Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

QUOTE(Minutėlė @ 2015 11 17, 15:52)
Už tokį plotą mes gauname 120 eur/ ha. Tiesa ne jūsų apskrityje.
O kiek jus gaunare už tokį plotelį?
Tiesa, uz didesni plotą pas mus moka dar daugiau.



gaunasi kad uz ha/94eurai

ir dar is tu pinigu reikia susimoketi pinigus valstybei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _wHiTe RoSe_: 17 lapkričio 2015 - 18:06
QUOTE(emile_respect @ 2015 11 16, 15:02)
Sveiki, planuojam ieškotis buto nuomai nuo vasario mėn. Bet kadangi yra vienas niuansas jau dabar skaitaus visur kaip čia man seksis, kadangi planuojam turėti šunį, ir iškart ieškosim buto kur priimtu su šunimi. Norėjau jūsų kaip nuomuotojų patarimų ar šeip kad nušviestumėt situaciją  ax.gif Kai nuomavaus butą buvo pasirašyta sutartis su notaro patvirtinimu, apie gyvūną toje sutartyje nebuvo paminėta, bet nuomininkės atsiklausus ji ramiai leido gyventi su kate(jos nebėra). Bet dabar manau vistiek reiktų jau į sutartį įtraukti kad gyvens ir šuo? Apie tai kad kompensuosim šuns padaryta žalą ir taip suprantama, irgi būtų įtrauktas toks punktas, bet dar girdėjau iš draugės kuri nuomuojas butą su šunimi kad ji pasisiūlė apdrausti būtą, kad šeimininkams būtu ramiau. 4u.gif Nežinau gal dar kažkokių atsakomybių prašo šeimininkai?  blush2.gif

Gal dar kas susidūręs su tokia situaciha gali pakomentuoti?
Atsakyti
QUOTE(emile_respect @ 2015 11 17, 20:00)
Gal dar kas susidūręs su tokia situaciha gali pakomentuoti?



as neimciau su sunimi. Na, paliktu kokius 5000 e uzstata tada gal. Draudimas? nemaciau nuo sunu, bet kazkas minejo kad yra. Potenciali nuomininke atidave suni, kai norejo atsikraustyti.
Atsakyti
[quote=Realesne,2015 11 18, 00:03]
as neimciau su sunimi. Na, paliktu kokius 5000 e uzstata tada gal. Draudimas? nemaciau nuo sunu, bet kazkas minejo kad yra. Potenciali nuomininke atidave suni, kai norejo atsikraustyti.
[/quote
Ir jūs tai laikot pliusu kad atidavė šunį ? Nu supratau
Atsakyti
[quote=emile_respect,2015 11 18, 08:46]
[quote=Realesne,2015 11 18, 00:03]
as neimciau su sunimi. Na, paliktu kokius 5000 e uzstata tada gal. Draudimas? nemaciau nuo sunu, bet kazkas minejo kad yra. Potenciali nuomininke atidave suni, kai norejo atsikraustyti.
[/quote
Ir jūs tai laikot pliusu kad atidavė šunį ? Nu supratau
[/quote]


o jus cia atsakymo atejot gauti is nuomotoju, ar dvasines paramos ir supratimo? biggrin.gif

turiu pati suni, bet ji isigijau, nes zinojau, kad nesinuomosiu. Suo daro zala. Vienas vienokia, kitas kitokia, retas kuris to nedaro. Mano suo slapinasi. Ne mazas, senas jis, mazapuslis, neislaiko ilgai (tris val) ir grindys puva. Bet mano grindys, uosines, zinau kiek kainavusios. Ir zinau, kokios islaidos lauktu.

Todel to nenoriu nuomojamam bute, ir tai pabreziu is karto. itraukiu paryskintom raidem i sutarti.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2015 11 18, 20:30)
o jus cia atsakymo atejot gauti is nuomotoju, ar dvasines paramos ir supratimo?  biggrin.gif 

turiu pati suni, bet ji isigijau, nes zinojau, kad nesinuomosiu. Suo daro zala. Vienas vienokia, kitas kitokia, retas kuris to nedaro. Mano suo slapinasi. Ne mazas, senas jis, mazapuslis, neislaiko  ilgai (tris val) ir grindys  puva. Bet mano grindys, uosines, zinau kiek kainavusios.  Ir zinau, kokios islaidos lauktu. 

Todel to nenoriu nuomojamam bute, ir tai pabreziu is karto. itraukiu paryskintom raidem i sutarti.

pritariu.

dvasines vertybes, meile, atjauta... etc.. svarbu. bet nuomos atv svarbu ir materialiniai dalykai.
Atsakyti
Gal turit patarimų 4u.gif
Mano nuomos sutartis iki Naujųjų Metų. Leidžiu gyventi iki vasaros. Kaip įforminti? Dėl viso pikto, kad būtų pagal įstatymus. Sutartyje yra punktas, kad pakeitimus galima derinti elektroniškai.
Ar užtenka tiesiog parašyti ir nurodyti datą, iki kada leidžiama gyventi? Dėkui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ego: 18 lapkričio 2015 - 20:38
QUOTE(ego @ 2015 11 18, 20:36)
Gal turit patarimų  4u.gif
Mano nuomos sutartis iki Naujųjų Metų. Leidžiu gyventi iki vasaros. Kaip įforminti? Dėl viso pikto, kad būtų pagal įstatymus. Sutartyje yra punktas, kad pakeitimus galima derinti elektroniškai.
Ar užtenka tiesiog parašyti ir nurodyti datą, iki kada leidžiama gyventi? Dėkui.

pasirašykite priedą prie sutarties wink.gif ala "nuomos pratęsimas"
pora sakiniu ir parasail abieju pusiu wink.gif galima gi pasirasius nuskanuoti ir atsiusti wink.gif bent jau as paskutines sutartis taip pasirasiau smile.gif gavau su ju parasais, atsispausdenau , pasirasiau as, ir nuskanavus nusiunciau nuomininkams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2015 11 18, 20:43)
pasirašykite priedą prie sutarties wink.gif ala "nuomos pratęsimas"
pora sakiniu ir parasail abieju pusiu wink.gif galima gi pasirasius nuskanuoti ir atsiusti wink.gif bent jau as paskutines sutartis taip pasirasiau smile.gif gavau su ju parasais, atsispausdenau , pasirasiau as, ir nuskanavus nusiunciau nuomininkams  4u.gif



Dėkui, suprantu. Bet mano klausimas šiek tiek kitoks: ar aš galiu tiesiog elektroniškai parašyti, kad leidžiu dar gyventi pasibaigus nuomos sutarčiai iki, pvz., rugpjūčio 30 d. Tai deadline. Bet nuominkai turi teisę, ir aš visai suprantu, ieškotis ir rasti anksčiau. Tada reikia įtraukti sąlygą, prieš kiek laiko turi mane įspėti? Ar tai galiojantis dalykas?
Mes organizuosim pertvarkymą ir remontą. O tam reikia pasiruošti. Planuojame nuo rugpjūčio.
Tikrai viskas vyksta geranoriškai, bet paprastai, kaip pastebėjau, nuomininkai nelabai kreipia dėmesio į nuomotojų planus, jeigu, pvz., ras tinkamą butą nuo gegužės mėn. smile.gif


http://www.delfi.lt/...s.d?id=65958350
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ego: 18 lapkričio 2015 - 21:08
QUOTE(ego @ 2015 11 18, 21:04)
Dėkui, suprantu. Bet mano klausimas šiek tiek kitoks: ar aš galiu tiesiog elektroniškai parašyti, kad leidžiu dar gyventi pasibaigus nuomos sutarčiai iki, pvz., rugpjūčio 30 d. Tai deadline. Bet nuominkai turi teisę, ir aš visai suprantu, ieškotis ir rasti anksčiau. Tada reikia įtraukti sąlygą, prieš kiek laiko turi mane įspėti? Ar tai galiojantis dalykas?
Mes organizuosim pertvarkymą ir remontą. O tam reikia pasiruošti. Planuojame nuo rugpjūčio.
Tikrai viskas vyksta geranoriškai, bet paprastai, kaip pastebėjau, nuomininkai nelabai kreipia dėmesio į nuomotojų planus, jeigu, pvz., ras tinkamą butą nuo gegužės mėn. smile.gif
http://www.delfi.lt/...s.d?id=65958350
aciu uz nuoroda. Nebuvau macius wink.gif musu sutartyje yra ispejimo terminas 30 dienu iki issikraustymo fakto wink.gif budavo kad susitariame ir issikrausto anksciau bet kiek pamenu didzioji dauguma laikydavosi tu 30 d. Dar pagalvojau kad pasirasius prieda pratesiama kaip ir sutartis iki dienos x. Tai kaip ir galioja visos sutartyje numatytos salygos wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerutė: 18 lapkričio 2015 - 21:59
QUOTE(emile_respect @ 2015 11 17, 23:00)
Gal dar kas susidūręs su tokia situaciha gali pakomentuoti?


na cia is serijos negaliu sau leisti buto , bet tai ar galiu jau leisti sau tureti vaiku...retoriniai kl, bet gyvenimas tesiaisi ir gyventi kazkaip toliau reikia. kodel nesvarstote galimybes tada jau imti paskola ir moketi bankui ta pacia nuoma. (aisku jei duoda ta paskola). suo gyvena ne 1rius metus, tai ir buto pirkimas cia ilgalaike perspektyva butu.

Bet jei visvien toks noras, imciau pati prasciausia buta (remonto prasme) kazkiek ji tvarkyciau su miniremontu ir gyvenciau oriai. kad poto lygiaverciai galetumete atsisaudyti, kad nieko blogiau tam butui nepadarete. Zalos atlyginimas cia labai subjektyvu, pvz isegerusia smarve sunku finansiskai ismatuoti...

Na ir aisku smulkiai sutartyje aprasyciau ta imanoma zala nuo suniuko ....kitaip ji lieka labai subjektyvus kl su sujektyviu zalos atlyginimu.
Atsakyti
[quote=emile_respect,2015 11 18, 10:46]
[quote=Realesne,2015 11 18, 00:03]
as neimciau su sunimi. Na, paliktu kokius 5000 e uzstata tada gal. Draudimas? nemaciau nuo sunu, bet kazkas minejo kad yra. Potenciali nuomininke atidave suni, kai norejo atsikraustyti.
[/quote
Ir jūs tai laikot pliusu kad atidavė šunį ? Nu supratau
[/quote]
Emile, nereikia labai jau pykti. Žmogus turi šunį, bet neturi kur gyventi. Tai gal pirma reikėjo įsigyti būstą ir tik tuomet isigyti šunį. Nes dabar savo įsipareigojimą šuniui nori perkelti ant kito žmogaus pečių. Juk ne Realesnė liepė atiduoti šunį, tą nusprendė buto norėjęs žmogus, kurio noras išsinuomoti butą buvo didesnis nei meilė šuniui.
Atsakyti