Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(luju @ 2016 03 15, 09:21)
GAILE Gal lipai i bazilikos kupola, labai ten ilgai viskas tesiais, eile, lipimas, kada ateit geriau, labai anksti ryte?  4u.gif
Papildyta:
Ir dar, kaip ten su tuo Trevi fontanu, remontuojamas ar jau ne ??? Gal pasidalins nesenai buvusios  4u.gif

ne, nelipau zinok, ne mano sveikatai tokie lipimai blush2.gif
trevi fontanas pilnai veikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 03 15, 21:24)
ne, nelipau zinok, ne mano sveikatai tokie lipimai blush2.gif
trevi fontanas pilnai veikia thumbup.gif

aisku, na paziuresiu kaip noro bus, taip ir darysim mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vidiga @ 2016 03 13, 18:04)
Kaip tai veikia? ar dar galioja pasiūlymas?




Jei ieskote nuomuotis buta Romoje, siulyciau apsistoti cia:
https://www.facebook...673026/?fref=ts

arba rasykite gideromoje@gmail.com
Atsakyti
luju,dėl lipimo į kupolą tai siūlyčiau planuotis vienu metu,kada planuojat eiti į Baziliką.Nes ten bendra eilė yra,kai jau su visa minia prieinate pagrindines duris,praktiškai įėjus į vidų yra rodyklė dešinėje pusėje,toliau sekate pagal rodykles ir prieisit kasą.Jei norite visą kelią lipti,kaina 6e berods,bet iškart pasakykit,kad norit po 6e,nes mes nieko nepasakėm ir iškart paskaičiavo po 8e,kaip už pusę kelio kilimo su liftu.Bet vėliau džiaugiausi,kad nelipom viso kelio,nors vistiek sunkiąją atkarpą teks patiems lipti.Aš paskutiniu metu labai nesportiška,nors ir jauna,bet man buvo labai sunku lipti blush2.gif Kas jaučiat klaustrofobiją,labai labai nepatariu ten lipti.Kai jau apsižvalgote viršuje,nulipate laiptais pro kitą pusę ir iškart atsiduriate Bazilikos viduje bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliukas` @ 2016 03 16, 15:07)
luju,dėl lipimo į kupolą tai siūlyčiau planuotis vienu metu,kada planuojat eiti į Baziliką.Nes ten bendra eilė yra,kai jau su visa minia prieinate pagrindines duris,praktiškai įėjus į vidų yra rodyklė dešinėje pusėje,toliau sekate pagal rodykles ir prieisit kasą.Jei norite visą kelią lipti,kaina 6e berods,bet iškart pasakykit,kad norit po 6e,nes mes nieko nepasakėm ir iškart paskaičiavo po 8e,kaip už pusę kelio kilimo su liftu.Bet vėliau džiaugiausi,kad nelipom viso kelio,nors vistiek sunkiąją atkarpą teks patiems lipti.Aš paskutiniu metu labai nesportiška,nors ir jauna,bet man buvo labai sunku lipti  blush2.gif Kas jaučiat klaustrofobiją,labai labai nepatariu ten lipti.Kai jau apsižvalgote viršuje,nulipate laiptais pro kitą pusę ir iškart atsiduriate Bazilikos viduje  bigsmile.gif

bigsmile.gif aciu Jums 4u.gif
Atsakyti
I Palatino kalva mokamas iejimas?
Atsakyti
Taip, bet perkant viena bilieta i Kolizieju, romenu foruma ir Palatino kalva iseis pigiau 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif planuojam ir mes aplankyti amžinąjį miestą smile.gif puiku, kad ir Romos temų netrūksta, namų darbams paruoštukai - puikumėlis 4u.gif

man viskas prasideda nuo bilietų... spalio mėn. 82 eur į abu galus - kokia patyrusiųjų nuomonė - laukti ar tokia kaina yra gera? čia Ryanair.

ačiū labai atsakiusioms bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monce1110 @ 2016 03 17, 23:51)
Labas vakaras smile.gif planuojam ir mes aplankyti amžinąjį miestą smile.gif puiku, kad ir Romos temų netrūksta, namų darbams paruoštukai - puikumėlis 4u.gif

man viskas prasideda nuo bilietų... spalio mėn. 82 eur į abu galus - kokia patyrusiųjų nuomonė - laukti ar tokia kaina yra gera? čia Ryanair.

ačiū labai atsakiusioms  bigsmile.gif


Sakyčiau labai padori kaina. Nors dar, aišku, galit luktelt, pastebėt, gal kristels. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

aš jau grįžusi iš Romos biggrin.gif miestas nuostabus, visas alsuojantis gyvybe, nes gyvenimas visur virte verda ir kartu senas... tie pastatai tokie didingi, tiek metų išstovėję ir fontanai fontanai thumbup.gif
4,5 d. sočiai užteko, visą centrą skersai išilgai išvaikščiojome, knyga Sava Roma yra superinė, labai pravertė, visur ją nešiojausi ir vis skaitinėjau rolleyes.gif Kai kurie lankomi objektai nuvylė, tikėjausi didesnio įspūdžio, bet kiekvienam savo ax.gif

Patarimas dėl bilietų iš mūsų patirties: Į Koliziejų ir Romos forumą labai apsidžiaugiau kad pirkau internetu, nors ir su tais bilietais kokia 30 min laukėm, bet kokia eilė prie kasų buvo.... buvom ~9 val. ryte.
Trečiadienį Vatikane niekas neprašė jokių bilietų į mišias, nors ir turėjome juos. Visi eina bendra eile, kuri yra labai ilga, reikia anksti ateiti, mes buvome ~ 8,30 val., praėjome pro eilę 9,15 val. Bet už mūsų eilė liko dar labai labai ilga... Mišias vedė popiežius bigsmile.gif
Į Vatikano muziejų visiškai nereikia iš anksto bilietų pirkti ir dar plius po 4 EUR daugiau mokėti, nes eilė yra bendra visiems. Patarimas: pirmiau praeiti patikrą pro metalo detektorius, tada užlipus į antrą aukštą nusipirkti bilietus, mes buvome trečiadienį po mišių ~14 val.

Didžiausią įspūdį paliko popiežius wub.gif
Atsakyti
Kaip manote ar Kolizieju, palatina ir Romos foruma apeitume per keturias valandas? Planuojame ten buti apie 16 - 16.30. Ar verta tokiu laiku ten eiti?

Gal galit kas parasyti tiksliai kaip nuvykti i Tivoli. Patogiausiai butu is Termini stoties.
Papildyta:
QUOTE(Piliuona @ 2016 03 20, 21:59)
Sveikos, merginos,

Trečiadienį Vatikane niekas neprašė jokių bilietų į mišias, nors ir turėjome juos. Visi eina bendra eile, kuri yra labai ilga, reikia anksti ateiti, mes buvome ~ 8,30 val., praėjome pro eilę 9,15 val. Bet už mūsų eilė liko dar labai labai ilga...  Mišias vedė popiežius  bigsmile.gif
Į Vatikano muziejų visiškai nereikia iš anksto bilietų pirkti ir dar plius po 4 EUR daugiau mokėti, nes eilė yra bendra visiems. Patarimas: pirmiau praeiti patikrą pro metalo detektorius, tada užlipus į antrą aukštą nusipirkti bilietus, mes buvome trečiadienį po mišių ~14 val.

Didžiausią įspūdį paliko popiežius  wub.gif


Planavau i Vatikana nusipirkti internetu bilietus . Daug kas rase kad su bilietais greiciau praeini . Kaip taip gali buti viena bendra eile g.gif
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2016 03 21, 08:29)
Kaip manote ar Kolizieju, palatina ir Romos foruma apeitume per keturias valandas? Planuojame ten buti apie 16 - 16.30. Ar verta tokiu laiku ten eiti?

Gal galit kas parasyti tiksliai kaip nuvykti i Tivoli. Patogiausiai butu is Termini stoties.
Papildyta:
Planavau i Vatikana nusipirkti internetu bilietus . Daug kas rase kad su bilietais greiciau praeini . Kaip taip gali buti viena bendra eile  g.gif


4 valandų užteks, nebent labai įdėmiai norite viską apžiūrėti rolleyes.gif
Dėl įėjimo laiko tai nžn kada važiuojate, pažiūrėkite darbo laiką http://www.coopcultu...sseo-e-shop.cfm

Apie Vatikaną smulkiau pabandysiu parašyti rolleyes.gif Atėjus prie įėjimo eilė dalinama į dvi dalis: po kaire pavieniai žmonės, po dešine grupės, bet prie sukamų durų tos eilės susijungia... čia bilietų niekas nežiūri. Tada arba galima pirkti bilietus pirmam aukšte, kur eilėje buvo ~10 žmonių arba eiti pro metalo detektorius ir užlipus į antrą aukštą (yra ženklas Entrance) ten nusipirkti bilietus. Nebuvo nei vieno žmogaus. Padavėme savo bilietus pirktus internetu, juos pakeitė į kitus ir viskas rolleyes.gif

Atsakyti