Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiauginusiems arba planuojantiems geras kates

QUOTE(Noa @ 2015 10 28, 13:14)
Chebra, taip jūs temą pabaigsit žaibo greičiu! Neužiminėkit greitosios pagalbos linijos biggrin.gif

Niekai! rolleyes.gif Nereali dar NEREALESNE sukurs lotuliukas.gif (Jin jau nagucius galanda). Reik pripazint, kad sitoj temulkoj irgi atsirado visokiu navarotu kuriu pirmam puslapy dar nebuvo.
Kaip gi cia atsoksi kai taip idomu?
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 10 27, 22:26)
Sarkozy superinė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

O mes su dukra šiandien abi savo gražuoles išmaudėm, Lizą pavyko palyginti nesunkiai, o Dilailą tai išėjo tik apipilti muiluotu vandeniu iš kibiro ir paskui perpilti dušu- nu vis geriau negu nieko  doh.gif  lotuliukas.gif Atsipirkom palyginti nedideliais nuostoliais- man ant kairės rankos du nemaži įbrėžimai smile.gif Planuojam čia kažkada vežti skiepyti abi, bus sudėtinga, vyresnė nepratusi prie mašinos ir nežinia kaip mums seksis nuvažiuot smile.gif
O čia vakar mes taip mokėmės:
https://scontent-ams...amp;oe=56C5BDE4 

https://scontent-ams...171992367_o.jpg 

Dėmesio trūkumas kamavo, tai tik užšoka, išsidrebia ir apsimeta mieganti...ir būtinai ant to lapo ant kurio man rašyti reikia biggrin.gif Arba naglai kompo ekraną užstoja smile.gif Ir negali barti niekaip tokios meilybės  wub.gif , nukeli švelniai, pasakai kad negalima nu, o ji apsisukus vėl čia biggrin.gif

Matau kad vgtu moodle ...jei ne paslaptis ka studijuojat ? Galima i a.z. kad vel uz spama negauciau velniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 10 28, 13:14)
Chebra, taip jūs temą pabaigsit žaibo greičiu! Neužiminėkit greitosios pagalbos linijos biggrin.gif


drinks_cheers.gif Aš irgi galvoju, kad reikia atskiros temos pliurpalams tiesiog apie kates.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 10 28, 20:28)
drinks_cheers.gif Aš irgi galvoju, kad reikia atskiros temos pliurpalams tiesiog apie kates.

drinks_cheers.gif ir užvadinti "Svečiuose pas Sarkozy" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 10 28, 22:42)
drinks_cheers.gif ir užvadinti "Svečiuose pas Sarkozy"  ax.gif

Ot pliurpalai esat! biggrin.gif O siaip ideja verta demesio, tik abejoju ar Sarkozy yra pati ta persona kuri labiausiai svecius megsta g.gif biggrin.gif Niu nebent ateitu su dovanom drinks_cheers.gif Daug dovanu!! drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsipuskit. Isvaziuojam kaimon kur elektra dar neisrasta (bet uz tai pirtis yra) ax.gif Tai pora dienu priverstinai patylesiu.
Beje, isbandysim koki nors kelionini navarota: greiciausiai su valerionu, nes nieko blatnesnio po ranka neturim. Paskum "trumpai" brukstelsiu kaip sekasas pirty wub.gif mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
P.S. Sarkozy tik po darbo ismina i nebuti, tai iki to laiko mes dar galetume/spetume kokius 2 puslapius pripeizet ax.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2015 10 28, 21:28)
drinks_cheers.gif Aš irgi galvoju, kad reikia atskiros temos pliurpalams tiesiog apie kates.


Tikrai reikia drinks_cheers.gif Aš turiu dvi kates apie kurias tiesiog kartais norisi papliurpti, ir nei viena tema kaip ir netinkama gaunasi ax.gif O jei būtų, pvz., "Sarkozy svetainė" ar kažkas panašaus... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 30 spalio 2015 - 18:14
QUOTE(denaxa @ 2015 10 30, 18:03)
"Sarkozy svetainė". lotuliukas.gif

clap_1.gif thumb_yello.gif O jau kaip man norisi apie savo kvartetą papletkavoti lotuliukas.gif

Sakykite, katinai kartu ėda, tuom jų bendravimas su naujokų ir baigiasi. Tai galima užskaityti kaip gerą ženklą?
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 10 30, 19:03)
Tikrai reikia drinks_cheers.gif  Aš turiu dvi kates apie kurias tiesiog kartais norisi papliurpti, ir nei viena tema kaip ir netinkama gaunasi  ax.gif O jei būtų, pvz., "Sarkozy svetainė" ar kažkas panašaus... lotuliukas.gif

Tikrai yra viena tema. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 10 30, 19:30)
clap_1.gif  thumb_yello.gif O jau kaip man norisi apie savo kvartetą papletkavoti  lotuliukas.gif

Sakykite, katinai kartu ėda, tuom jų bendravimas su naujokų ir baigiasi. Tai galima užskaityti kaip gerą ženklą?


Taip, tikrai taip thumbup.gif Mūsų abi kai pradėjo pieną kartu lakti (iš skirtingų indelių), po to neužilgo viskas pradėjo eiti geron pusėn smile.gif Tik mūsų nesipešė, tiesiog vyresnė mažąją ignoravo kategoriškai, nes nesuprato matyt kas čia do daiktas, nebuvo mačiusi kačių smile.gif Dabar jau su maže "katiniškai" pramoko pasišnekėt smile.gif bet atstumą vis tik išlaiko, ir kai jau vyresnei atsibosta žaisti- jai užtenka tik pasižiūrėti, ir mažė iškart apsiramina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilkra @ 2015 10 30, 18:30)
Tikrai yra viena tema.  mirksiukas.gif

Ar tik ne "Musu kates ir katineliai" turejai momeny? Tada praryk tablete!! As geriau koliosiuos prie mezginiu-neriniu negu su tom VISOM 3 nupususiom bobsem/uzurpatorem nuotraukomis dalinsiuos mirksiukas.gif
Neabejoju, kad Nereali leis mums ir cia ramiai sau papeizet net jei biski ir pro sali strele pralekia biggrin.gif 4u.gif
-----------------------
Sarkoziukui valeriankes neisbandem schmoll.gif Kad visai neblogai vaziavo g.gif Tik pajudejus privalomaja tvarka apsikakojo, bet paskui visa kelia ramu, tik apylankoj (kur kalnai + gruntkelis) vel "atsidare". Atgal irgi toj apylankoj, o paskum vel ramu lotuliukas.gif Tik labai seilejos unsure.gif
Naaa, kazkaip nebuvo panasu, kad ja reiktu "uznarkomanint"; si karta pusetinai gerai prasisukom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 01, 21:04)
Ar tik ne "Musu kates ir katineliai" turejai momeny? Tada praryk tablete!! As geriau koliosiuos prie mezginiu-neriniu negu su tom VISOM 3 nupususiom bobsem/uzurpatorem nuotraukomis dalinsiuos  mirksiukas.gif
Neabejoju, kad Nereali leis mums ir cia ramiai sau papeizet net jei biski ir pro sali strele pralekia  biggrin.gif  4u.gif


Nu požiauriai čia užstumta, bet teisybės dėlei reikia pasakyti, kad ta tema ir man per daug pūkuota, tiek per daug, kad ten lysti bendrauti nesinori biggrin.gif
O čia mes gadiname temą tiems, kurie ateina su problemomis, nes tiesiog per plepalus nebesimatys vertingos jiems reikiamos info, nes priplepėti galima belenkiek biggrin.gif
Taigi- Arvydai, kaip dėl "Sarkozy svetainės", aaa??? bigsmile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti