Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiauginusiems arba planuojantiems geras kates

QUOTE(Gokusen @ 2015 11 04, 13:21)
Denaxa, kaimynke, balsuok už mus, o tai užsiundysiu ant tavo katų mūsų šaikos baubą  mirksiukas.gif Jo dar nematei, bet patikėk, visus bando strointi.
Labai gražus Tavo katukai  thumbup.gif O kas mažiui, kad pas vetus lankotės?


Ui, baisu... doh.gif lotuliukas.gif

Mūsų katės abi "bomžės" , Dilaila iš po konteinerio iškrapštyta parą ten prakniaukusi per lietų šaltyje- vos savaitės laiko tebuvo, dar akla (užaugo be problemų), o Lizą prigriebiau darbo metu gatvėje rupjūčio gale, iš vidurio sankryžos, sustabdžiusi tiesiai ant jos važiuojančią mašiną (tiksliau, aš stabdžiau tą mašiną, o katuką pagriebė mano dukra- važiavo kartu) smile.gif Tai va jau buvo kartą pervažiuota, amputuota ausytė (dvi operacijos iš viso) ir dar ausyse kažkoks brudas įsiveisęs, bet ne erkės... tai dabar lašinu tokius baisiai stiprius lašus skirtus šunims, 11 euriukų bankutė blink.gif doh.gif Ir šitie jau lyg ir padeda, prieš tai lašinti tai nei per kur... gal sakau ten grybas kokis įsiveisęs... bet kasdien ausytės vis švaresnės darosi... O kitą šeštadienį abi skiepyti vešim- bus labai linksma jaučiu doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Arvydai, panašu, kad gali tekti išskirti Sarkozy su trilitriaku, nu nepadės nei per kur taburetės lotuliukas.gif Vis tiek išvers lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 06, 00:56)

Arvydai, panašu, kad gali tekti išskirti Sarkozy su trilitriaku, nu nepadės nei per kur taburetės lotuliukas.gif  Vis tiek išvers  lotuliukas.gif

Ot ir padejo! tongue.gif Nieko, sian jau ravesiu ir nebeliks to trauzo. Nebent tik rytoj atvaziuos pasiimt atliekamu augalu tada vel teks kist po taburete.
Na siaip ar taip naktim Sarkozy vis tiek veiklos susiranda lotuliukas.gif Sianakt PVZ ilgiausiai piestuka durduleno biggrin.gif
Atsakyti
O man Liza šiandien miegot nedavė... sad.gif Kai dėjo miauksėt ir duris nagais braižyti pusę aštuonių ryte, tai aš dabar vos 5 val. pamiegojus darban turėsiu eiti, o dirbti tai iki pusę pirmos kažkur nakties... doh.gif ir pati kalta dėl šito, ji buvo įpratusi kad mes miegam ir pradėti prašytis įeiti galima tik kai žadintuvas suskamba, o čia kai buvau "ant biuletenio" kelis kartus esu ją į lovą anksčiau pasiėmusi, nu tai va ir turiu dabar... šiandien dukra manęs pagailėjo ir į savo kambarį įleido, tai aš dar kokias 15 min. papildomai nusnaudžiau... blyn darbe prisieis energetinius ryti... doh.gif
Atsakyti
Sarkozy šaunuolė, apžiūrėjo kad šeimininkas grindų nepavalęs, sėdi apdulkėjęs.... nu privertė naktį išsivalyti biggrin.gif
Na dėl miegojimo pakutinius du mėnesius mane žadina kas nakt, po 2 kart naktį... blink.gif nu jam taip reikia lotuliukas.gif tai jau po dviejų mėn beveik kaip ir natūrali būsena " nedamiegojimas " biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kai Liza suaugs jau ko gero nebepalikinėsiu koridoriuje arba bent jau virtuvę+ paliksiu atidarytą jai, dabar dar per anksti, nes jei norisi ramybės naktį- reikia palikti patalpoje kurioje nebūtų daiktų, kuriuos galima vartyti biggrin.gif vakare prieš miegą dar ir žaislus reikia iš koridoriaus surinkti biggrin.gif ir dar- Liza turi maniją plaukų gumytėms, rytais šoka i dukros lovą būtent su tikslu rasti gumytę, ir aišku radusi nusineša lotuliukas.gif Žino kur jų galima rasti ir apieško tas vieteles, vaikas kai neberanda gumelių eina iš Lizos atiminėti biggrin.gif Dar labai mėgsta saldainių popierėlius, kai tik išgirsta kad vynioju, tuoj prisistato- duok pažaisti doh.gif Ir iš karto nuspiria po lentyna, tada atbėga- duok dar doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 07, 14:56)
Dar labai mėgsta saldainių popierėlius, kai tik išgirsta kad vynioju, tuoj prisistato- duok pažaisti  doh.gif Ir iš karto nuspiria po lentyna, tada atbėga- duok dar  doh.gif  lotuliukas.gif

Sarkozy tai net ne del popereliu, o del galimai isspjauto sokolado gabaliuko prisistato ir viltingom/priekaistingom akim ziuri kas cia jai liks. Kai valgom jin irgi tradiciskai spintoj miega, bet vat kada pietus jau i pabaiga... Vot tada ir islenda besirazydama, ziovaudama... ir atsitupia, kad visiems butu neblogai matoma. Markstosi; tipo tingu jai biggrin.gif
Kai buvo maza tai joa lotuliukas.gif vien popieriukai ir tedomino. Dab jau gudri, tai jei numeti susukes kamuoliuka dar pries ji vaikydamasi uzmeta aki ar kartais neliko ko nors burnoj. PVZ sokolado biggrin.gif
P.S. Reik duot jai uzimtuma! Gal kas turit peliu aba dziungalijos ziurkenu (paskolint)? Kates sikalus grazinciau ir da 2X3 elektronine nuotrauka atminciai priklijuociau rolleyes.gif Ilgiau dvylikos sekundziu potigrafas neuztruktu schmoll.gif Leta, nepaslanki yra musu katyte verysad.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif

Dilaila tai kai buvo maža saldainių popieriukus ir aplamai viską kas ją domino kaip žaislai imdavo į dantis ir nešdavosi į "savo" kambarį lotuliukas.gif Taip juokinga buvo, kaip koks šuo lotuliukas.gif Paskui dukrai tekdavo šiukšles iš pakampių kambary rankiotis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 07, 16:37)
lotuliukas.gif

Dilaila tai kai buvo maža saldainių popieriukus ir aplamai viską kas ją domino kaip žaislai imdavo į dantis ir nešdavosi į "savo" kambarį  lotuliukas.gif  Taip juokinga buvo, kaip koks šuo lotuliukas.gif  Paskui dukrai tekdavo šiukšles iš pakampių kambary rankiotis doh.gif

Musiske kartais atnesa atgal, kad dar syki numestum. Ir taip kokius NETGI!! tris, ar keturis kartus! O paskuj jau toliau nuo lovos padeda; tada jau man tingu ropstis, o kis kis kis irgi nebeveikia. Tipo atsibodau unsure.gif
Paskui jin tuos durduliukus pasikisa po sofa, o nakti issitraukia ir... blink.gif
Be to nustatem, kad Sarkozy yra kilmingasis babajus!! Leteneles juodos! Nosis irgi! Baltu plauku (ant pirstu suskaiciuotum) yra tik ant "ziurstuko" ir tik ant laimes... Poros kilu svorio truksta, bet balsas panasus i Zvonkes, o naglumas/ikyrumas dar labau garantuotas negu pas Smorygino zmona lotuliukas.gif
P.S. Gudriai padariau, kad neisromyjau!! Gal norit Sarkozy veislyna atidaryt? bigsmile.gif Jin pati kartais tai netgi labai noretu; o ir as pats nebuciau PRIES dar karta save ismegint blush2.gif wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
O mes mažąją išromysim, po kokių poros mėnesių gal arba iškart po Naujų- norėtųsi iki pirmo morčiaus suspėti.
Arvydai, o ką darai kai morčius Sarkozy užeina? Taigis nereali kankynė ir katei, ir visiems aplinkiniams... doh.gif Tikiuosi, tabletėm nešeri? g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 07, 19:24)

Arvydai, o ką darai kai morčius Sarkozy užeina? Taigis nereali kankynė ir katei, ir visiems aplinkiniams... doh.gif  Tikiuosi, tabletėm nešeri?  g.gif

verysad.gif Jei laiku pastebim uztenka 2 tabletkiu, o retkarciais jau net 4-iu prireikia. Zinau, kad negerai, bet neperlabiausiai gausus ir pasirinkimas. Dar sako svirkstas yra, ale tai pabandykit prie Sarkozy su kokiu nors itartinu daiktu prisiartint!!! blink.gif
Vobsce pasenau ir nebesuprantu moteru: tai tabletes joms nesuveike, tai kandono reikia; tai nereikia... nu kazkoks klimaksas mane uzgriuvo, kad net praktiskai ir nebestovi verysad.gif biggrin.gif Gal... gal, kad per daug saslyku per ramadana puntu?? bigsmile.gif
Atsakyti
Arvydai, pagailėk Sarkozy ir neduok tų hormonų... pasiskaityk bent jau jų aprašymą- pašalinius poveikius... mes su tom tabletkom pražudėm nuostabią katę, mūsų Miką... verysad.gif daugiau niekada jokiai katei neduosiu to brudo, taip pat ir jokių kitekatų ir pan.- jie visiškai nepritaikyti kačių mitybai, sveikiau jau būtų košėmis šerti ko gero... Tos tabletės sukelia kiaušidžių vėžį, ne gali sukelti, o būtent sukelia... mes nežinojom, niekas nepasakė... tikrai būtume nedavę...atrodė nu kas čia tokio, sumaitinai tabletę ir ramu... tai aš tik už išromyjimą... Iki šiol jaučiu kaltę dėl gyvūno kančių ir sutrumpinto gyvenimo... sad.gif

Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 07, 20:41)
Arvydai, pagailėk Sarkozy ir neduok tų hormonų... pasiskaityk bent jau jų aprašymą- pašalinius poveikius... mes su tom tabletkom pražudėm nuostabią katę, mūsų Miką...  verysad.gif daugiau niekada jokiai katei neduosiu to brudo, taip pat ir jokių kitekatų ir pan.- jie visiškai nepritaikyti kačių mitybai, sveikiau jau būtų košėmis šerti ko gero... Tos tabletės sukelia kiaušidžių vėžį, ne gali sukelti, o būtent sukelia... mes nežinojom, niekas nepasakė... tikrai būtume nedavę...atrodė nu kas čia tokio, sumaitinai tabletę ir ramu... tai aš tik už išromyjimą... Iki šiol jaučiu kaltę dėl gyvūno kančių ir sutrumpinto gyvenimo... sad.gif

Den, vietoj, kad pakutentum paduka Tu mane liudini verysad.gif
Negi manai, kad as pats nezinau, kad tas seksbarjeras kerta per KEPENIS!?! (O tai kodel jus pacios analogiskas tabletes ryjat saujom)? bigsmile.gif
Ka dabar daryt kai katei jau 8 metai? Operuot? Raisa irgi su tabletem 12 metu pragyveno (neatsigavo po narkozes, bet po skrodimo sake, kad plauciuku nerasta schmoll.gif ) ir su visokiausiom tabletkom tiek nugyveno. Ir viskas kitkas savo vietose! Tableciu poveikis dar net nebuvo pastebetas! schmoll.gif O operavo vienas is brangesniu Kauno vetu; bet kam rizikinga gincytis del jo diagnozes.
Neabejoju, kad abiems katytems vertejo ispjaut: gal maziau naktim durdulentus ir t.t. (Netgi finansiskai trigubai geriau apsimoka). Bet cia tik itartinas vartotojiskas musu poziuris! As tai neperlabiausiai; o Tu ar itin pageidautum, kad Tau kokia nors skyle pvz tobulai uzbetonuotu? bigsmile.gif
Nemanau, kad verta kibt prie sitos pasenusios diskusijos, nes sutinku ir su vienais, ir su kitais. Tiesiog nemanau, kad pirmutine katineliu svajone yra, kad jiems kas nors kleckus nuskalperintu blink.gif
P.S. Sian Sarkozy nuo ankstyvojo ilsisi spintoj tai nieko blogo kazkodel dar nepadare schmoll.gif Niu bet dar ir ne vakaras biggrin.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti