Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

QUOTE(BASH @ 2016 09 08, 10:04)
Nu jo, požiūris jūsų tipiškas. Tikriausiai čia kalba eina apie žemiausią segmentą. Mano šeima ir nuomoja NT ir nuomuojasi NT. Niekada nekilo problemų dėl vaikų, šunų. Jei būstas man patinka, o šeimininkui vaikai problema tiesiog pasiūlau dvigubą/trigubą užstatą ir visi zyzimai baigiasi.

Sakau, įvertink kiek kainuos perdažyt tas tavo jautrias sienas? Kiek kainuoja tavo nuostabi sofa? Sakai kilimą suės mano šuva? Kiek tas kilimas kainuoja? Aha užstato nori 600 EUR? Ok sutariam, duodu užstatą 1500 ir būk sau ramus tada.


Na, mano supratimu uzstatas 600 ar "net" 1500 EUR ir yra jusu ivardytame segmente. Ne paciame zemiausiame bobuciu, bet chrusciovkiu.
Jusu ironiskai isvardyta "nuostabi sofa" ar kilimas gali buti gerokai per brangus kasnelis benamiui sunekui, jeigu kainuoja po kelis tukstancius. O del jautriu sienu perdazymo tai siuo metu esu procese. Tai toli grazu ne tukstantis ar du.
Dziaugiuosi, kad yra didziulis pasirinkimas tiek nuomininkams, tiek nuomotojams. Galima rasti ir uz 100 EUR ir uz 5000 EUR. Su vaikais ir be ju, su sunimis ir be ju. Manau, galima butu rasti ir su krokodilu smile.gif jeigu suderinsite interesus. Tai dvieju pusiu susitarimo reikalas. Ir kiekvienos puses sprendimai verti gerbimo. As turiu blogos patirties is nepatyrimo, todel vengsiu sunu, vaiku ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ego: 10 rugsėjo 2016 - 10:55
QUOTE(Pou @ 2016 09 07, 14:06)
Merginos, kaip patogiau formalizuoti būsto nuomą? Verslo liudijimas  ar kaip?

Iš anksto dėkui atsakiusioms.

Tikriausiai visu pirma reikia pasiskaiciuoti. Kiek sudaro 15 proc. pelno mokestis ir kiek kainuoja jusu mieste verslo liudijimas. Ir pasirinkti labiau apsimokanti varianta.
Atsakyti
QUOTE(ego @ 2016 09 10, 11:53)
Na, mano supratimu uzstatas 600 ar "net" 1500 EUR ir yra jusu ivardytame segmente.  Ne paciame zemiausiame bobuciu, bet chrusciovkiu.


Ei, rimtai? Kiek paprastai nori užstato nuomuotojai? Kiek mačiau tai apie 1 mėn įmoką. Vadinasi, jūsų manymu 600 EUR/mėn yra Chruščiovkių segmentas?

Kas yra nechruščiovkė?

Man atrodo, kad pvz. šietie jau nechruščiovkės smile.gif
http://ad.ntzemelapis.lt/243710460
http://ad.ntzemelapis.lt/893079434

Ar jums tokio labaiu reikia?
http://ad.ntzemelapis.lt/827594452
Atsakyti
QUOTE(ego @ 2016 09 10, 21:25)
Tikriausiai visu pirma reikia pasiskaiciuoti. Kiek sudaro 15 proc. pelno mokestis ir kiek kainuoja jusu mieste verslo liudijimas. Ir pasirinkti labiau apsimokanti varianta.

Labai ačiū už atsakymą. Dar norėjau pasitikslinti. Ar kokie nors papildomi mokesčiai yra mokami, jei aš dirbu pilnu etatu?
Atsakyti
QUOTE(Pou @ 2016 09 12, 11:29)
Labai ačiū už atsakymą. Dar norėjau pasitikslinti. Ar kokie nors papildomi mokesčiai yra mokami, jei aš dirbu pilnu etatu?

Ne, bent as nezinau. As tiesiog sumokedavau 15 proc. Man mat reikia deklaruoti pajamas. Ateityje planuoju issiimti verslo liudijima.
Atsakyti
QUOTE(BASH @ 2016 09 12, 12:18)
Ei, rimtai? Kiek paprastai nori užstato nuomuotojai? Kiek mačiau tai apie 1 mėn įmoką. V<...>



standartiskai 2 men. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2016 09 12, 15:34)
standartiskai 2 men.  4u.gif

Taip, ir agentura sako, kad 2-3 men. uzstatas imamas. Manau, kad normalu aukstesniame segmente. Nepasitikeciau zmonemis, kurie gali/nori nuomotis buta uz, pvz., 1000 eur, o neturi 3000 eur uzstatui. Plius populiareja pilnas buto draudimas.
Suprantama, kad visko pasitaiko, sugadinti ne nusikaltimas, klausimas, kaip suderinti zalos atlyginima abiem pusems priimtinai.
Atsakyti
QUOTE(ego @ 2016 09 12, 17:00)
Taip, ir agentura sako, kad 2-3 men. uzstatas imamas.  Manau, kad normalu aukstesniame segmente. Nepasitikeciau zmonemis, kurie gali/nori nuomotis buta uz, pvz., 1000 eur,  o neturi 3000 eur uzstatui.  Plius populiareja pilnas buto draudimas.
Suprantama, kad visko pasitaiko, sugadinti ne nusikaltimas, klausimas, kaip suderinti zalos atlyginima abiem pusems priimtinai.


mhm, bet man atrodo, kad nuomojamam butui draudimas smarkiai brangesnis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 09 12, 20:07)
mhm, bet man atrodo, kad nuomojamam butui draudimas smarkiai brangesnis?  g.gif

Galesiu tiksliai atsakyti mazdaug uz menesio. Priminkit tik. Tikrai brangesnis ir butinai ta reikia iforminti.
Bet as turejau galvoje ne buto, bet jame esanciu daiktu draudima.
Atsakyti
Ačiū, merginos, už atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(BASH @ 2016 09 08, 10:04)
Nu jo, požiūris jūsų tipiškas. Tikriausiai čia kalba eina apie žemiausią segmentą. Mano šeima ir nuomoja NT ir nuomuojasi NT. Niekada nekilo problemų dėl vaikų, šunų. Jei būstas man patinka, o šeimininkui vaikai problema tiesiog pasiūlau dvigubą/trigubą užstatą ir visi zyzimai baigiasi.

Sakau, įvertink kiek kainuos perdažyt tas tavo jautrias sienas? Kiek kainuoja tavo nuostabi sofa? Sakai kilimą suės mano šuva? Kiek tas kilimas kainuoja? Aha užstato nori 600 EUR? Ok sutariam, duodu užstatą 1500 ir būk sau ramus tada.
Papildyta:
Ir dar, kas man labai keista. Kai nuomuodavausi butus Belgijoje, tai pirmas dalykas kas šeimininkui rūpėdavo
"ar sugebėsi sumokėt už butą". Reikdavo bakų išrašų, darbo sutarčių ir t.t. O pas mus, svarbiausia vaikai ir gyvūnai. Apie pajamas jokios kalbos.



prajuokinai, moteriske lotuliukas.gif kazin kodel jau as turiu ieskot iseiciu, ka gi cia tokio padarius, kad tik nors i savo buta seima su vaikais ar vaiku priimt? nenoriu, tokiu nepriimu. Mano butas, as renkuosi kam nuomot.
O jei tu gali kazkam pasiulyt uzstata 1500 euru, tai gal pradek galvot apie savo nuosava kampa? O mano mieste niekas net tu mizernu 600 euru nepasiulys, nes dauguma uz minimalias algas dirba.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 09 13, 11:43)
prajuokinai, moteriske  lotuliukas.gif kazin kodel jau as turiu ieskot iseiciu, ka gi cia tokio padarius, kad tik nors i savo buta seima su vaikais ar vaiku priimt? nenoriu, tokiu nepriimu. Mano butas, as renkuosi kam nuomot.
O jei tu gali kazkam pasiulyt uzstata 1500 euru, tai gal pradek galvot apie savo nuosava kampa? O mano mieste niekas net tu mizernu 600 euru nepasiulys, nes dauguma uz minimalias algas dirba.

Visokiu situaciju buna. Ypac kalbant apie Vilniu. Pvz., mano laiptineje seima nuomojasi dideli buta uz 1600 eur. Tarp kitko, lietuviai. Bet jie isnuomojo savo nama, kad vaiku nebereiketu vezioti. Vaikai paauge, beveik savarankiski, mokykla, bureliai vietoje. Tevai gali dirbti ramiai. Nuomojasi ne vien benamiai smile.gif
Atsakyti