklam) blush2.gif cool.gif
Bet vis tiek pyzdakas Tau Noa. Tepk sikna vazelinu! Nu sitaip ant manes uzmint tai dar jokia moderatore neisdriso! drinks_cheers.gif wub.gif biggrin.gif
P.S. Sarkozy vis dar spintoj, o jau beveik laikas miegot ar bent pailset po miego g.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 07, 23:05)
Turejau momeny kontraceptikus, bet kadangi toj srity nesu itin pasikaustes tai galejau ir biski nusigrybaut  rolleyes.gif  Norsssss kontraceptikai (ne vien man) patinka kur kas labiau negu balioneliai. MESA!!! JEGA!!!  biggrin.gif  tongue.gif  biggrin.gif
Uz bausme (kam esi liudna) skiriu suburt anekdota. Tema: auksine zuvele pagavo kate  mirksiukas.gif  Para laiko duodu! Neskubek ir nesidiorgink. Svarbiausia nepasisudint ir neplagijuot! Inik i kuryba ir kas nors issimelz  tongue.gif  biggrin.gif  (Cia panasiai kaip "Lietuvos ryte" man antraste virs savo straipsnio liepdavo sugalvot) doh.gif
P.S. Nesunku vartaliotis kai uzduotis be lietuvisku raidziu? Net neaisku kas ka pagavo...  biggrin.gif 
P.S. Denaxa, nebeatsimenu ar jau minejau, kad Tu man patinki?  g.gif



Ai nu das... mėsa gal ir jėga... bet aš asmeniškai sau sveikatos negadinu su tuo š... atleisk jei nuliūdinsiu, bet nemanau kad turiu teisę aukoti savo sveikatą, del to, kad, tarkim, vyrui būtų maloniau- aš turiu dvi nuostabias dukras, kurioms esu reikalinga rolleyes.gif Todėl man ir "nedašuto" iškart rolleyes.gif
Mane kamuoja nuotaikų kaita, bet viskas čiki jau linksmėju, čia tik pms biggrin.gif Anekdotą aš tik vieną žinau, trumpas ir nepadorus,apie varną ir gegutę, moderai bananų išrašys biggrin.gif Padorūs nesiklijuoja man doh.gif Dėl lietuvškų raidžių- koksai skirtums, pati neseniai pradėjau su jom rašyt, nes reikia priprasti bo dėl to univere iki šiol visus darbus ranka rašiau doh.gif Tai va mokausi dabar doh.gif
Arvydai, tu man irgi patinki, ir dabar jaučiuosi kalta kad nuliūdinau su savo pms'iniais pliurpalais blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2015 11 07, 23:29)
Manau, kastracija daugeliui vyrų labai pataisytų charakterį, sumažintų nervinę įtampą ir grąžintų gyvenimo džiaugsmą lotuliukas.gif Kaip anksčiau lobotomiją taikydavo... tai ne nuo to galo pradėjo biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 07, 23:31)

lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Apie ka cia pritarineji? bigsmile.gif Dar viena daktare fon Mengele atsirado unsure.gif Fasistkos! Anie buvo sugalvoje vos gimusiam kudikiui ispjaut apendicita ir israut glandus; tipo jei isgyvens - bus drutas arijas lotuliukas.gif O cia dar ir iskastruot! thumbup.gif Pati operacija nesudetinga. (Mus voiskej moke). Pats sau turbut galeciau pasidaryt lotuliukas.gif Reik jodo, streptocido, skalperio, repliu ir siulo. Psio. Jokios narkozes schmoll.gif Ismesineji ir paleidi pas savuosius. Efektas turbut teigiamas rolleyes.gif
Suprantu, kad yra vientisas geris gyvent be klecku:
1. Balsas grazus kaip Demio Ruso aba Cicino.
2. Prostitucija tik tarp lesbieciu.
3. Ant seksualinio svietimo gerokai susitaupytu. Ir ant pederastijos prevencijos rolleyes.gif
4. Futbolininkams stovint sienelej butu mazesnis pavojus.
5. Dar nesugalvojau, bet turbut galima butu milijona teigiamybiu priburt thumbup.gif
Vat tik klausimas is kur tada jus ir visos kitos lesbietes atsirastu? g.gif bigsmile.gif
O, be to, jei kas nors teirautusi mano nuomones... As dar geroooooooookai pagalvociau pries pasirasydamas g.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
taigi Noa ir rašo, kad daugeliui, bet ne visiems juk lotuliukas.gif reikia ir veislei kažkiek palikti lotuliukas.gif

Nu o Cicino balsas... Demis Ruso tai viskas ok, bet Cicinas... jį užgirdus tai tik norisi ausis užsikimšti ir po pernykščiais lapais bėgti slėptis... baisubaisubaisu... blink.gif Beskonybė visiška, man atrodo kad tik visai senos bobutės jo klausosi nebent... lotuliukas.gif

Bet tai va matai kiek pliusų radai thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Denaxa, žinok, Cicinas Kauno operhauze chore dainavo, savo akim esu mačius ne kartą, tai balsas patinka/nepatinka, skonio reikalas, bet objektyviai tai jisai yra! biggrin.gif

QUOTE(arvydas. @ 2015 11 08, 00:18)
Nu sitaip ant manes uzmint tai dar jokia moderatore neisdriso!  drinks_cheers.gif  wub.gif  biggrin.gif

Nieko biggrin.gif Gi tik teoriškai, ne praktiškai biggrin.gif

Apie babajus man neaišku. Tai kaip ten pas kilmingus babajus, viskas juoda, šikna balta, kaip pas sarkozy? Žo, jei nori patikrint babajaus kilmę, reikia matyti šikną, kitaip - niekaip? biggrin.gif

QUOTE(arvydas. @ 2015 11 08, 14:07)
Pati operacija nesudetinga. (Mus voiskej moke). Pats sau turbut galeciau pasidaryt  lotuliukas.gif  Reik jodo, streptocido, skalperio, repliu ir siulo. Psio. Jokios narkozes  schmoll.gif  Ismesineji ir paleidi pas savuosius. Efektas turbut teigiamas  rolleyes.gif

O kam jus ten to mokė? mastau.gif Dar sakyčiau, mokytų ekstremaliom sąlygom apendicitą operuot, tas gal ir naudinga...

Katinams tai žinok daro su narkoze. Maniškiams tai dar ir su kažkokia gudria, kur jeigu pamatai, kad katinas tos narkozės neišlaiko, tai gali staigiai ją panaikint... Abu atgavau prispangusius, bet labai greit atspango. Ir pasidarė daug linksmesni. Kuziui tos bobos labai ramybės nedavė, jis jų norėjo tiek, kiek išvis veislyne nėra, ir su kiaušiniais labai buvo nervingas, metė plaukus, staugė, ant kelių nepagulėdavo. O paskui, žiūrėk, tai minkuoja murkia, tai žaidžia futbolą kokią lego kaladėlę nusičiupęs, tai po sofa ieško nematomų pelių, tai pro langą paukščiukus žiūri - viskas įdomu pasidarė, o prieš tai viskas dzin buvo, tik katės nedzin.
Atitinkamai vyrai turėtų pasidaryti linksmi ir žaismingi, taip manau. Man taip teoriškai išeina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 08, 15:14)

Apie babajus man neaišku. Tai kaip ten pas kilmingus babajus, viskas juoda, šikna balta, kaip pas sarkozy? Žo, jei nori patikrint babajaus kilmę, reikia matyti šikną, kitaip - niekaip? biggrin.gif
O kam jus ten to mokė? mastau.gif Dar sakyčiau, mokytų ekstremaliom sąlygom apendicitą operuot, tas gal ir naudinga...

Atitinkamai vyrai turėtų pasidaryti linksmi ir žaismingi, taip manau. Man taip teoriškai išeina biggrin.gif

Sios savaites "Savaitej" apie bumbajus perskaiciau ir isitikinau, kad Sarkozy ne tokia labai ir juoda g.gif biggrin.gif
Naaa, nezinau. Visokiu fintu kaip snuki isdauzyt ar zmogu papjaut moke. Belaisvio kastracija - vienas is koviniu veiksmu, kad ibaugint priesa. Tada dar nezinojom, kad netekus kiausu tik linksmiau pasidaro thumbup.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 08, 15:14)
Atitinkamai vyrai turėtų pasidaryti linksmi ir žaismingi, taip manau. Man taip teoriškai išeina biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Kaip ir šitam katinui šį anekdoto:

Встречаются три кота и начинают спорить о том, кто из них ленивее.
– Я вчера валялся на полу, а возле меня со стола упала сосиска, так мне было лень встать, немного подойти и съесть ее…
– А вот мне вчера хозяйка прям под нос поставила блюдце с молоком, а мне лень было лакать…
– Во парни, а вы вчера крики слышали? Это я себе на яйцо наступил, – больно, а лапу поднять лень…

Nors pati be kiaušų, ti ir man tingu išversti iš rusų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 08, 16:14)
Denaxa, žinok, Cicinas Kauno operhauze chore dainavo, savo akim esu mačius ne kartą, tai balsas patinka/nepatinka, skonio reikalas, bet objektyviai tai jisai yra! biggrin.gif


Man nepatinka ne balsas, o tai, KĄ jis dainuoja... pats šlykščiausias popsas koks tik begali būti, aš asmeniškai nepajėgiu, negaliu to klausytis ir nesiklausau lotuliukas.gif Vnz., pasiektas pigus populiarumas, o su tokiu balsu tikrai galima būtų kažką naudingesnio nuveikti, aišku, netingint smile.gif Cicinas nr,2- Radžis, jam kiek pamenu buvo siūlyta mokytis toliau dainavimo- atsisakė, jam užtenka ir tiek biggrin.gif

Gokusen, senas geras anekdotas thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 08 lapkričio 2015 - 22:31
Ai nu tai dainavimo turinys - kitas reikalas, jis su kiaušiniais nesusijęs biggrin.gif Kita vertus, nu bet nesakyk, savo auditoriją jis turi, koncertuoja, į jo koncertus kažkas eina. Nėr blogai... Kaimo babytėms Lady Gaga ne kažką, Cicinas ir Radžis daug geriau biggrin.gif

Nors pamenu bajerį. Mes su diedu amžiais peizevodavomės apie tą Ciciną, tipo, Cicinas tą aną. Ir kažkur važiuodami sustojom kažkokioj parduotuvėj, kur paprastai neidavom, nueina vyras su vaiku, vyresnėliu, tas buvo tada gal 7 metų. Žo, stovi prie kasos, o ten kažkokie diskai sudėti. Vaikas pamatė ir nušvito - žiūrėk, tėti, čia tavo mylimiausias Cicinas!!! Prie visų žmonių biggrin.gif Tata pasakojo, kad taip žvitriai bėgęs iš parduotuvės dar niekada nebuvo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 lapkričio 2015 - 07:42