Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

siaip apie pelesi, jis iprastai tuno buto sienose. nemanau, kad tinkamu vedinimu jo galima isvengti. Daugelio blokiniu ir net kai kuriu senu muriniu beda.

as aisku nuomotoja, bet jeigu tektu buti nuomininko vietoje, paprasyciau pagrysti, kad to pelesio nebuvo (ne tik vizualiai, bet ir sienose).

mano nuomojamam bute pelesis yra. man ji perkant, manau kosmetiskai nuplautas, ir jo nesimate. Pasimate pirmiesiems nuomininkams issikrauscius.
Atsakyti

'Geroji' patirtis schmoll.gif

Pabėgusių nuomininkų palikimas – ne tik skola, bet ir šuo
http://tv.lrytas.lt/...250411446835432
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 11 13, 20:39)
O jei atvaziuoji ir pakeiti spyna. Tada jie taves ieskos kad daiktus pasiimt ir pan. Tegu jie ir laksto su sutartim po advokatus jei mandri.

Tai gerai, kad tik esamų daiktų nori, o ne menamų doh.gif

kai turėjau problemų su savo nuomininkais mane iškarto įspėjo, kad spynų nekeisčiau ir daiktų neraučiau/neliesčiau, nes paskui galiu būti apkaltinta vertingų daiktų pasisavinimu/dingimu
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 11 13, 21:39)
O jei atvaziuoji ir pakeiti spyna. Tada jie taves ieskos kad daiktus pasiimt ir pan. Tegu jie ir laksto su sutartim po advokatus jei mandri.


Galvojau ir as, bet gali apkaltinti, kad kazka pavogiau, jei protingesni...
QUOTE(Realesne @ 2015 11 13, 23:06)
siaip apie pelesi, jis iprastai tuno buto sienose. nemanau, kad tinkamu vedinimu jo galima isvengti. Daugelio blokiniu ir net kai kuriu senu muriniu beda.

as aisku nuomotoja, bet jeigu tektu buti nuomininko vietoje, paprasyciau pagrysti, kad to pelesio nebuvo (ne tik vizualiai, bet ir sienose).

mano nuomojamam bute pelesis yra. man ji perkant, manau kosmetiskai nuplautas, ir jo nesimate. Pasimate pirmiesiems nuomininkams issikrauscius.

Na, mes patys ten gyvenome apie metus, tai ar mes priziurejome, ar mum nepasitaike, bet jis nebuvo islindes. sutinku, kad cia daznesne senu namu problema, bet matyt dar reikia ir "priziureti".

QUOTE(maksas @ 2015 11 14, 22:07)
Tai gerai, kad tik esamų daiktų nori, o ne menamų  doh.gif

kai turėjau problemų su savo nuomininkais mane iškarto įspėjo, kad spynų nekeisčiau ir daiktų neraučiau/neliesčiau, nes paskui galiu būti apkaltinta vertingų daiktų pasisavinimu/dingimu

Tai va va...

Siabndien galvoju parashysiu grazu laiska, paaiskinsiu del ko mokamas depozitas ir kiek jiem man skolingi ir apsviesiu visa situacija dar karta, nes itariu jie nelabai supranta, isivaizduoja, kad as juos apvagiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2015 11 12, 16:13)

Klausimas turincioms VL... kiek laiko reikia saugoti nuomos sutartis?  Ar uztenka to, kad pasibaigus sutarciai, uzpildau pajamu zurnala ir sutarciu galiu nebelaikyti?

Niekas negali atsakyti ? Visos "nelegalai" reik suprast g.gif
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2015 11 16, 12:12)
Niekas negali atsakyti ?  Visos "nelegalai" reik suprast  g.gif

gali atsakyti, tiesiog tai taip lengvai randama informacija internete, kad tereikia pasigooglinti.
Anyway, special for you:
http://www3.lrs.lt/p...s...ery=&p_tr2=

Taisyklių punktas 10.40
10.40. Turto panaudos, nuomos sutartys - 10 (pasibaigus sutarčiai)
T.y. 10 metų nuo turtuo nuomos sutarties pasibaigimo.
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2015 11 16, 09:43)
Galvojau ir as, bet gali apkaltinti, kad kazka pavogiau, jei protingesni...



Siabndien galvoju parashysiu grazu laiska, paaiskinsiu del ko mokamas depozitas ir kiek jiem man skolingi ir apsviesiu visa situacija dar karta, nes itariu jie nelabai supranta, isivaizduoja, kad as juos apvagiau  g.gif


Nezinau, ar su nuomininkai taip galima, bet jei piktuoju tai jus isikvieciate anstoli ir su juo keiciate spynas, jis fiksuoja fakta kad niekas daugiau nejudinama. Taip mum patare kaip buvo priimtas uzsakymas is kliento ir jis atsisake moketi motyvuodamas kad "negavo" dokumentu, tai mum advokate patare kad uzsisakyti anstoli, kuris vaziuoja ir fiksuoja perdavimo fakta. bet uzteko juos informuoti laisku kad planuojame taip daryti ir susimokejo.
Tai pabandykite taip jiem uzsiminti, kad jei grazuoju neistaria tada jus sakykit kvieciu antoli, paskui ir uz ji susimokes patys. (buvo lyg 500 lt ta paslauga). Sakau uzteks tiesiog manau taip pakalbeti ir gal susitart eis.
as tai kazkaip nelinkus tartis ir zaisti, pati dirbu su nekilnojamu turtu ir faktas tas kad nuosavybe yra nuosavybe, o ten visokie isvedziojimai tai jau kiekvieno naglumo reikalas.
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2015 11 16, 12:12)
Niekas negali atsakyti ?  Visos "nelegalai" reik suprast  g.gif


Ne, nereik suprasti, kad visos 'nelegalai'. Bet aš net nežinau, kas yra VL. Moku 15 proc. pelno mokestį kasmet kartu su deklaracija.
O kolegės gal turi ką veikti savaitgaliais ir be supermamų reikalų smile.gif Atsakys, kai galės, čia yra labai geranoriškai besidalijančių visokia patirtimi. O internete nėra šitos informacijos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ego: 16 lapkričio 2015 - 12:53
Sveiki, planuojam ieškotis buto nuomai nuo vasario mėn. Bet kadangi yra vienas niuansas jau dabar skaitaus visur kaip čia man seksis, kadangi planuojam turėti šunį, ir iškart ieškosim buto kur priimtu su šunimi. Norėjau jūsų kaip nuomuotojų patarimų ar šeip kad nušviestumėt situaciją ax.gif Kai nuomavaus butą buvo pasirašyta sutartis su notaro patvirtinimu, apie gyvūną toje sutartyje nebuvo paminėta, bet nuomininkės atsiklausus ji ramiai leido gyventi su kate(jos nebėra). Bet dabar manau vistiek reiktų jau į sutartį įtraukti kad gyvens ir šuo? Apie tai kad kompensuosim šuns padaryta žalą ir taip suprantama, irgi būtų įtrauktas toks punktas, bet dar girdėjau iš draugės kuri nuomuojas butą su šunimi kad ji pasisiūlė apdrausti būtą, kad šeimininkams būtu ramiau. 4u.gif Nežinau gal dar kažkokių atsakomybių prašo šeimininkai? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ego @ 2015 11 16, 10:50)
Ne, nereik suprasti, kad visos 'nelegalai'. Bet aš net nežinau, kas yra VL. Moku 15 proc. pelno mokestį kasmet kartu su deklaracija.
O kolegės gal turi ką veikti savaitgaliais ir be supermamų reikalų smile.gif Atsakys, kai galės, čia yra labai geranoriškai besidalijančių visokia patirtimi. O internete nėra šitos informacijos?



VL yra verslo liudijimas smile.gif

Bet jis man neapsimoka, todel as irgi moku 15 GPM iki geguzes 15d.
Papildyta:
QUOTE(Ritandra @ 2015 11 16, 10:24)
Nezinau, ar su nuomininkai taip galima, bet jei piktuoju tai jus isikvieciate anstoli ir su juo keiciate spynas, jis fiksuoja fakta kad niekas daugiau nejudinama. Taip mum patare kaip buvo priimtas uzsakymas is kliento ir jis atsisake moketi motyvuodamas kad "negavo" dokumentu, tai mum advokate patare kad uzsisakyti anstoli, kuris vaziuoja ir fiksuoja perdavimo fakta. bet uzteko juos informuoti laisku kad planuojame taip daryti ir susimokejo.
Tai pabandykite taip jiem uzsiminti, kad jei grazuoju neistaria tada jus sakykit kvieciu antoli, paskui ir uz ji susimokes patys. (buvo lyg 500 lt ta paslauga). Sakau uzteks tiesiog manau taip pakalbeti ir gal susitart eis.
as tai kazkaip nelinkus tartis ir zaisti, pati dirbu su nekilnojamu turtu ir faktas tas kad nuosavybe yra nuosavybe, o ten visokie isvedziojimai tai jau kiekvieno naglumo reikalas.



tai vadinamas faktiniu aplinkybiu konstatavimas. As lygiai taip ir daryciau. Paslauga gal ir net brangesne nei 500 lt, bet irodysit, kad nieko nejudinot, nes antstolis viska filmuoja.

Jei neklystu, tuos daiktus galima atiduoti ir saugoti antstoliui, kuris uz kiekviena diena ima atitinkama mokesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2015 11 16, 15:06)
VL yra verslo liudijimas smile.gif

Bet jis man neapsimoka, todel as irgi moku 15 GPM iki  geguzes 15d.
Papildyta:
tai vadinamas faktiniu aplinkybiu konstatavimas. As lygiai taip ir daryciau. Paslauga gal ir net brangesne nei 500 lt, bet irodysit, kad nieko nejudinot, nes antstolis viska filmuoja.

Jei neklystu, tuos daiktus galima atiduoti ir saugoti antstoliui, kuris uz kiekviena diena ima atitinkama mokesti smile.gif


butent, ir patys paskui mokesi jie uz tas paslaugas, sakau uzteks jiem manau pasakyti ir nenores prasideti. O anstoliukai megejai kalti procentuka smile.gif
man tai nervai suimtu tokie jei pradedu sitaip...
man buvo tai situacija kaip mes nuomavome buta ir paskui ji ir nusipirkome, tai nuomos susitarimas buvo iki kovo (preliminarus, ale ant balto lapo) , o pirkom lapkriti, tai buto savininkai dar prie sumos pirkimo pareikalavo nuoma iki kovo sumoketi nes buvom taip susitare iki tol gyventi doh.gif nesvarbu kad butas jau musu. Aisku jauna durna - sumokejau bet, sukau galva kaip cia atkersyti lotuliukas.gif tai kaip jau prasidejo tas kivircas del tu nuomos pinigu as nemokejau visai mokesciu, o ir sildymas prasidejo... po pirkimo nuvaziavom i siluminius persirasyti mokesciu tai sako susimoket skola turite lotuliukas.gif seimininkai ziuri i mane sako mokekit, sakau tai kad skola ne mano vardu bigsmile.gif o buto pirkimas jau padarytas buvo tongue.gif tai susiplojo ir uz komunalinius visus, panasi suma gavos kaip uz "nuoma" iki kovo. Man pliusas tas kad mes neturejom sutarties normalios del ko jie galejo gimcyt ta skola, o as bijojau kad jie persigalvos del pardavimo buto o paskola jau buvau beveik susitvarkius.
tai va tokia mano patirtis irgi su nuoma , kaip nuomavau.
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2015 11 16, 13:06)
VL yra verslo liudijimas smile.gif

Bet jis man neapsimoka, todel as irgi moku 15 GPM iki  geguzes 15d.
Papildyta:
tai vadinamas faktiniu aplinkybiu konstatavimas. As lygiai taip ir daryciau. Paslauga gal ir net brangesne nei 500 lt, bet irodysit, kad nieko nejudinot, nes antstolis viska filmuoja.

Jei neklystu, tuos daiktus galima atiduoti ir saugoti antstoliui, kuris uz kiekviena diena ima atitinkama mokesti smile.gif


Dėkui, žinosiu 4u.gif
Prieš pora mėnesių domėjausi, tiksliau, klausiau konkretaus antstolio Vilniuje, kiek kainuoja fakto fiksavimas atvykus į vietą. Sakė, apie 100 EUR. Na, tas 'apie' gali būti labai lankstus sad.gif
Tik nepamirškite, kad paskui pinigus susigrąžinti galėsite tik per teismą. Gali būti taip, kad prie visų nuostolių teks antsolio, advokato, teismo mokesčių ir kt. paslaugas pripliusuoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ego: 16 lapkričio 2015 - 13:31