Įkraunama...
Įkraunama...

Balandinukai 2015

Labos,
Papasakosiu apie vizitą pas alergologą. druskute, išsipildė tavo žodžiai. Tiesiai šviesiai, visiškas š... Tik bereikalingas važiavimas. Nuvažiavom, davė lapą su alergizuojančiais produktais, sakė vengti sirupų nuo kosulio ir viskas. Sako, galim pasiūlyti tik mokamą tyrimą (apie 30 Eur), bet dabar nedarysim, jei norit atvažiuokit po mėnesio blink.gif Žodžiu, nusivyliau žiauriai. Kol mažiukę "konsultavo" sugebėjo paskambinti namo ir pasakyti kur maistas sudėtas, poto dar su vienu gydytoju aptarė prieš mus buvusio vaikučio vizitą, dar atėjo viena su baltu chalatu atsinešė foto tai pakonsultavo ir jai, ir pasikvietus kitai receptą bei alergijų lapą kažkokį išrašė doh.gif Žo, jei ir važiuoti kur tai tikrai nei Kauno klinikas.

Melisa87, sveikatėlės dukrytei. 4u.gif O kas tavo merginai? Labai daug antibijotikų tokiam vaikui unsure.gif Greičiau normalus pavasaris ateitų, padėtų išbristi iš ligų
Atsakyti
Sveikos,

Druskute, eina sau kokia tavo patirtis nekokia dėl AD blink.gif pati esu turėjus anafilaksinį šoką paauglystėj. Vos kojų nepakračiau... Nu labai tikiuos mums taip.nebus...

Melisa87 užjaučiu dėl ligų labai 4u.gif

Visai_nauja nu siaubas kažkoks. Man nesitiki, kad gali tokie medikai dirbti blink.gif Mes Vilniuj turim gerą alergologę-imunologę. Mano Domą iškapstė panašu kad visai. Mykolui progresuoja kol kas visi alergenai. Bet išmokom jo bronchinę astmą kontroliuot, tai kaip ir gyvent galima. Žiūrėsim, kas čia su Rapolu bus. Dabar savaitę stebėsiu. Jei negerės situacija, duos mūsų šeimos gydytoja siuntimą ir eisim pas alergogę.

Amelituke, su pirmuoju 4u.gif
Atsakyti
sveikos,

QUOTE(visai_nauja @ 2016 04 18, 12:33)
ramu, o kaip pasireiškia? Pabandyk kviečius išmest. Mano pupai žandai ir smakras net dega, turi "keliaujančių" sausų dėmių ir raudonų taškelių. Atopinis dermatitas. Ketvirtadienį į klinikas važiuosim, tikiuosi nors kokius tyrimus padarys, nes pati neatseku nuo ko. Tikrai nieko naujo neduodu, būna pranyksta būna vėl raudonuoja.





Mano vyresnėlei 11 mėn amžiaus buvo diagnozuota AD, skruostai degdavo, labai išopėjo pakinkliai - vos ne iki žaisdų. Nuvažiavome į Santariškes, padarė tyrimą (tuos vadinamus dūrius) , nustatė kad provokavo baltymai - kiaušinis labiausiai, pienas, vištiena. Teko atsisakyti visų šviežio pieno produktų (bet liko jogurtas, kefyras), žiūrėjau kad sudėty nebūtų kiaušinių, kadangi dar vartojo mišinuką, tai pakeitėm į be laktozės. Sušvelnėjo tikrai, o iki 2 m beveik išnyko. Dar iki 3 metų pasaugojom šiek tiek, o dabar viskas puiku, jokių bėrimų nėra.


Vidurinėlė iki 1 metukų buvo absoliučiai sveika, o 1 metukų gan smarkiai išbėrė visą pilvą, irgi tokiom AD būdingom dėmėm . Bet sutapo su Kalėdiniu, naujemetiniu periodu - o per jį vis gi visokių nesąmonių paragavo, tai vienur, tai kitur, ir matomai sureagavo. Sugrįžus prie įprasto meniu, per kokį mėnesį susitvarkė. Dabar, 2m, kartais skruostai nuo kažko nusispalvina, bet gyventi netrukdo.
Papildyta:
QUOTE(ramu @ 2016 04 18, 20:46)
Na pažiūrėsim, ką man gydytoja trečiadienį pasakys dėl alergijos.
Žinok Rapolas ne tik kad ant lovų pats užlipa. Jis net kopėtėlėm stačiom ir kiaurom į vaikų dviaukštės lovos antrą aukštą pats užsikabaroja  doh.gif


nieko sau smarkuolis bigsmile.gif Mamai žilų plaukų avansu užtaiso biggrin.gif

Mano ramiakas jau pagauna malonumą kai jį kas vedžioja už rankyčių, kartais ir sėstis nebenori, tik stačiom būti, bet iki normalaus vaikščiojimo dar sakyčiau minimum 3 mėn. Nebent labai ims ir nustebins smile.gif Atėjo eilė raidos centre (buvom pasiėmę siuntimą), tai žiūrėsim, ką ten papasakos. Stebės dabar, dirbs su juo , nors šiaip labai nustebčiau jei kažką pripaišytų - man atrodo jis su savotiška raida, bet viskas tvarkoje. Na, bet pasitikrinti nepakenks, kad ko nepražiopsot. Bet kad kopėčiom nesikarsto tai žinokit kol kas visai nepergyvenu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Melisa87 @ 2016 04 21, 09:37)
Mano mergina vel serga...Ketvirta karta geria antibijotikus verysad.gif.Paprastu slogavimu ar pakosijimu jau nelaiku sirgimu.Ir kada baigsis tos ligos verysad.gif



Sveikatos mažutei 4u.gif Vasara tikėkimės leis atsikvėpti nuo visų ligų
Papildyta:
visiems sukaktuvininkams po didelį 4u.gif
ir pasidalinam savo tortu smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MuseZuze: 23 balandžio 2016 - 16:30
Laba,

Visai nauja susprantu tave kaip susinervinai.Linkiu stiprybes ir naglumo kovoje su medikais,nes tikrai zinau kokiu "mediku" buna 4u.gif
Mano mergina jau antra karta serga ausyciu uzdegimu.Buvo plauciu uzdegimas,dvi savaites ligonineje praleidome.Is jos paleidus kita diena vel gavo antibijotikus,nes vel plauciai buvo pilni karkalu.Nuo gruodzio iki sausio galo vargome su sloga.Niekas nepadejo.Ir pas alergologa buvom.Viena diena eme ir dingo ji.Jau buvom susigyvenia su ja.Ziurejom i vaika ir nesupratom kas ne taip,kol nedaejo kad slogos nera thumbup.gif .Dabar juokas ima,tada galvojau prazilsiu.Bet per visas sias liga jai dygsta dantis...dar turiu vilties kad tai tik sutapimai,naiviai guodziu save.

Aciu mergaites uz palaikyma 4u.gif

Ramu,Kai perskaiciai kad Rapolas laipioja kopetelemis net nukrate is siaubo mane biggrin.gif .Sportininkas tikras doh.gif

MuseZuze rimtas vyriskis wub.gif
Atsakyti
Ledine_saule, Ambrela, sirse2010 sveikinu paneles su gimtadieniais thumbup.gif
MuseZuze, koks fainas tavo vyrukas bigsmile.gif
Melisa87, sloga gal nuo dantų? Mano panai visi dantys su sloga dygsta. g.gif Ačiū už palinkėjimus. Skaičiau, kad vasarą AD palengvėja.

Labos iš ryto, pana pabudo 5,45 val. doh.gif Einu kibirą kavos išgersiu, tikiuosi bjaurybė oras pragiedrės ir galėsim išlįsti į lauką.
Atsakyti
Wau, MuseZuze koks gražus tavo berniukas wub.gif
Atsakyti
grmarti, su pirmu sūnaitėlio gimtadieniu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, visiems metinukams po balionelį 4u.gif Sveikinu wub.gif
Atsakyti
miegale23, su pirmuoju sūnelio gimtadieniu 4u.gif
Atsakyti
Su mamyčių diena mus visas bigsmile.gif
Atsakyti
Su mamyciu diena!
Atsakyti
Labuka, sveikinimai su gimtadieniu paskutinems mergytems balandinukems 4u.gif 4u.gif 4u.gif NOIR1 dukrytei 4u.gif ir MAJAJ dukrytei 4u.gif
Ačiū VISAI_NAUJA uz sveikinimus mums. Taip gavosi, kad dar gimsiuko nesventeme tik si sestad. minesime, kad sirgom todel viskas nusikele.Didysis susirgo, teko net i ligonine gultis kaip ir viskas gerejo po į 5 dienukiu išleido parsinesem kitą "GERĮ" žarnyno kažkokią infekciją g.gif veme viduriavo į trečią parą mažis pradejo, dar po triju dienu viduriniukas doh.gif na bet nieko išsveikom.
Tadas turi 6 dantis, 10,4 kg. 80 cm. vaiksto pats vienas nuo 10,5 men.
Kantrybes ir stiprybes visoms MAMYTEMS auginant maziuosius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
MUSEZUZE koks fainuolis, grazuolis sunelis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rug_gele: 05 gegužės 2016 - 13:59