Įkraunama...
Įkraunama...

Užsiauginusiems arba planuojantiems geras kates

Makdonaldas daug pralosia, kad alaus visa para nepardavineja drinks_cheers.gif biggrin.gif
Sarkozy irgi tik pacius pigiausius traskucius pripazista. O koncervus tik tuos kur dominuoja drebuciai. Bet sprotu skarbonkes islaizo nepaisydama, kad ten daug cholesterolio. Pieno ar kiausiniu irgi neperlabiausiai schmoll.gif Netspjauna, bet 2 kart lyzteli ir psio. O is svetimo needa. Inteligente. Jin tik is savo bliuduko (svetima tik pauosto, bet uzkrimst varo prie savojo). Net ir sika isimtinai tik i savo dezute; nei lauke, nei i svetima siukstu negalima schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 10 17, 16:49)
Makdonaldas daug pralosia, kad alaus visa para nepardavineja  drinks_cheers.gif  biggrin.gif
Sarkozy irgi tik pacius pigiausius traskucius pripazista. O koncervus tik tuos kur dominuoja drebuciai. Bet sprotu skarbonkes islaizo nepaisydama, kad ten daug cholesterolio. Pieno ar kiausiniu irgi neperlabiausiai  schmoll.gif  Netspjauna, bet 2 kart lyzteli ir psio. O is svetimo needa. Inteligente. Jin tik is savo bliuduko (svetima tik pauosto, bet uzkrimst varo prie savojo). Net ir sika isimtinai tik i savo dezute; nei lauke, nei i svetima siukstu negalima  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  biggrin.gif

Sarkozy tikra котопёс thumbup.gif

Naujokas iš prieglaudos ir vėl NIKE aprengtas verysad.gif Atrodo, dabar bando susidraugauti, snukutį kiša prie maniškių katinų, o jie sprunka nuo jo, kaip nuo maro, kuo aukščiau, tuo geriau. Tik kas man pasirodė keisčiausia: rytais mėgaujasi konservais visi 4 ir nėra jokių barnių, o dar naujokas (naglas vaikas) pribaigęs savo "dozę" pašteto lenda į rainos arba rusiuko blūdą. Ir ką? Ogi nieko! Be jokio garso atsitraukia ir žiūri. Tik žais ar kitaip bendrauti su juo nenoriu...šnypščia...slepiasi.

Kaip manote-susidraugaus? Neramu, laiko turiu iki mėnesio galo,paskui reiks ruoštis atostogom, kas reiškia namo ateisiu tik pernakvot verysad.gif
Atsakyti
Paskuda Sarkozy vel mano antikvarine Nokia apmyzo verysad.gif Diena. Kol iki kiosko suspurdejau pavare. Vakar gavo per sikna su tapke ir dviracio pompa, nes nenorejo eit i savo xanurke, nors buvo nelegaliai pasprukus ir snypste. Sakyciau kersyja. Ale jin dar 16 kartu mobiliaka buvo ir pries tai apmyzus, bet tada nei per uodega dar nebuvo gavus... bet kortele vis tiek surudijo unsure.gif
Dar jei paimu telefa - jin soka ant peciu, pradeda murkt ir kniaukset. Kazkoks kaciu parkas respondentui girdisi! (Kiti seimos nariai to nepatiria) schmoll.gif
Kazna dar karta duot per sikna ar nebereik? Ka tik po morciuko katyte; kazna ar nebus pamirsus ka neperseniausiai "nuveike"? g.gif Siuo momentu tiesiog idealiai gera! lotuliukas.gif O kaip tada nubaust isskyrus, kad mobiliaka su zmonos fenu dziovinu? Gal kilima be eiles nusiurbt?? bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=arvydas.,2015 10 23, 16:08]
Nu butum man su dviracio pompa per vuodega uzvazeves, ne tik nokia suvaryciau, sausos dienos nematytum biggrin.gif Sarkozy taves dar pagailėjo biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Apus,2015 10 23, 19:40]
[quote=arvydas.,2015 10 23, 16:08]
Nu butum man su dviracio pompa per vuodega uzvazeves, ne tik nokia suvaryciau, sausos dienos nematytum biggrin.gif Sarkozy taves dar pagailėjo biggrin.gif
[/quote]
biggrin.gif Tau ne tik su likusia/kabancia pompa galeciau rolleyes.gif Paaaaskutinis impotento pasispardymas cant. Bet vat katei tikrai nezinau ka daryt g.gif Nu jin man kazkokia neerotiska ir vobsce kazkaip kreivai ziuri blink.gif Dab lyg ir susitaikem, tai turbut jau pamirso kaip pries pusvalandi ant mano viso gyvenimo uzrasu knygutes siustelejo. Nuspyriau. Esminiai uzrasai isliko tik mazai apmyzti. (Kai ijungs sildyma nesunkiai isdziovinsiu; net voveruskos per pora dienu ant mano karscio sutirpsta) thumbup.gif Bet ka daryt, kad dar kur nors be rysio tuptelt nesugalvotu?? bigsmile.gif Tiesa pasakius jei ne tas jos pomegis paskui viska saziningai uzkapstyt dar ir dabar nezinociau, kad telefas baloj plaukioja biggrin.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 10 23, 20:54)
biggrin.gif  Tau ne tik su likusia/kabancia pompa galeciau  rolleyes.gif  Paaaaskutinis impotento pasispardymas cant. Bet vat katei tikrai nezinau ka daryt  g.gif  Nu jin man kazkokia neerotiska ir vobsce kazkaip kreivai ziuri  blink.gif  Dab lyg ir susitaikem, tai turbut jau pamirso kaip pries pusvalandi ant mano viso gyvenimo uzrasu knygutes siustelejo. Nuspyriau. Esminiai uzrasai isliko tik mazai apmyzti. (Kai ijungs sildyma nesunkiai isdziovinsiu; net voveruskos per pora dienu ant mano karscio sutirpsta)  thumbup.gif  Bet ka daryt, kad dar kur nors be rysio tuptelt nesugalvotu??  bigsmile.gif  Tiesa pasakius jei ne tas jos pomegis paskui viska saziningai uzkapstyt dar ir dabar nezinociau, kad telefas baloj plaukioja  biggrin.gif mirksiukas.gif  biggrin.gif

Tau jau ir Sarkozy net pasako, kad užkasti Noškę telieka biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apus @ 2015 10 23, 22:41)
Tau jau ir Sarkozy net pasako, kad užkasti Noškę telieka biggrin.gif  lotuliukas.gif

Su mano agregatu dar daug viniu galima sukalt thumbup.gif thumbup.gif
Sian dukra ant savo diplominio unikalios medziagos poko uzrase: "Sarkozy, neapmyzk. Prasau. Aciu!" biggrin.gif Paziesim, paziesim kas cia rasyt, o kas skaityt nemoka! biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arvydas.: 23 spalio 2015 - 23:19
QUOTE(Nereali @ 2015 10 24, 05:31)
Davaj nepraadedam spamint apie kerstavimus. Kates NEKERSTAUJA!!!!  Apie tai daaugiau pirmuosse puslaapiuose.

Arvydo atveju kate rujoja ir elementariai zymi teritorija. O kadangi Arvydas su ja kovoja del hierarchijos vietos tai ji zymi jo daiktus taip bandydama ji "nusodint" ir ishsikovot sau teise kergtis (gamtoje gaujoje kergiasi tik vyr patele o kitos tik tada jei ji nescia).

Kastracija padetu wink.gif)

Gerai, kad pas Arvyda nokia o ne smartfonas tema pasibaigtu per savaite wink.gif)))

Pries 8 metus pataupem tai dabar ir srebiam. unsure.gif Ka cia dabar bekastruosi. Siaip tai joa, ji tik per morciu negraziai elgiasi.
O kazi ar kates burines?? Kiek zinau tik liutai ir hienos is katininiu gaujom gyvena. Ir tai seimom nedraugauja ir vienas pas kita i svecius nevaiksto. schmoll.gif Liutu tai vobsce stipri herarchija, o hienos maziau istyrinetos bet irgi turbut yra vierchas. Na, bent jau edala jos kazkaip lengviau uz liutus pasidalina.
Maciau mokslini filma kur apleistoj sodyboj gyveno daug kaciu ir 4 katinai. Niu mirtinai nesipjove, bet, kad per daug draugautu irgi nepasakytum. O kaciuku tai bemaz visos turejo. Skias ta poravimosi hierarchija neitin druta.
Idomu buvo, kad katiNAI PO PORA KARTU I DIENA APEINA TERITORIJA (vienas net 5 kilometrus atsitolindavo!), o kates iki puskilometrio ir peliauja. Paskum grize vaikinai is ju peles atimineja. Patys TAI nekazkA PASIGAUNA ax.gif blush2.gif
Ui, kas cia su tom raidem pasidare? Negi ir klava JAU apmyzta? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(arvydas. @ 2015 10 23, 16:08)
Vakar gavo per sikna su tapke ir dviracio pompa, nes nenorejo eit i savo xanurke, nors buvo nelegaliai pasprukus ir snypste.


Siaubas. Niekaip nesuprantu kaip apie smurtą prieš gyvūną galima su tokiu humoru rašyti ir įsivaizduoti, kad čia viskas puiku.
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2015 10 24, 12:43)
Siaubas. Niekaip nesuprantu kaip apie smurtą prieš gyvūną galima su tokiu humoru rašyti ir įsivaizduoti, kad čia viskas puiku.

Tai ne visiems ir duota ka nors suprast tongue.gif
Ten buvo situacija kai PRIVALEJAU (!) parodyti kas namie virsininkas, o uz ciupros griebt bijojau blush2.gif Pompa - arciausiai po ranka buves pailgas daiktas su kuriuo galejau iskrapstyt is uz vazono. (Dar buvo zarsteklis, bet labai purvinas).
Negi manot, kad as ja musiau? blink.gif Tik vaikiaus po visa buta kol nuleke kur priklauso; bet pajuto zaraza, kad turiu pikta baritona ir tai patvirtinancia iranga!! biggrin.gif Ne tokia jau durna ta musu katyte: zino, kad tapke geruoju nekvepia tai... paprasciau is karto prisipazint nusidejus ir pasiduot be inirtingos kovos. O vat zmona kaskart turi su ja draskytis jei pasprunka, o manes nera. (Dazniausiai bunu uz "Norfos", kur praktiski zmones renkasi; tik niekam nesakykit) biggrin.gif mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2015 10 24, 14:22)
Čia tokia diskusija be galo (kaip ir apie vaikų auklėjimą), bet nepatikėsite, mūsų autoritetą katė supranta ir be tapkių, dabar jau užtenka į ją pažiūrėti išpūtus akis, kad suprastų, kad taip elgtis nedera. Todėl toks "privalėjimas" man yra elementariausias smurtas, nemokant susitvarkyti su savimi. O tam aš esu labai netolerantiška ir nors tu ką.

Labai tikiuosi, kad kiti besidomintys kaip išauklėti teisingai katę jūsų pavyzdžiu neseks.

Sutinku ir pritariu visom penkiom (sesiom ir septyniom) thumbup.gif Man tik kantrybes biski truksta; akivaizdziai ne is kaciu gimines esu issirites, bei issitobulines iki patentuoto alxaso drinks_cheers.gif
Taip! Nesivaikykit kates su pagaliu net jei jums ant gavos apmyz! drinks_cheers.gif Puse kaciu savininku gyvena kates kontroliuojamam bute! O likuse puse dar ir suni turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lilė_supynėse @ 2015 10 24, 13:22)
Čia tokia diskusija be galo (kaip ir apie vaikų auklėjimą), bet nepatikėsite, mūsų autoritetą katė supranta ir be tapkių, dabar jau užtenka į ją pažiūrėti išpūtus akis, kad suprastų, kad taip elgtis nedera. Todėl toks "privalėjimas" man yra elementariausias smurtas, nemokant susitvarkyti su savimi. O tam aš esu labai netolerantiška ir nors tu ką.

Labai tikiuosi, kad kiti besidomintys kaip išauklėti teisingai katę jūsų pavyzdžiu neseks.

Nei jis mūša savo katę, nei kitaip ją skriaudžia. Nejaugi nesupratote, kad Arvydas mus savo paistalais provokuoja? lotuliukas.gif Liūdna jam, matyt, su savo šeimos moterimis, kurios žino jo būdą ir niekaip nereaguoja, tai čia jis rado vietelę pasilinksminti, papokštauti, galu gale, padiskutuoti iš tuščio į kiaurą. Kažkaip man jo pagailo g.gif
Atsakyti