Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2017 06 30, 10:16)
Parašykite apie ją "juodajame nuomotojų ir nuomininkų sąraše". Viešumas didžiausia bausmė. (tik jeigu moderatorė neištrins, ne kartą užimančių geras pareigas pavardės dingo iš to sąrašo).



Nemanau, kad tai butu teisingas zingsnis. Mes cia turime tik vienos puses versija. Gal nuomotoja absoliuciai kitaip situacija mato ir paaiskintu. Apkaltinti ir apsmeizti greitai galima. Tai tikrai nereiskia, kad abejoju koleges pasakojimu, bet manyciau, kad yra civilizuotesniu budu issiaiskinti. Labai apmaudu, kad atsiranda nesaziningu zmoniu tiek tarp nuomotoju, tiek tarp nuomininku. Daug negatyvo sukelia.
Atsakyti

Parašykite apie ją "juodajame nuomotojų ir nuomininkų sąraše". Viešumas didžiausia bausmė. (tik jeigu moderatorė neištrins, ne kartą užimančių geras pareigas pavardės dingo iš to sąrašo).

o as manau, kad reikia paskelbti. Praejo jau daug laiko ir matosi, kad zmogus piktybiskai neatiduoda pinigu. Ko dar laukti? Bent kiti zmones ispeti bus. O jei ir moderatore vel kada istrins pavardes, gal spesim persirasyt (as dabar jau sau konspektuojuosi :) )

Atsakyti
Konfliktine situacija su nuomininku.
Gyvenu nuosavame name ir nuomoju kambari su atskiru iejimu, tualetu ir mini virtuvele.Problema, kad nuomininkas kasryt mane pazadina su savo zadintuvais 4 arba 5 ryto.Kiek sykiu jo prasiau manes taip anksti ryte neprizadinti, nes noriu ilgiau bent pora valandu pamiegoti.Visi mano prasymai - kaip su zirniais i siena. unsure.gif
Ka daryti? unsure.gif
Papildyta:
Dar noriu parašyti, kad tarp mano miegamojo ir numojamo kambario yra bendra siena, plius mano miegas labai jautrus ir net negarsus mobilaus telefono žadintuvas mane iškart prižadina. unsure.gif
Net savaitgaliais, kai mano nuomininkas nedirba mane prižadina 4-5 ryto, nors ne kartą jį įspėjau išjungti visus žadintuvus gražiuoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milvaja: 06 rugpjūčio 2017 - 15:12
QUOTE(Milvaja @ 2017 08 06, 14:11)
Konfliktine situacija su nuomininku.
Gyvenu nuosavame name ir nuomoju kambari su atskiru iejimu, tualetu ir mini virtuvele.Problema, kad nuomininkas kasryt mane pazadina su savo zadintuvais 4 arba 5 ryto.Kiek sykiu jo prasiau manes taip anksti ryte neprizadinti, nes noriu ilgiau bent pora valandu pamiegoti.Visi mano prasymai - kaip su zirniais i siena.  unsure.gif
Ka daryti?  unsure.gif
Papildyta:
Dar noriu parašyti, kad tarp mano miegamojo ir numojamo kambario yra bendra siena, plius mano miegas labai jautrus ir net negarsus mobilaus telefono žadintuvas mane iškart prižadina.  unsure.gif
Net savaitgaliais, kai mano nuomininkas nedirba mane prižadina 4-5 ryto, nors ne kartą jį įspėjau išjungti visus žadintuvus gražiuoju...


Nenuomokit. Arba nuomokit nedirbanciam. Arba dirbanciam nuo 10 ryto. biggrin.gif Cia as nuomininko puseje-zadintuvas normalus dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 08 06, 16:22)
Nenuomokit. Arba nuomokit nedirbanciam. Arba dirbanciam nuo 10 ryto. biggrin.gif Cia as nuomininko puseje-zadintuvas normalus dalykas.


Tai jis ir dirba nuo 10 val. Jam net nebūtina keltis taip anksti.
Taip, žadintuvas - normalus dalykas, bet kam mane taip anksti prižadinti net savaitgaliais kai jis nedirba?
Dar nesuprantu jo viena keistumo, kartais kai pradeda birbėti žadintuvas, jis jo net išjungia, nors nuomininkas ir būna kambaryje.Taip ir birbia žadintuvas kol pasislenka rodyklė.Ar jūsų nesuerzintų tokie dalykai netikėtai pakirtus iš miegų 5 ryto? unsure.gif

Galvoju išnuomoti studentui ar studentei, universitas netoli mano namų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milvaja: 06 rugpjūčio 2017 - 17:01
QUOTE(Milvaja @ 2017 08 06, 16:11)
Konfliktine situacija su nuomininku.


o kas vercia gyventi su siuo piktybisku nuomininku? Liepkit jam issikraustyt.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2017 08 06, 17:16)
o kas vercia gyventi su siuo piktybisku nuomininku? Liepkit jam issikraustyt.

[QUOTE]

Taip ir padarysiu, nes namai yra mano ir tik aš juose diktuoju savo taisykles.Vieni šeimininkai nenori šeimų su vaikais, kiti - naminių gyvūnų, o aš noriu tik ramybės ir jokių birbinimų iki 7 valandos ryto.Kas nesutinka su šia mano taisykle, lai ieškosi kito kambario nuomai.
Atsakyti
Klausimėlis jau nuomuojančioms: kaip dabar VMI žiūri į nuomininko savarankiškai mokamus būsto patarnavimus, t.y. ar reikia savininkui mokėti 15% tik nuo nuomos sumos, ar nuo "visų pajamų"? Nes patento mums pirkt neapsimoka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silainiai: 15 rugpjūčio 2017 - 07:11
QUOTE(silainiai @ 2017 08 15, 06:11)
Klausimėlis jau nuomuojančioms: kaip dabar VMI žiūri į nuomininko savarankiškai mokamus būsto patarnavimus, t.y. ar reikia savininkui mokėti 15% tik nuo nuomos sumos, ar nuo "visų pajamų"? Nes patento mums pirkt neapsimoka...

Nuo nuomos
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2017 08 16, 06:57)
Nuo nuomos

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
https://www.15min.lt...arti-973-844222

Apie nuomos sutartį.
Atsakyti
Sveikos,

Išnuomojau butą prancūzui, šiandien gaunu prašymą išrašyti sąskaitą už nuomą, nes jis nori pateiki darbovietei, kuri padengs nuomos išlaidas.

Ką turėčiau daryti ???

Sutartį pasirašė Jis kaip fizinis asmuo.
Atsakyti