Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

įmeskit prašau nuorodą per kur pirkti bilietus į Vatikaną
Atsakyti
Per čia: https://biglietteria.../...a=26&step=2 4u.gif
Atsakyti
ačiū, bet nelabai aš ten susigaudau, kai anglų nelabai moku, o jai aš norėjau eiti į mišias sekmadienį tai suprantu muziejus nedirbs, tada man reikia rinktis kitą dieną, ir ten tiek tų pasiųlymų kad nelabai suprantu kurį rinktis, gal kas patartumėt
Atsakyti
sakykite o ką šis užrašas reiškia
Regina Caeli Sunday 3, 10, 17 and 24
in St Peter’s Square at 12:00 (no tickets required)
Atsakyti
QUOTE(rita1969 @ 2016 04 03, 10:57)
sakykite o ką šis užrašas reiškia
Regina Caeli Sunday 3, 10, 17 and 24
  in St Peter’s Square at 12:00 (no tickets required)

Popiežius trumpai palaimina iš balkono. Šis palaiminimas būna tik sekmadieniais 12 valandą Šv. Petro aikštėje. Bilietai nereikalingi. 4u.gif
Atsakyti
ačiū, o tai sakykite ten tą 12 ir mišios vyksta po palaiminimo
Atsakyti
QUOTE(rita1969 @ 2016 04 03, 12:50)
ačiū, o tai sakykite ten tą 12 ir mišios vyksta po palaiminimo

Aš dar nebuvau, bet suprantu, kad mišių tą dieną aikštėje nėra, tik palaiminimas. Mišios būna trečiadieniais ir joms reikalingi bilietai.
Atsakyti
kaip gaila, nes atvykstu ketvirtadienį ir išvykstu antradienį, bet kažkaip keista kad tik trečiadieniais, jaučiu kad kažkas ne taip
Atsakyti
QUOTE(rita1969 @ 2016 04 03, 17:06)
kaip gaila, nes atvykstu ketvirtadienį ir išvykstu antradienį, bet kažkaip keista kad tik trečiadieniais, jaučiu kad kažkas ne taip

tikrai taip.
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2016 04 03, 10:24)
Popiežius trumpai palaimina iš balkono. Šis palaiminimas būna tik sekmadieniais 12 valandą Šv. Petro aikštėje. Bilietai nereikalingi.  4u.gif


Taip, popiežius pasako trumpą pamokslą ir palaimina žmones šv. Petro aikštėje.
Kiekvieną trečiadienį ryte išvažiuoja "pasižmonėti" ir po aikštę bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lybera: 04 balandžio 2016 - 15:38
gal jau kas sugrįžę ar galite patarti kaip nuvykus iš Ciampino aerouosto iki centro nusigauti. Žadame važiuoti visuomeniniu transportu, kiek skaičiau 6 eur. bet kaip ten orentuotis pagal numerius autobuso ir kur tos stotelės
Atsakyti
Sveikos.
Su MB buvom Romoje prieš trejus metus, dabar vėl traukia sugrįžti, tik kad jau šeimyna pagausėjusi... blush2.gif Mažajai 1 m. ir 2 mėn. Ar įmanoma su tokio amžiaus vaiku pakeliauti po Amžinajį miestą? Kaip šaligatvių pravažumas su skėtuku? Į muziejus eit neplanuojame, pirmąkart aplėkėm, dabar tiesiog norim klajot gatvėm ir mėgautis wub.gif

QUOTE(rita1969 @ 2016 04 06, 19:31)
gal jau kas sugrįžę ar galite patarti kaip nuvykus iš Ciampino aerouosto iki centro nusigauti. Žadame važiuoti visuomeniniu transportu, kiek skaičiau 6 eur. bet kaip ten orentuotis pagal numerius  autobuso ir kur tos stotelės


Man rodos, mes važiavome su Terravision, bilietus autobuse nusipirkom. Stotelės iškart išėjus iš oro uosto, kairiau.
Atsakyti