Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiauginusiems arba planuojantiems geras kates

QUOTE(arvydas. @ 2015 11 03, 14:19)
Grazu!  thumbup.gif  Tik reik ten dar kokiu nors necholerikiu prisiviliot, nes visos tryse temos nepatempsim  schmoll.gif  Juo lab kai pati Noa isdurnejo ir nuvare DIRBT vietoj i seniunija pasalpos  biggrin.gif  blink.gif  biggrin.gif
Bet Nerealios irgi nepaliekam!! Cia KIETA tema uzmezgus daug pazinciu ir disputu; bet jin pati viena nepatemps  schmoll.gif  O ir kodel turetu tusytis? Raiskai matosi, kad net pati Nereali is cia kartais ideju pasisemia ir turbut jas apdorojusi (per Archimedo prizme) pritaiko savo 30-ciai katinu! Dar ir mums papasakoja...  ax.gif  biggrin.gif
Tikrai faina tema!!!
Nereali, jei kada apsireiksi realiai - ne maziau negu bucki (i belenkur) garantuoju  wub.gif  mirksiukas.gif


Arvydai pas mane is mulijono kačių atvažiavo tik dvi ir... (o ne !!!) atsirado šunėkas smile.gif)
tai visas auklėjimas dabar persimetė ant jo:)

Grizt ant Lietuvos artimiausiu metu neplanuojam

O cia butu gerai pasikviest Kykute kad perkeltu blevyzgas i nauja tema smile.gif Nu ka Arvydai, geles i rankas ir eik kviestis Kykutes biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 11 03, 15:39)


Nu pagalvojau, kad mano katinas guli biggrin.gif Tik tada is kur tie kiti du? g.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 03, 15:32)
   Faini kasarai, tik tas "prancuzas" biski panasus i Sarkozy ir takso hibrida  biggrin.gif
Bet su konkursu ar tik nebusit pavelave? Kazkodel ziuri komisijos pirmininkas (o kartu ir sitos temos kadru skyriaus sefo esminis patarejas) nei klyne, nei gerklej nieko nejaucia  wub.gif  drinks_cheers.gif  schmoll.gif
Gerb. klientai!
Visus prasymus ir pageidavimus tvarkingai statote ant stalo.
P.S. Geliu ir saldainiu negeriu.
---------------------
Ta curva Sarkozy sian nemenka vandens bliuda ant MP "moksliniu darbu" ir kilimo isverte, o paskui dar radijuskos antena nudreske  verysad.gif  Taip jin visuomet man padeda akvariuma priziuret  lotuliukas.gif  Du kart gavo per vuodega, tai dab tapkes jau po pagalve pasikisiu ir tada jau tikrai (turbut) neras  ax.gif  rolleyes.gif  Viltis mano motina, o tevas - Teleloto   thumbup.gif

A v lob už "prancūzą"!!!!! Mes košaras vostočnych krovej, na gal biškį kilmingą motina sugriešijo su vietiniu mačo blush2.gif Ne esmė. Vistiek muša по морде, а не по родословной tongue.gif
------------------------
Vargšelis esminis tamstos patarėjas, odnako- tuštuma kline. Nejau ir jį iškastravo g.gif
------------------------
Mes irgi negerbiam gėlių. Maitintoją seniai nuo kvietkų atpratinome lotuliukas.gif
user posted image

Psio..daugiau jokių photo, o tai dar Sarkozy užsipavidės ir jokia pagalvė neišgelbės tapkių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gokusen: 03 lapkričio 2015 - 20:04
Laba vakarą,

Ar priimsit į savo gretas? Tikriausiai prisistatyt reikia. Nu tai aš esu Oragė, (nemuškit) esu biškį labiau šunininkė nei katininkė. Nors galvoju ar čia tobula katė man papuolė ar tikrai aš jau užsiauginau Gerą Katę. Mano Musei 13 metų. A la siamo, gauta dovanų gimtadienio proga, nuostabaus gerumo katė. Gal į blevyzgas ne visada įsijungsiu, bet per langą tikrai spoksosiu ir skaitysiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 11 03, 21:02)
------------------------
Mes irgi negerbiam gėlių. Maitintoją seniai nuo kvietkų atpratinome  lotuliukas.gif


O mes tai labai gerbiam gėles rolleyes.gif
user posted image
Labai skanios juk.
user posted image

Ir iš sodo gėlytes mėgstam
user posted image

Ir suėdam, taip.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 03, 20:32)
O mes tai labai gerbiam gėles rolleyes.gif
Ir suėdam, taip.
user posted image

Mano mylimiausias karakulinis košaras thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Oragė @ 2015 11 03, 20:07)
Laba vakarą,
Ar priimsit į savo gretas?

Sveiki hi.gif
Sarkozy drinks_cheers.gif turi? Gėlių ir saldainių ji negeria lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Toliau pažindinamės, Musė:
user posted image

Musė, kai buvo jauna ir graži
user posted image

Vyriausioji ir jauniausiasis mano vaikai:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Oragė @ 2015 11 04, 08:40)
Labas rytas,

Toliau pažindinamės, Musė:

Musė, kai buvo jauna ir graži


Kiek pufikas kainavo? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Nu tai va, mes prisistatom dar kartą:
Dilaila- juodukė, vardas atitinka charakterį, baisiai jau savo vertę žinanti katė biggrin.gif
Liza- nuostabaus charakterio mažylė, deja, dar nebaigėm reikalų su veterinarais doh.gif

https://scontent-ams...670336622_o.jpg

https://scontent-ams...692363759_o.jpg

https://scontent-ams...amp;oe=56C5BDE4

Uchhh, gerulė šita tema, be visokių idiotiškų seilėjimųsi thumbup.gif lotuliukas.gif Ir su humoru, nu suuuuper thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 04 lapkričio 2015 - 11:32
QUOTE(denaxa @ 2015 11 04, 11:30)
Labas rytas 4u.gif  Nu tai va, mes prisistatom dar kartą:
Dilaila- juodukė, vardas atitinka charakterį, baisiai jau savo vertę žinanti katė biggrin.gif
Liza- nuostabaus charakterio mažylė, deja, dar nebaigėm reikalų su veterinarais  doh.gif

https://scontent-ams...670336622_o.jpg

https://scontent-ams...692363759_o.jpg

https://scontent-ams...amp;oe=56C5BDE4

Uchhh, gerulė šita tema, be visokių idiotiškų seilėjimųsi  thumbup.gif  lotuliukas.gif Ir su humoru, nu suuuuper  thumbup.gif

Ir vel atomika neatsargiai palikta ant stalo? blink.gif Neee, nu net as tiksliai viska ten dailiai apmyzciau! ax.gif biggrin.gif
Sitaaa... sudauzytu snukiu konkursas visai, visai baiginejas unsure.gif Tuoj skelbsim (visus!) nugaletojus first.gif first.gif , o ziuri komisija dar vis poblaive g.gif Noreciau primint, kad ne taip svarbu kas kaip balsuoja; svarbiausia kas balsus skaiciuoja!!!!!! biggrin.gif
Atsakyti
Nu, taigi sakiau, kad nuostabiai gero charakterio... biggrin.gif O tai reiškia, kad nemyža kur nereikia ir negaudo plikų kojų tamsiam koridoriuje lotuliukas.gif Nežinau, nesu turėjusio tokio be problemų katuko dar, dar vis nepriprantu niekaip, vienintelė zbitka- ant palangės pavojinga leisti nes kvietkus gali apgraužti ( bet jau supranta kad negalima) lotuliukas.gif Beje, mėgsta multikus žiūrėti, ypač jei per kompą apie kates ką paleidi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 04, 12:07)

Sitaaa... sudauzytu snukiu konkursas visai, visai baiginejas  unsure.gif  Tuoj skelbsim (visus!) nugaletojus  first.gif  first.gif , o ziuri komisija dar vis poblaive  g.gif  Noreciau primint, kad ne taip svarbu kas kaip balsuoja; svarbiausia kas balsus skaiciuoja!!!!!!  biggrin.gif

Aš jau pasiruosęs visus laurus priimti blush2.gif tongue.gif
user posted image

Denaxa, kaimynke, balsuok už mus, o tai užsiundysiu ant tavo katų mūsų šaikos baubą mirksiukas.gif Jo dar nematei, bet patikėk, visus bando strointi.
Labai gražus Tavo katukai thumbup.gif O kas mažiui, kad pas vetus lankotės?
Atsakyti