Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

Ziurint is nuomotojo puses... Kaip elgiates , kai sakykime gyveno su joksyru seima ir ateina ta diena, kai einate pasiimti raktu.. Suprantu, kad akivaizdus nuostoliai matosi ( jei jie yra) , o kaip del kvapo, demiu ir panasiai ? juk negriusi ant sofkutes ir nebraukysi nosim ..smile.gif
Atsakyti
šnekate apie gyvūną šunį ir jo žalą nuomojamam būstui, o kaip katinas...? Nejau irgi toks pat mižnius ir t.t., kad nieku gyvu? Imti didesnį avansą gal? Bute grindys geros sudėtos, baldai... na ir taip jau keičiami po nuomininko bus, manau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(fuke @ 2015 11 25, 19:53)
šnekate apie gyvūną šunį ir jo žalą nuomojamam būstui, o kaip katinas...? Nejau irgi toks pat mižnius ir t.t., kad nieku gyvu? Imti didesnį avansą gal? Bute grindys geros sudėtos, baldai... na ir taip jau keičiami po nuomininko bus, manau  unsure.gif


Nepamenu, bet regis rašiau, kad nustatyta, jog katės pūkų/kailio ar dar ten kažko alergenas 'gyvena' bute dvejus metus po katės išsikraustymo.
Taigi nekalbant apie galimą draskymo ir smarvės nuostolį, yra kita pusė: labai daug alegiškų žmonių ir, ko gero, nenorėtų savininkas prisiimti nuodėmės, kad kito nuomininko vaikas, pvz., dustų nežinant nuo ko.
Atsiprašau, jeigu kam nors nepatiks, bet aš sutinku su kolege, kad gyvūnai nuomojamame bute - šiek tiek neatsakingas požiūris.
Bet visokių variantų yra. Sėkmės ieškotis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuke @ 2015 11 25, 20:53)
šnekate apie gyvūną šunį ir jo žalą nuomojamam būstui, o kaip katinas...? Nejau irgi toks pat mižnius ir t.t., kad nieku gyvu? Imti didesnį avansą gal? Bute grindys geros sudėtos, baldai... na ir taip jau keičiami po nuomininko bus, manau  unsure.gif


katės kvapas gali būti dar žiauresnis negu šuns. labai nuo priežiūros ir nuo pačios katės priklauso.
Katė katei nelygu - vienos protingesnės, parodei kartą jų tualetą, ir tik ten ir daro. O kitos tai velnio neštos gali būti - ne tik kad darys bet kur, bet pvz., gali iš keršto prim*žti į spintą, į batus ar vidury kilimo. Viena su žaisliukui žais, o kita užuolaidom lips... Gali į sekcijos kampą nagus galasti, o gali ir į specialų jai nupirktą žaislą. Šiaip katei galima nagus nukarpyti, kad nesu tikra, ar tai 100 proc apsaugo nuo subraižymų...

Ir iš kur dabar žinoti, kokia katė bus? Kiekvieno šeimininko paklausius, tai jo gyvūnėlis praktiškai angelėlis, tik kad neskraido...
Atsakyti
kaciu 2 pagrindiniai minusai :
*draskymas baldu (net turint draskykles) -jau vien del to gyvenime nelaikyciau kates!!!
* galimas kvapas. mano katinas tvarkingas, turi padekla be kraiko, bet net jis nedaro 2 kart ten pat jei nepavalyta, daro salia. o blogiausia kad poto myzalotom letenom uzkasyneja per grindis ir siena kuri yra salia....na bet gal galima ismokyti ir mandriau kazkaip...

bet draskymas tai ziauruma....
Atsakyti
QUOTE(looo @ 2015 11 26, 10:56)
kaciu 2 pagrindiniai minusai :
*draskymas baldu (net turint draskykles) -jau vien del to gyvenime nelaikyciau kates!!!
* galimas kvapas. mano katinas tvarkingas, turi padekla be kraiko, bet net jis nedaro 2 kart ten pat jei nepavalyta, daro salia. o blogiausia kad poto myzalotom letenom uzkasyneja per grindis ir siena kuri yra salia....na bet gal galima ismokyti ir mandriau kazkaip...

bet draskymas tai ziauruma....


Aciu visoms,nusverete mano nuomone link jokiu gyvunu,reiskia jokiu
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2015 11 25, 15:37)
juk negriusi ant sofkutes ir nebraukysi nosim  ..smile.gif

Jei čia vien apie minkštus baldus (jeigu jiems, aišku, nepadaryta tokia žala, kad juos beliktų išmesti), tai paprasčiausia būtų tartis, kad prieš išsikraustydami nuomininkai atliktų profesionalų cheminį visų minkštų baldų valymą arba paliktų tam reikalingą pinigų sumą. rolleyes.gif Nors tokį punktą tikriausiai reikėtų įtraukti iš pat pradžių sudarant sutartį dėl gyvūno auginimo.
Ir šiaip tas cheminis valymas toks visai malonus dalykas besikeičiant nuomininkams.
Atsakyti
Sveiki, ruosiuos vel nuomoti buta uzsenieciams, tik sitie praso deklaruoti gyvenamaja vieta pas mane? Ar sutarti turi oficialiai registruoti, kad juos ten prideklaruoti? ar prideklaravus nebus problemu ju iskraustyti, jei kas? g.gif
Atsakyti
sutartis iki metu laikotarpio gali buti ir zodine. Todel norint zmogu priregistruoti savo bute, net jokios sutarties nereikia. Vadinasi, galima ir neregistravus turimos sutarties, zmones priregistruoti bute.
Del iskraustymo. Jei legaliai, tai viskas visais atvejais vyksta per teisma, nesvarbu registruoti ar ne. Teismo proceso greitumui tai itakos netures.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 12 11, 10:53)
sutartis iki metu laikotarpio gali buti ir zodine. Todel norint zmogu priregistruoti savo bute, net jokios sutarties nereikia. Vadinasi, galima ir neregistravus turimos sutarties, zmones priregistruoti bute.
Del iskraustymo. Jei legaliai, tai viskas visais atvejais vyksta per teisma, nesvarbu registruoti ar ne. Teismo proceso greitumui tai itakos netures.

Tada kitas klausimas, ar as juos priregistravus ir isileidus pas save, jei jie man ima nesilaikyti sutarties salygu ir nenori kraustytis, ar as kazkaip galiu pasiginti, t.y. neinant per teismus. skambinau i seniunija, tai sake, kad juos isdeklaruot, jie turi ISITIKINTI, kad anie ten negyvena (isitikina, manau, jei anie deklaruojas kazkur kita gyvenamaja vieta), o jei zmones pyktybiski ir as ju neiskrapstau? Tada gaunas, atvaro tikrinti, jie ten gyvena, seniunijai viskas ok, migracija irgi mato, kad viskas ok, o as sedziu ir negaliu ju atsikratyti... Ar imanoma nuo tokios situacijos apsisaugot? Sutartyje galima tokius punktus itraukti apsidraudimui, bet ant galo ta sutartis, jei neini i teisma, nelabai ir gelbeja...
Atsakyti
zinoki, na kaip pasakius. Jei jus juos priregistruosit, o tie bus piktybiski, mokesciu nemokes, skolu pridarys ir tycia nenores kraustytis tai sunku bus. Jei ir pavyks juos isregistruot, tai kas is to? Toliau bute sedes ir skolos augs. Jei noresit teisiskai, tai per teisma reikes ismest. (as rinkciausi neteisiskus metodus, tai bent greiciau butu ir islaidu kiek maziau). Bet jei ziurint istatymines puses, tai zinokit buto savininkas praktiskai neapsaugotas nuo piktybiniu nuomininku. Na, lieps teismas jiems issikraustyt, apmoket saskaitas (po ilgo bylinejimosi laikotarpio), o jie susipakuos daiktus ir... kazkur i kita ES valstybe. Ir ka? Gaudysit veja laukuose?
Negasdinu, siaip, fakta parasiau. Ir cia nebutinai su uzsienieciais. Cia su visais taip.


P.S. kazkada man reikejo, kad mama mane isregistruotu is buto. Tai nuejo pati viena ir isregistravo. Ir niekas ten nejo ir netikrino gyvenu as tuo adresu ar ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terroriste: 11 gruodžio 2015 - 11:20
QUOTE(Terroriste @ 2015 12 11, 12:17)
zinoki, na kaip pasakius. Jei jus juos priregistruosit, o tie bus piktybiski, mokesciu nemokes, skolu pridarys ir tycia nenores kraustytis tai sunku bus. Jei ir pavyks juos isregistruot, tai kas is to? Toliau bute sedes ir skolos augs. Jei noresit teisiskai, tai per teisma reikes ismest. (as rinkciausi neteisiskus metodus, tai bent greiciau butu ir islaidu kiek maziau). Bet jei ziurint istatymines puses, tai zinokit buto savininkas praktiskai neapsaugotas nuo piktybiniu nuomininku. Na, lieps teismas jiems issikraustyt, apmoket saskaitas (po ilgo bylinejimosi laikotarpio), o jie susipakuos daiktus ir... kazkur i kita ES valstybe. Ir ka? Gaudysit veja laukuose?
Negasdinu, siaip, fakta parasiau. Ir cia nebutinai su uzsienieciais. Cia su  visais taip.
P.S. kazkada man reikejo, kad mama mane isregistruotu is buto. Tai nuejo pati viena ir isregistravo. Ir niekas ten nejo ir netikrino gyvenu as tuo adresu ar ne.

Tai va va, kad jau vienus turejau pyktybiskus nuomininkus, dabar ant dar blogesniu uzsiraut nesinoretu, tai reliai viskas tas pats, kaip ir seniau, tik gal su uzsenieciais iseitu labiau pamanipuliuoti sutartimi, jie labaiu jos bijo ir LT teises aktu nezino, gal sakau labiau bijosis...
Atsakyti