Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

QUOTE(liepsnelee @ 2016 03 08, 23:29)
Su sutikimu beveik bet ką galima daryti . Kalbėjau ne apie tokius atvejus.


O kokie dar atvejai būna? g.gif
Kokiu pagrindu tada patikėti nuomininkui savo turtą, jei paso kopijos negalima, atlyginimo klausti negalima, ką jau kalbėti apie banko sąskaitą, gyventojų neplanuoto gausėjimo bute reguliuoti negalima, etc.
Užsienyje sutartis registruojama, banke užšaldomas užstatas, sudaroma su banku sutartis, kad nuoma bus nuskaičiuojama nuo nuomininko sąskaitos automatiškai, kiekvieno mėnesio 1 d. Nutraukti to standing order nuomininkas vienašališkai negali. Pasibaigus sutarčiai, išsiregistravus ir atlikus kitokius formalumus, nutraukiama. O užstatas 'atšaldomas'/grąžinamas gana negreit - sąvininkas žiūri, ar paslėptų kiaulysčių nepalikta smile.gif
Mano nuomone, jeigu žmogus nesutinka pateikti savo asmens dokumento ir kt. žinių apie save, tai tokiam tikrai nereikėtų nuomoti.
Atsakyti
QUOTE(ego @ 2016 03 09, 00:47)
O kokie dar atvejai būna? g.gif
Kokiu pagrindu tada patikėti nuomininkui savo turtą, jei paso kopijos negalima, atlyginimo klausti negalima, ką jau kalbėti apie banko sąskaitą, gyventojų neplanuoto gausėjimo bute reguliuoti negalima, etc.
Užsienyje sutartis registruojama, banke užšaldomas užstatas, sudaroma su banku sutartis, kad nuoma bus nuskaičiuojama nuo nuomininko sąskaitos automatiškai, kiekvieno mėnesio 1 d. Nutraukti to standing order nuomininkas vienašališkai negali. Pasibaigus sutarčiai, išsiregistravus ir atlikus kitokius formalumus, nutraukiama. O užstatas 'atšaldomas'/grąžinamas gana negreit - sąvininkas žiūri, ar paslėptų kiaulysčių nepalikta smile.gif 
Mano nuomone, jeigu žmogus nesutinka pateikti savo asmens dokumento ir kt. žinių apie save, tai tokiam tikrai nereikėtų nuomoti.

Būna atvejai, kai dokumentas tiesiog pateikiamas, bet neleidžiama daryti kopijos, o Jūs surašot duomenis iš to dokumento.
Įdomu, kokiu būdu Realesne iš dokumento kopijos nustato, kad jis suklastotas? unsure.gif
Kur aš minėjau paryškintus žodžius?
Pateikimas - netolygus kopijos davimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepsnelee: 09 kovo 2016 - 08:36
kopijos taipat neturime-bet turime nurasyta asmens koda. (kaip ir nuomininkas musu). leidome lengvai sukalbama adekvatu, kuris lengvai leidosi parodydamas savo asmens dokus ir t.t. Taipat drasiai klauseme kas gyvens, aptareme kl del gyvenanciu zmoniu skaiciaus pagausejimo ir t.t.

buvo tokiu-kur suzinojus varda pavarde (googlinome) ir neisileidome. nors avansas belenkoks buvo zadamas i prieki. ty pinigai nebuvo problema zmogui, tik tiek kad galimai susije su kriminalu.

dabar beveik apie betka galima pagooglinus rasti duomenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 09 kovo 2016 - 14:08
QUOTE(liepsnelee @ 2016 03 09, 08:35)

Kur aš minėjau paryškintus žodžius?




Tiesiog priduriau papildomą informaciją iš ankstesnių pokalbių. Tai retorinis klausimas apskritai apie viską, kas 'galima negalima'. g.gif
Na, vadinasi, reikia su sutartimi eiti pas notarą, jam viskas galima, ir paso kopijas daryti ir batų dydį aiškintis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(looo @ 2016 03 09, 14:06)
leidome lengvai sukalbama adekvatu, kuris lengvai leidosi parodydamas savo asmens dokus ir t.t.


Atsiprašau, kažko nesupratau. O tai ką, būna variantų, kai potencialus nuomininkas nerodo asmens dokumentų, t. y. dešimtis ar šimtus tūkstančių kainuojantis turtas patikimas kažkam iš gatvės? doh.gif
Atsakyti
ojjj....buna visokiu zmoniu. kiti linke pvz moketi daugiau(vos uz metus i prieki) bet likti vos ne "anonimiskai", arba perdaug kad savininkas nesikistu netikrintu. Man iskart tokie variantai netinka...Man ramiau kad viskas skaidriai, su asmens kodais ir t.t.

Arba kaip pvz buvo tokiu: pvz norejo nuomotis nepilnametes merginos , taip supratau 16-17metu... Sake mums leido tevai isinuomuoti buta atskirai gyventi (atvyko su nuliovu minikuperiu, i prostitutes panasios nebuvo, labiau lyg porele). Apie su ko rasytumem sutarti kalba nedaejo-nes is principo man tokie netinkami.

kaip pvz : jei butume pasirase su tuo kaip rasiau kriminalinio- butume isinuomave zmogui kuris gyvena pagal slaptu liudininku programa. (ty jis tesiog negali dalinti naleva-naprava savo tikru pavardziu ir doku). tikra varda pavarde nurode (taip suzinojome is ziniasklaidos kas jis toks) bet kaip pasake veliau pats, laisvai galejo nurodyti netikrus dokumentus. bet neva norejo kad zinotume kam nuomojam savo buta(ale butu saziningas, nes mes jam geri zmones pasirodeme).Rimtai Svarsteme toki nuomininka bet visgi atsisakeme-kad viena diena nerastumem kokiu lavonu.

Manau pries isileidziant, visgi patikrinti reikia kaip imanoma issamiau, bei apsavrstyti visas imanomas pasekmes po tokiu itartinu bet net gerai mokanciu nuomininku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 09 kovo 2016 - 17:18
QUOTE(looo @ 2016 03 09, 16:58)
ojjj....buna visokiu zmoniu.


Tiesiog Kriminalinės kronikos ir Santa Barbara viename smile.gif
Atsakyti
Barbara ar santa-zmoniu , pasikartosiu, buna visokiu. jei yra galimybe tikrinti, tikrinkite!

mano situacijoje rinktis nuomininkus galejau ir pati, o ne tik jie mane. ne visus buciau leidus, ne visi facecontrola praejo. Jei iskart pokalbis nesirisa, nemanau kad jis rissis ateityje.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2016 03 08, 21:29)
Su sutikimu beveik bet ką galima daryti . Kalbėjau ne apie tokius atvejus.


o apie kokius? konkreciai? negalima su sutikimo to, kad uzdrausta istatymu ar kitu teises aktu.
Papildyta:
QUOTE(liepsnelee @ 2016 03 09, 06:35)
Būna atvejai, kai dokumentas tiesiog pateikiamas, bet neleidžiama daryti kopijos, o Jūs surašot duomenis iš to dokumento.
Įdomu, kokiu būdu Realesne iš dokumento kopijos nustato, kad jis suklastotas? unsure.gif
Kur aš minėjau paryškintus žodžius?
Pateikimas - netolygus kopijos davimui.



paprastai. google metodologija biggrin.gif ir dar ar nepaskelbtas negaliojanciu nustatau biggrin.gif

jus gal akmens amziuje gyvenate? biggrin.gif man pateikia su susitkimu. Nufotkina, ir pateikia. elektroniniu budu i el, pasta.
Papildyta:
QUOTE(looo @ 2016 03 09, 14:58)
.......... kuris gyvena pagal slaptu liudininku programa.  .............



na tikrai pas jus ne tik santa barbabra, bet dar ir pasakomis tikite. pagal sitas programas viskas taip buna padaryta, kad neitarsite biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 09 kovo 2016 - 22:11
Nesuku sau galvos ar pažeidžiu įstatymus ar ne, bet asmens dokumentų kopijas darau. Ir apie darbovietes info susirenku.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 03 09, 23:13)
na tikrai pas jus ne tik santa barbabra, bet dar ir pasakomis tikite. pagal sitas programas viskas taip buna padaryta, kad neitarsite biggrin.gif


tai gal ir neatrasciau, bet zmogus pats pasisake savo tikrus duomenis. (ispejo pries issinuomojant buta). kogero norejo kad apsisprestumem del to patys. prie ko cia pasakos, jei googlini varda ir pavarde ir meta tokia informacija is visokiu delfiu ir t.t.
su ziniasklaidos informacija kur nurodyta kad toks asmuo nuo tokios ir tokios datos itrauktas i liudininku apsaugos programa. Ar jus apie tas programas sprendziate tik is "kedzio" istorijos biggrin.gif

beje net jei ir neatrastumem, visvien ar suvokiat ka galite ileisti nezinia kokiu vardu. net neitardami "santa barbaru". As jums pasakiau kaip pvz. Butas irengtas kiek geriau nei standartinis "Euroremontinis" tai vat ir kimba visoskios tokios "zuveles".

bus idomu net linka galesiu i privata numesti. istorija buvo gan senokai, tai todel kaip ir nebeaktuali ta jo programa. bet strioko turejom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 10 kovo 2016 - 12:26
QUOTE(looo @ 2016 03 10, 12:18)
tai gal ir neatrasciau, bet zmogus pats pasisake savo tikrus duomenis. (ispejo pries issinuomojant buta). kogero norejo kad apsisprestumem del to patys. prie ko cia pasakos, jei googlini varda ir pavarde ir meta tokia informacija is visokiu delfiu ir t.t.
su ziniasklaidos informacija kur nurodyta kad toks asmuo nuo tokios ir  tokios datos itrauktas i liudininku apsaugos programa. Ar jus apie tas programas sprendziate tik is "kedzio" istorijos  biggrin.gif
beje net jei ir neatrastumem, visvien ar suvokiat ka galite ileisti nezinia kokiu vardu. net neitardami "santa barbaru". As jums pasakiau kaip pvz. Butas irengtas kiek geriau nei standartinis "Euroremontinis" tai vat ir kimba visoskios tokios "zuveles".
bus idomu net linka galesiu i privata numesti. istorija buvo gan senokai, tai todel kaip ir nebeaktuali ta jo programa. bet strioko turejom.

pala pala, žiniasklaida skelbia, kas yra įtrauktas liudininkų apsaugos programą? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2016 03 10, 11:49)
pala pala, žiniasklaida skelbia, kas yra įtrauktas liudininkų apsaugos programą?  biggrin.gif

Aga, ir dar foto prideda. Uz tai butu griezta atsakomybe - todel netikiu nei laso. Beje pagal ta prog. zmogus pats tikrai pats neiesko. Jums tiesiog limpa pasakos. Be ne Ciccio, bet anam poste-looo. Nebebent tai buvo laimute kuria jus atpazinot biggrin.gif

tai imeskit ta linka biggrin.gif viesai, cia sutrypkit mano teisini isprusima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 10 kovo 2016 - 22:25