Įkraunama...
Įkraunama...

Balandinukai 2015

QUOTE(gustika @ 2015 11 23, 14:10)
visai nauja,antra vaikiuka gausi ramesni,pamatysi mirksiukas.gif  smile.gif
Mano pirmagime be manes neuzmigdavo,migdydavau po 1,5val nakciai,tai labia gerai pazistu ta jausma,kai migdymo procedura uz pati miega ilgesne.Apsisarvuot kantrybe reikia,viskas praeis,garantuoju thumbup.gif

ane, pažadi? bigsmile.gif reika antrą organizuot thumbup.gif

druskute, kaip šventė prabėgo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo visai_nauja: 23 lapkričio 2015 - 14:21
QUOTE(visai_nauja @ 2015 11 23, 15:14)
druskute, kaip šventė prabėgo?


Buvo visko smile.gif Kaip tikra lietuve dvi dienas kepiau visokias nesamones, viriau troskinius - kad uztektu, kad tik kas badu nenumirtu. Paskui pergyvenau del vietos - tik du kambariai, zmoniu virs 20... Zodziu, stresa pereme vaikai smile.gif Naktis pries buvo mazai miegota smile.gif
Valanda pries ceremonija, vyras apsirenge ir... Kelnes prairo, marskiniai suplyso doh.gif Aisku, jis susinervines sudraske viska i skutus. Greit suradom pakaitala. Abu vaikai rekia, buto savininke (gyvena virs musu) issikviete del kazkokiu savo problemu. Linksma.
Bet ceremonija buvo labai grazi, barokineje koplyteleje. Kunigas labai graziai viska pravede. Vaikai aisku nebuvo ramus. Vienas karstesi suolais, kitas verke - nes jo pietu metas buvo. Po ceremonijos lauke lauke mamos, su kuriom susitikineju. Nesitikejau, mano kaimyne jas slapta suorganizavo. Atejo su vyrais, vaikais, ir iseinant is baznycios skambino leliukiskais barskuciais wub.gif Pasifotografavom, tada greit i kaimynes masina ilindau persirengti, nes su suknele negalejau maitinti, o Augiústas jau net uzkimes del rekimo buvo.
Na, o po to pietus, po to visi pas mus, visi sutilpo, maistu aisku kalnai liko, troskiniu net neistraukiau.
Pagadino viska uosviai - vyro brolis jiems paskambino, pasake, kad va, jau po visko, o anyta pradejo zliumti, rekauti, kad jiems niekas nesake blink.gif blink.gif Zodziu, ne tik nepasveikino, bet dar ir kalti kazkuom esam... nes vyras tikrai sake, pati salia buvau, o dar ir jo draugas ta diena sveciuose buvo. Zodziu, nedurni esam rolleyes.gif Dabar mums neskambino, ir vyras neskambina, nezinau kuom baigsis. Nes neirodysi, kad sakei... Laukiu skandalo, asaru ir barniu, bet cia ne pirmas kartas. Skaudu labai. Va pasiguodziau blush2.gif

Aciu visoms uz sveikinimus ir palinkejimus 4u.gif

Visai_nauja, o kam tau raminamu reikejo? Susitvarke jau viskas? Del migdymo nezinau ka patart. Mano berniukas dabar labai jau ritmingas patapo. Viskas laiku. diena turi du miegelius, netrumpus. Uzmiega nesioklej. Vakare uzmiega valgydamas.

Nirvanarama, tu naujoke? Del ropojimo - ismoks dar. Mano irgi tik sliauzia, ant keturiu net nebando stotis.

Rimimita, laikykis. 4u.gif

Melisa, sveik 4u.gif Ziema tik prasideda...

Atsakyti
Su svente, druskute! 4u.gif
Atsakyti
druskute, kokios vestuvės be ašarų? Jų juk turi būti, atsileis tie uošviai. Fainai su barškučiais jus pasveikino wub.gif Vyrą tikriausiai beruošdama maistą taip primaitinai, kad net kelnės ir marškiniai neatlaikė? hihihi.gif

Dėl raminamųjų klausiau, nes vieną dieną mažiukę aprėkiau ir pakračiau angel_sadangel.gif Buvau suraganėjus visai. Sužinojau, kad yra ir dabar rami. Ačiū, gustika aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos!
Visai nauja-kaip geeera:)) kad ne as viena tokia!
Gustika-aciu, laikausi:) nors nepasizymiu kantrybe...
Druskute, nu gera uosve turi...be zodziu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miss_: 23 lapkričio 2015 - 21:39
Sveikos mergytes 4u.gif

Bėdos bėdelės...oras niūrėja tai ir nuotaikos prastos mirksiukas.gif
Ir aš ragana su savo vaikais. Matyt ir vaistai nepadėtų lotuliukas.gif miega mano pupse per dieną iš vis labai mažai po kartą iki kokios val. kaip suaugęs vaikas. Kam pasakau netiki, bet ir su pirmąją dukrytę lygiai tas pats būdvo tai neimu į širdį, bet nervina. Dar dantukų nėra nei vieno (7,5mėn). Bet paskutinės naktys tragiškos, tai jau laukiu laukiu, bet nėr...
Pirmą kartą buvom išvykę iki Šiaulių šį savaitgalį, buvo kiek nerimo, bet visumoj gan neblogai atlaikė kelionę. Į priekį tai iš vis smagu buvo, nes kėliau anksti ir ji dar norėjo miego, tai beveik visą kelionę pramiegojo. Na o atgal laukiau to pietų miego, užmigo apsidžiaugiau smile.gif pasnaudė apie 20 min. max ir vsio visą kelią linksminau smile.gif
Tai va tokios tokelės pas mus.
Dar prieš savaitę pradėjo sėdėt pati nepasirėmus šonu tai jau labai džiaugiausi. O šiandien kur gali ten stotis pradėjo aplink daiktus smile.gif kol kas tokia svyruojanti tai baisu.
Sesė myli, bet skriaudžia. Atseit žaidžia, o mažajai per grubus kai kurie jos sugalvoti žaidimai. Tai va smile.gif

Miss kantrybės o jos reikia visiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Visai nauja viskas bus gerai, nes kitaip ir būt negali 4u.gif
Melisa sveikatos 4u.gif
Druskute su gražia švente sveikinu 4u.gif na o anyta velnio pramanyta ką darysi doh.gif
Atsakyti
Bendita, ledine saule, aciu 4u.gif
visai_nauja, neprimaitinau. Jis pasirenge siltus apatinius, nes mane kad koplycia nesildoma. Va ir nutiko nelaime😀
Bendita, Augustas irgi be dantu.

Vajar uzdaviau vaikinui trintis burokeliu sriubos nes tingejau kose virt blush2.gif nu nieko, tik labai pupsejo nakti ir ryte kelis pampus pridejo. Bet kol kas daugiau neduosiu:)
Atsakyti
wow, kokie stipruoliai kaikurie mazyliai thumbup.gif maniskis ropot nori, bet neiseina, judina uzpakali pakeles lotuliukas.gif dantuku vis dar neturim ax.gif

gal kas duodat Dentokind tabletes? maniskis toks irzlus tapo, galvoju gal jau dantukai, gyd sako pameginkit tas tabletes, jos homeopatines, atseit slopina dantuku dygimo nemalonius pojucius g.gif bet kazkaip ka cia duosi, kad tu dantu ner biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir mes dar neturim dantuku, o vakar suejo 8men.
Atsakyti
musu mazulis isdaigino 2 dantukus irgi tik po 8men sukakties smile.gif bet dabar toks vaizdas, kad vel pasidare piktas sirsinas ir iesko nauju dantu, naktis buvo vel kosmine doh.gif

Chocolate rose as irgi norejau duoti dento kind tabletytes, bet taip ir nenuejau iki vaistines... doh.gif
Atsakyti
As duodu homeopatinius zirniukus. Osanit vadinas. Galesiu palygint veliau sudeti su jusiskiais. Kai uzduodu vaikas ne toks verksmingas, miega geriau. Dantu dar ner, duodu, kai itariu jog burna ramybes neduoda. Dabar jau matos kad apacioj kazkss virsun kalas. Kauburelis toks pasidare, vakar baltas kampukas lyg s ietes, siandien vel nieko nematyt biggrin.gif naktim verkauja antra savaite.
Atsakyti
QUOTE(druskute @ 2015 11 26, 17:58)
As duodu homeopatinius zirniukus. Osanit vadinas. Galesiu palygint veliau sudeti su jusiskiais. Kai uzduodu vaikas ne toks verksmingas, miega geriau. Dantu dar ner, duodu, kai itariu jog burna ramybes neduoda. Dabar jau matos kad apacioj kazkss virsun kalas. Kauburelis toks pasidare, vakar baltas kampukas lyg s ietes, siandien vel nieko nematyt biggrin.gif naktim verkauja antra savaite.

Labas
As turiu dentikind bet nezinau kaip duoti:) kaip tie osanit atrodo?kaio duodi?
Atsakyti