Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiauginusiems arba planuojantiems geras kates

QUOTE(Noa @ 2015 11 11, 20:57)
Nu tai gal, kaip Nereali ir sako, katei su inkstais bėda?

g.gif Vėl pas veterinarą važiuot...eh, жизнь моя жестянка
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 11 11, 20:23)
protest.gif Kur mano akulioriai? Pragėrėt?  lotuliukas.gif

Jo. Biski sriubtelejom. (Daugiskaitoj) drinks_cheers.gif Kokie ten akiniai; negi manai, kad kazka daugiau uz denaturata gavom? bigsmile.gif Vot mano tai beveik sidabriniai (!!), o Tavo... tik i sikna susikist ta melchiora (ir tai ten niekam jo nereikia), o linzes net zvairiems pokstininkams netinka schmoll.gif Pridavem kaip juodaji lauza ir viska kuo saziningiausiai pragerem siluminej trasoj, idant moksleiviams/katalikams (nu ir milicijai) blogo pavyzdzio nebutu.
Atpirksiu! GARBES ZODIS! Kai tik Nobelio premija parves tai pirmu numeriu lekiu i "Optikos pasauli". (Is karto po kiosko)!!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 11, 22:50)
Jo. Biski sriubtelejom. (Daugiskaitoj)  drinks_cheers.gif  Kokie ten akiniai; negi manai, kad kazka daugiau uz denaturata gavom?  bigsmile.gif  Vot mano tai beveik sidabriniai (!!), o Tavo... tik i sikna susikist ta melchiora (ir tai ten niekam jo nereikia), o linzes net zvairiems pokstininkams netinka  schmoll.gif

Linzės žvairiems pokštininkams labai gerai tinka. Kitaip jie kliūtų už žmonių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 10, 21:41)
Taigi štai, prašom, radau visus, grupinė foto biggrin.gif Tik bijau, kad Nereali, tikruosius veidus pamačius, išmes iš anos temos biggrin.gif
user posted image

(jei kam reikia, čia toks ВАСЯ ЛОЖКИН šituos paišo smile.gif


Man kraustymosi depresija isgainiojat su savo fotkem biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bleeee kaip nekenciu kraustymosi. ir pikciausia, kad vos pries pusantru metu su 4 cemodanais atvaziavom, o dabar blyyn gruzoviku 2 reikia blink.gif blink.gif blink.gif pypiec.... nekenciu kraustytis schmoll.gif
kaip as dabar isgerciau ko nors....... ax.gif

QUOTE(arvydas. @ 2015 11 11, 11:10)
LNK. Lapese. Tiesioginis eteris. (...) Mano Geriausio Pasaulyje reportazo benefisas jau buvo baigtas, tai per daug ir neskubejau grizt po lempom  ax.gif



O tu netycia LNK "Bare" Palangoje nieko neveikei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2015 11 12, 05:24)

O tu netycia LNK "Bare" Palangoje nieko neveikei? g.gif

Tiesa pasakius net nezinojau, kad toks yra blink.gif O Palangos nekenciu dar labiau negu Tu kraustymosi. Zinoma ir pajury esam ubave drinks_cheers.gif Paskutinis "Ad Remas" taigis Klaipeda istiko blush2.gif Tik ten kazkokiam naktiniam klube esminis veiksmas (su striptizais ir viesbuciais) buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Taigis... paskiepijom abi savo gražuoles šiandien smile.gif Rezultatai:
- perkąstas mano pirštas.Lizos darbas- valė/plovė jai ausis, po to kai ji man gerai krimstelėjo ir mano pirštas buvo apvyniotas, Liza buvo įkišta į tokią tramdomąją tašę ir daktarė liepė seselei galvą laikyt, o tai, sako, šeimininkė vėl katei į burną pirštą įkiš doh.gif lotuliukas.gif ;
- sumyžta galinė astros sėdynė doh.gif doh.gif doh.gif Dilailos darbas, pasirodo, ji visiškai netransportuojama, kaip ir Sarkozy lotuliukas.gif Visą kelią nežmoniškas kniaukimas (iki vetų kažkur 3km max pavažiuot), laipiojimas į bagažinę, labai nervinosi dėl bėgančių vaizdų,vienu tarpu net lekavo iškišusi liežuvį ir ant bagažinės užuolaidos kažko ten buvo pritaškyta, nesuprasi, seilės ar myžalai. Apsimyžo grįžtant, net nepastebėjom kada, tik dukra lipdama iš mašinos sako- mano užpakalis šlapias doh.gif tai koroče sėdynės net nevaliau nes viskas ten susigėrę, vaiko rūbus skalbiankė išskalbė, bet va kvapelis astroje... doh.gif
Taigi- kas žino kaip panaikinti myžalų aromatą astroje? Gal actu supilti, ar gal kokių spec.priemonių būna? Ar jau tik sėdynės keitimas padės? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 14, 16:13)

Taigi- kas žino kaip panaikinti myžalų aromatą astroje? Gal actu supilti, ar gal kokių spec.priemonių būna? Ar jau tik sėdynės keitimas padės? verysad.gif

Hi, hi, hi rolleyes.gif Pazistamas vaizdelis thumbup.gif Tik mes vezam dezej, o kadangi dugnas kiauras - dar ir i myzimo dezute idedam. Raisa veziodavom palaida. Ta nesikdavo, bet super israiskinga MII - AA - UU darydavo. Pavojinga palaida veziot, kad po pedalais nepalystu. (Apie rankini stabdi juk prisiminsi jau tik reanimacijoj). blink.gif
Jo. Meginkit actu ir paskum dar gerai butu su tuom slapinanciu/sausinanciu siurbliu pratraukt. Vis tiek kuri laika pasmirdes, bet ilgainiui prasivedins lotuliukas.gif Aba citinu kvapo "eglute" pasikabink; padeda mazdaug taip, kaip barskant varikliui pasigarsint radija lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 14, 18:33)
Hi, hi, hi  rolleyes.gif  Pazistamas vaizdelis  thumbup.gif Tik mes vezam dezej, o kadangi dugnas kiauras - dar ir i myzimo dezute idedam. Raisa veziodavom palaida. Ta nesikdavo, bet super israiskinga MII - AA - UU darydavo. Pavojinga palaida veziot, kad po pedalais nepalystu. (Apie rankini stabdi juk prisiminsi jau tik reanimacijoj).  blink.gif
Jo. Meginkit actu ir paskum dar gerai butu su tuom slapinanciu/sausinanciu siurbliu pratraukt. Vis tiek kuri laika pasmirdes, bet ilgainiui prasivedins  lotuliukas.gif  Aba citinu kvapo "eglute" pasikabink; padeda mazdaug taip, kaip barskant varikliui pasigarsint radija  lotuliukas.gif  biggrin.gif


Fui, eglučių nekabinu biggrin.gif Perku mašinau tuos kvapus kur patalynei ir spintoms skirta, bent jau kvepia maloniai biggrin.gif Visai palaida nevažiavo Dilaila, su pavadėliu, dukra pavadžio galą laikė, tai judėjimo laisvė labai jau apribota buvo- galinė sėdynė ir ant bagažinės pasivaikščioti smile.gif O Liza su saugos diržu priekinėje sėdynėje, bet ji jau išmokusi kad mašinoje reikia sėdėti ramiai, tai tas diržas tik dėl viso ko smile.gif Na, dėl saugumo jei ką, kaip ir žmogui smile.gif Tik Lizutė buvo kiek nusigandusi Dilailos miaukimo, biškį stresavo dėl to doh.gif
Rankinis nekažką padėtų, juk tik galą stabdo, o varomas tai priekis biggrin.gif tada jau tektų nebent variklį gesint ant pavaros biggrin.gif- bet čia man utopinė situacija biggrin.gif Rankinį prisiminčiau, bet visų pirma aš iki tokios situacijos neužsileisčiau- vežant palaidą gyvūną reikia jį nuolat ir stebėti, jei darosi nesaugu- tiesiog sustoti nelaukiant kol palįs po pedalais smile.gif

Už patarimus dėl aromato ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 14, 18:35)
Fui, eglučių nekabinu biggrin.gif Perku mašinau tuos kvapus kur patalynei ir spintoms

Už patarimus dėl aromato ačiū 4u.gif

Brolis a/m salonus valo, tai (o kaip suprantu taip ir yra) Kaune galeciau ijungt siurblius. Nemokamai. (Del mazos balutes nei praturtesim, nei nuskursim schmoll.gif Tik turetu nelyt nes garazas uzimtas; o paskui kokia para dar dzius, nes siurblys vis tiek idealiai sausai nepadaro.
Plovimo chemija (sako profas) gali isimt tepala, bet kates myzalo - nelabai schmoll.gif
Nerealios temoj regis vos ne pirmuosiuose puslapiuse buvo diskusija apie apmyztu kilimu valyma g.gif . Ten ir kazkoks spec. tirpalas minimas. Beda ta, kad Marijos zemej jis nepardavinejamas unsure.gif Bet, pries keiciant sedynes, pasiskaityt pacia diskusija turbut vertetu mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Hihi biggrin.gif Nee, pas brolius nevažiuosiu, paprastai sėdynes valausi pati, turiu visokių priemonių namie, bet myžalo jos neišims biggrin.gif Manau jei temoje kažkas buvo minėta- reiks pažiūrėt Seniuose gyvūnų skyriuje- ten lentynoje mačiau visokios chirnios pridėta, ko daugiau niekur nesu mačiusi, maž ir tas bus ko reikia biggrin.gif Nu pradžiai aišku eis actas į trasą, bet va drėgmės mašinoje žiemai visai nesinori, neišdžius taip paprastai, ne vasara gi... g.gif

Laimei, kad retai ką vežioju savo mašinoj ant galinės sėdynės lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 14, 19:10)
Hihi biggrin.gif Nee, pas brolius nevažiuosiu
Laimei, kad retai ką vežioju savo mašinoj ant galinės sėdynės  lotuliukas.gif

Na, mano reikalas pasiulyt... rolleyes.gif
O galine sedyne visai ne veziojimui ir padaryta drinks_cheers.gif wub.gif nestuke.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 14, 20:43)
Na, mano reikalas pasiulyt... rolleyes.gif
O galine sedyne visai ne veziojimui ir padaryta  drinks_cheers.gif  wub.gif  nestuke.gif  doh.gif


Už pasiūlymą ačiū, bet, matai, kai sugebu pati tai... tik kad tingiu būtent šiandien, nes lietus lijo biggrin.gif O į Kauną važiuot dėl menkos balutės finansiškai visai neapsimoka blush2.gif

Galinė sėdynė... nu jo... nu taip... aha... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti