Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiauginusiems arba planuojantiems geras kates

Aga... smile.gif Tikrai, mūsiškės irgi galima sakyti išauklėtos- Liza labai greitai suprato kad negalima ant stalo lipti ir užlipus ant palangės kad negalima su augalais žaisti ir jų kramtyti, o leidžiama tik ramiai tupėti ir pro langą žiūrėti smile.gif O vemia retkarčiais tik Dilaila kažkodėl... Liza gal dar plaukų neprisilaižo, nes neslenka jai dar jie, maža dar... smile.gif Jau kiek mažiau pieno laka, nebereikia litrais pilti smile.gif
Atsakyti
Ir mano kačių šajkoje viskas tvarkoje thumbup.gif

Na ir kas, kad vakar tik man įžengus į namus, prasidėjo vaidyba: rusų mėlynasis suvaidino, pasak sese, Anną Kareniną doh.gif Toks jai jis yra: man nesant šalia net užmiršta,kad kažkur vaikšto Kliaksa, ir elgiasi kaip normalus katinas. Sesuo išvažavo," Anna Karenina" nuo Kliaksos pasislėpė virtuvėje ant spintelės ir prišiko į bliūdą.Suprask- baimė neleido nulipti žemyn ir nueiti iki kraiko dėžutės.

O šiaip, прекрасная маркиза,всё хорошо,всё хорошо lotuliukas.gif
Atsakyti
Darėm Advento kalendorių. Išėjo poklaikis ir su sučiaumotais kaspinais, nes Lotusas per visą procesą vogė kaspinus ir juos čiaumojo. Aišku, kas čia yr pagaut ir atsiimt, bet kad jam nieko nėr naujai pasivogt biggrin.gif Žo, dirbo visi ir Lotusas biggrin.gif

Kuzma pažiūrėjo skersai. Pats jis neabejotinai mielai būtų vogęs kaspinus, bet kad pirmas tai sugalvojo Lotusas, tai Kuzmai jau pasirodė negarbė. Mat, jis yra Pravadyrius ir Vadas, ir arba pirmas, arba nė joks. Tai gerai, man nereikalingi du vagiantys kaspinus pizdukai. Man patinka. Kita vertus, kai Kuzma nutykina, kai ateina svečiai, kurie ne savo namuose ir nežino, kodėl privaloma rakinti duris, tada atsidaro duris ir plaunasi į laiptinę, o Lotusas iš paskos be jokio razūmėlio - va, tada jau man tokie vadeivos nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 02 gruodžio 2015 - 10:41
Kur dingo Arvydas??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 12 07, 21:45)
Kur dingo Arvydas??? g.gif

Pasiilgai? bigsmile.gif Dirba žmogus. Palauk, tuoj atsiras..po kelių savaičių.

Kaip Tavo katai? Maniškis razbainikas su senąją katę susidraugavo, dabar bando su bernais santykius taisyti. Kol kas nuo spintelių nulipo orientalas, o rusiukas taip ir laukia manęs grįžtančios iš darbo prieškambaryje ant spintos verysad.gif Bet gi skanėstus ėda nosis prie nosies (specialiai taip dedu,kad priprastų viens prie kito kvapo), o va po to Faraonas deda į kojas lyg šmėklą užmačius.
Atsakyti
Aga, pasiilgau bigsmile.gif

Gerai mano katai, susidraugavusios, tik Dilaila išlaiko solidžios katės atstumą biggrin.gif Mažoji Liza kažkokia nesusipratus, panašu, kad prasideda hormonų audros ir ji pati nesupranta kas čia vyksta...ko gero neužilgo sulauksim pirmojo morčiaus... reikėtų sterilizuot, bet iki vasario mėn. neturėsim kada tuo užsiimti... g.gif na, ir jau pradeda kristi ir dužti indai- Liza sudaužė dantų šepetukų indelį- gražų tokį, iš komplekto...ir bliūdai naktį vonioj skraidė- net nėjau žiūrėti lotuliukas.gif keista, kad iki šiol niekas nedužo doh.gif
Ale kaip faina, kai grįžusią namo abi katės pasitinka wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denaxa: 08 gruodžio 2015 - 18:27
QUOTE(denaxa @ 2015 12 07, 21:45)
Kur dingo Arvydas??? g.gif

Atsiradau 4u.gif
Menesio bana apturejau, kam juodasiknius negrais vadinau ir raginau juos saudyt dar Afrikoj aba (blogiausiu atveju) torpeduot Vidurzemio juroj. Daugiau taip nedarysiu ax.gif schmoll.gif ax.gif
---------------------
Varau skaityt ko prirasinejot! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 16, 23:50)
Sulaisčiau astros sėdynę actu ir nuėjau dirbti smile.gif rezultatas po darbo mašinoje nesvietiškai trenkia actu o sėdynė vis tiek myžalais biggrin.gif Ryt mėginsiu supilti tokiu super duper geru sėdynių valikliu, o kai pradžius gal dar kokią pusę buteliuko kvepalų ant viršaus... g.gif


Tvarkingas diedas kazkuom apsirgo, kad visa laika sudu smirdejo. Gydytojas patare issipraust su pusu muilu. Issiprause ir eina bandyt. Isedo i autobusa. Boba rauke, rauke nosi ir sako:
- Is kur cia tas toks jausmas lyg pusyne kas butu prisikes? g.gif
Atsakyti
Afrikoj jie patys tarpusavy šaudosi.
O mušti nieko negalima.
Bet kodėl negalima jų vadinti negrais, man yra didi žmonijos paslaptis. Irgi senais laikais esu gavus už tai baną kitam forume - kad rėkiau, kodėl Victoriassecret negrai taip lėtai papinykus siunčia biggrin.gif

Aš gyvenime nenorėjau nieko jiems daryti blogo, kadangi nafiga. Bet jei juos reikia įvardint, tai na... Kaip kitaip? Siūlo vadint afroamerikiečiais. Bet tai nesąmonė, nes afroamerikiečiai yra negrai, kurie gyvena Amerikoj. O kiti? Siūlo vadinti juodžiais, bet taigi irgi nebus tikslu. Nes juodis yra tas, kas juodas, o juodi taip pat yra aborigenai, bet jie ne negrai, o visai kita rasė. Be to, aš lietuvaitė, man jau net ir vengrai juodi, man juoda moteris yra moteris juodais plaukais, o kaip pasakyt, kad ji ir kitos rasės?

Aš suprantu, kad Amerikoj juos engė, ir jie ant amerikonų pikti ir neleidžia jų vadinti. Betgi kada Lietuvoj engė negrus? Pas mus tuo metu buvo baudžiava, mus pačius engė. Mes priešingai, krepšinio šalis, mums negras - tai kažkas, kas gerai žaidžia krepšinį. Kitokių mes nė nematę, ir mums negras yra joks ne įžeidimas, o žodis kaip žodis. Sporto srity - netgi pagyrimas!

Aš, pavyzdžiui, esu blondinė, ir visą gyvenimą tokia buvau. Ir moteris, o moteris engė, joms nedavė balsavimo teisės iki pat 20 a. Davai nustokit vartoti žodžius "moteris" ir "blondinė", jie yra įžeidžiantys! Sakykit "vyrė" ir "auksaplaukė". Norrrs, su geltoniu visos blondės kovoja, taigi sakykit "platinaplaukė". Nors ne, tada manys, kad žila. Sakykit "nežila platinaplaukė" arba "nenugeltoninta auksaplaukė" biggrin.gif
Kažin, kaip kam patiks ir kaip manęs durna neišvadins už tokius reikalavimus. O su negrais yra lygiai tas pats! Ir visi tipo sutinka.

O tai geriau tada juos vadinti Ruberoidais, ir jokių banų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 17 gruodžio 2015 - 11:20
QUOTE(arvydas. @ 2015 12 17, 12:14)
Tvarkingas diedas kazkuom apsirgo, kad visa laika sudu smirdejo. Gydytojas patare issipraust su pusu muilu. Issiprause ir eina bandyt. Isedo i autobusa. Boba rauke, rauke nosi ir sako:
- Is kur cia tas toks jausmas lyg pusyne kas butu prisikes?  g.gif


Aga, iš tos serijos lotuliukas.gif

Gerai kad atsiradai drinks_cheers.gif wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Ledo ritulio negrai nezaidzia todel, kad saiba blogai atsoka nuo ledo ir dar todel, kad jie vengia tokiu vietu kur daug baltuju su lazdomis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 12 17, 12:18)

O tai geriau tada juos vadinti Ruberoidais, ir jokių banų?


Tai jau tikriausiai, jei jau negras- nevartotinas žodis lotuliukas.gif Tik kad teko girdėti kad jie patys save tai negrais vadina... g.gif
Atsakyti