Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

Kaip dėl prisiregistravimo bute (gyvenamos vietos deklaracijos), leidžiate nuomininkams registruotis išnuomotame bute?
Mano nuomininkas paprašė prisiregistruoti, sutikau, nematau tame jokių problemų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lybera: 05 sausio 2017 - 10:11
QUOTE(Lybera @ 2017 01 05, 10:08)
Kaip dėl prisiregistravimo bute (gyvenamos vietos deklaracijos), leidžiate nuomininkams registruotis išnuomotame bute?
Mano nuomininkas paprašė prisiregistruoti, sutikau, nematau tame jokių problemų.

as nei vienu nuomininku priregistravus nesu, nes labai neprase. Bute as registruota, taip ir liks. Tai jei kas nores, kad priregistruociau, tures susitaikyt, kad oficialiai kartu "gyvensim" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lybera @ 2017 01 05, 10:08)
Kaip dėl prisiregistravimo bute (gyvenamos vietos deklaracijos), leidžiate nuomininkams registruotis išnuomotame bute?
Mano nuomininkas paprašė prisiregistruoti, sutikau, nematau tame jokių problemų.

leidžiu, jau gana seniai - užsieniečiams reikia ta, kad gautų leidimą gyvent LT.
Atsakyti
QUOTE(ego @ 2016 10 31, 18:49)
Sveikos, kolegės,
toks klausimas, jeigu kuri nors turite patirties: kas moka agentūrai, savininkas ar nuomininkas. Ar tai  susitarimo reikalas?


Sveikos,
Nors aš nuomoju, dedu skelbima, jei agentura suranda nuomininka(su mano sutikimu) tai susimoka nuomininkas.

Papildyta:
Kadangi ne pirmi metai kaip nuomoju(dekraruojant pajamas),tačiau pirmi metai kaip turiu verslo liudijimą, tai prašau konsultacijos.Kokia procedūra? neturiu jokios cekiu knygutes, nes pervedimus gaunu i saskaita ir tiek ziniu. Maniau kad kai bus laikas vel tik nurodysiu sumą pajamų ir tiek. Ar ne taip?
Atsakyti
Dar dalykas. Kaip reikalai su uzsienieciais? Susidurus nebuvau ,taciau yra besiteiraujanciu. Gal kokios papildomos salygos sutartyje? uzstato dydis?
Atsakyti
QUOTE(jurgittajo @ 2017 02 04, 16:14)
Dar dalykas. Kaip reikalai su uzsienieciais? Susidurus nebuvau ,taciau yra besiteiraujanciu. Gal kokios  papildomos salygos sutartyje? uzstato dydis?

buvau isnuomojus uzsienieciui, bet mano patirtis kazin ar pravers. Jam prisiregistruot nereikejo, nes registruotas kazkur kitur buvo. Nenorejau jam nuomot pagrinde tik del to, kad gi butu reikeje sutarti versti i kalba, kuria jis supranta. Bet jis sutiko pasirasyt lietuviska sutarti, kad tik jam isnuomociau. Papildomu punktu neitraukiau. Uzstata paemiau daug didesni, nes jam musu uzstatas ir mokesciai mazi atrodo, o man reikia, kad zmogus tvarkingai gyventu ir noretu uzstata atgaut.
Klausimas kam jus norit nuomot. Jei suaugusiam kokiam verslininkui, tai manau, kad problemu gal ir nebus. Va kitas dalykas, jei kokiam taborui studentu is Libano. Na, ileisit 1, o apsigyvens kokie 12.
Atsakyti
[quote=Leksa,2016 11 01, 22:06]
Savininkas.
Papildyta:




Klausimas...
Jei moka savininkas, kodėl agentūros dar ima mokestį iš būsimo nuomininko? taip išeina tarpininkas gauna dvigubą mokestį?
Ir dar klausimas ..
Ar Jums - nuomotojams, yra saugiau išnuomoti savo turtą per tarpininkus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Labanoriska: 05 vasario 2017 - 15:06
QUOTE(Leksa @ 2017 02 05, 14:48)
Va kitas dalykas, jei kokiam taborui studentu is Libano.  Na, ileisit 1, o apsigyvens kokie 12.
biggrin.gif teko girdėt istoriją kai butukas buvo išnuomotas vienam studenčiokui iš Vietnamo (berods), o su juo apsigyveno visa jo šeima. Nei daug nei mažai. 8 žmonės vieno kambario bute biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Labanoriska,2017 02 05, 15:06]
[quote=Leksa,2016 11 01, 22:06]
Savininkas.
Papildyta:
Klausimas...
Jei moka savininkas, kodėl agentūros dar ima mokestį iš būsimo nuomininko? taip išeina tarpininkas gauna dvigubą mokestį?
Ir dar klausimas ..
Ar Jums - nuomotojams, yra saugiau išnuomoti savo turtą per tarpininkus?
[/quote]
niekad nenuomoju per tarpininkus. Mazai kas siulo ar iesko butu per tarpininkus, todel jie ima pinigus is visu, ko tik gali.
Per tarpininkus tikrai nebus saugiau. Jie reikalingi tam, jei patys neturit laiko skelbimus idet ir nuomininkus atsirinkt. Mano miestelyje l.mazai nuomojamu butu, tai daug skambuciu buna. Pirma darau apklausa telefonu, issiklausineju kas mane domina, atsirenku ka pasikviest buta aprodyt. Dar kiek laiko truko kol sutarti tinkama internete radau, pagal save pakoregavau. Jei laiko pati tam netureciau, tada gal ir nuomociau per tarpininkus, kitaip prasmes nera.

P.S. yra atskira tema apie sutartis, jei domina.
Atsakyti
QUOTE(Labanoriska @ 2017 02 05, 15:06)
Ir dar klausimas ..
Ar Jums - nuomotojams, yra saugiau išnuomoti savo turtą per tarpininkus?

Prajuokinot biggrin.gif
Tarpininko tikslas - kuo greičiau sudaryti sandorį ir gauti savo komisinį. Atsakomybės mūsų Lietuvoje tarpininkai neneša jokios.
Taigi pasvarstom kokį saugumą sukelia tarpininkas - ogi jokio. Nuomininkas bus problematiškas, jūs minsite teismų slenksčius ir įrodinėsite, kad reikia išmesti nuomininką iš jūsų turto.
Tarpininkas reikalingas nebent tuo atveju, jei pats neturi laiko užsiiminėt nuoma ir tau giliai dzin, kas pas tave gyvens. Ar jūs galvojate, kad tarpininkai rade potencialius nuomininkus kreipiasi į Interpolą, policiją, visas kitas tarnybas ir aiškinasi, kas gi per žmogysta ketina atsikraustyti į jūsų butą/namą.
Atsakyti

QUOTE(Nastya @ 2017 02 05, 15:16)
biggrin.gif teko girdėt istoriją kai butukas buvo išnuomotas vienam studenčiokui iš Vietnamo (berods), o su juo apsigyveno visa jo šeima. Nei daug nei mažai. 8 žmonės vieno kambario bute  biggrin.gif


As zinau atveji Kaune, kai buta isnuomojo 2 studentams is Libano, medicina tipo bestudijuojantiems, tipo pedantai sakesi esa. Butas buvo paverstas landyne per trumpa laika ir rado savininke ten daugiau nei 10 gyventoju, praeit nebuvo kur, nes visur ciuziniai buvo. Kas ten zino, gal visas kursas apsigyveno....
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2017 02 05, 17:00)
Prajuokinot  biggrin.gif
Tarpininko tikslas - kuo greičiau sudaryti sandorį ir gauti savo komisinį. Atsakomybės mūsų Lietuvoje tarpininkai neneša jokios.
Taigi pasvarstom kokį saugumą sukelia tarpininkas - ogi jokio. Nuomininkas bus problematiškas, jūs minsite teismų slenksčius ir įrodinėsite, kad reikia išmesti nuomininką iš jūsų turto.
Tarpininkas reikalingas nebent tuo atveju, jei pats neturi laiko užsiiminėt nuoma ir tau giliai dzin, kas pas tave gyvens. Ar jūs galvojate, kad tarpininkai rade potencialius nuomininkus kreipiasi į Interpolą, policiją, visas kitas tarnybas ir aiškinasi, kas gi per žmogysta ketina atsikraustyti į jūsų butą/namą.



jei tarpininkas neneša jokios naudos, tai kam jis iš vis reikalingas ? rolleyes.gif ( apart to atvejo, kad nuomotojas neturi laiko ir noro užsiimti nuomininko suradimu)
Nežinau kaip kituose Lietuvos miestuose, tačiau Vilniuje , patyrinėjus visus NT internetinius skelbimus , 80 proc. gal net 90 proc. išnuomojami per tarpininkus...
Jei noriu išnuomoti savo butą - man rūpi kam jį nuomosiu, paaiškinkite man tada fenomeną , kodėl tiek daug nuomotojų per tarpinikus?
Atsakyti