Įkraunama...
Įkraunama...

Gražiausios vasaros akimirkos!

QUOTE(jėga @ 2006 07 29, 09:11)
Kodėl ne g.gif  O kaip tu supranti vasarą g.gif  Kad būtinai būt lauke ir aplink medžiai, pievos žaliuotų... huh.gif


kad būtų matyti VASARA 4u.gif
Atsakyti
labas, liabai fainos visos sio konkurso fotkytes, bandau pirmasyk ir as jame debiutuot. tikiuos pasiseks. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2006 07 29, 10:11)
Kodėl ne g.gif  O kaip tu supranti vasarą g.gif  Kad būtinai būt lauke ir aplink medžiai, pievos žaliuotų... huh.gif

Na, bet kad ir moderatoriai perspėjo, jog nuotraukos, darytos namie, nelabai tinka wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Auges @ 2006 07 22, 10:18)
Kelios nuotraukos buvo atmestos dėl "nevasariškos" aplinkos, namuose darytos nuotraukos, kur matosi tik vaikas aprengtas drabužėliais trumpom rankovėm - nėra įrodymas, kad nuotrauka yra daryta vasarą.
Tai rašau viešai temoje, nes vis daugiau atsiranda nuotraukų, kurios yra darytos namie. Juk vasarą, mes visi tikrai nesėdim namuose (ypač kai buvo taip šilta, ir pusė vasaros jau praėjo)  mirksiukas.gif , pasistenkim surast įdomių atitinkančių konkurso aprašymą:
Dėkojame
Moderatoriai.

Va čia tas komentaras. Kažkaip ir man keista pasirodė, kad ta nuotrauka pateko į konkursą wink.gif Nors man tai ir negaila...
Atsakyti
o man ji pakankamai vasariška.... įdegis, vasariškas vakaras, įsimylėjęs veidelis ...... wub.gif
QUOTE(Veitė @ 2006 07 29, 11:07)
nugi visai  čia ne vasariška foto lotuliukas.gif Kas kad rankovės trumpos doh.gif
http://www.supermama...hview&phid=7976

Atsakyti
As manau moderatoriai turetu buti siek tiek grieztesni schmoll.gif Kad nuotrauka tikrai atitiktu tema ir pavadinimas butu,o ne tai,kad bet kokia nuotrauka ir pavadinimas ,nei tvora,nei meta g.gif Nepykit,kad pavariau,bet as galiu savo nuomone isreiksti,o be to dar ir konkurse nedalyvauju drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šita faina thumbup.gif
user posted image
Ypač pavadinimas jai tinka ax.gif
Atsakyti
kas čia?
user posted image
Atsakyti
man sita labai faina wub.gif , nors siaip labai sunku iskirti tris labiausiai patinkancias,as tokiu daugiau tikrai pririnkciau
user posted image
Atsakyti
tai gal jau už 5 gausim leidimą balsuoti......... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nes: 29 liepos 2006 - 20:46
Kiek daug nuostabiu nuotrauku rolleyes.gif
Gal praleidau, bet aptarimuose nepastebejau sitos:

http://www.supermama...hview&phid=7696

Man viena zavingiausiu foto, is karto kritusi i akis bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masako: 29 liepos 2006 - 21:14
QUOTE(sena karvė @ 2006 07 29, 21:05)

Ir man idomu,kas ten? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kotiki @ 2006 07 29, 22:17)
Ir man idomu,kas ten? g.gif

Na gi cia saladainiukai-guminukai lotuliukas.gif ant grazaus pilvuko thumbup.gif
o man visai idomi nuotrauka, sakyciau naujas zvilgsnis biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
Man dar sita NEREALI thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LAILA: 29 liepos 2006 - 21:38