Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

Na mes kai buvom pernai geguze, tai i Vatikano muzieju buvo dvi eiles. Viena kur su bilietais, kita be. Mes buvom su bilietais, tai per 15min iejom. O be bilietu eile buvo palei visa siena, iiiilgaaa labai. Gal kaip pasitaiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 21 kovo 2016 - 11:13
merginos, o nepainiojate vatikano muziejaus ir vatikano? tai du skirtingi dalykai, i pati vatikana i bazilika iejimas nemokamas, mokama atskirai lipant nebent i kupola.
mokamas iejimas yra vatikano muzieju, geriau nusipirkti bilietus is anksto.
nebent jau kazkas pasikeite per pora menesiu...
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2016 03 21, 12:24)
merginos, o nepainiojate vatikano muziejaus ir vatikano? tai du skirtingi dalykai, i pati vatikana i bazilika iejimas nemokamas, mokama atskirai lipant nebent i kupola.
mokamas iejimas yra  vatikano muzieju, geriau nusipirkti bilietus is anksto.
nebent jau kazkas pasikeite per pora menesiu...



Aš dalinuosi patirtimi kaip buvo š.m. kovo 16 d. Vatikano muziejuje rolleyes.gif
Buvome po mišių ~14 val.
Atsakyti
Piliuona

norite pasakyti, kad pataikėt tokią dieną, kai palei Vatikano siena nesiraitė illllllga eilė žmonių, norinčių pasigrožėti muziejaus lobynu. Sutinku, bet tai labiau išimtis, negu taisyklė. smile.gif - Kad tokių dienų pasitaiko "ne sezono (turistinio)" metu, skaičiau, beruošdama namų darbus pernai.
Bet, kai mes buvom Romoje, eilė norinčių į patekti į Vatikano muziejų buvo itin įspūdinga. - Iki įėjimo buvo dar taip toli, kad nesupratome, ko čia žmogai laukia.. Tik kokį trečdalį jos praėję pagalvojom, kad tai eilė tų, kurie sutaupė tuos 4 eu ir nepirko internetu. Prie įėjimo tokių kaip mes - su internetu pirktais bilietais - buvo judanti trumputė - gal kokių 15 -20 žmonių eilė, tai stovėt neteko. - Viduje pakeisti internetinius bilietus-vaučerius- į tikrus irgi buvo trumputės 3-4 žmonių eilės..
Tikrai žinau viena - net jei tai būtų buvusi vienintelė mano kelionė į Romą, ir mes nebūtume pasirūpinę bilietais į Vatikano muziejų iš anksto, aš pati nebūčiau už jokius pinigus toje eilėje stovėjusi, plieskiant saulei ir esant 32lpsn karščiui. Nekalbant apie vaikus, kurie kantrybe, kaip žinia, dažniausiai nepasižymi...
Atsakyti
QUOTE(Harienė @ 2016 03 21, 12:50)
Piliuona

norite pasakyti, kad pataikėt tokią dieną, kai palei Vatikano siena nesiraitė  illllllga eilė žmonių, norinčių pasigrožėti muziejaus lobynu. Sutinku, bet tai labiau išimtis, negu taisyklė. smile.gif - Kad tokių dienų pasitaiko "ne sezono (turistinio)" metu,  skaičiau, beruošdama namų darbus pernai.
Bet, kai mes buvom Romoje, eilė norinčių į patekti į Vatikano muziejų buvo itin įspūdinga. - Iki įėjimo buvo dar taip toli, kad nesupratome, ko čia žmogai laukia.. Tik kokį trečdalį jos praėję pagalvojom, kad tai eilė tų, kurie sutaupė tuos 4 eu ir nepirko internetu. Prie įėjimo tokių kaip mes - su internetu pirktais bilietais - buvo judanti trumputė - gal kokių 15 -20 žmonių eilė, tai stovėt neteko. - Viduje pakeisti internetinius bilietus-vaučerius- į tikrus irgi buvo trumputės 3-4 žmonių eilės..
Tikrai žinau viena - net jei tai būtų buvusi vienintelė mano kelionė į Romą, ir mes nebūtume pasirūpinę bilietais į Vatikano muziejų iš anksto, aš pati nebūčiau už jokius pinigus toje eilėje stovėjusi, plieskiant saulei ir esant 32lpsn karščiui. Nekalbant apie vaikus, kurie kantrybe, kaip žinia, dažniausiai nepasižymi...


Rimtai???? blink.gif Na vadinasi mums labai pasisekė thumbup.gif
Tai gal merginos jūs pasirūpinkit irgi iš anksto, geriau kaip aš vėliau pasidžiaugsit kad viskas greit rolleyes.gif Gal mes geru laiku pataikėm, nes po mišių ėjom į paštą, tada į baziliką, tada valandą laiko pralaukėm prie lifto į kupolą, o pasirodo jis sugedęs, tada jau nebelaukėm... ir ~14 val ėjom į muziejų rolleyes.gif gal visi anksčiau suėjo, nes viduj tai labai daug žmonių buvo rolleyes.gif
Atsakyti
Aš buvau sausio ir liepos mėn Romoj.
Tai liepos mėn eilė vingiavo palei visą vatikano sieną, aš net sunkiai suvokiau, kad tiek žmonių gali stovėt eilėj į muziejų ir turėt tiek kantrybės.
Tuo tarpu sausio mėn iš viso nebuvo žmonių lauke, tik į vidų įėjus.
Atsakyti
QUOTE(Harienė @ 2016 03 21, 12:50)
Piliuona

norite pasakyti, kad pataikėt tokią dieną, kai palei Vatikano siena nesiraitė  illllllga eilė žmonių, norinčių pasigrožėti muziejaus lobynu. Sutinku, bet tai labiau išimtis, negu taisyklė. smile.gif - Kad tokių dienų pasitaiko "ne sezono (turistinio)" metu,  skaičiau, beruošdama namų darbus pernai.
Bet, kai mes buvom Romoje, eilė norinčių į patekti į Vatikano muziejų buvo itin įspūdinga. - Iki įėjimo buvo dar taip toli, kad nesupratome, ko čia žmogai laukia.. Tik kokį trečdalį jos praėję pagalvojom, kad tai eilė tų, kurie sutaupė tuos 4 eu ir nepirko internetu. Prie įėjimo tokių kaip mes - su internetu pirktais bilietais - buvo judanti trumputė - gal kokių 15 -20 žmonių eilė, tai stovėt neteko. - Viduje pakeisti internetinius bilietus-vaučerius- į tikrus irgi buvo trumputės 3-4 žmonių eilės..
Tikrai žinau viena - net jei tai būtų buvusi vienintelė mano kelionė į Romą, ir mes nebūtume pasirūpinę bilietais į Vatikano muziejų iš anksto, aš pati nebūčiau už jokius pinigus toje eilėje stovėjusi, plieskiant saulei ir esant 32lpsn karščiui. Nekalbant apie vaikus, kurie kantrybe, kaip žinia, dažniausiai nepasižymi...

Pernai kaip tik tokiu metu po misiu tiesiai ejome i muzieju ir taip pat jokios eiles nebuvo. Kai isejome, jau ilga eile pamateme. Cia turbut po misiu gal kiti neskuba iki muziejaus lekti, arba pirmiau i kupola laukia lipti, del to taip gaunasi.
Atsakyti
Iš tikrųjų tai man didžiausią įspūdį padarė Popiežius wub.gif
Gera buvo stovėti aikštėje šviečiant saulei ir klausyti mišių, būtinai eikite trečiadienį į mišias rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Piliuona @ 2016 03 21, 11:37)
Aš dalinuosi patirtimi kaip buvo š.m. kovo 16 d. Vatikano muziejuje  rolleyes.gif
Buvome po mišių ~14 val.

Mes muziejuje buvom vasario mėnesį taip pat apie 14val,visiškai jokių eilių nebuvo,net pagailo,kad bereikalo brangiau internetu pirkau biggrin.gif Manau,esmė tame ir yra kad mes ėjom po pietų,tikriausiai nuo ryto eilės,kaip ir pasakoja,palei visą sieną mirksiukas.gif Užtat eilė į pačią baziliką prieš pietus buvo super ilga,ir vakare ne ką trumpesnė atrodė ax.gif
Atsakyti
Manau verta tureti bilietus i Vatikana. Kaip bus taip.
Gal kas gali parasyti kaip nuvykti i Tivoli. Kaip daznai vaziuoja transportas i ten ir atgal. Ka dar galima nuveikti Tivolyje be vila D'Este?
Planuoju pirkti Roma pass piu.
Atsakyti
o jei planuojam į mišias eiti sekmadienį, kažin kada reikįtų, čia ašku ne šį, o balandžio mėn.
Atsakyti
QUOTE(rita1969 @ 2016 03 22, 14:06)
o jei planuojam į mišias eiti sekmadienį, kažin kada reikįtų, čia ašku ne šį, o balandžio mėn.

Mišios vyksta 12.00,
Atsakyti