Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

QUOTE(ego @ 2016 10 31, 18:49)
Sveikos, kolegės,
toks klausimas, jeigu kuri nors turite patirties: kas moka agentūrai, savininkas ar nuomininkas. Ar tai  susitarimo reikalas?

Savininkas.
Papildyta:
QUOTE(Nastya @ 2016 10 31, 20:52)
Nemanau, kad aplamai pas moderatores yra išlikusi tema su sąrašu. Reikėtų turbūt tiesiog naują sukurt.

Kazin kokia nauda bus is naujos temos. Reikes keliu metu, kad kazkiek pavardziu atsirastu. O kai vel kokia draugo-giminaicio-pazistamo pavarde atsiras, vel istrins ir tiek naudos bus.
Man atrodo, kad ne moderatorei sio skyrelio reikia rasyti, o kazkam "auksciau". Sita moderatore man atrase, kad tipo kai tures laiko, tai paziures, kas ten su ta tema. Ot, blyn, metai beveik praejo, laiko nerado, tai dabar dar 10 praeis, kol laiko "atsiras" pas ja.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 11 01, 21:06)
Kazin kokia nauda bus is naujos temos. Reikes keliu metu, kad kazkiek pavardziu atsirastu. O kai vel kokia draugo-giminaicio-pazistamo pavarde atsiras, vel istrins ir tiek naudos bus.
Man atrodo, kad ne moderatorei sio skyrelio reikia rasyti, o kazkam "auksciau". Sita moderatore man atrase, kad tipo kai tures laiko, tai paziures, kas ten su ta tema. Ot, blyn, metai beveik praejo, laiko nerado, tai dabar dar 10 praeis, kol laiko "atsiras" pas ja.
Man tą patį rašė mirksiukas.gif
Atsakyti

Reiketu jos paklaust ar siais metais suspes. Nabage, tiek temu, tiek darbo, nesusitvarko, imtu ir dar viena moderatore siam skyreliui skirtu, o tai visai nusigaluos moteriske.

Atsakyti
Ar yra nuomojančių su patentu ? Ar reikalinga dar kažkokia papildoma buhalterija ? AR išsiperki patentą ir ramu.
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2016 11 07, 22:21)
Ar yra nuomojančių su patentu ? Ar reikalinga dar kažkokia papildoma buhalterija ? AR išsiperki patentą ir ramu.

Yra . Reikia pildyti pajamu knygele.
Atsakyti
Laba diena. Ar yra cia tokiu kurie nuomoja buta per firma, labai domina taisykles, atsiskaitymai, mokesciai ir visos kitos proceduros. Gal kas galetu pasidalinti patirtimi ir atsakyt i rupimus klausymus. smile.gif
Keleta nedoreliu i juodaji sarasa buvom ikele gaila kad tema dingo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 5634: 23 lapkričio 2016 - 14:05
nuomosim buta Vilniuje ir mes unsure.gif bandysiu zinoma be tarpininku.klausimas Jums, kaip zinovems jau sio reikalo.ar gali buta isnomuoti ne savininkas? ta prasme dukra gyvena uzsienyje, jos buta nuomoja tevas.kaip suprantu reikia rastisko jos sutikimo.o butinai notarine forma? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2016 11 24, 10:29)
nuomosim buta Vilniuje ir mes unsure.gif bandysiu zinoma be tarpininku.klausimas Jums, kaip zinovems jau sio reikalo.ar gali buta isnomuoti ne savininkas? ta prasme dukra gyvena uzsienyje, jos buta nuomoja tevas.kaip suprantu reikia rastisko jos sutikimo.o butinai notarine forma? ax.gif

Ziurint kaip potencialus nuomininkai i tai reaguos. Gali pasitaikyti ir tokie, kuriems neidomu net kas turto savininkas. Bet as siulyciau viska daryt legaliai, su notaro patvirtintu igaliojimu. Ir turi jis but ne tik tam, kad isnuomoti, bet ir priziureti turta, kad galetu pvz.liepti issikraustyti nuomininkams jei tie netvarkingai gyvens ar ruosis grizti savininkai.
Atsakyti
QUOTE(5634 @ 2016 11 23, 14:02)


Keleta nedoreliu i juodaji sarasa buvom ikele gaila kad tema dingo.

Tema sugrizo, teko net "auksciau" skustis biggrin.gif tik kazkodel man atrodo, kad istrintas paskutinis i sarasa buves itrauktas nuomininkas.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 11 24, 14:32)
Ziurint kaip potencialus nuomininkai i tai reaguos. Gali pasitaikyti ir tokie, kuriems neidomu net kas turto savininkas. Bet as siulyciau viska daryt legaliai, su notaro patvirtintu igaliojimu. Ir turi jis but ne tik tam, kad  isnuomoti, bet ir priziureti turta, kad galetu pvz.liepti issikraustyti nuomininkams jei tie netvarkingai gyvens ar ruosis grizti savininkai.

man rods uztenka tiesiog sutikimo, nezinau ar butinai notariskai tvirtinto ;)
nuomininkam ko gero daznai visiskai dzin, legaliai nuomoji ar nelegaliai smile.gif
man teko kazkada "aiskintis" kodel nuomoju legaliai biggrin.gif ala nu ir kam to reikia biggrin.gif labai gerai, kad nesutapo nei norai nei galimybes tuo metu smile.gif ir su tokiais kurie nuo pirmo apziurejimo reiskia pretenzijas siulyciau nesusideti smile.gif geriau jau menuo prastovos nei koks "princesinas ant zirnio" biggrin.gif

musu gyventojai issikrausto tad greit vel ieskosim nauju biggrin.gif paskutiniu metu kazkaip sunkoookai sekasi su ilgalaikiais gyventojais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 11 25, 17:45)
Tema sugrizo, teko net "auksciau" skustis  biggrin.gif tik kazkodel man atrodo, kad istrintas paskutinis i sarasa buves itrauktas nuomininkas.

Aš pastebėjau, kad dar ištrinta ir viena pora - vyras su žmona. Ten net keleta žmonių buvo nuo jų nukentėję ir apie juos pasisakę.
Atsakyti
galite imesti atgaivinta nuoroda? 4u.gif
Atsakyti