Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

QUOTE(karra @ 2016 11 30, 18:16)
galite imesti atgaivinta nuoroda?  4u.gif


http://www.supermama...?...67616&st=48
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2016 11 30, 20:06)

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2016 11 30, 08:18)
Aš pastebėjau, kad dar ištrinta ir viena pora - vyras su žmona. Ten net keleta žmonių buvo nuo jų nukentėję ir apie juos pasisakę.

Pastebejau ir as, kad grizes sarasas, kazkoks "sukudes". Turesiu laiko, tai irasysiu i ji, ką anksčiau dar buvau pasizymejus. Gal neistrins. Pavardziu ar viso saraso bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu didele problema. Issikrauste seima su vaikais is buto dar vasara. Labai nuniokojo, geranoriskai "nuraseme" nusedevejimui, sutarem puse uzstato ir skalbimo masina. Tik si pirmadieni atradom, kad skalbimo masinos vis del to nepaliko, ty paliko, tik ta musiske, kuria sugadino. Rusyje, prieminedamas vyras neziurejo is arciau pavadinimo. Pasitikejo. Parasiau, kad atlygintu, tai tokiu dalyku isgirdau....
dabar sneku su draudimu ir mastau kreiptis i advokatus.
Klausimas, gal kas galetu pakonsultuoti kaip teisme irodyti zala.
Sutartis yra, protokolai yra. Vienas bet - protokolas mano vyro pasirasytas, kai "prieme" ir galvojo, kad yra masina skalbimo gera. Dabar darom remonta, perdazem kambari ir atradom paslepta defektas: kambaryje nebedirba rozetes - perdeginta su galingu prietaisu. Instaliacija rusiska. mes matem ta radijatoriu, perspejom, kad nenaudotu, bet paskui matyt naudojo kitame kambaryje ir ten sudegino.
Seima gyveno 5 metus. Virtuves komplekas buvo tvarkingas - radom baisiai nesvaria orkaite ir stalvirsi supjaustyta (turbut naudojo be lentutes), bei vienos spinteles dureles "nukaro" ir apdauzyti sonai iki drozliu. Protokolas yra pradinis, o nuotrauku ne. Ar galima irodyti zala?

Nuomininko argumentai - juk matete, kad ileidziat su daug mazu vaiku, tai naturalu, kad didesnis nusidevejimas. be to butas saltas, senas, instaliacija ir t.t. bet kaina buvo atitinkama. Dabar jis niekam netinkamas. Buvo parketlentes, bet jas paliko skyletas, sako juk "senos buvo vis tiek jas reikejo mesti". Keitem grindis. verkti norisi nuo tokio iskalbingumo.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo electrica: 09 gruodžio 2016 - 12:57
QUOTE(electrica @ 2016 12 09, 12:50)
Turiu didele problema. Issikrauste seima su vaikais is buto dar vasara. Labai nuniokojo, geranoriskai "nuraseme" nusedevejimui, sutarem puse uzstato ir skalbimo masina. Tik si pirmadieni atradom, kad skalbimo masinos vis del to nepaliko, ty paliko, tik ta musiske, kuria sugadino. Rusyje, prieminedamas vyras neziurejo  is arciau pavadinimo. Pasitikejo. Parasiau, kad atlygintu, tai tokiu dalyku isgirdau....
dabar sneku su draudimu ir mastau kreiptis i advokatus.
Klausimas, gal kas galetu pakonsultuoti kaip teisme irodyti zala.
Sutartis yra, protokolai yra. Vienas bet - protokolas mano vyro pasirasytas, kai "prieme" ir galvojo, kad yra masina skalbimo gera. Dabar darom remonta, perdazem kambari ir atradom paslepta defektas: kambaryje nebedirba rozetes - perdeginta su galingu prietaisu. Instaliacija rusiska. mes matem ta radijatoriu, perspejom, kad nenaudotu,  bet  paskui matyt naudojo kitame kambaryje ir ten sudegino.
Seima gyveno 5 metus. Virtuves komplekas buvo tvarkingas - radom baisiai nesvaria orkaite ir stalvirsi supjaustyta (turbut naudojo be lentutes), bei vienos spinteles dureles "nukaro" ir apdauzyti sonai iki drozliu. Protokolas yra pradinis, o nuotrauku ne. Ar galima irodyti zala?

Nuomininko argumentai - juk matete, kad ileidziat su daug mazu vaiku, tai naturalu, kad didesnis nusidevejimas. be to butas saltas, senas, instaliacija ir t.t. bet kaina buvo atitinkama. Dabar jis niekam netinkamas. Buvo parketlentes, bet jas paliko skyletas, sako juk "senos buvo vis tiek jas reikejo mesti". Keitem grindis. verkti norisi nuo tokio iskalbingumo.....

Tai jus tikejotes, kad per 5 metus atsiimsit buta tokiam paciam stovyje, koki palikot? Manau per tuos metus suma uz nuoma susidare gana apciuopiama, kad uz jos nedidele dali galima butu padaryt normalu remonta, o tada surasit naujus gal tvarkingesnius nuomininkus ;).
Atsakyti
Priemimo akte paraset, kad pretenziju nera, buta peremet, galit pamirst. Is karto reikejo fiksuoti viska ir zymet perdavimo akte.
Atsakyti
QUOTE(electrica @ 2016 12 09, 13:50)
Turiu didele problema. Issikrauste seima su vaikais is buto dar vasara. Labai nuniokojo, <....>



Nuomininko argumentai - juk matete, kad ileidziat su daug mazu vaiku, tai naturalu, kad didesnis nusidevejimas. be to butas saltas, senas, instaliacija ir t.t. bet kaina buvo atitinkama. Dabar jis niekam netinkamas. Buvo parketlentes, bet jas paliko skyletas, sako juk "senos buvo vis tiek jas reikejo mesti". Keitem grindis. verkti norisi nuo tokio iskalbingumo.....



va del to seimu ir nenori: sia vasara teko pernuomuoti buta: per pirmas 2 dienas, esant kainai didesniai uz vidutine is karto atsirado 3 (!) seimos norinciosmoketi suma su sutartimi be "pirminiu" jokiu pretenziju. butas tvarkingas naujas. su skaudama sirdimi atsisakem. ir dar savaite rinkomes.
o kodel?.. va todel . super argumentas "juk zinojot, kad seima leidziat" na neuzmusamas argumentas. tipo patys norejot, kad jus ap*iktumem. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 12 09, 15:09)
Priemimo akte paraset, kad pretenziju nera, buta peremet, galit pamirst. Is karto reikejo fiksuoti viska ir zymet perdavimo akte.

pritarčiau 4u.gif reikėjo perėmimo metu viską atidžiau susižiūrėt ir galbūt tuomet visą užstatą pasilikt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vkt @ 2016 12 09, 14:03)
Tai jus tikejotes, kad per 5 metus atsiimsit buta tokiam paciam stovyje, koki palikot? Manau per tuos metus suma uz nuoma susidare gana apciuopiama, kad uz jos nedidele dali galima butu padaryt normalu remonta, o tada surasit naujus gal tvarkingesnius nuomininkus ;).


cia is viso boba pasiutusi, per 5 metus spinteles dureles nukaro ir jau pas advokatus eis devil.gif o vyras net i rusi patingejo nulipt paziuret, turbut tiek alaus prisproges, kad nepasivelka laiptais net paziuret, kokius daiktus priima : wacko.gif man primena adamsu seimynele sitie nuomotojai mamontovas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valkata222: 09 gruodžio 2016 - 18:53
QUOTE(valkata222 @ 2016 12 09, 17:52)
cia is viso boba pasiutusi, per 5 metus spinteles dureles nukaro ir jau pas advokatus eis  devil.gif  o vyras net i rusi patingejo nulipt paziuret, turbut tiek alaus prisproges, kad nepasivelka laiptais net paziuret, kokius daiktus priima : wacko.gif man primena adamsu seimynele sitie nuomotojai  mamontovas.gif


Posto lygis atitinka nika biggrin.gif. Pas mane 5 metus nuomavo 4 skirtingi zmogai- niekas niekur nenukaro. Uzstata buciau pasilikus, neuztektu-be advokatu duociau i teisma ir as.
Atsakyti
galiu pasakyti, ypac piktiems komentatoriams. teisininku verdiktas - sutarties salygas reikia vykdyti smile.gif Skalbimo masina prisiteisiu, pasleptus defektus irgi (cia jau draudikai pades). O ypac man patinka ta dalis su e-mail. Pasirodo juos galiu pateikti kaip irodymus.

p.s. pikciurnai - mano vyras negeria, rusyje sviesos nebuvo, ir ten sudegino.

p.p.s. cia kitam pikciurnai zinovui. - pretenzijos reiskiamos ne del vaiku veikos, o del tevu. Ar jus sugebetumete stalvirsyje padaryti skyle per 5 metus? pas mano tevus nesaugant jau 20 metu skyliu nera....


valkata- - cia jus teisus - esu isiutusi boba siuo metu ir galiu kalnus nuversti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo electrica: 12 gruodžio 2016 - 10:06
Ar yra nuomotoju trumpalaikei nuomai ? ( nuo 2 iki 14 dienu) kaip sprendziate klausimus del sveciu gyvunu?
Atsakyti