Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

Sveikos. Prašau forumiečių patarimo:
kaip manot, ar įsileisti nuomininkus, žadančius pradėti asmeninio bankroto procedūrą?
Neramina du aspektai:
1. Neaišku, kiek bankroto administratorius paprastai palieka lėšų pragyvenimui, ar užteks nuomai ir patarnavimams apmokėti.
2. Ar reikės jiems pagrįsti išlaidas, skirtas nuomai, t.y ar minės mūsų butą oficialiuose dokumentuose (šito dėl tam tikrų priežasčių nesinorėtų).
Šeimos galva dirba užsienyje, bet neaišku, ar pajamos reguliarios.
Ačiū už atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Aelite @ 2016 08 29, 01:57)
Sveikos. Prašau forumiečių patarimo:
kaip manot, ar įsileisti nuomininkus, žadančius pradėti asmeninio bankroto procedūrą?
Neramina du aspektai:
1. Neaišku, kiek bankroto administratorius paprastai palieka lėšų pragyvenimui, ar užteks nuomai ir patarnavimams apmokėti.
2. Ar reikės jiems pagrįsti išlaidas, skirtas nuomai, t.y ar minės mūsų butą oficialiuose dokumentuose (šito dėl tam tikrų priežasčių nesinorėtų).
Šeimos galva dirba užsienyje, bet neaišku, ar pajamos reguliarios.
Ačiū už atsakymus.

Jiems reikės visas savo išlaidas oficialiai pagrįsti 4u.gif tad nuomą - 100 proc. kad taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aelite @ 2016 08 29, 00:57)
Sveikos. Prašau forumiečių patarimo:
kaip manot, ar įsileisti nuomininkus, žadančius pradėti asmeninio bankroto procedūrą?
Neramina du aspektai:
1. Neaišku, kiek bankroto administratorius paprastai palieka lėšų pragyvenimui, ar užteks nuomai ir patarnavimams apmokėti.
2. Ar reikės jiems pagrįsti išlaidas, skirtas nuomai, t.y ar minės mūsų butą oficialiuose dokumentuose (šito dėl tam tikrų priežasčių nesinorėtų).
Šeimos galva dirba užsienyje, bet neaišku, ar pajamos reguliarios.
Ačiū už atsakymus.

kam jum tos nesamones ir tas vargas? Ieskokities mokiu nuomininku, tik tuomet yra GALIMYBE, kad neturesit problemu. Ziurekit, kad zmones butu dirbantys, paimkit nemenka uzstata ir butinai bent pusmeti kontroliuokit mokejima. O geriau, jei tik yra galimybe, visad kiekviena menesi paimkit pinigus uz nuoma ir patarnavimus ir susimokekit. Kurie sutiks su tokiom salygom, tie problemu nekels. Kurie prades piktintis, greiciausiai bus probleminiai.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 08 29, 08:19)
kam jum tos nesamones ir tas vargas? Ieskokities mokiu nuomininku, tik tuomet yra GALIMYBE, kad neturesit problemu. Ziurekit, kad zmones butu dirbantys, paimkit nemenka uzstata ir butinai bent pusmeti kontroliuokit mokejima. O geriau, jei tik yra galimybe, visad kiekviena menesi paimkit pinigus uz nuoma ir patarnavimus ir susimokekit. Kurie sutiks su tokiom salygom, tie problemu nekels. Kurie prades piktintis, greiciausiai bus probleminiai.

Taip, ir dar reikalaukit, kad būtų be vaikų, be naminių gyvūnų, nerūkantys, abstinentai, moteris turi raštiškai pasižadėti, kad nesiruošia gimdyti, kol nuomosis jūsų butą... Ir svarbiausia, nemokėkit jokio pajamų mokesčio! bigsmile.gif
Atsakyti
va, jau cia tokie probleminiai skaitos?
Atsakyti
Na aš irgi neapsikraučiau papildomom problemom ir mąstymais verta/neverta.
Atsakyti
QUOTE(vkt @ 2016 08 29, 10:30)
Taip, ir dar reikalaukit, kad būtų be vaikų, be naminių gyvūnų, nerūkantys, abstinentai, moteris turi raštiškai pasižadėti, kad nesiruošia gimdyti, kol nuomosis jūsų butą... Ir svarbiausia, nemokėkit jokio pajamų mokesčio! bigsmile.gif

Mokescius moketi reikia. Be diskusiju. O visa kita - mano butas ir mano teise rinktis, kam patiketi savo turta.
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2016 08 28, 18:16)
o kaip jus tuos vaikus"suganot" , realiai gali vienas ateit apsiziuret buto, issinuomot, o kita diena su vaikais isikraustyt ir taip gyvent kol jus uzklupsit?



sutartis. baudos.
Papildyta:
QUOTE(Aelite @ 2016 08 29, 01:57)
Sveikos. Prašau forumiečių patarimo:
kaip manot, ar įsileisti nuomininkus, žadančius pradėti asmeninio bankroto procedūrą?
Neramina du aspektai:
1. Neaišku, kiek bankroto administratorius paprastai palieka lėšų pragyvenimui, ar užteks nuomai ir patarnavimams apmokėti.
2. Ar reikės jiems pagrįsti išlaidas, skirtas nuomai, t.y ar minės mūsų butą oficialiuose dokumentuose (šito dėl tam tikrų priežasčių nesinorėtų).
Šeimos galva dirba užsienyje, bet neaišku, ar pajamos reguliarios.
Ačiū už atsakymus.



kas jums sis vargas? turejau apatirties su nuoma uzsienieciams (liet/en sutartys, migracijos tarnyba, registracija registru centre/ tarpininkavimas etc.) eina sau. pyp. ta nedaug didesne priemoka uz si varga. pyp. nereikia man jos. daugiau neuzsiimu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vkt @ 2016 08 29, 08:30)
Taip, ir dar reikalaukit, kad būtų be vaikų, be naminių gyvūnų, nerūkantys, abstinentai, moteris turi raštiškai pasižadėti, kad nesiruošia gimdyti, kol nuomosis jūsų butą... Ir svarbiausia, nemokėkit jokio pajamų mokesčio! bigsmile.gif



mane cia vienam puslapy apsauke besirde ir tarnaujancia tik daiktams, kad as kategoriskai neisileidziu su gyvunais biggrin.gif

taip teigti gali tie, kurie neturi ir neturejo savo nuosavo turto.


is esmes, i sutarty negali itraukti punkto, kad tu vaiku neatsiras. Bet pazymos papasyti pries pasirasant sutarty gali. ir atsiradus vaikams, tuo pagrindu negali sutarties nutraukti. Bet visada gali sudaryti termnuota sutarti, kurios terminui suejus, gali jos tiesiog netesti.

as asmeniskai nuomavau du kart su vaikais. tpfu tpfu, neuzsirovau, bet niekada ir nebuvau tokios salygos itraukus.
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2016 08 29, 14:24)
sutartis. baudos.
Papildyta:
kas jums sis vargas? turejau apatirties su nuoma uzsienieciams (liet/en sutartys, migracijos tarnyba, registracija registru centre/ tarpininkavimas etc.) eina sau. pyp. ta  nedaug didesne priemoka uz si varga. pyp. nereikia man jos. daugiau neuzsiimu. schmoll.gif

Pas notarą parašiau sutikimą, kam ir kiek laiko leidžiu bute deklaruoti gyvenamą vietą - viskas, jokių migracijų nieko, ko ten eiti? Tikrai nuomavai užsieniečiams ar tik girdėjai gandus?
Aš nuomoju su vaikaiz ir su gyvūnais, tik pas mane ne ekonominės klasės butai.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 08 29, 18:10)
mane cia vienam puslapy  apsauke besirde ir tarnaujancia tik daiktams, kad as kategoriskai neisileidziu su gyvunais  biggrin.gif

taip teigti gali tie, kurie neturi ir neturejo savo nuosavo turto.
is esmes, i sutarty negali itraukti punkto, kad tu vaiku neatsiras. Bet pazymos papasyti pries pasirasant sutarty gali. ir atsiradus vaikams, to pagrindu negali sutarties nutraukti. Bet visada gali sudaryti termnuota sutarti, kurios terminui suejus, gali jos tiesiog netesti.

as asmeniskai nuomavau du kart su vaikais. tpfu tpfu, neuzsirovau, bet niekada ir nebuvau tokios salygos itraukus.


As i ta nenuomotinuju sarasa dar tautines zvaigzdes ir visokius meninykus itraukiau. Patirtis
Atsakyti
QUOTE(Aelite @ 2016 08 29, 00:57)
Sveikos. Prašau forumiečių patarimo:
kaip manot, ar įsileisti nuomininkus, žadančius pradėti asmeninio bankroto procedūrą?


Ačiū visoms atsakiusioms. Ka gi, ieškosiu kitų kandidatų.
Atsakyti