Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiauginusiems arba planuojantiems geras kates

QUOTE(Gokusen @ 2015 11 03, 20:42)
Mano mylimiausias karakulinis košaras  thumbup.gif

Ot nuskilo Tavo MB! thumbup.gif . O mano MP tik sabalus arba (blogiausiu atveju norka) pripazista unsure.gif . Anasyk, zinoma, kuo puikiausiai isduriau su nutrija (tipo amerikanska super-duper ondatra-papugino zmona + aligatoriaus meiluze), bet ideja katiena uz karakuli prastumt irgi viliojanti lotuliukas.gif rolleyes.gif Be to, gerai lips ir karviena!! Svarbiausia, kad flamasteriai butu teisingi ax.gif biggrin.gif
P.S. Kazi jei atkasciau pries 10 metu palaidota Raisa... Gal dar ir kalnieriukas iseitu? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 04, 12:16)
Nu, taigi sakiau, kad nuostabiai gero charakterio... biggrin.gif

Nesakei schmoll.gif Kaip tik atvirksciai sakei! Tik Orgazme sake, kad jos tai jau gera arti/siamine/pencininke lotuliukas.gif (Nors is pirmo katinlogo zvilgsnio ir ta biski itartina) g.gif biggrin.gif
Pagaliau konkurse kol kas dalyvauja tik Sarkozy ir Gufis. Kitos startinio mokescio nesusimokejot nestuke.gif
-------------------------------------------
Niu gerai, pratesim konkursa ant iki "greituko" musu pamegtoj siluminej trasoj rolleyes.gif
As jau vietoj! drinks_cheers.gif rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 04, 13:34)
P.S. Kazi jei atkasciau pries 10 metu palaidota Raisa... Gal dar ir kalnieriukas iseitu?  g.gif  bigsmile.gif

Tu apie Gorbačiovo žmoną?
Negražu, žinok, kapus kasinėti schmoll.gif Ir nuo jų kalnieriukus vogti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 04, 14:32)
Tu apie Gorbačiovo žmoną?
Negražu, žinok, kapus kasinėti schmoll.gif Ir nuo jų kalnieriukus vogti schmoll.gif

Raisa Maksimovna (originalas) buvo pakasta veliau negu pries 20 metu kai uzgime plagiatas unsure.gif O tuo metu kai velgi "krikstyjom" pirmaja katyte CCCP sklande toks pasakymas: "Po stranie guliaiet troika: ON, ONA i PERESTROIKA". Tai pasirinkimas ir tebuvo tarp Raisos ir Perestrojkos (nes irgi nekastruotos).
Dar gan idomiai varda rinkom! Surasem ant popieriuku ir traukem burtus. Dukra (dar labai maza) uzrase "Miauksiuke". Ta ir istrauke. Bet as pasakiau grieztai: "Jus galit vadint kaip tik norit, o as vadinsiu Raisa" biggrin.gif Tai dar is pradziu bande priesgyniaut, bet... ax.gif Dab sako, kad buvo vos ne idealus kates vardas! biggrin.gif
-------------------
Jei manot, kad cia originalu tai skaudziai klystat! Kiekviena suvezinta suni as vadinu Paksu biggrin.gif Ir visai ne todel, kad tam politikui partijos programa per nakti sukuriau, o todel, kad jis dar dabar nesuvokia, jog ant svetimu pinigu gyvena unsure.gif Tikrai (su visom seimom) nevertas tiek, kiek yra prasiskolines. Zmogus doras, bet suvokimo...- absoliutus nulis. Irgi megsta vaiksciot vienas, bet tada jam nelabai kas nors gero gaunas biggrin.gif mirksiukas.gif Visi skriaudzia ir t.t. blink.gif
Atsakyti
Labryt

QUOTE(arvydas. @ 2015 11 04, 09:53)
Kiek pufikas kainavo?  bigsmile.gif


Nepamenu. schmoll.gif


QUOTE(arvydas. @ 2015 11 04, 13:07)
Sitaaa... sudauzytu snukiu konkursas visai, visai baiginejas  unsure.gif  Tuoj skelbsim (visus!) nugaletojus  first.gif  first.gif , o ziuri komisija dar vis poblaive  g.gif  Noreciau primint, kad ne taip svarbu kas kaip balsuoja; svarbiausia kas balsus skaiciuoja!!!!!!  biggrin.gif


Grait taisom padėtį, bitte schon:
user posted image

Kur prizų reik atvažiuot? bigsmile.gif

QUOTE(arvydas. @ 2015 11 04, 14:09)
Tik Orgazme sake, kad jos tai jau gera arti/siamine/pencininke  lotuliukas.gif


Ke? mastau.gif mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oragė: 05 lapkričio 2015 - 08:28
QUOTE(Oragė @ 2015 11 05, 08:25)

Grait taisom padėtį, bitte schon:
user posted image

Kur prizų reik atvažiuot?  bigsmile.gif


Adikolonas? bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atvykit i Rio de Zeneiro Vasaros olimpines zaidynes. Su katem! Po dopingo testo ir apsispresim drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 05, 11:40)
Adikolonas?  bigsmile.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Atvykit i Rio de Zeneiro Vasaros olimpines zaidynes. Su katem! Po dopingo testo ir apsispresim    drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif   4u.gif


Uspajajoncai. Visiems gyvenimo atvejams. mirksiukas.gif Oi, aCYprašau, padėka komisijos pirmininkui.

Sutarėm drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oragė: 05 lapkričio 2015 - 11:57
QUOTE(Oragė @ 2015 11 05, 11:56)
Uspajajoncai. Visiems gyvenimo atvejams. mirksiukas.gif  Oi, aCYprašau, padėka komisijos pirmininkui.

Nu jo, Orage, teks butą parduot ir su katais taksu varyt į Žaneirą Rio lotuliukas.gif
O už "acyprašau" shubu ne soshjosh. Tad brangute, klok 000552.gif
Atsakyti
Nakti mazoji/grazioji vel trilitriaka isverte unsure.gif As ten akvariumo augalus karantinuoju ir kitur negaliu padet, nes tik vienas kambarys siltas, o augalai tropiniai, tai bijau, kad persals. Anksciau isversdavo tik kai liezuvis vandenio nepasiekdavo, o si karta uzpyliau beveik pilna ir uzmoviau maisiuka, kad jin negaletu net paragaut. (Juo lab, kad ten net ne vanduo, o druskos ir kalio permanganato skiedalas).
Nakti pyst (!!!!) ir kazkas kliuksi blink.gif Maniau visas akvas sprogo! Aisku, VEL tiesiai ant klavos ir dar gerokai ant didelio prailgintuvo po stalu kliuvo. Trilitriakas - neperdaugiausia, bet vis tiek sis tas blush2.gif Abu su dukra semem, o Sarkozy "labai padejo" kol negavo su slapiu skuduru per vuodega. Tuom kart pasislepe po lova, bet tuoj vel islindo. Regis jin taip ir nesuprato del ko cia ta naktine zavaruxa biggrin.gif
Blogiausia, kad dar ir sianakt tas sloikas turi stovet g.gif Paramstysiu taburetem ir citrinos padesiu ax.gif
Ale ot paskuda!!! Ir, svarbiausia,- ner kaltu schmoll.gif blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 11 05, 14:02)
Nu jo, Orage, teks butą parduot ir su katais taksu varyt į Žaneirą Rio  lotuliukas.gif
O už "acyprašau" shubu ne soshjosh. Tad brangute, klok  000552.gif


Neturiu buto sad.gif Ir paskola net ne mano vardu, vyro... verysad.gif Nabagutė aš... verysad.gif Das Auto turiu, bet jau šitą, tai tik per mano lavoną -tskant. cool.gif
Nu negi po TOKIOS padėkos kom. pirm. negausim prizinės vietos... O nei viena kita nepadėkojo. KArupcija kokia tai senbuvių, ne kitaip. cool.gif

O Sarcozy šaunuolė, palaiko tvarką namuose. Jei kas neteisingai ne vietoj padėta, merdžyna imasi reikalingų veiksmų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oragė: 05 lapkričio 2015 - 19:42
QUOTE(Oragė @ 2015 11 05, 19:41)
Neturiu buto sad.gif Ir paskola net ne mano vardu, vyro...  verysad.gif Nabagutė aš... verysad.gif Das Auto turiu, bet jau šitą, tai tik per mano lavoną -tskant.  cool.gif


O as viska turiu: nama, dvirati, audine, akvariuma, nuosava Sarkozy, skolininka ir siaip visko drinks_cheers.gif Gi zmona (kaip ir Tu) teturi gera vyra, orkaite, tuscia spinta ir 2 amzinai alkanus vaikus biggrin.gif
Atsakyti
Nunai per LRT prasideda biografine drama apie sumauta mano sumautos kates gyvenima.
P.S. Tik Sarkozy nesako, kas pagrindini vaidmeni atliks. schmoll.gif Pradedu abejot ar jin pati zino? g.gif Teks uzmest aki i titrus. (Kol dar nenuluzau) smile.gif rolleyes.gif
Atsakyti