Įkraunama...
Įkraunama...

Nuomotojų asocijacija,

QUOTE(Terroriste @ 2015 11 09, 10:07)
o man atrodo, kad nuomininkas PRIVALO atsiklausti savininko ar gali ir ta viena skyle isgrezt. Nes tai ne jo namai ir karuna nuo galvos nenukris, jei paskambins ir paklaus. O ne prigrezt, nes JAM DABAR PATOGU. Man tai atrodo elementari pagarba - atsiklausti del svetimo turto.


drinks_cheers.gif
teko nuomotis butą, bet net į galvą neatėjo sienoj skyles gręžiot schmoll.gif tikrai įmanoma susikurti namų jaukumą ir be tokių dalykų: galima esamus paveikslus pakeisti savais, galima nuotraukų ar kitų jaukių smulkmenų padėlioti ant spintelės ir pan.

na taip, jeigu čiužinį pradegino ir paskui jį gražiai užtaisė, tai gal ir galima atleisti.
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 11 09, 00:08)
<..>
Galvoju jaip darot jus?


as tikrinu kas menesi. metodiskai. esame aptare diena: atsiunciu zinute kiek apskaiciuota mokesciu, pasiderinu, kada galiu uzsukti ir ateinu mokesciu+ nurasyti skaitiklius. i miegamuosius nelendu, i spintas neziuriu nesusitarus neinu.

esu aptikus ir negraziu dalyku. kai pasakau, paprastai sutvarko.

nuomininkai yra informuojami pries nuoma, kad taip bus. TIK nuomuojant BRANGESNI (smarkokai) nei vidutine nuomos kaina buta buvo girdima pristaravimu del sio punkto. kitais atvejais jis priimtas visai naturaliai.
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2015 11 09, 17:52)
as tikrinu kas menesi. metodiskai. esame aptare diena: atsiunciu zinute kiek apskaiciuota mokesciu, pasiderinu, kada galiu uzsukti ir ateinu mokesciu+ nurasyti skaitiklius. i miegamuosius nelendu, i spintas neziuriu nesusitarus neinu.

esu aptikus ir negraziu dalyku. kai pasakau, paprastai sutvarko.

nuomininkai yra informuojami pries nuoma, kad taip bus. TIK  nuomuojant BRANGESNI (smarkokai) nei vidutine nuomos kaina buta buvo girdima pristaravimu del sio punkto. kitais atvejais jis priimtas visai naturaliai.


As galvoju irgi panasiai, jie moka nemazus pinigus. Buto stovis idealus, palikta jiem viskas ir paveikslai ir zvakides smile.gif bet suprantu kad jie jau 3m gyvena ir dar tqrkim du gyvens. Normalu kad po 5 m jau buta reiks bent perdazyt, gi koks tvarkingas bebutum viskad dyla. Ir sugedus saldytuvui ar indaplovei privalau ja pakeis. Siaip kaip tau tai kainuoja nuomos menesio pinigus tai... as sakau kaimynai ir pirmininkas jokiu blogumu man nesako, kaimyne bendrauja irgi sake viskas ok. Tai ir manu.
Kaip jauni buvom tai draugu nuomininkai kas menesi atvaziuodavo arbatytes isgerdavo, kampus apziuredavo ir vsio.. bet kaip tavo nuomininkai studentai tada taip wink.gif bet cia tvarkingi zmones, ileidom pagal rekomendacijas.
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 11 09, 16:39)
As galvoju irgi panasiai, jie moka nemazus pinigus. Buto stovis idealus, palikta jiem viskas ir paveikslai ir zvakides smile.gif bet suprantu kad jie jau 3m gyvena ir dar tqrkim du gyvens. Normalu kad po 5 m jau buta reiks bent perdazyt, gi koks tvarkingas bebutum viskad dyla. Ir sugedus saldytuvui ar indaplovei privalau ja pakeis. Siaip kaip tau tai kainuoja nuomos menesio pinigus tai...

metus isgyvene bute nuomininkai einamaji remonta turi jau patys atlikti.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2015 11 09, 18:56)
metus isgyvene bute nuomininkai einamaji remonta turi jau patys atlikti.



galite gal pakomentuoti placiau kas i tai ieina? na mes sutarties su ajis neturime kad butume kazka itrauke i ta.
Atsakyti
Sveiki. susidūriau su tokia situacija. Nuomavau studentam uzsenieciam buta. Viskas buvo kaip ir ok. Tik, kad jie delsdavo su mokėjimais, nes atseit, pinigų vis neturėdavo, tai mokėjo ne mėnesį prieš, o po mėnesio už nuomą ir mokesčius, susitarėm, kad gruodžio pradžioj susilygins ir mokėsis normaliai. Dėl kiekvieno šūdnieko skambindavo savaitgaliais, visuri darbo dienos, vyras bėgdavo ir "gelbėdavo". Nu žiauriai nesavarankiški. Staiga spalio gale, jie sumanė, kad nori išsikraustyti (per šalta, užveisė man pėlesį, numarino gėles). Ateinu lapkritį paimti mokesčius už spalį, jie man aiškina, kad imčiau iš depozito, nes nemokės. Kalbėjome kaip prižiūrėti butą, kad vėdinti, kad neprileist garų, nes negerai, kad drėksta. Rezultatas toks, vienas visas kambarys "suėstas pelėsio" (atseit tik dabar pamatė, niekad nesiskundė, buvo pasiūlyti sprendimo būdai, griežtai ne). Aš daviau dvi savaites išsikraustyti, nes nemokamai gyvena ir ne kartą pažeidė sutarties sąlygas. Po dviejų savaičiu pasirodo, kad net ieškoti nepradėjo. susinervinau ir pasakiau, kad nešdintus kitą dieną, nes aš turiu nuomininką, kuris labai nori butą apžiūrėti ir kuo skubiau nuomuotis. Aš pati turiu paskolą, negaliu leisti jiems nemokamai kiek nori gyventi, o jie tempia laiką ir dar pastoviai sėdi "kažkokia draugė", kuri juos gina ir kelia konfliktą, jau norėjau kviesti policija, nes ji ten iš vis ne prie ko. Sukūriua planą, aprašyti situaciją jos universiteto dekanui ir prašyti pagalbos, nusiunčiau lesto prašymą atjungti elektrą. Juos informavau. Ką dar galiu padaryti, kad juos iškrapštyti lauk greičiau? Ir dar plius noris mokesčius susigrąžinti.
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2015 11 09, 17:59)
galite gal pakomentuoti placiau kas i tai ieina? na mes sutarties su ajis neturime kad butume kazka itrauke i ta.

tikslus apibrezimas berods praejusioj temoj buvo. Na, tai pvz. begancio vandens ciaupo taisymas, saldytuvo taisymas, sienu ar grindu perdazymas. Na, grindu tai tik tokiu, kurias galima perdazyt. Zodziu, taisymas to, kas nusidevejo pagyvenus. Bet bent metus. Negalima to reikalaut, jei trumpiau isgyveno. Nebent tycia sugadino/subraize.

QUOTE(marmaliade @ 2015 11 11, 16:15)
nusiunčiau lesto prašymą atjungti elektrą. Juos informavau. Ką dar galiu padaryti, kad juos iškrapštyti lauk greičiau? Ir dar plius noris mokesčius susigrąžinti.

teks paskui sumoket ir uz pajungima. Vel nuostolis.
As siulau ateit kita diena su kokiu drutu vyruku ir pasakyt, kad nuo tos dienos jis ten gyvena. Na, pazistamu kokiu, susitarus, kad ten pabus. Kaip mat issinesdins. Ypac, jei lovu trukumas. Na, konfliktuot jam nereikia, bet pvz. TV per nakti gali ziuret.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2015 11 11, 21:51)
teks paskui sumoket ir uz pajungima. Vel nuostolis.
As siulau ateit kita diena su kokiu drutu vyruku ir pasakyt, kad nuo tos dienos jis ten gyvena. Na, pazistamu kokiu, susitarus, kad ten pabus. Kaip mat issinesdins. Ypac, jei lovu trukumas. Na, konfliktuot jam nereikia, bet pvz. TV per nakti gali ziuret.

kaip suprantu sutartis pasirasyta ir vis dar galiojanti, tai jie turi pilna teise i ta buta doh.gif

Marmaliade, uzjauciu del susidariusios situacijos, bet mes cia mazos patarejos verysad.gif, kiekvienas atvejis individualus.
Elektros atjungimas, kainuoja, tiksliau pajungimas, bet jeigu tai paskatins juos greiciau isikelti butu labai gerai.
Jeigu kalbeti apie teisetus budus. Iteikti ispejima apie nuomos nutraukima, tada kreiptis i teisma del iskeldinimmo ir zalos atlyginimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maksas: 12 lapkričio 2015 - 12:21
QUOTE(Alexandra.R. @ 2015 11 11, 22:51)
teks paskui sumoket ir uz pajungima. Vel nuostolis.
As siulau ateit kita diena su kokiu drutu vyruku ir pasakyt, kad nuo tos dienos jis ten gyvena. Na, pazistamu kokiu, susitarus, kad ten pabus. Kaip mat issinesdins. Ypac, jei lovu trukumas. Na, konfliktuot jam nereikia, bet pvz. TV per nakti gali ziuret.


Su nuostoliais teks susitaikyti, nes noriu kuo greičiau kitą žmogų atvesti.
Gal ir gera ideja, tik teks paieskoti kas sutiktu, nes pati eit ir sedeti, nervu neturiu, o kaip variantas del spynos keitimo ir gal kas zinote kokia mazdaug kaina?
QUOTE(maksas @ 2015 11 12, 13:20)
Marmaliade, uzjauciu del susidariusios situacijos, bet mes cia mazos patarejos  verysad.gif,  kiekvienas atvejis individualus.
Elektros atjungimas, kainuoja, tiksliau pajungimas, bet jeigu tai paskatins juos greiciau isikelti butu labai gerai.
Jeigu kalbeti apie teisetus budus. Iteikti ispejima apie nuomos nutraukima, tada kreiptis i teisma del iskeldinimmo ir zalos atlyginimo.

Ir ijungimas ir isjungimas kainuoja doh.gif bet gal be elektros netures kur detis, pasakiau, kad kadangi nesusimokejot mokesciu, atjunge jums elektra, lai galvoja ka nori, siandien nusiunciau oficialiai vienasaliska sutarties nutraukima, kad nebutu sutarties galiojancios, priezasti nurodziau 6 punktu nesilaikyma ir pareikalavau atlyginti man zala. Nu ziuresim kaip cia bus, jie man aiskina, kad as cia kalta, kad neirasiau i nuomos sutarti, kad buna salta (nors silta ziema, namie normali temperatura, jiems, matai per salta) doh.gif paskui, kad juos gina universitetas ir ambasada (kuo abejoju), vnz visiskai idiotai, beveik puse sutarties salygu pazeidinejo ir tikejos, kad as dar jiem grazinsiu depozita. Jau kaip pikta, tai negaliu.
Atsakyti
barake jie gyventu jei juos gintu univeras smile.gif))))
Atsakyti
QUOTE(marmaliade @ 2015 11 12, 15:19)
Jau kaip pikta, tai negaliu.

bet tai kas cia per reikalai su tais pelesiais g.gif .. pas mano senuosius nuomininkus irgi tas pats buvo... ne taip baisiai, bet kelis taskelius palei langa jau maciau doh.gif ... sakau-kame reikalas? tai tipo blogai pas jus ventiliatorius istraukia garus duse ...siulesi ir istraukimo vent. pasikeisti i galingesni, bet neprireike - issikrauste ....nezinau...kai mes patys gevenome jokiu problemu nebudavo ..
Papildyta:
Klausimas turincioms VL... kiek laiko reikia saugoti nuomos sutartis? Ar uztenka to, kad pasibaigus sutarciai, uzpildau pajamu zurnala ir sutarciu galiu nebelaikyti?
Atsakyti
Nes jie ten garu, bent mano atveju, prisileisdavo ir nevedino isvis kambariu, tai eme dregme kauptis, ko pasekoje ir randas pelesis... o sitas daiktas megsta greit plisti, tai jei nesutarkai jo laiku, jis "migruoja" ir viska eda.
Anyways, dabar galvoju, jei kaip ir as sutarti nutraukiau, ar galeciau as su policija juos kraustyti? g.gif
Atsakyti