Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew tema

QUOTE(Dideja @ 2015 12 11, 21:15)
Kirisama, taigi as ir rasiau savo zinuteje, kuria Tu cituoji, kad neatitaikau dydzio...o butent del to, kad per liemeni man jos tinka, per klubus dar pakenciama, o vat per slaunis , kai sublogau, per platu... Anksciau 2 d ok budavo...taigi logika tokia, kad 0 d man jau verztu per liemeni... Reiktu tarpinio dydzio, o jo nera biggrin.gif
O savo Dannie pardaviau jau.


Kad aš tau galėčiau savo platumą šlaunų perduot lotuliukas.gif Nes tai kaip tik paplatėjau mažumėlę, ir ką - ne kaži ką, jau ir pereinu į 6 dydį mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2015 12 11, 22:15)
Kirisama, taigi as ir rasiau savo zinuteje, kuria Tu cituoji, kad neatitaikau dydzio...o butent del to, kad per liemeni man jos tinka, per klubus dar pakenciama, o vat per slaunis , kai sublogau, per platu... Anksciau 2 d ok budavo...taigi logika tokia, kad 0 d man jau verztu per liemeni... Reiktu tarpinio dydzio, o jo nera biggrin.gif
O savo Dannie pardaviau jau.

doh.gif tai irgi gerai perskaitau doh.gif blush2.gif tai nekuklus klausimas, kiek daug sublogot, kad per slaunis per platu? blink.gif na, dar variantas,;kad as su sportu slaunis uzsiauginau... g.gif del to man nesmagios jos.
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2015 12 11, 22:42)
Kad aš tau galėčiau savo platumą šlaunų perduot  lotuliukas.gif Nes tai kaip tik paplatėjau mažumėlę, ir ką - ne kaži ką, jau ir pereinu į 6 dydį   mad.gif


na, zinant Tave...., tai Tu ir siaip megsti didesnius dydzius, nei Tau reikia biggrin.gif tongue.gif

QUOTE(Kirisama @ 2015 12 11, 22:57)
doh.gif tai irgi gerai perskaitau  doh.gif  blush2.gif tai nekuklus klausimas, kiek daug sublogot, kad per slaunis per platu?  blink.gif na, dar variantas,;kad as su sportu slaunis uzsiauginau...  g.gif del to man nesmagios jos.



Na, sublogau gal ne tiek ir daug g.gif kokius 5 kilogramus....bet kai ugis 172 cm, o nuo 58 krenta iki kokiu 53 kg, zinok nieko gero schmoll.gif liemuo lieka koks buves, o va uzpakalis ir slaunys ploneja... ax.gif Jei galima butu rinktis noreciau sverti kokiu 60 kg, manau taip geriausiai jausciausi ir labiausiai sau patikciau smile.gif o ir j.crew kelniu tada 2 d gerai butu, nereiktu tarpinio... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2015 12 12, 11:07)
na, zinant Tave...., tai Tu ir siaip megsti didesnius dydzius, nei Tau  reikia  biggrin.gif  tongue.gif
Na, sublogau gal ne tiek ir daug  g.gif  kokius 5 kilogramus....bet kai ugis 172 cm, o nuo 58 krenta iki kokiu 53 kg, zinok nieko gero  schmoll.gif liemuo lieka koks buves, o va uzpakalis ir slaunys ploneja... ax.gif Jei galima butu rinktis noreciau sverti kokiu 60 kg, manau taip geriausiai jausciausi ir labiausiai sau patikciau  smile.gif  o ir j.crew kelniu tada 2 d gerai butu, nereiktu tarpinio...  tongue.gif

Zinau ka reiskia doh.gif kazkada buvau nukudus nuo 58 iki 50 kg. Atrodziau kaip giltine, mano ugis 170. Ech... kazkaip nesekmingai man su tom ryder kelnem. O taip ju noriu doh.gif bet pirkt uz pilna kaina su 30% off kazkaip rankos nekyla, o jei vel netiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2015 12 12, 10:07)
na, zinant Tave...., tai Tu ir siaip megsti didesnius dydzius, nei Tau  reikia   biggrin.gif  tongue.gif
Na, sublogau gal ne tiek ir daug  g.gif  kokius 5 kilogramus....bet kai ugis 172 cm, o nuo 58 krenta iki kokiu 53 kg, zinok nieko gero  schmoll.gif liemuo lieka koks buves, o va uzpakalis ir slaunys ploneja... ax.gif Jei galima butu rinktis noreciau sverti kokiu 60 kg, manau taip geriausiai jausciausi ir labiausiai sau patikciau  smile.gif  o ir j.crew kelniu tada 2 d gerai butu, nereiktu tarpinio...  tongue.gif


Čia gal ir OT, bet aš irgi kažkada buvau "dasivarius" iki 55 kg - nu jau ne kažką, nieks aplink kažkaip negyrė biggrin.gif . Dabar tai nors stangrumo atsirado. Kažkaip kai tau ne 18 ir ne 20, tai tas kūdumas nejaunina, vienok, perdaug. biggrin.gif [bet bulkom baną reikia dėt vistiek biggrin.gif ]
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2015 12 12, 12:39)
Zinau ka reiskia  doh.gif kazkada buvau nukudus nuo 58 iki 50 kg. Atrodziau kaip giltine, mano ugis 170. Ech... kazkaip nesekmingai man su tom ryder kelnem. O taip ju noriu  doh.gif bet pirkt uz pilna kaina su 30% off kazkaip rankos nekyla, o jei vel netiks  biggrin.gif


drinks_cheers.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 12 gruodžio 2015 - 16:05
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ilka*: 13 gruodžio 2015 - 20:40
Sveikutes,

Zinau ,kad yra turinciu si sijonuka

https://www.jcrew.co...B5596/B5596.jsp

Su kuo derinat ,kada nesiojat?Turiu nauja spintoje ,tai dar nei kart ir neuzsidejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2015 12 14, 11:47)
Sveikutes,

Zinau ,kad yra turinciu si sijonuka

https://www.jcrew.co...B5596/B5596.jsp

Su kuo derinat ,kada nesiojat?Turiu nauja spintoje ,tai dar nei kart ir neuzsidejau doh.gif


Ir pas mane ta pati situacija, kabo spintoj naujas su etiketem biggrin.gif wub.gif Kazkaip vis nerandu progu uzsidet, gal kai i darba pradesiu eit, tada rasiu, planuoju devet kaip manekene nuotraukoj, su paprastais zydrais marskinukais, visiskai paprastu juodu ar baltu, rudu megztiniu, nes jau sijonas turi cinkeli, nereikia perspaust g.gif Idomu butu isgirst ar pamatyt, kaip kitos nesioja drinks_cheers.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimsy: 14 gruodžio 2015 - 12:29
QUOTE(mimsy @ 2015 12 14, 13:27)
Ir pas mane ta pati situacija, kabo spintoj naujas su etiketem biggrin.gif  wub.gif Kazkaip vis nerandu progu uzsidet, gal kai i darba pradesiu eit, tada rasiu, planuoju devet kaip manekene nuotraukoj, su paprastais zydrais marskinukais, visiskai paprastu juodu ar baltu, rudu megztiniu, nes jau sijonas turi cinkeli, nereikia perspaust g.gif Idomu butu isgirst ar pamatyt, kaip kitos nesioja drinks_cheers.gif  bigsmile.gif


as neturiu, bet labai grazus sijonukas thumbup.gif Pritariu Tavo issakytai nuomonei , deveciau butent taip drinks_cheers.gif , su paprastais, vienspalviais, be jokiu pribumbasu virsutiniais rubais biggrin.gif
Atsakyti
Aciu mergaites ,bandysiu kazka ir as panasiai paderint 4u.gif
Atsakyti
Gal kas pirkote mergaitėms šią striukę?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2015 12 14, 12:47)
Sveikutes,

Zinau ,kad yra turinciu si sijonuka

https://www.jcrew.co...B5596/B5596.jsp

Su kuo derinat ,kada nesiojat?Turiu nauja spintoje ,tai dar nei kart ir neuzsidejau doh.gif


Aš su vienspalviu oversized megstuliu apsivelku jį. ax.gif

Didėja, gaila, kad dydis netiko, kažkaip nepagalvojau dėl dydžio pakomentuoti. Šiuo klausimu nlb pasitikiu savimi, ypač, kai "paaugau". doh.gif
Atsakyti