Įkraunama...
Įkraunama...

Gražiausios vasaros akimirkos!


 i 
Šiandien paskutinė paraiškų priėmimo diena: atsiųskite nuotraukas dar iki 17 val. Po 17 val. nuotraukos nebebus tvirtinamos.
Jei matote, kad jūsų pateikta konkursui nuotrauka atsidūrė kategorijoje "Neužpildytos", nebesiųskite jos dar ir dar kartą patvirtinimui. Tiesiog pakeiskite ją į kitą, labiau temą atitinkančią nuotrauką, ir vėl dalyvaukite konkurse. Lauksime.

Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 01, 08:37)
Šiandien paskutinė paraiškų priėmimo diena: atsiųskite nuotraukas dar iki 17 val. Po 17 val. nuotraukos nebebus tvirtinamos.
Jei matote, kad jūsų pateikta konkursui nuotrauka atsidūrė kategorijoje "Neužpildytos", nebesiųskite jos dar ir dar kartą patvirtinimui. Tiesiog pakeiskite ją į kitą, labiau temą atitinkančią nuotrauką, ir vėl dalyvaukite konkurse. Lauksime.

na nžn.... vasara dar nesibaigė o konkursas jau baigias blink.gif tai tie kas atostogaus ir gražias akimirkas gaudys rugpj mėn kaip ir diskriminuojami verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2006 07 31, 22:57)
tuoj balsuosim rolleyes.gif

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(jėga @ 2006 07 31, 22:59)
Kur jau tuoj, šiandien 31 liepos tongue.gif


Aisku tuoj bigsmile.gif jau rytoj yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2006 07 31, 22:53)
nu moteriske bent jau liemenuka butu uzsidejus  cool.gif

Taigi nieko nesimato.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 08 01, 09:28)
na nžn....  vasara dar nesibaigė o konkursas jau baigias blink.gif  tai tie kas atostogaus ir gražias akimirkas gaudys rugpj mėn kaip ir diskriminuojami  verysad.gif


pernai tokiu pat metu turejom paeiliui 2 konkursus vasariška tema "Man jūra iki kelių" ir "Atostogos Rūgpienių kaime", tad niekas netrukdo ir šiemet pasidaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurėja @ 2006 08 01, 11:12)
pernai tokiu pat metu turejom paeiliui 2 konkursus vasariška tema "Man jūra iki kelių" ir "Atostogos Rūgpienių kaime", tad niekas netrukdo ir šiemet pasidaryt  mirksiukas.gif

bigsmile.gif na tai lauksim biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2006 07 31, 22:53)
nu moteriske bent jau liemenuka butu uzsidejus  cool.gif

O ką tas liemenukas pakeistų? Juk krūtų nesimato ir taip;)
Atsakyti
Ar galima konkursui pasibaigus savo konkursine foto panaudoti avatarui?
Atsakyti
Manau galima, kai tik pasibaigia balsavimas ax.gif
Atsakyti
O kodėl turėtų būt negalima umn.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2006 07 31, 22:53)
nu moteriske bent jau liemenuka butu uzsidejus  cool.gif

aha, ir dar batus galėjo apsiauti, ir dar be kepurės nuo saulės blink.gif lotuliukas.gif
o jei rimtai, tai nieko blogo joje nematau, taigi nieko nesimato, o jei liemenuko šniūrą matytum tai jau butų gerai g.gif unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rds: 01 rugpjūčio 2006 - 19:10
QUOTE(rds @ 2006 08 01, 20:09)
aha, ir dar batus galėjo apsiauti, ir dar be kepurės nuo saulės  blink.gif  lotuliukas.gif
o jei rimtai, tai nieko blogo joje nematau, taigi nieko nesimato, o jei liemenuko šniūrą matytum tai jau butų gerai  g.gif  unsure.gif  lotuliukas.gif


Aš irgi pritariu, kad viskas toje nuotraukoje gerai.

Man dar ši labai graži. Tokia kaimiška
user posted image
Atsakyti