Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Alara @ 2015 11 07, 23:03)
Sakykit ar Rynair is Rygos i Roma skrenda be persedimu. Nu niekaip nerandu. Is kur jus skrendat?


na dauguma čia skrenda iš Vilniaus į Romą

Iš Rygos rynair'as neskrenda
Atsakyti
http://www.skyscanne...d=false#results
Cia neduoda tiesioginiu, tai greiciausiai niek neskrenda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 07 lapkričio 2015 - 23:29
Tiesiogiai wizz air iš Vilniaus skrenda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 11 07, 22:23)
na dauguma čia skrenda iš Vilniaus į Romą

Iš Rygos rynair'as neskrenda



Ir aš vasarą iš Vilniaus į Romą skridau su Ryanair be jokių persėdimų.

Ir pirmyn, ir atgal lėktuvu skrido labai daug rusakalbių.Čia toks man sutapimas buvo, ar rusai skrenda ir iš kitų mūsų kaimyninių šalių? g.gif
Atsakyti
Klausia is Rygos tiesioginiu skrydziu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lybera @ 2015 11 08, 16:34)

Ir pirmyn, ir atgal lėktuvu skrido labai daug rusakalbių.Čia toks man sutapimas buvo, ar rusai skrenda ir iš kitų mūsų kaimyninių šalių?  g.gif

Mes i viena puse skridom su ryanair, i kita su Wizz, rusu, baltarusu ir skrido nemazai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 08 lapkričio 2015 - 18:40
Pasimečiau aš, paaiškinkit keliauninkės 4u.gif

Skaičiau, kad Romoje pirmadieniais neveikia muziejai. Ar tai tiesa? Truputį pasimečiau su Vatikanu. Į muziejus eiti neplanuojame, ekspozicijos nedomina, ar norint patekti į Šv. Petro Bazilikos vidų ir požemius reikia pirkti bilietus? Taip pat norėtume švęsto vandens, kur kas kaip? Ir skaičiau, kad sekmadieniais 12val. būna popiežiaus mišios - kaip tada su bazilikos lankymu?

Taip pat kaip supratau bilietų į autobusą geriau nepirkti - į centrą nusipirksime vietoje, o į lėktuvą 4:00 ryte, kad nerizikuotume manau imsime taksi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 11 08, 18:42)
Klausia is Rygos tiesioginiu skrydziu  mirksiukas.gif
Papildyta:

Mes i viena puse skridom su ryanair, i kita su Wizz, rusu, baltarusu ir skrido nemazai.


Nu va kas gaunasi, kai viena akim seki televiziją,, o kita - kompiuterį doh.gif

Tai dabar suprantu kodėl skrenda tiek rusakalbių, gal į Baltarusiją Ryanair neskrenda. g.gif
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2015 11 08, 16:44)
Pasimečiau aš, paaiškinkit keliauninkės 4u.gif

Skaičiau, kad Romoje pirmadieniais neveikia muziejai. Ar tai tiesa? Truputį pasimečiau su Vatikanu. Į muziejus eiti neplanuojame, ekspozicijos nedomina, ar norint patekti į Šv. Petro Bazilikos vidų ir požemius reikia pirkti bilietus? Taip pat norėtume švęsto vandens, kur kas kaip? Ir skaičiau, kad sekmadieniais 12val. būna popiežiaus mišios - kaip tada su bazilikos lankymu?

Taip pat kaip supratau bilietų į autobusą geriau nepirkti - į centrą nusipirksime vietoje, o į lėktuvą 4:00 ryte, kad nerizikuotume manau imsime taksi smile.gif

Misiu metu i Bazilika neleidzia. Dabar jau maisausi ar pirma men ar paskutini men pirmadieni nemokamai kai kurie muziejai. I Bazilika bilietu nereikia, nemokamai. Svesto vandens galima gauti nemokamai tiesiai is zakristijos, esu aprasius jau. Galima nusipirkti buteliukus aplink ten visur. Prekiauja ir tusciais ir pilnais.
Papildyta:
Taisau, sumaisiau On the 1st Sunday of each month the Colosseum is free and the entrance can't be reserved. Koliziejus
Atsakyti
Kiekvieno naujo mėnesio pirmą sekmadienį Romoje būna nemokami muziejai.
Atsakyti
QUOTE(Lybera @ 2015 11 08, 21:13)
Kiekvieno naujo mėnesio pirmą sekmadienį Romoje būna nemokami muziejai.

Bet Vatikano muziejuje nemokamas lankymas paskutinį mėnesio sekmadienį. Ar aš klystu, gal ne taip supratau jų puslapyje?
Atsakyti
Mergaites,sumokejau on line uz bilietus y vatikano muzieju,o patvirtinima gavau y el pasta.kaip bus su bilietu?
Atsakyti
QUOTE(overlook @ 2015 11 08, 18:44)
Truputį pasimečiau su Vatikanu. Į muziejus eiti neplanuojame, ekspozicijos nedomina, ar norint patekti į Šv. Petro Bazilikos vidų ir požemius reikia pirkti bilietus? Taip pat norėtume švęsto vandens, kur kas kaip? Ir skaičiau, kad sekmadieniais 12val. būna popiežiaus mišios - kaip tada su bazilikos lankymu?


Senai buvau,bet i Bazilika ir i pozemiukus,kur popieziai palaidoti,tikrai bilietu nereikia.
Atsakyti