Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiauginusiems arba planuojantiems geras kates

Tau lengva šnekėt, kai Sarkozy nosies nesimato. O Gufis tiesiog išėdė makaronus iš lėkštės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 02, 21:25)
Tau lengva šnekėt, kai Sarkozy nosies nesimato. O Gufis tiesiog išėdė makaronus iš lėkštės biggrin.gif

Pavydit tokios nosies ane ? PavydOoooliai biggrin.gif Vištos krutinėle susprogo biggrin.gif Jan ne lygis makaronais maitintis !
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 02, 20:25)
Tau lengva šnekėt, kai Sarkozy nosies nesimato. O Gufis tiesiog išėdė makaronus iš lėkštės biggrin.gif

Cia jau atsakymas??? bigsmile.gif Taip greit??? bigsmile.gif Net nesilauzant??? bigsmile.gif JEGA! lotuliukas.gif
Nuuuu, ka galiu pasakyt... Gufio nosis gal ir labiau paplokscia ar ten taukuota, bet Sarkozy beveik komoj nuo smugio ir vooon kaip aukstai uzskrido lotuliukas.gif Ai, dar galiu pasakyt, kad turi kur kas daugiau sansu apturet nerealu malonuma, nes mudu abu is Kauno mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Apus @ 2015 11 02, 20:32)
Pavydit tokios nosies ane ? PavydOoooliai biggrin.gif                Vištos krutinėle susprogo biggrin.gif Jan ne lygis makaronais maitintis !

Priminsiu, kad likus 12 sekundziu iki (balsavimo) pabaigos reklama DRAUDZIAMA!! Kaip, beje, ir cholerikams lankytis sitoj temoj).
O judvi su Noa vobsce negalit dalyvaut balsavime del plika akim matomo interesu konflikto nestuke.gif
Bet si karta prisiekusieji apastalai uzsimerks ir nieko nematys schmoll.gif Budelis... tfu prizu iteikejas (niekad neatspetumet kas toks schmoll.gif blush2.gif ) irgi. A jam dzin kur kieno nosis ir ant ko nusiorgazmint tongue.gif
Juk nesvarbu kiausiniai virti ar kepti; svarbu, kad zmogus geras butu rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=arvydas.,2015 11 02, 22:03]
Priminsiu, kad likus 12 sekundziu iki (balsavimo) pabaigos reklama DRAUDZIAMA!! Kaip, beje, ir cholerikams lankytis sitoj temoj).
O judvi su Noa vobsce negalit dalyvaut balsavime del plika akim matomo interesu konflikto nestuke.gif
Tik jau smile.gif nezinau kaip Noa, bent jau as tikrai ne nestuke.gif taip kad ramiai smile.gif tai judu ten tais prizais apsidalinkt as ne gobsas biggrin.gif
Atsakyti
Kaip nuobauda apastalai Tau skiria sugalvot anekdota. Tema: kaip zydas su kate piena dalijosis. Sekmes kuryboj, o as jau avansu krizenu biggrin.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 02, 22:35)
Kaip nuobauda apastalai Tau skiria sugalvot anekdota. Tema: kaip zydas su kate piena dalijosis. Sekmes kuryboj, o as jau avansu krizenu  biggrin.gif  mirksiukas.gif  biggrin.gif

pfff man realinukui su meniniais nukrypimais sunkoka, bet o taciau ... kiaules snipa i piena imerki ir nera ten ko dalintis tada , visas pienas kates biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Apus @ 2015 11 02, 22:29)
Tik jau smile.gif nezinau kaip Noa, bent jau as tikrai ne  nestuke.gif

blink.gif Kąąąą???? blink.gif
Nu jau ir aš, dėkuidie, baigiau tuos užsiėmimus, mano vienas vaikas jau universitete.
Einu dirbt, ponuliai mieli... Aš temą sukūriau jūsų pezalams, tai ir pezėkit sau į sveikatą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 02, 10:25)
Prašom! Pezėtojai! Drožkit ir pezėkit, ateis nemėgiamos bobos, meskit lauk biggrin.gif

http://www.supermama...owtopic=1014369

Grazu! thumbup.gif Tik reik ten dar kokiu nors necholerikiu prisiviliot, nes visos tryse temos nepatempsim schmoll.gif Juo lab kai pati Noa isdurnejo ir nuvare DIRBT vietoj i seniunija pasalpos biggrin.gif blink.gif biggrin.gif
Bet Nerealios irgi nepaliekam!! Cia KIETA tema uzmezgus daug pazinciu ir disputu; bet jin pati viena nepatemps schmoll.gif O ir kodel turetu tusytis? Raiskai matosi, kad net pati Nereali is cia kartais ideju pasisemia ir turbut jas apdorojusi (per Archimedo prizme) pritaiko savo 30-ciai katinu! Dar ir mums papasakoja... ax.gif biggrin.gif
Tikrai faina tema!!!
Nereali, jei kada apsireiksi realiai - ne maziau negu bucki (i belenkur) garantuoju wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 02, 11:38)
Kur kur biggrin.gif Ant kompiuterio, ten, po stalu biggrin.gif

clap_1.gif thumb_yello.gif
aciuks.gif už naują svetainę
Papildyta:
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 02, 20:21)
KONKURSAS!!!

Vertinimo komisija - AS ir visi kiti man pataikaujantys apastalai  rolleyes.gif

Konkursas? Konkursas!
Niu, niu...žiūrėsime kas nugalės mane su mano šaika tongue.gif
Kas pasaulyje juodžiausias? Kas pasaulyje gražiausias? doh.gif Nu, xto na nas?

user posted image group.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 11 03, 14:39)


Konkursas? Konkursas!
Niu, niu...žiūrėsime kas nugalės mane su mano šaika  tongue.gif
Kas pasaulyje juodžiausias? Kas pasaulyje gražiausias?  doh.gif Nu, xto na nas?

img]http://www.part.lt/img/f099a31df3c0b2e5f8a6a296a0ab303e267.JPG[/img] group.gif

-------------------------------
Uzskaitom! lotuliukas.gif Faini kasarai, tik tas "prancuzas" biski panasus i Sarkozy ir takso hibrida biggrin.gif
Bet su konkursu ar tik nebusit pavelave? Kazkodel ziuri komisijos pirmininkas (o kartu ir sitos temos kadru skyriaus sefo esminis patarejas) nei klyne, nei gerklej nieko nejaucia wub.gif drinks_cheers.gif schmoll.gif
Gerb. klientai!
Visus prasymus ir pageidavimus tvarkingai statote ant stalo.
P.S. Geliu ir saldainiu negeriu.
---------------------
Ta curva Sarkozy sian nemenka vandens bliuda ant MP "moksliniu darbu" ir kilimo isverte, o paskui dar radijuskos antena nudreske verysad.gif Taip jin visuomet man padeda akvariuma priziuret lotuliukas.gif Du kart gavo per vuodega, tai dab tapkes jau po pagalve pasikisiu ir tada jau tikrai (turbut) neras ax.gif rolleyes.gif Viltis mano motina, o tevas - Teleloto thumbup.gif
Atsakyti
JEga ! Bus antra is dvieju prenumeruojamu temu smile.gif))

Registruojuos biggrin.gif

Atsakyti