Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

QUOTE(ego @ 2015 11 16, 15:30)
Dėkui, žinosiu 4u.gif
Prieš  pora mėnesių domėjausi, tiksliau, klausiau konkretaus antstolio Vilniuje, kiek kainuoja fakto fiksavimas atvykus į vietą. Sakė, apie 100 EUR. Na, tas 'apie' gali būti labai lankstus sad.gif
Tik nepamirškite, kad paskui pinigus susigrąžinti galėsite tik per teismą.  Gali būti taip, kad prie visų nuostolių teks antsolio, advokato, teismo mokesčių ir kt. paslaugas pripliusuoti...


o tai ka daryt? tuo ir naudojasi tie zmones, nes protingesnis visada supranta "kiek gali kainuot" ir nenori nesamoniu, o kuo didesnis "kaimietis" tuo labiau rekauna ir savo teisem mojuoja. bet as tai cia nematau ko bijoti nebent kaip zmones pazistat ir zinot kad jie gali eiti toli, o jei eiliniai chamai tai...
Atsakyti
QUOTE(ego @ 2015 11 16, 13:30)

Tik nepamirškite, kad paskui pinigus susigrąžinti galėsite tik per teismą.  Gali būti taip, kad prie visų nuostolių teks antsolio, advokato, teismo mokesčių ir kt. paslaugas pripliusuoti...


drinks_cheers.gif
džniausiai taip elgiais, tie kurie neturi ką prarasti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(emile_respect @ 2015 11 16, 13:02)
Bet dabar manau vistiek reiktų jau į sutartį įtraukti kad gyvens ir šuo? Apie tai kad kompensuosim šuns padaryta žalą ir taip suprantama, irgi būtų įtrauktas toks punktas, bet dar girdėjau iš draugės kuri nuomuojas butą su šunimi kad ji pasisiūlė apdrausti būtą, kad šeimininkams būtu ramiau. 4u.gif Nežinau gal dar kažkokių atsakomybių prašo šeimininkai?  blush2.gif


Mano supratimu, reikia suderinti ir šunį įtraukti į sutartį, t. y. legalizuoti smile.gif Taip pat aptarti žalos atlyginimą.
Po savo nesėkmės su durimis, atsakingiau pasidomėjau draudimu. Taigi už papildomą mokestį galima apsidrausti ir nuo šunų (ar vaikųsmile.gif) galimos žalos. Man preliminariai paskaičiavo apie 250 EUR priedo prie dabartinio draudimo: pagal plotą, buto įrengimą, nuomininkų pastovumą ir pan. Bet tai užima laiko - turi ateiti draudikas, įvertinti baldus, buto stovį, įrangą ir dar daug ką. Tada kažkokius koeficientus skaičiuoja ir pan.
Na, taip man išaiškino, bet patirties dar neturiu. Kitais metais pasakysiu ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ego: 16 lapkričio 2015 - 13:48
QUOTE(ego @ 2015 11 16, 15:46)
Mano supratimu, reikia suderinti ir šunį įtraukti į sutartį, t. y. legalizuoti smile.gif Taip pat aptarti žalos atlyginimą. 
Po savo nesėkmės su durimis, atsakingiau pasidomėjau draudimu. Taigi už papildomą mokestį galima apsidrausti ir nuo šunų (ar vaikųsmile.gif) galimos žalos. Man preliminariai paskaičiavo apie 250 EUR priedo prie dabartinio draudimo: pagal plotą, buto įrengimą, nuomininkų pastovumą ir pan.  Bet tai užima laiko - turi ateiti draudikas, įvertinti baldus, buto stovį, įrangą ir dar daug ką. Tada kažkokius koeficientus skaičiuoja ir pan.
Na, taip man išaiškino, bet patirties dar neturiu. Kitais metais pasakysiu ....

Aš ir girdėjau kad galima apsidrausti nuo 6uns padarytos žalos smile.gif Gal dar kas pasisakys ką nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 11 16, 13:19)
gali atsakyti, tiesiog tai taip lengvai randama informacija internete, kad tereikia pasigooglinti.
Anyway, special for you:
http://www3.lrs.lt/p...s...ery=&p_tr2=

Taisyklių punktas 10.40
10.40. Turto panaudos, nuomos sutartys - 10 (pasibaigus sutarčiai)
T.y. 10 metų nuo turtuo nuomos sutarties pasibaigimo.

Aciu 4u.gif

Anyway, special for you : skambinau dabar i VMI 1882 ,klausiau apie nuomos sutarciu saugojima ( 10 metu smile.gif ) , tai pasake, kad sutarciu VMI saugoti nereikalauja, nebent jums jos reikalingos. Uztenka pildyti pajamu zurnala.... Ir googlink negooglines doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diana34: 16 lapkričio 2015 - 14:45
QUOTE(diana34 @ 2015 11 16, 14:36)
Aciu  4u.gif

Anyway, special for you : skambinau dabar i VMI  1882 ,klausiau apie nuomos sutarciu saugojima ( 10 metu  smile.gif  ) , tai pasake, kad sutarciu VMI saugoti nereikalauja, nebent jums jos reikalingos. Uztenka pildyti pajamu zurnala.... Ir googlink negooglines  doh.gif


Aš daryčiau, kaip parašyta, o ne kaip pasakyta smile.gif
Ten galima skambinti tris kartus tuo pačiu klausimu ir gauti tris skirtingus atsakymus. Paskui aiškink, kad esi ne dramblys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ego @ 2015 11 16, 16:52)
Aš daryčiau, kaip parašyta, o ne kaip pasakyta smile.gif
Ten galima skambinti tris kartus tuo pačiu klausimu ir gauti tris skirtingus atsakymus. Paskui aiškink, kad esi ne dramblys smile.gif

drinks_cheers.gif
Bet nesuprantu, kokios vištos ten priimtos dirba ir kaip klaidina žmones.
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2015 11 16, 14:36)
Aciu  4u.gif

Anyway, special for you : skambinau dabar i VMI  1882 ,klausiau apie nuomos sutarciu saugojima ( 10 metu  smile.gif  ) , tai pasake, kad sutarciu VMI saugoti nereikalauja, nebent jums jos reikalingos. Uztenka pildyti pajamu zurnala.... Ir googlink negooglines  doh.gif

Kai ta pati VMI pareikalaus pagrįsti savo pajamas ar apskritai sumanys patikrinti tavo veiklą, ar teisingai mokėjai mokesčius ir neslėpei pajamų, galėsi tuomet ir paaiškinti, kad "Skambinau 1882, ir man pasakė".
Finansiniai dokumentai saugomi 10 metų.
Atsakyti
QUOTE(Minutėlė @ 2015 11 16, 16:00)
drinks_cheers.gif
Bet nesuprantu, kokios vištos ten priimtos dirba ir kaip klaidina žmones.



nežinau dėl vištiškumo smile.gif, bet kai yra nurodomas įstatymas, geriau kliautis juo.
Esu kelis kartus bandžiusi telefonu pasiaiškinti reikalus, tai buvo sunku. Gal todėl, kad aš esu laaaabai toli nuo buhalterijos ir skaičiukų g.gif
Tai dabar, esant reikalui, rašau. Bet irgi kartą kitą gavau ne atsakymą į savo konkrečią situaciją, o primityvų copy-paste iš įstatymo. Teko priminti, kad moku skaityti, ir kad man reikia aiškinimo, kaip tokią situaciją traktuoja/vertina VMI. Kad paskui nereikėtų verkti dėl interpretacijų...
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2015 11 16, 18:26)
Kai ta pati VMI pareikalaus pagrįsti savo pajamas ar apskritai sumanys patikrinti tavo veiklą, ar teisingai mokėjai mokesčius ir neslėpei pajamų, galėsi tuomet ir paaiškinti, kad "Skambinau 1882, ir man pasakė".
Finansiniai dokumentai saugomi 10 metų.


Skambinant i vmi ar sodra ir gavus atsakyma (jie yra irasinejami) tiesiog uzsirasykite data ir val kada skambinot. Ateiti ir teisme ir notaruose ju atsakymas turi but priimtas taip pat kaip rastiskas istatymas.
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 11 16, 20:03)
Skambinant i vmi ar sodra ir gavus atsakyma (jie yra irasinejami) tiesiog uzsirasykite data ir val kada skambinot. Ateiti ir teisme ir notaruose ju atsakymas turi but priimtas taip pat kaip rastiskas istatymas.


10 metų laikys telefoninių pokalbių įrašus? Ir pateiks? schmoll.gif Dieve duok, bet manau, kad tai iš fantastikos srities. Čia tos pačios dienos dokumentai ir laiškai sugeba pasiklysti ir dingti....

Bet ačiū už info, nežinojau, net į galvą nešovė, kad reikia saugoti 10 metų. Juk nedidelė problema laikyti kur nors segtuve, jeigu reikia originalų. Nebus jų šimtas. Arba nors kopiją el. faile turėti.
Atsakyti
biggrin.gif tikrai nesaugos n+k laiko. Tikslaus laiko nezinau. Niekada nebus kad konsultanto atsakymas bus kaip istatymas. Nonsensas tikrai yra toks teiginys.

biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ritandra @ 2015 11 16, 18:03)
Skambinant i vmi ar sodra ir gavus atsakyma (jie yra irasinejami) tiesiog uzsirasykite data ir val kada skambinot. Ateiti ir teisme ir notaruose ju atsakymas turi but priimtas taip pat kaip rastiskas istatymas.

Atsakyti