Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

QUOTE(***nora*** @ 2016 02 28, 16:10)
1.na gal nesuprantu, bet tada paaiskinkit kaip ta sutartim pasinaudoti?
2.tikrai nesuprantu, kas jos laikosi? jei pabegs, jei islauzys viska tai per teismus eiti?
3. O dabar ,kad ir mano atveju, isejo anksciau ir ka.. depozita kuris buvo sumoketas isskaiciavau uz jau atejusius mokescius uz sausio men ir niekas man papildomai nieko nemokejo ir dar klausimas ar uzteks kitam menesiui kai ates sakaita sumoketi, sake, jei truks, atsiusiu pinigu..
4..bet istikruju gaudyk veja laukuose,na bet gal ir atsiustu, ir fb draugu neismete dar...
5.va ka pamaciau, tai kad reikia imti vistik uz 3 menesius  tada depozita...
.o ka , turejau mustis, nu atveze raktus, atidave ir viskas- o sutare buvom kad ta diena kai iskraustys as ten atvaziuosiu, tai buvo pirmadienis sios savaites, o padare kitaip, susirinkus daiktus savo atveze raktus, ka turejau daryti,
6.policija kviesti, dziaugiuosi kad nepabego dar ir su raktais, spyna daigiau kainavusi butu sarvuotom durim...
7. nuejau  i buta, na siap nieko, nelabai svariai palikta, na pavaliau, virtuvej plokste luzus prie kriaukles, na virsus ploktes laminavimas... todel is karto pagalvojau kad man gana svetimu, bet paskambino jos prirodytos merginos ir is kart atvazevo... ileidau, susimokejo, viska isaiskinau kaip bus ir ne kitaip su mokejimais ir kad nebus jokiu neturiu ir palaukit,
8.na ir sakau kad visai graziai pasibaige, kai cia paskaitau tai baisu kas darosi ir isvyt neina ir nemoka ir sutartys nepadeda jei jose parasyta kad gali nemoketi iki 3 men, as cia forume prisiskaiciau, as nelauksiu jokiu menesiu, gale menesio nesumoka ir viso gero, daiktus surenku ir i laiptine..
9. ir nemanau kad galetu pasiskusti kad ju daiktus vagiu ar ka nors, cia kazkaip kitaip turetu ta sutartis sudaryta buti, gal oficialios kazkokios, o dabar prisigaudziau visokiu nuomoniu ivairiuose kampuose, ta sutarti gavau irgi alia advokato sudaryta, ilga, daug beletristikos, o realiai tai gavosi kaip gavosi ir dziaugiuosi kad graziai visai sakyciau , smulkme...atsiprasau vel kad gal issakau savo nuomone, bet man idomi ir jusu, aciu kad atrasote ir cia uzsukate ir randate laiko parasyti.


1. teisme, jei graziuoju nepavyksta. jei nenorit "naudotis" teisme, belieka vienai vietai palikt...
2. laikosi. taip, be abejo, per teismus
3. ir ka. depozita normalaus dydzio reikia imti, ir buta perduoti priemimo - perdavimo aktu. tokiu atveju pasakau nuomininkui, kad neapziurejus buto traktuosiu, kad butas yra nuniokotas, iskviesiu antstoli, kuri uzfiksuos faktines aplinkybes, ir teisme gaus nuomininkas padengti visas islaidas. Aisku, jei jums patogiau, kai ant galvos s.ika, tai kam tas teismas, smile.gif
4. lotuliukas.gif
5. pirmas normalus ir pagristas teiginys.
6. o policija cia kuo deta? ji nieko nepades. cia jusu civilinia santykiai, kuriuos turite spresti teisme. ta jums pasakys ir policija.
7. perdavimo metu man valytu kol blizges. netinka- fiksuoju aplinkybes, fotkinu arba sutinku paimti ir grynais uz isvalyma ir plokstes remonta. is sito sakinio as matau, kad jums patinka, kad jums lipa ir s.ika ant galvos, beveik neabejoju, kad bus ir toliau taip.
8. nieko jus nepadarysit. lips jums ant galvos ir toliau. daiktu nesurinksit, nes galioja ir zodine sudaryta sutartis.
9. aisku kad sakys, ka apvoget. gi sutarti kazkokia suraset? tik uz mokescius? tai cia bus panaudos sutartis (galiojanti biggrin.gif), o jus dar pinigu kazkokiu reiklausit? cia jau praktiskai savvaldziavimas ir visiskai neteisetai... g.gif galit dziuvesius pradet dziovint....

o jei rimtai, jus labai keista. gal nenuomokit visai, uzdekit lentele kad ileidziat bet ka. koks skirtumas. gi vistiek sutartys negalioja.
Papildyta:
QUOTE(ego @ 2016 02 27, 13:06)
Kolegės, gal kuri nors turite patirties ar galite trumpai pakomentuoti? Išgelbėtumėte mano savaitgalį, nes neturiu kantrybės po biurokratinius popierius landžioti.
Planuojame revoliucijas savo nuomos reikaluose. Galvoju apie verslo liudijimą, nes iki šiol mokėdavau 15 proc. deklaruojant. Labai neapsimoka, bet dar labiau bijau visokio popierizmo.  doh.gif
Klausimas toks: regis, skaičiau, kad yra verslo liudijimo mokesčio lengvatos studentams. Bet man užstrigo info, kad tai negalioja užsienyje studijuojanties savininkams. Ar tai teisybė? Mes galvojame verslo liudijimą imti sūnaus studento  vardu (jis irgi turi butą), kurį nuomotų. Plius galima įtraukti vieną šeimos narį, t. y. mane, jeigu teisingai suprantu? 
Finansiškai tai būtų idealu, taigi bandau rinktis info. Bet taip nuobodu knaisiotis po vmi svetainę   
Gal kuri nors susidūrėte, žinote.
Būčiau labai dėkinga. 
Gero savaitgalio visoms  4u.gif



netingekit, gi jums reikia smile.gif kaune as radau salygas ir lengvatas VL. yra ir studentams, 20 proc. berods, bet jei irasai dar viena zmogu, nebus lengvatos.....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 28 vasario 2016 - 19:13
QUOTE(Realesne @ 2016 02 28, 19:15)
netingekit, gi jums reikia smile.gif kaune as radau salygas ir lengvatas VL. yra ir studentams, 20 proc. berods, bet jei irasai dar viena zmogu, nebus lengvatos.....


biggrin.gif Tingiu, bet prisiverčiau pasijudinti, parašiau užklausą VMI ir tuoj ieškosiu Vilniaus savivaldybės puslapiuose. Supratau, kad niekas neturi tokios patirties. Neatsimenu, iš kur man užsifiksavo, kad negalioja užsienyje studijuojantiems studentams. Gal sapnavau...

Jeigu nėra lengvatų tendemui 'studentas + aš', tai VL imsiu savo vardu. Mažiau problemų, nes jaunimas neatsakingas (na, kalbu apie savo jaunimą), vis tiek man reikės popieriais rūpintis. O varge.

Va, pirminė Vilniaus info, bet mano klausimas komplikuotesnis. Ieškau schmoll.gif
Nuo 2016 m. lengvatų sulauks ir jaunimas - verslo liudijimai kainuos 70 proc. pigiau studentams ir moksleiviams. Jiems verslo liudijimas atpigs nuo 585 iki 176 eurų.



Papildyta:
QUOTE(Nerutė @ 2016 02 28, 18:25)
del VL man labai  patogu kad VL galima nusipirkti internetu ir nereikia lekt ir sedet eilese VMI biggrin.gif



teks išsiaiškinti visus kelius ir vingius. Iš anksto bijau, patologiškai nekenčiu skaičiukų, popierizmo, ataskaitų ir pan. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ego: 28 vasario 2016 - 19:55
QUOTE(Realesne @ 2016 02 28, 19:15)
netingekit, gi jums reikia smile.gif kaune as radau salygas ir lengvatas VL. yra ir studentams, 20 proc. berods, bet jei irasai dar viena zmogu, nebus lengvatos.....


Radau, jeigu kam nors aktualu, pasižiūrėkite. Studentams - 70 proc. nuolaida. O tėvams, išlaikantiems studentą - 50 proc. nuolaida. Bet dėl papildomo žmogaus įtraukimo ir išimties studijuojantiems užsienyje, čia info nėra. Ieškosiu, rašysiu, klausiu. Bet kuriuo atveju, tai idealu, labai humaniškas smile.gif mokestis išeina su verslo liudijimu.

https://www.vilnius....;DocId=30273817
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ego: 28 vasario 2016 - 20:45
4u.gif labas visoms. Esu cia naujoke. Nuo balandzio men. zadu nuomot savo vieno kamario buta su baldais ir daline buitine technika. Norejau paklausti jusu kokiu dokumentu man reikia pasiruosti ?(na nuomos sutartis kas be ko biggrin.gif ) Labai bijau nusvilti, nes kiek visokiu istoriju prisiklausiau. Beje, o jus pasidarot nuomininku paso kopijas?
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri nors šiemet nuomavo 1 k. butą Viln. Per kiek laiko išnuomojot ? Nuskambėjo straipsniai, kad nuoma pabrango, bet kažkaip nesijaučia g.gif Kaina kaip prieš metus, o klientų nėra. Įtariu, kad ekspertai suklydo - ne pabrango, o atpigo biggrin.gif Butas naujas, pilnai įrengtas.
Atsakyti
QUOTE(Sara33 @ 2016 03 06, 17:24)
Sveikos,
gal kuri nors šiemet nuomavo 1 k. butą Viln. Per kiek laiko išnuomojot ? Nuskambėjo straipsniai, kad nuoma pabrango,  bet kažkaip nesijaučia  g.gif Kaina kaip prieš metus, o klientų nėra. Įtariu, kad ekspertai suklydo - ne pabrango, o atpigo  biggrin.gif Butas naujas, pilnai įrengtas.


tai gal kaina "uzlenket"? biggrin.gif o siaip ziema ne pats geriausias laikas nuomai.

Atsakyti
QUOTE(Ziba25 @ 2016 03 02, 13:41)
4u.gif labas visoms. Esu cia naujoke. Nuo balandzio men. zadu nuomot savo vieno kamario buta su baldais ir daline buitine technika. Norejau paklausti jusu kokiu dokumentu man reikia pasiruosti ?(na nuomos sutartis kas be ko biggrin.gif ) Labai bijau nusvilti, nes kiek visokiu istoriju prisiklausiau. Beje, o jus pasidarot nuomininku paso kopijas?

na, as visad turejau tik sutarti. Paso kopijos niekad nesidariau ir nemanau, kad yra reikalas lakstyt kazkur su pasu ir ji kopijuoti. Pakanka juk i sutartyje uzrasyti varda, pavarde, asmens koda, dar ko norit, kam ta kopija? Be to, ne visi ir linke savo paso kopijas i kaire ir desne dalint (ir as netgi sutinku su tuo).
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2016 03 07, 10:35)
na, as visad turejau tik sutarti. Paso kopijos niekad nesidariau ir nemanau, kad yra reikalas lakstyt kazkur su pasu ir ji kopijuoti. Pakanka juk i sutartyje uzrasyti varda, pavarde, asmens koda, dar ko norit, kam ta kopija? Be to, ne visi ir linke savo paso kopijas i kaire ir desne dalint (ir as netgi sutinku su tuo).



pasitaiko suklastotu dokumentu. arba negaliojanciu. Pas mane privalu dokumento kopija.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 03 07, 22:30)
pasitaiko suklastotu dokumentu. arba negaliojanciu. Pas mane privalu dokumento kopija.

Kiek žinau, tai net darbovietė neturi teisės kopijuoti asmens dokumento, dėl duomenų apsaugos.. g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra Jūsų tarpe, kurios nuomojate 3 kambarių butą Elektrėnuose (o gal turite draugų/giminaičių, kurie ieško gerų sąžiningų ir tvarkingų nuomininkų). Labai ieškome išsinuomoti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liepsnelee @ 2016 03 08, 09:16)
Kiek žinau, tai net darbovietė neturi teisės kopijuoti asmens dokumento, dėl duomenų apsaugos..  g.gif



pagriskit savo zinojima teises normomis?
jus neteisi. Tereikia zmogaus sutikimo.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2016 03 08, 22:40)
pagriskit savo zinojima teises normomis?
jus neteisi. Tereikia zmogaus sutikimo.

Su sutikimu beveik bet ką galima daryti . Kalbėjau ne apie tokius atvejus.
Atsakyti