Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiauginusiems arba planuojantiems geras kates

QUOTE(Nereali @ 2015 10 25, 06:47)
GOKUSEN kada davei nuo kirminu??? Labai daznai kates pradeda koseti kai turi kirminu.

Prieš 3 savaitės prieš skiepus.
Nors dabar esu v zadumkaxh: visi katai išvemė tuos vaistus, vienas po valandos, kiti per nakt.
Vetas pasakė,kad nieko tokio ir galima skiepyti.
Gal pakartot?

Arvydai, teks su manimi Jums apsiprasti,kadangi taip jau atsitiko, esame vienoje valtyje dviese neskaitant kačių tongue.gif Sarkozy dievina mobiliakus, o mano дворянских кровей katė (nuo žodžio двор) pamėgo mano šlepetes. Šiemet jau 3 porą išmetu. Gerai, suprantu, ji labai jau švari katė ir neina, jei kačių tualetuose po bernų apsilankymo lieka krūvos- minus 2 poros tapkių. Bet va kodėl apmyžo dar vieną? g.gif Grįžau iš darbo ir įsispyriau s razmachu į balą? Tada viskas buvo ok, apart to, kad praėjo keletą dienų po mano grįžimo iš kelionės. Va jums ir nekerštauja schmoll.gif Tas pats būdavo su sūnaus katinu. Tik jis rimčiau pyko dėl kelionių verysad.gif Ir kažkodėl kentėjo kilimo vidurys. Būtent per patį centrą atsirasdavo krūva smile.gif O ką jis daro dabar,kaip namuose pas sūnų atsirado nauja katė? Didelius reikalus atlieka tik ŠALIA savo tualeto. Katė su vaikais viešėjo Klaipėdoj, man teko prižiūrėti paliktą katuką, ir ką? Sąžiningai ėjo į savo dėžutę.

Kitas pavyzdys. Penktadienį netyčiom uždariau savo rusiuką vonioje. Vaikas pratupėjo ten 11 val. kol išlaisvinau. Jokio lašo siusiuko!!!! Tyliai ramiai laikė man sugrįžtant, net, spėju, nemiauktelėjo, priešingu atveju Patricija jį išlaisvintų arba bent jau nerimautų ir vestų mane prie vonios durų. Ji kaip šuo elgiasi, jei kažkam reikia pagalbos, o ji pati negali susitvarkyti.

Suprask tu,kad gudrus, tuos mūsų augintinius g.gif

P.S. Bandžiau Patricijai įrodyti savo viršenybę. Gavau letena per koja, gerai be nagų verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Oragė @ 2015 10 25, 08:20)

Taigi, ką savo ilga gromata norėjau pasakyt, kad parodykit katinuką  veterinarui ir pasidarykit imunoglobulino tyrimą, jei bent yra mažiausia tikimybė, kad gali būti alergija. Maniškė dabar kas mėn gauna po ampulę šiknon ir kosėjimai baigėsi. Kai jau matau, kad virš akių paraudę, ausys lyg plėmuotos ima darytis, už čiuprynos ir pas vetus susileist  vaistų.  4u.gif

4u.gif Ačiū. Dar stebiu. Ir veisėja katuko sakė kol kas nesikreipti pas vetą, o tik stebėti. Šiąnakt tik kartą pažadino jo kosulys. Jei per keletą dienų nepraeis, būtinai važiuosime į kliniką.
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2015 10 25, 07:47)
Arvydai, as daugiau is patirties... Pas mane buvo katinu kurie mirtinai pjovesi nors nuo 3 menesiu kartu gyveno. O subrendo ir pyyyp. kaldavosi taip kad oda ar kailis gabalais eidavo. Kadangi siaip jau budavo atskirti ir tas ivykdavo netycia pvz vaikui palikus duris tai ishskirdavom per sekundes. Nebutu musu zinau 100proc kad rastumem viena negyva antra apygyvi. Buvo ir kaciu kurios nekente kazkurios/-io.
man sunku sprest apie mokslinius filmus. Bet 12 metu gyvenau su stabiliai 10+ (iki 37 buvo vienu metu- su kaciukais) kaciu. Ir keleta metu tame tarpe buvo vienas laukinis taip ir neprijaukintas felis bengalensis is Rigos zoosodo atvykes pas mus budamas 6 metu amziaus.

Apsizliumbiau apie jusu bendrus nestumus perskaites biggrin.gif thumbup.gif nestuke.gif lotuliukas.gif
Tai matai, kai Tu 10 kaciu uzdarai i ribota erdve tai joms ir tenka priverstine tvarka kaip nors sugyvent arba NE biggrin.gif Bet jei tos pacios butu miske, laukuose, kaime ar bent mieste (niu ka salyginai galima pavadint "laukine gamta") argi jos be butino reikalo prasitest gimine viena prie kitos artintusi? g.gif Turbut nelabai: kiekviena turetu savo teritorija kuria stropiai gintu lotuliukas.gif
Kieme (ir aplink) mazdaug kas metai pasikeicia dominuojantis katinas. Tas senasis matomai "pavargsta" tai atsiranda stipresnis. Dab toks kaimynu mazas juodas su skambaliuku dominuoja jau kokius pusantru metu. Aciu Dievui jis kastruotas, bet vis tiek visus kitus kasarus pravaike ax.gif Tik nuo Sarkozy i kupra gauna jei per neatsarguma i jos sniuro pasiekimo zona papuola; syki musiske isrove toki kuola, kuris siaip jau skirtas buliams pririst biggrin.gif Uzspiete ta katineli prie tinklines tvoros ir "ede" puse minutes kol atbegau. Bet Sarkozy tik retai lauke, o anas - nuolat siauteja! Skambaliuka irgi prikabino del tvarkos, nes kasdien is zydkapiu po pora, trejeta pauksciuku namo parsinesdavo ax.gif Tu kapiniu tvora - ko ne 3 metru betono luitas, bet pereina regis net nepastebedamas, kad buvo sioks toks barjeriukas biggrin.gif
Idomu kur paskui tie isvyti dominante dedasi? g.gif Lavoneliu lyg ir nesimato. Turbut arba i konteinerius persikelia, arba susiranda atokesne teritorija, arba prisiduoda i daugiabuciu kiemus kur geros tetos juos paseria? drinks_cheers.gif Bet siaip katinai prasti medziotojai. Kates tai joa: ziurkes ir tas gudragalves letai, pasizaisdamos nusmaugia thumbup.gif Ypac siamines! Tik gaila, dabar ju "naturalioj miesto gamtoj" gerokai maziau negu pries desietka metu. Bet, kad estu ziurke - neteko matyt schmoll.gif Tiesiog uztuso ir palieka. Beje, ir Zose (netoli takso buves musu naminis suniukas) ziurkes tolko tak dziobina lotuliukas.gif
P.S. Ziurkiu miestuose yra 100 kartu daugiau negu zmoniu, tik jos moka sleptis smile.gif Beje, kaciu irgi yra 10 kartu daugiau negu sunu, o ka dazniau matom? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 10 25, 14:19)
Bet, kad estu ziurke - neteko matyt  schmoll.gif  Tiesiog uztuso ir palieka. Beje, ir Zose (netoli takso buves musu naminis suniukas) ziurkes tolko tak dziobina  lotuliukas.gif
P.S. Ziurkiu miestuose yra 100 kartu daugiau negu zmoniu, tik jos moka sleptis  smile.gif Beje, kaciu irgi yra 10 kartu daugiau negu sunu, o ka dazniau matom? bigsmile.gif


Neėda, nes katės protingos- žiurkės nešioja visokią infekciją, o ji yra jų viduriuose... galvas tik apgraužia. Katinai, sako, negaudo žiurkių todėl, kad jos jiems nukanda...hmmm... instrumentą biggrin.gif Nežinau ar tai tiesa, nes katės irgi ne bet kokios žiurkes gaudo...Pas mamą kaime kažkada buvo tokios dvi nerealiai laukinio charakterio ir nuostabaus grožio katės, labai protingos, gaudė žiurkes, o kai turėjo kačiukų- visas jas tempdavo namo, mama nespėjo užkasinėti šitų lobių apgraužtom galvom doh.gif Paskui apleido tas kates kirmėlėm, tai vietoj to kad gydyt sugalvojo užmigdyt, nes nusibodusios buvo verysad.gif schmoll.gif Bet, laimei, nuvežė vetui, kuris protingas ir žmogiškas pasirodė, sužinojęs kad žiurkinės katės išgydė ir išvežė pas save i sodybą, kur sakė žiurkių dafiga yra... Aš tą istoriją tik vėliau sužinojau, ir labai noriu tikėti kad pabaiga tikrai tokia kokią man motinėlė papasakojo... doh.gif Mūsų jau AtA katė buvo vienos jų palikuonė, irgi žiurkinė (tik miesto bute tų žiurkių nebuvo, bet pelės spėdavo tik nosį iš urvo iškišti ir ne toliau smile.gif Ir labai protinga, praktiškai kaip su žmogum bendraudavom, ypač jau kai sirgo tai išvis buvo sužmogėjusi ... blyn kai prisimenu, labai mylėjom ją.. wub.gif
Mieste tai žiurkių jooo, yra, naktimis gatvėse laksto, ne kartą yra tekę matyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 10 26, 14:11)
Neėda, nes katės protingos- žiurkės nešioja visokią infekciją, o ji yra jų viduriuose... galvas tik apgraužia. Katinai, sako, negaudo žiurkių todėl, kad jos jiems nukanda...hmmm... instrumentą biggrin.gif Nežinau ar tai tiesa, nes katės irgi ne bet kokios žiurkes gaudo
Mieste tai žiurkių jooo, yra, naktimis gatvėse laksto, ne kartą yra tekę matyti biggrin.gif

MELAS!! As jau netoli 10 ziurkiu pagavau, o viskas liko prie vietos thumbup.gif biggrin.gif
(Bisti sunkiau sekasi gintis nuo mandavoskiu) unsure.gif
Mes visad rusy prideje ziurknuodziu, bet kasmet kitokiu. Pries salcius jos sulenda ir eda darzoves unsure.gif Meginom tas tabletes siulyt suniui ir katei. Nesidomi schmoll.gif
Ziurknuodziais nunuodytas (skrodimo isvada) kieme buves panasus i haski suva. Tikejomes, kad suede stimpancia ziurke, bet akademijoj sake, kad tokio kiekio nuodu ant 200 ziurkiu uztektu. (Turbut i mesgali imaise, o tas nepiktas suo belenkokiu zmogum itin pasitikejo). (Be to, pasirodo, ziurkes pries stipdamos visus prarytus nuodus absorbuoja ir suvirskina). Nuodytoja dar sukele 8 (!!!) gaisrus uz tai menesiui buvo paguldyta patikrinimui. Dabar jau laisva, bet nepolicinem priemonem privertem ja pakeist Teviske. (Nuo ko susirgai - tuom ir gydykis: ugnis labai gerai kovoja pries kita ugni, o nuodai - pries nuodus) mirksiukas.gif thumbup.gif
-------------------
Naktim reiktu miegot (aba ka nors kitka daryt), nes gali pasimatyt ne tik balti arkliai, bet ir udros!! Sita jau is patirties zinau lotuliukas.gif biggrin.gif
--------------------
Sian mudu su Sarkozy pirma karta gyvenime susitikom su afigenai dideliu triusiu! Triusis nei gramo neissigando ir atvare pasiuostyt. Kate tik pusiau pasisiause, bet leteneles nepakele schmoll.gif Suniui per toki atstuma jau butu pyzdakas akims ir dar 10 skyliu nosy bei ausyse; o vat triusiui - nieko schmoll.gif Gal todel, kad musu giminej tokiu skanestu dar niekas, niekad (per amzius amzinuosius) neragavom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 10 26, 17:15)
MELAS!! As jau netoli 10 ziurkiu pagavau, o viskas liko prie vietos  thumbup.gif  biggrin.gif



thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsirado unikali galimybe pamatyt Sarkozy apybraizas! thumbup.gif As pats nei fotkint, nei (juo labiau) ikelt nuotrauku nemoku, bet su dukros ir Erikos pagalba kazkas gavosi lotuliukas.gif Tai jin temoje AKVARIUMAS 45-am puslapy tupi rolleyes.gif
Atsakyti
Sarkozy superinė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

O mes su dukra šiandien abi savo gražuoles išmaudėm, Lizą pavyko palyginti nesunkiai, o Dilailą tai išėjo tik apipilti muiluotu vandeniu iš kibiro ir paskui perpilti dušu- nu vis geriau negu nieko doh.gif lotuliukas.gif Atsipirkom palyginti nedideliais nuostoliais- man ant kairės rankos du nemaži įbrėžimai smile.gif Planuojam čia kažkada vežti skiepyti abi, bus sudėtinga, vyresnė nepratusi prie mašinos ir nežinia kaip mums seksis nuvažiuot smile.gif
O čia vakar mes taip mokėmės:
https://scontent-ams...amp;oe=56C5BDE4

https://scontent-ams...171992367_o.jpg

Dėmesio trūkumas kamavo, tai tik užšoka, išsidrebia ir apsimeta mieganti...ir būtinai ant to lapo ant kurio man rašyti reikia biggrin.gif Arba naglai kompo ekraną užstoja smile.gif Ir negali barti niekaip tokios meilybės wub.gif , nukeli švelniai, pasakai kad negalima nu, o ji apsisukus vėl čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 10 27, 22:26)
Sarkozy superinė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif

O mes su dukra šiandien abi savo gražuoles išmaudėm, Lizą pavyko palyginti nesunkiai, o Dilailą tai išėjo tik apipilti muiluotu vandeniu iš kibiro ir paskui perpilti dušu- nu vis geriau negu nieko  doh.gif  lotuliukas.gif Atsipirkom palyginti nedideliais nuostoliais- man ant kairės rankos du nemaži įbrėžimai smile.gif Planuojam čia kažkada vežti skiepyti abi, bus sudėtinga, vyresnė nepratusi prie mašinos ir nežinia kaip mums seksis nuvažiuot smile.gif
O čia vakar mes taip mokėmės:
https://scontent-ams...amp;oe=56C5BDE4 

https://scontent-ams...171992367_o.jpg 

Dėmesio trūkumas kamavo, tai tik užšoka, išsidrebia ir apsimeta mieganti...ir būtinai ant to lapo ant kurio man rašyti reikia biggrin.gif Arba naglai kompo ekraną užstoja smile.gif Ir negali barti niekaip tokios meilybės  wub.gif , nukeli švelniai, pasakai kad negalima nu, o ji apsisukus vėl čia biggrin.gif

Vienas prie vieno visos kates taip savo grazumu piktnaudziauja wub.gif Musiske irgi butinai "uzsnusta" ant TV programos, ant to ka rasau aba panasiai. Bet cia isimtinai tik man! O siknos skyle irgi demonstruoja tik man, kai atsigules knyga skaitau. Tuo paciu ir murkia, ir masaziukas, ir uodega pakelta, kad viskas ten geriau matytusi biggrin.gif Kirminu tai tikrai neturi schmoll.gif biggrin.gif
Lyg ir nebutu del ko pykt, bet kai syknaskyle 10 minuciu pries akis tai... ka as zinau blush2.gif
Denaxa, o ten fizika? bigsmile.gif As beveik trejeta is fizikos turejau!!! thumbup.gif Kaip, beje, ir is drausmes bei visu kitu rimtu mokslu neskaitant darbeliu, muzikos ir fizkulturos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 10 27, 23:09)
Denaxa, o ten fizika?  bigsmile.gif  As beveik trejeta is fizikos turejau!!!  thumbup.gif  Kaip, beje, ir is drausmes bei visu kitu rimtu mokslu neskaitant darbeliu, muzikos ir fizkulturos  ax.gif


Taip, konkrečiau- elektrotechnika smile.gif Sunku man, nes irgi iš fizikos trejetą turėjau biggrin.gif bet va kur gi gyvenimas užnešė, tai tenka mokytis to ko, galvojau, gyvenime man daugiau nereikės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 10 27, 21:26)
Sarkozy superinė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif


Aš irgi noriu legendinę Sarkozy pamatyt! Kuriame AKVARIUMAS temoje? Ten tų akvariumu daug ir visi jau "išdžiuvę" arba ieškot nemoku g.gif
Atsakyti
Jei neklystu tai šita smile.gif
http://www.part.lt/i...a639a681934.JPG

Akvariumo tema ten pačiam viršuj šiuo metu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 27 spalio 2015 - 22:50
Chebra, taip jūs temą pabaigsit žaibo greičiu! Neužiminėkit greitosios pagalbos linijos biggrin.gif
Atsakyti