Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

Muziejų naktis Romoje:
http://roma.fanpage....resso-a-1-euro/
Atsakyti
Buvome Romoje vasario men...nuostabus miestas, noreciau dar ne karta ten apsilankyti smile.gif neskaitant visu istoriniu vietu, dideli ispudi man paliko G. Fassi ledaine, kuri ikurta 1880 m ir yra beveik nepakitusi...labai rekomenduoju ten uzsukti ir paragauti ryziu ledu su plakta grietinele, taip kaip valgo tikri italai...super!!! Niekur kitur Romoje tokiu ledu neparagausite smile.gif
Rastoraneli musu sventei rekomendavo (negaliu prisiminti pavadinimo) buvo skanu ir viskas gerai, bet kaip ir kituose restoraneliuose, kuriuose vakarieniavome, jautesi spaudimas, kad pavalgei, vyno isgerei ir eik lauk, nes uz duru laukia eile...pas juos tiesiog nepriimtina, kad pavalgei, ir paskui gurksnoji vyna ir uzimi staliuka...nors nesedi prie tuscio...mes vakarieniavome ilgiausiai, visi staliukai aplink pakeite sedincius kelis kartus smile.gif tai valgant deserta, net kelis kartus paklause, gal jau ji supakuoti issinesimui, nes as gal letai ji valgiau smile.gif, taip duodami suprasti, kad musu laikas baigesi smile.gif
Atsakyti
Mes pietavom/vakarieniavom keliose vietose, niekur nepajutau, kad noretu isprasyt, atvirksciai ejo kelis kart dar paklaust, gal dar ka atnesti, ar nieko netruksta... Gal taip pasitaike. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gyteuogyte @ 2016 05 04, 18:13)
Buvome Romoje vasario men...nuostabus miestas, noreciau dar ne karta ten apsilankyti smile.gif neskaitant visu istoriniu vietu, dideli ispudi man paliko G. Fassi ledaine, kuri ikurta 1880 m ir yra beveik nepakitusi...labai rekomenduoju ten uzsukti ir paragauti ryziu ledu su plakta grietinele, taip kaip valgo tikri italai...super!!! Niekur kitur Romoje tokiu ledu neparagausite smile.gif
Rastoraneli musu sventei rekomendavo (negaliu prisiminti pavadinimo) buvo skanu ir viskas gerai, bet kaip ir kituose restoraneliuose, kuriuose vakarieniavome, jautesi spaudimas, kad pavalgei, vyno isgerei ir eik lauk, nes uz duru laukia eile...pas juos tiesiog nepriimtina, kad pavalgei, ir paskui gurksnoji vyna ir uzimi staliuka...nors nesedi prie tuscio...mes vakarieniavome ilgiausiai, visi staliukai aplink pakeite sedincius kelis kartus smile.gif tai valgant deserta, net kelis kartus paklause, gal jau ji supakuoti issinesimui, nes as gal letai ji valgiau smile.gif, taip duodami suprasti, kad musu laikas baigesi smile.gif


Kaip keista, man atvirkšiai pasirodė biggrin.gif
Italai valgo po kokius 3 patiekalus, makaronai, karštas patiekalas, desertas, ilgai šnekučiuojasi, gurkšnoja vyną...
man atrodė kad mes greičiau už juos išeinam ax.gif
jūs gal pačiame centre buvote kur eilės turistų
Atsakyti
QUOTE(Piliuona @ 2016 05 05, 05:34)
Kaip keista, man atvirkšiai pasirodė  biggrin.gif
Italai valgo po kokius 3 patiekalus, makaronai, karštas patiekalas, desertas, ilgai šnekučiuojasi, gurkšnoja vyną...
man atrodė kad mes greičiau už juos išeinam  ax.gif
jūs gal pačiame centre buvote kur eilės turistų

drinks_cheers.gif Na ir mum su vyru taip pasirode, galvojom, kur jiem telpa tie 3 patiekalai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2016 05 05, 10:29)
drinks_cheers.gif  Na ir mum su vyru taip pasirode, galvojom, kur jiem telpa tie 3 patiekalai  biggrin.gif


Joo... aš vos makaronus įveikdavau, o jie tris patiekalus lotuliukas.gif
Ir kas svarbiausia, aš nemačiau storų italų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Piliuona @ 2016 05 05, 10:09)
Joo... aš vos makaronus įveikdavau, o jie tris patiekalus  lotuliukas.gif
Ir kas svarbiausia, aš nemačiau storų italų  bigsmile.gif


Ne "į Romos temą", bet "į temą apie Italiją". Ir apie valgymo ypatumus...
Siūlau paskaityti M. Tucker'io "Itališką mūsų gyvenimą"... Panašu, kad skrandžio talpa tiesiogiai proporcinga Italijoje praleistam laikui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Harienė @ 2016 05 05, 12:07)
Ne "į Romos temą", bet "į temą apie Italiją". Ir apie valgymo ypatumus...
Siūlau paskaityti  M. Tucker'io "Itališką mūsų gyvenimą"...  Panašu, kad skrandžio talpa tiesiogiai proporcinga Italijoje praleistam laikui  mirksiukas.gif


gerai parašei lotuliukas.gif
reiks paskaitinėti
Atsakyti
QUOTE(Piliuona @ 2016 05 05, 08:34)
Kaip keista, man atvirkšiai pasirodė  biggrin.gif
Italai valgo po kokius 3 patiekalus, makaronai, karštas patiekalas, desertas, ilgai šnekučiuojasi, gurkšnoja vyną...
man atrodė kad mes greičiau už juos išeinam  ax.gif
jūs gal pačiame centre buvote kur eilės turistų


Taip, vakarieniaudovame paciame centre, tai turistu ir italiskai kalbanciu turistu buvo pilna, eiles lauke laukdavo.. bet tikrai ne prie visu restoraneliu, gal tik ten, kur jau skani virtuve ar kuo ten dar galedavo traukti...matyt, kad del to jautesi tas skubinimas...
Atsakyti
Merginos, o jei planuojam sekmadieni aplankyti Vatikana (ant popieziaus palaiminimo 12 val), tai pries kiek laiko rekomenduotumet ten buti? Maciau, kad ne karta rasyta, kuomet misios vyskta treciadieniais, tai rekomenduotina buti net kokia 8.30 (bet kaip suprantu, treciadienines misios prasideda 10 val?) Tai mums sekmadieni gal uztektu atvykti apie 10 val? Kiek laiko trunka ta visa palaiminimo ceremonija? Misiu, kiek supratau nebuna? Popiezius apvaziuoja aikste? Po to iskart galima bandyti patekti i Bazilika? ekspromtu sita kelione gavosi, tai laiko turejau perskaityt tik sitai temai kol kas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2016 05 05, 21:26)
Merginos, o jei planuojam sekmadieni aplankyti Vatikana (ant popieziaus palaiminimo 12 val), tai pries kiek laiko rekomenduotumet ten buti? Maciau, kad ne karta rasyta, kuomet misios vyskta treciadieniais, tai rekomenduotina buti net kokia 8.30 (bet kaip suprantu, treciadienines misios prasideda 10 val?) Tai mums sekmadieni gal uztektu atvykti apie 10 val? Kiek laiko trunka ta visa palaiminimo ceremonija? Misiu, kiek supratau nebuna? Popiezius apvaziuoja aikste? Po to iskart galima bandyti patekti i Bazilika? ekspromtu sita kelione gavosi, tai laiko turejau perskaityt tik sitai temai kol kas blush2.gif

Sekmadieniais popiežius tik pasirodo per langą ir iš ten palaimina, anksčiau eiti nereikia. Viskas vyksta labai trumpai.
Atsakyti
O sakykite, ar sekmadieniais pries Popieziaus palaiminima bazilika galima aplankyti? Dekui smile.gif
Atsakyti