Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Lybera @ 2015 10 18, 18:35)
Norėjau truputį  parašyti apie nelegalių gidų įžūlų elgesį Romoje.
Su drauge sykį ėjome nuo minėtos Ottaviano stotelės link Vatikano, ant kiekvieno kampo - įžūlūs gidai, kurie vos pamatę tavo "neitališką" išvaizdą puola siūlyti savo paslaugas kaip išprotėje.Neįmanoma atsiginti, jau net pikta darėsi.
Kartais trūksta kantrybė ir norisi juos pasiųsti kai kur.  mad.gif



Tie žmonės, kurie stovi nuo Ottaviano iki Vatikano nėra nelegalūs gidai, jie vadinami promoteriais ir dirba kelionių agentūroms, jiems yra sudaromi darbo kontraktai metams, poto jie gali būti pratęsiami...jų tikslas "pagauti" kuo daugiau turistų ir prikalbint eit juos į Vatikano muziejus be eilės su vietiniu Vatikano gidu....Agentūros jiems moka procentą nuo kiekvieno atvesto turisto...
Sutinku, kad kai kurie jų yra įkyrūs ir įžūlūs...tiesiog jie nori uždirbti...ir mane jie kartais erzina... biggrin.gif
bet kai kuriems turistams - patogumo reikalas, išvengia eilių bei gauna tikrą Vatikano gidą.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2015 10 01, 20:44)
sunkiai imanoma....
nerizikavom

O tai jei nepaslaptis, kiek kainavo kelionė taxi iki Ciampino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juliukas @ 2015 10 27, 17:05)
O tai jei nepaslaptis, kiek kainavo kelionė taxi iki Ciampino?  4u.gif


Kiek pamenu lyg 30 e.
Atsakyti
QUOTE(Juliukas @ 2015 10 27, 18:05)
O tai jei nepaslaptis, kiek kainavo kelionė taxi iki Ciampino?  4u.gif

is Via Filippo Civinini 46, Flaminio iki ciampino transveris kainavo 50euru
Atsakyti
Bilietai yra,viezbutis yra ....liko laukti keliones.
Niekaip nesusigaudau tarp gausybes info,gal patarsit? Jei eiciau pirmiau y muziejus vatikano,nes reikia tikslu laika yrasyti bookinantis bilieta,o y pagrindine baznycia nueiciau poto g.gif misiu ir palaiminimo gal kita kury ryta gryzciau g.gif
Atsakyti
Man irgi galva susisuko - jei nepirkčiau iš anksto internetu jokių autobusų bilietų - iš aeruosto ir į , ar bus kokios problemos?
Atskrendu į Champino, išskrendu iš Fiumicino. O iš kokio terminalo Fiumicine Wizzair skrenda, ar sudėtinga susigaudyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emvida: 29 spalio 2015 - 10:56
Del autobuso bilietu negaliu pasakyt, vaziavom traukiniu is/i Fumicino. Abejoju, ar visada is to patues terminalo skrenda , betgi visur yra rodykles, svieslentes, tikrai susigaudysit.
Atsakyti
QUOTE(Emvida @ 2015 10 29, 10:55)
Man irgi galva susisuko - jei nepirkčiau iš anksto internetu  jokių autobusų bilietų  - iš aeruosto ir į , ar bus kokios problemos?
Atskrendu į Champino, išskrendu iš Fiumicino. O iš kokio terminalo Fiumicine Wizzair skrenda, ar sudėtinga susigaudyti?

Bilietus parduoda oro uosto parduotuvėlėse.
Aš irgi nežinojau kur kas, bet parduotuvėje priėjau prie pardavėjos pasisveikinau: Bondžorno jei diena arba ryte, bonasera-vakare, tada jos atidesnės ir pasakiau bus tikcket, ji linktelėjo pasakė kainą, aš žinoma nesupratau. Parodė ant pirštų smile.gif
Mes sksridom iš 2T terminalo, suradau oro uosto darbuotoją, pasisveikinau, parodžiau biliete 2T, jis man rankomis nurodė kryptį. Suradau be problemų. rolleyes.gif
Atsakyti
Bilietus galima nusipirkti jau prie autobuso.
Važiuojant i oro uosta, vienai porai teko pirkti bilietus antrą kartą, iš anksto pirktų, kiek pigesnių bilietų shuttle vairuotojas neužskaitė. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo risa: 30 spalio 2015 - 19:19
Ačiū atsiliepusioms. tai ir nepirksiu tų bilietų iš anksto.
Atsakyti
Sakykit ar Rynair is Rygos i Roma skrenda be persedimu. Nu niekaip nerandu. Is kur jus skrendat?
Atsakyti
QUOTE(Alara @ 2015 11 07, 23:03)
Sakykit ar Rynair is Rygos i Roma skrenda be persedimu. Nu niekaip nerandu. Is kur jus skrendat?


Skridom iš Vilniaus.
Atsakyti