Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiauginusiems arba planuojantiems geras kates

Prisiminiau kaip su dar viena zvaigzde po pardes lakstem thumbup.gif As buvau "apsauga" biggrin.gif Skampai prisigere, o Erika maziau tai jei neidomu su vyrais uz tai nutare eit apsipirkt. Niu jin megdavo apsisopint, bet kai pirma karta isleido paskum tik vakarop policija parveze. Jin dar nebuvo paties pirmo ryskumo saule, bet jau tokia prakutus lotuliukas.gif Visi nusifotkint aba autografa gaut noredavo ir galu gale susirinkdavo didziausios minios. Lietuviskai dar nemokejo, o uzsimaskuot irgi neiseidavo, nes su tokiu ugiu... nu VISI demesi atkreipdavo "Ar is balos tas mazumas" bigsmile.gif Skampai sake, kad jei jie lydes - bus dar blogiau! Tai mane paskyre. As angliskai nefurikinu, o jin lietuviskai, bet abu varom i "Merkuriju". Ilgaaaai jin ten visokius skudurus ciupinejo, bet esminis efektas buvo dar net neiejus i parde, kai sukamos durys uzstrigo nes ziopliai sustojo ir neteke amo nebegalejo pajudet biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 09, 21:24)
Tik dar mastau kaip i sita opera ikomponuot "Katineli niu, niu, niu, tave musti joja, joja lietuvaiciai"  g.gif

Ką??? blink.gif
Pabandytų jie atjoti mušti mano katinėlio, ar nors kokio man žinomo. Ar net nežinomo.
Išvaikyčiau lietuvaičius nafig triniti.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 lapkričio 2015 - 11:19
QUOTE(Noa @ 2015 11 10, 11:18)
Ką??? blink.gif
Pabandytų jie atjoti mušti mano katinėlio, ar nors kokio man žinomo. Ar net nežinomo. 
Išvaikyčiau lietuvaičius nafig  triniti.gif

thumbup.gif

Čia tu fotkei ar aš? Jei su akuliorais, tada aš good.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 11 10, 12:38)
thumbup.gif 

Čia tu fotkei ar aš? Jei su akuliorais, tada aš  good.gif

Be akuliorių, su kirviu ir su ryžu katinėliu. Aš biggrin.gif

Nu bet tavo katinėlius tai radau, va, žėk:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 11 10, 12:38)
thumbup.gif 

Čia tu fotkei ar aš? Jei su akuliorais, tada aš  good.gif


Nifiga, jei su okuliorais tai ten aš lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 10, 20:01)
Nifiga, jei su okuliorais tai ten aš lotuliukas.gif

... bet ir AS galiu but g.gif bigsmile.gif Irgi uzvakar Yske nuolaidos buvo, tai isigijau kazkokius (auksinius po 8 litus) biggrin.gif
Noa cia neblogai pakapsto potencialiu priesu karikaturu thumbup.gif Tas net MP dristu pademonstruot. Ne tai, kad myza i kelnes, bet vertina teigiamai lotuliukas.gif O visa kita mano isijautima i SM ir TRAVIANA kazkodel... niu tik bart gaunu, bet gan pakenciamai piktai.
---------------------
Dvi dienos be Sarkozy!! Tupi spintoj ir nieko blogo nedaro schmoll.gif O kas primyzo i vaza su obuoliais niekas nemate tai ir nesiskaito schmoll.gif Gal as?? Bet ten tik apatinis obuolys apsemtas tai... O nufeirinus ir ta apsemta dar galima valgyt. Be to mes obuoliu daug turim tai irgi pofek kas ten ka apsiusiojo ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 11 10, 12:38)
thumbup.gif 

Čia tu fotkei ar aš? Jei su akuliorais, tada aš  good.gif



QUOTE(denaxa @ 2015 11 10, 21:01)
Nifiga, jei su okuliorais tai ten aš lotuliukas.gif



QUOTE(arvydas. @ 2015 11 10, 21:45)
... bet ir AS galiu but  g.gif  bigsmile.gif


Taigi štai, prašom, radau visus, grupinė foto biggrin.gif Tik bijau, kad Nereali, tikruosius veidus pamačius, išmes iš anos temos biggrin.gif
user posted image

(jei kam reikia, čia toks ВАСЯ ЛОЖКИН šituos paišo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 lapkričio 2015 - 21:42
QUOTE(Noa @ 2015 11 10, 21:41)
Taigi štai, prašom, radau visus, grupinė foto biggrin.gif Tik bijau, kad Nereali, tikruosius veidus pamačius, išmes iš anos temos biggrin.gif

biggrin.gif lotuliukas.gif Na taip, po sios fotosesijos daugiau temu diskusijoms kaip ir nebeliko biggrin.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi eteris laisvas dar viena akibroksta is "zviazdu" gyvenimo papasakosiu rolleyes.gif
Nutiko priespaskutiniam festivaly "Ad REM". LNK. Lapese. Tiesioginis eteris. Studijoj zmoniu per 100. Sedim. Prakaituojam. Musu administratores laksto su miniakais, mikrofonais ir pudros sepetukais. Viena prabegdama sako: "Arvydai, Gintare jau atvaziavo". Kas, kas? Salia Frolova buvo isitaisius tai Irminos ir pasiklausiau kas ta Gintare ir ka tokiu atveju tureciau daryt? Nu sako, reik eit paziuret per reklamine pauze. Gandas gan greit buvo isnesiotas po visa studija ir visi tik ir laukem tos reklamos. O paskui vorele i bara ir pakeliui ziuret Gintares. Niu sedi kukli mergina. Blondine. Sypsosi. Nieko tokio stebuklingo. Tada dar suzinojau, kad jin netgi ir dainuos! Prisiblatinau. Mano Geriausio Pasaulyje reportazo benefisas jau buvo baigtas, tai per daug ir neskubejau grizt po lempom ax.gif Karsta ten, o as su slipsu labai prastai sugyvenu. unsure.gif Nudribau ant sofkutes prie zvaigzdes. "Nebeisiu" schmoll.gif Jin sako: "O jus tas ir tas? O cia Vaitiekunas? O cia Valiulis? O cia Bartkus? O cia Strikuliene, Steibliene, Kovas?". Mazdaug joa! Dargi as ne visus taip gerai pazistu kaip jinai! blink.gif
Vo blin! Kad jin butu zinojus, jog visi tie gerbiami ponai ir ponios ejo JOS pasiziuret!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gerai čia lotuliukas.gif
Arvydai, tau reikia memuarus rašyt, tipo "iš zviazdų gyvenimo", manau, labai apsimokėtų biggrin.gif

O mes Lizą išmaudėm, tai dabar atsikeršydama ji nemurkia ir išvis ant rankų nenori biggrin.gif Apsieita be traumų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 10, 19:06)
Be akuliorių, su kirviu ir su ryžu katinėliu. Aš biggrin.gif

Nu bet tavo katinėlius tai radau, va, žėk:
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif Tikrai taip! ОгласЮ весь список:
Dukters 2 volkodavai (niu, kaip jie ten.. g.gif ovčarkos lotuliukas.gif ), sesers kotopios, t.y. yorkas ir vienas bamblis iš kačių šaikos poster_dont.gif
Papildyta:
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 11, 09:53)
biggrin.gif  lotuliukas.gif  Na taip, po sios fotosesijos daugiau temu diskusijoms kaip ir nebeliko  biggrin.gif  doh.gif  biggrin.gif

protest.gif Kur mano akulioriai? Pragėrėt? lotuliukas.gif

--------------------------------------------------------------
Mano senoji Patricija 2 rytus iš eilės pridirbo nuostolių mamkai. Užvakar: minus 1 pora kojinių iškeliavo į šiukšliadėžę, šįryt- šiltas frotinis chalatas...į skalbiankę. Nekilo ranka išmesti sesers dovaną verysad.gif Kas jai pasidarė g.gif Suprantu kojinės..bet chalatą tai nuo kėdės nutempė ir apmyžo. Greit paliks mamką nuoga basa fear.gif
Atsakyti
Nu tai gal, kaip Nereali ir sako, katei su inkstais bėda?
Atsakyti