Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiauginusiems arba planuojantiems geras kates

To "ciucino" tiesiog organiskai nevirskinu, bet gavosi taip, kad (netiesiogiai kaip su niekuo kitu is princu) su juom dafiga reikalu turejau:
1. Nebeatsimenu kieno patartas uzsiundziau ant to tada dar vaikelio prodiuseri Jauniu. (Irgi ******, beje, tai bendra kalba rado dar greiciau negu su Moisejevu) wub.gif
2. Pukas dare pirmuosius jo irasus, o as visaip masciau is kurio bent kas nors panasaus i kicini klipa iseitu g.gif Tipo Cicinas Azuolyne sedi ant kelmelio, aba liepaite glosto biggrin.gif
3. Paskum kartu su Jaunium "pramusem", kad "Kaunas+ TV" ta klipa nufilmuotu ir istransliuotu. Aisku PRAVALAS, bet jau buvo drutas pamatas Cicinui atsispirt ir isigyt idiotiskus rubus bei limuzina. (Sita irgi uzrodziau kur 30-40 metu naujumo papigiuju parduoda) thumbup.gif
4. Paskutinis lasas buvo kai jam tas limuzinas eilini karta sugedo, o jis atsisake vaziuot i privaloma koncerta be limuzino. Ir dar kategoriskai atsisake dainuot be fonogramos! Ir dar, kad visi kiti irgi turejo only tik pagal fonograma dainuot! (PVZ tokia Mama Dziaz vobsce negali pagal fonograma dainuot schmoll.gif , bet kazkaip raudodama prisiderino; ale paskum sriubtelejus vis tiek gerkle paleido) thumbup.gif Tai isnuomavom ta limuzina ir visus giedorius vienu kartu is Kauno i Jonava nutarabaskinom lotuliukas.gif Gaila, tik pats Cicinas neatvaziavo. Jam zemas lygis limuzinu su dar kazkuom vaziuot unsure.gif biggrin.gif
5. Su tuo metu veikusiom popso grupem (daugiausiai talkino ZAS) suorganizavom tikru muzikantu ekskursija i Cicino koncerta kazkokiam Aukstaitijos kaime. Tipo palaikymo grupe! Su plakatais "Cicinai pirmyn!", dziugavimo sukiais, bisais ir t.t. drinks_cheers.gif thumbup.gif Autobusa uzpirkom ir puse kulturos namu sales uztvindem. Buvo juokinga, bet Cicinas apsimete, kad cia viskas taip ir turi but ax.gif
6. Irgi netiesiogiai prisidejau organizuojant Krastieciu svente Dusetose. Smuginis akcentas - Cicino koncertas! blink.gif Bet vat kas istrigo: jis atvyko jau su zyyymiai mazesniu limuzinu, ir kokias 8-9 valandas treniravosi kaip vakare sklaidysis scenoj. Vaizdo tai nemaciau, nes kai tik uzgirdau pirmuosius akordus - pavariau gazas-dugnas. Bet senimas link estrados vis tik ejo. O ir jaunimas su pilnais krepsiais sidro (nes paskui turejo but fejerverkai ir diskoteka) drinks_cheers.gif
Atsakyti
Bepigu vyrus lazdavot kai jusu daug, o as tik VIENAS ant veisles paliktas rolleyes.gif
Buvo paskelbtas konkursas vyrams apie moteris. Ne viska atsimenu, bet pagrindiniai klausimai buvo:
1. Koks svarbiausias moteru organas?
2. Kurioj vietoj moteru plaukai labiausiai garbanoti?
As (kaip ir visi kiti vyrai) atsakem vienareiksmiskai, ir tik treciaklasis Petriukas pataike i desimtuka:
1. Tarptautine moteru konfederacija.
2. Etiopijoj.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2015 11 09, 08:40)
Ai nu tai dainavimo turinys - kitas reikalas, jis su kiaušiniais nesusijęs biggrin.gif Kita vertus, nu bet nesakyk, savo auditoriją jis turi, koncertuoja, į jo koncertus kažkas eina. Nėr blogai... Kaimo babytėms Lady Gaga ne kažką, Cicinas ir Radžis daug geriau biggrin.gif

žiūrėk, tėti, čia tavo mylimiausias Cicinas!!! Prie visų žmonių biggrin.gif Tata pasakojo, kad taip žvitriai bėgęs iš parduotuvės dar niekada nebuvo biggrin.gif


Nu ta va kad tik babytėms jis ir tinka biggrin.gif


doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 09, 15:08)
Nu ta va kad tik babytėms jis ir tinka biggrin.gif
doh.gif  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kai anukele jusu paprasys padainuot senobine jaunystes daina jus turbut pavarysit: "Oba, oba gangam stail" verysad.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 09, 17:13)
Kai anukele jusu paprasys padainuot senobine jaunystes daina jus turbut pavarysit: "Oba, oba gangam stail"  verysad.gif  tongue.gif

Visai nea schmoll.gif Mes dalim dainuot -

Don't call my name, don't call my name, Alejandro!
I'm not your babe, I'm not your babe, Fernando!

Tik reiks gerai bobelinės insiliet, kad išeitų gerai įsijaust ir padainuoti tai tinkama intonacija, tojest, su tikru jausmu biggrin.gif

Arba dar galim dainuot, ką sako lapė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 09, 14:44)
Bepigu vyrus lazdavot kai jusu daug, o as tik VIENAS ant veisles paliktas  rolleyes.gif
Buvo paskelbtas konkursas vyrams apie moteris.

Nea..dėl kvapo paliktas tongue.gif

Skelbiamas naujas konkursas bis.gif Mūsų jaunystės dainos-dainuškos drinks_cheers.gif
Noa sudainavo anglicka singlą.

Mano eilė g.gif Gal šia drinks_cheers.gif

Šalia kelio, šalio kelio karčema,
Ten gyvena Šinkorka.
Oj Šinkorka, graži tavo dukrelė,
O, Šinkorka, tavo dukrelė.

arba (labiau prie dušies) blush2.gif

Now look at them yo-yo's that's the way you do it
You play the guitar on the M.T.V.
That ain't workin' that's the way you do it
Money for nothing and your chicks for free tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gokusen @ 2015 11 09, 19:38)
Skelbiamas naujas konkursas  bis.gif Mūsų jaunystės dainos-dainuškos  drinks_cheers.gif

STOP!!! O temos AUTORIUI (!!! !!! !!!) kas nors inpilta?? drinks_cheers.gif Kaip cia taip be paderinimo konkursus skelbt? g.gif
Gerai. Si karta paziuresiu pro pirstus, nes naujadaras/koncepcija "Mano batai buvo DU gaideliai" vis tiek pramusa bet kokia importine produkcija/konkurencija. (Pats sukuriau!) rolleyes.gif Tik dar mastau kaip i sita opera ikomponuot "Katineli niu, niu, niu, tave musti joja, joja lietuvaiciai" g.gif
Karoc sakyk kur atsiurbt priza? bigsmile.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
-
-
Pasiraso nuolatinis komisijos pirmininkas ir vienatinis narys t.y. AS ax.gif

Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 09, 17:13)
Kai anukele jusu paprasys padainuot senobine jaunystes daina jus turbut pavarysit: "Oba, oba gangam stail"  verysad.gif  tongue.gif


Nu taigi galima kažką gražaus liaudiško padainuoti- šitos niekada nesensta biggrin.gif O aplamai tai man labiausiai folkrokas patinka biggrin.gif

Ir aplamai...

Mano batai buvo du,
vienas dingo- nerandu,
bet radau aš automatą-
visas kaimas ieško batų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 11 09, 20:24)
STOP!!! O temos AUTORIUI (!!! !!! !!!) kas nors inpilta??  drinks_cheers.gif  Kaip cia taip be paderinimo konkursus skelbt?  g.gif
Gerai. Si karta paziuresiu pro pirstus, nes naujadaras/koncepcija "Mano batai buvo DU gaideliai" vis tiek pramusa bet kokia importine produkcija/konkurencija. (Pats sukuriau!)  rolleyes.gif  Tik dar mastau kaip i sita opera ikomponuot "Katineli niu, niu, niu, tave musti joja, joja lietuvaiciai"  g.gif
Karoc sakyk kur atsiurbt priza?  bigsmile.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  biggrin.gif
-
-
Pasiraso nuolatinis komisijos pirmininkas ir vienatinis narys t.y. AS  ax.gif

Atsiprašau, šanowny panie blush2.gif Nepagalvojau...aplamai, šiandien man sunki diena, ir nesvarbu kad pirmadienis, jaučiuos išsunkta kiap po ilgos darbo savaitės verysad.gif Mintys viena kitą vejasi, nespėju pagaut..nesugebu net į eilę sustatyt, visai išsirikiavo, kažna tempia į skirtingas puses..chaosas ęerepuškoje. Ir tik pirmadienis...iki penktadienio vakaro patapsiu aplamai nepakaltinama fear.gif

Prizus akceptuoju tik košernus (ne, ne žydiškus tongue.gif , jei taip pagalvojot, a košaram). Vos nepalikau šaikos be vakarienės-paskutinę minutę užsakiau maistą į namus. O jei neatvežtų šiandien, būtų košaram išsikrovimo diena blush2.gif

Ne, nu tično pats laikas alc.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2015 11 09, 20:29)
Nu taigi galima kažką gražaus liaudiško padainuoti- šitos niekada nesensta biggrin.gif O aplamai tai man labiausiai folkrokas patinka biggrin.gif

Ir aplamai...

Mano batai buvo du,
vienas dingo- nerandu,
bet radau aš automatą-
visas kaimas ieško batų smile.gif

Plagiatas, bet uzskaitom lotuliukas.gif biggrin.gif
Dar svarbu atlikimas!! PVZ as galiu ta vieta kur "... po tuos kalnus sesutes visos graudziai malones..." ir t.t. ir netycia pasivaiksciot, ir pagiedot vienas, 16-a balsu su solistu ir skaitovu ir dar skrabalais pasiakomponuot rolleyes.gif (Biski meluoju: syryt tualetinantis tik 15 balsu tesigavo) unsure.gif
Ale vis tiek be konkurencijos laimiu konkursa! Uz tai kad ir dainuska pataiko i nudienos aktualijas: "Lėktuva brangi" rolleyes.gif ir šiaip gražus esu ax.gif mirksiukas.gif Juk bet kokio smirdincio paslemeko jus gi nebutumet DEL VEISLES pasilikusios? bigsmile.gif
-----------------------------
A visai neblogai ta visuotine kastracija kai manes neliecia thumbup.gif
Atsakyti
Tema bais juokinga.
Made my day.

QUOTE(arvydas. @ 2015 11 09, 13:36)
To "ciucino" tiesiog organiskai nevirskinu, bet gavosi taip, kad (netiesiogiai kaip su niekuo kitu is princu) su juom dafiga reikalu turejau:...

Pradedu turet negera itarima, kad busim realybej pazistami (Bent is matymo)... g.gif
Su cicinu reikalu neturejau bet kiti mineti personos daugiau maziau girdeti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2015 11 10, 05:20)
Tema bais juokinga.
Made my day.
Pradedu turet negera itarima, kad busim realybej pazistami (Bent is matymo)... g.gif
Su cicinu reikalu neturejau bet kiti mineti personos daugiau maziau girdeti wink.gif

Nenustebciau. Tik mano atmintis pragerta drinks_cheers.gif unsure.gif
Buvo laikai, kai Laisves alejoj sveikindavosi kas desimtas praeivis. Tipo kazkur matytas tai is mandagumo ir linkteli. Paskui turbut dasunta, kad mate per telika, bet man tik linksek ir linksek biggrin.gif Juk nesinori but nemandagiam blush2.gif
O su Mode Patasium iki Rambyno eidavom atskirai, nes kitaip vobsce uzsilinksetume 4u.gif
Atsakyti