Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

QUOTE(marmaliade @ 2015 11 12, 17:19)
Nes jie ten garu, bent mano atveju, prisileisdavo ir nevedino isvis kambariu, tai eme dregme kauptis, ko pasekoje ir randas pelesis... o sitas daiktas megsta greit plisti, tai jei nesutarkai jo laiku, jis "migruoja" ir viska eda.
Anyways, dabar galvoju, jei kaip ir as sutarti nutraukiau, ar galeciau as su policija juos kraustyti?  g.gif


Is kokios jie salies, jei nepaslaptis? visur jiems salta matyt butu.
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2015 11 12, 16:19)
Nes jie ten garu, bent mano atveju, prisileisdavo ir nevedino isvis kambariu, tai eme dregme kauptis, ko pasekoje ir randas pelesis... o sitas daiktas megsta greit plisti, tai jei nesutarkai jo laiku, jis "migruoja" ir viska eda.
Anyways, dabar galvoju, jei kaip ir as sutarti nutraukiau, ar galeciau as su policija juos kraustyti? g.gif


Be teismo sprendimo, NE

Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2015 11 12, 14:19)
Nes jie ten garu, bent mano atveju, prisileisdavo ir nevedino isvis kambariu, tai eme dregme kauptis, ko pasekoje ir randas pelesis... o sitas daiktas megsta greit plisti, tai jei nesutarkai jo laiku, jis "migruoja" ir viska eda.
Anyways, dabar galvoju, jei kaip ir as sutarti nutraukiau, ar galeciau as su policija juos kraustyti?  g.gif



Cia civiliniai santykiai, ne policijos reikalas. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2015 11 12, 16:19)
o sitas daiktas megsta greit plisti, tai jei nesutarkai jo laiku, jis "migruoja" ir viska eda.


Ir jį LABAI sunu išnaikinti, kenkia sveikatai ir kt. O kitiems nuomininkams butas su pelėsiu - didelis trūkumas, aš pvz nuomininko vietoje nė už ką tokio nesinuomočiau...
Atsakyti
QUOTE(maksas @ 2015 11 12, 17:06)
Be teismo sprendimo, NE


Ir su teismo sprendimu NE. Teismo sprendima vykdo antstolis, o ne policija.
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 11 12, 21:42)
Ir jį LABAI sunu išnaikinti, kenkia sveikatai ir kt.  O kitiems nuomininkams butas su pelėsiu - didelis  trūkumas, aš pvz nuomininko vietoje  nė už ką tokio nesinuomočiau...



Gal derėtų nuomininkams, kurie užveisė pelėsį, šitą psl. parekomenduoti prieš išsikraustant. Žvilgterėjau į kainas - užjaučiu g.gif
http://www.pelesiona...inimo-paslaugos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ego: 12 lapkričio 2015 - 22:29
QUOTE(Eyore @ 2015 11 12, 19:37)
Is kokios jie salies, jei nepaslaptis? visur jiems salta matyt butu.


Tie patys, kur visur salta...
QUOTE(maksas @ 2015 11 12, 20:06)
Be teismo sprendimo, NE



QUOTE(Realesne @ 2015 11 12, 22:36)
Cia civiliniai santykiai, ne policijos reikalas.  schmoll.gif

Šitą girdėjus, bet galvojau gal netyčia...

QUOTE(FLight @ 2015 11 12, 22:42)
Ir jį LABAI sunu išnaikinti, kenkia sveikatai ir kt.  O kitiems nuomininkams butas su pelėsiu - didelis  trūkumas, aš pvz nuomininko vietoje  nė už ką tokio nesinuomočiau...


aha, aš ir nesinuomuočiau, bet atsimink, kad butą irgi reikia prižiūrėti ir pas mane buvo punktas sutartyje, kad pastebėjus kažkokius gedimus ir pan, iškart informuoti nuomininką, kad šalintų pasekmes, o aš sužinojau, kai jau buvo visiškai išvešėję, nu ir buto pastoviai drėgno laikyti gi negalima.
QUOTE(ego @ 2015 11 12, 23:27)
Gal derėtų nuomininkams, kurie užveisė pelėsį, šitą psl. parekomenduoti prieš išsikraustant. Žvilgterėjau į kainas - užjaučiu  g.gif
http://www.pelesiona...inimo-paslaugos

tai va... man jų žalos pridarymas, kainuos daugiau nei tas dviejų mėn depozitas.
Tai va, update'as pagaliau išsikraustė, turbut užknisau as juos... Bet santazuoja dabar su raktais... mazdaug raktu neatiduosim kol neatvaziuosiir negrazinsi depozito, o tada paduosim mokescius plius nuoma.
Raktas pofyg, pasikeisiu spyna, bet ar dar yra vilties kazkokius papildomus pinigus uz zala atgauti? gal pagasdinti, kad nagrinesiu teisine eiga?
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2015 11 12, 17:19)
Nes jie ten garu, bent mano atveju, prisileisdavo ir nevedino isvis kambariu, tai eme dregme kauptis, ko pasekoje ir randas pelesis... o sitas daiktas megsta greit plisti, tai jei nesutarkai jo laiku, jis "migruoja" ir viska eda.
Anyways, dabar galvoju, jei kaip ir as sutarti nutraukiau, ar galeciau as su policija juos kraustyti?  g.gif

as apie tai ir rasiau, kad kaikurioms asaboms nedaeina, kad reikia ir ziema vedinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diana34 @ 2015 11 13, 12:32)
as apie tai ir rasiau, kad kaikurioms asaboms nedaeina, kad reikia ir ziema vedinti  doh.gif


kažkaip patirtis rodo, kad geriausiai 'daeina', kai sumoka.
Pastebėjau, kad nuomininkai nesako ' aš nevėdinau ir įveisiau pelėsį'. Sako 'pelėsis įsiveisė'. Jiems ir baldas sulūžo, skalbimo mašina sugedo, sienos susitepė, plytelė nuskilo, parketas susibraižė... ir t. t. Tiesiog profesionalus žangliravimas veismažodžiais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ego: 13 lapkričio 2015 - 14:03
QUOTE(ego @ 2015 11 13, 14:01)

Pastebėjau, kad nuomininkai nesako ' aš nevėdinau ir įveisiau pelėsį'. Sako 'pelėsis įsiveisė'.  Jiems ir baldas sulūžo, skalbimo mašina sugedo, sienos susitepė, plytelė nuskilo, parketas susibraižė... ir t. t. 


biggrin.gif Ir galiausiai - taigi viskas yra "natūralus susidėvėjimas". tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2015 11 12, 23:46)
Ir su teismo sprendimu NE. Teismo sprendima vykdo antstolis, o ne policija.


O jei atvaziuoji ir pakeiti spyna. Tada jie taves ieskos kad daiktus pasiimt ir pan. Tegu jie ir laksto su sutartim po advokatus jei mandri.
Atsakyti
QUOTE(FLight @ 2015 11 13, 20:19)
biggrin.gif Ir galiausiai - taigi viskas yra "natūralus susidėvėjimas".  tongue.gif


Taigi. 4u.gif Turiu, savo gėdai, to 'natūralaus susidėvėjimo' pavyzdį su savo laptopu: atsipalaidavo kažkoks varžtas prie ekrano ir uždarinėjant išsiskirdavo. Tingėjau pas meistrą iškart nuvežti, paklibindavau, suspausdavau ir atsistatydavo į vietą. Veikė. Bet po poros savaičių tokio naudojimo PC sulūžo nepataisomai. Va, ir aš rašau 'sulūžo', o ne 'sulaužiau' smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ego: 13 lapkričio 2015 - 21:59