Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

Pasiziurekite bookinge Casa Barberini adresas Piazza della Purificazione 69 - pazistami buvo, labai puikiai atsiliepe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lepinuke @ 2015 09 30, 12:14)
Patarkit, jeigu skrydis iš Chiampino oro uosto 06.35 ar spėtume laiku nuvažiuoti nuo Termini su pirmu autobusu 4.30  g.gif ar tokiu metu skrendant imat taxi?

sunkiai imanoma....
nerizikavom
Atsakyti
QUOTE(lepinuke @ 2015 09 30, 10:14)
Patarkit, jeigu skrydis iš Chiampino oro uosto 06.35 ar spėtume laiku nuvažiuoti nuo Termini su pirmu autobusu 4.30  g.gif ar tokiu metu skrendant imat taxi?


Manau, kad spėsi, dar tokiu laiku, kai labai anksti, nebūna mašinų kamščių.
Bet problema vėliau ta, kad oro uoste būna didelės eilės praeiti patikrą, tad gal tikrai geriau nerizikuoti ir važiuoti su taxi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lybera: 03 spalio 2015 - 15:26
QUOTE(Lybera @ 2015 10 03, 16:24)
Manau, kad spėsi, dar tokiu laiku, kai labai anksti, nebūna mašinų kamščių.
Bet problema vėliau ta, kad oro uoste būna didelės eilės praeiti patikrą, tad gal tikrai geriau nerizikuoti ir važiuoti su taxi.


didelės jos, bet greit juda, ir jei tik rankinis bagažas, tai tikrai įmanoma spėt
Atsakyti
klausimas ar norite papildomo streso, jei ne duok D bus kokia avarija, kelio darbai, suges tas pats autobusas arba atvaziuosite ryte o autobuse nebebus vietu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2015 10 05, 10:50)
klausimas ar norite papildomo streso, jei ne duok D bus kokia avarija, kelio darbai, suges tas pats autobusas arba atvaziuosite ryte o autobuse nebebus vietu smile.gif



Vaziavus ir ne viena karta tuo autobusu... viskas yra spejama ir be jokio streso..... karta nespejom i autobusa 4:30 tai vykom sekanciu 4: 50 ir tai spejom laisvai... ir patikra praejom, ir kavos atsigerem ir i dutty free apsilankem...
Atsakyti
Hmm, ir aš svarstau klausimą, ar spėsim, bet gal reikėtų užsisakyt autobuso bilietus iš anksto?
Kitas klausimas - ką dar verta aplankyti netoli Romos? Ar pajūris vertas dėmesio? Būsiu dėkinga už rekomendacijas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(suave @ 2015 10 05, 17:13)
Hmm, ir aš svarstau klausimą, ar spėsim, bet gal reikėtų užsisakyt autobuso bilietus iš anksto?
Kitas klausimas - ką dar verta aplankyti netoli Romos? Ar pajūris vertas dėmesio? Būsiu dėkinga už rekomendacijas  4u.gif

Labai reikomenduojų Ostia Antica, man paliko didelį įspūdį.

Pajūris, kaip pajūris pilkas smėlis nes jame daug geležies ir vanduo biggrin.gif visur gultai gultai gultai.
Maudytis jau gal per vėsu.
Atsakyti
QUOTE(suave @ 2015 10 05, 17:13)
Hmm, ir aš svarstau klausimą, ar spėsim, bet gal reikėtų užsisakyt autobuso bilietus iš anksto?
Kitas klausimas - ką dar verta aplankyti netoli Romos? Ar pajūris vertas dėmesio? Būsiu dėkinga už rekomendacijas  4u.gif



Pasikartosiu, bet man salia Romos pati ispudingiausia vieta - Tivolyje esancios vilos. Ypac Villa de Este smile.gif
Atsakyti
o man labai patiko Nettuno miestelis prie jūros, važiuoti reikia iš Termini stoties 1 val su traukiniu 4u.gif
Atsakyti
Jei važiuosite į pajūrį tai rytoj gerą orą rodo ir iki 24 šilumos, galėsite dar ir nusimaudyti
O važiuoti galite arba į Ostia arba į Torvaianica, kur smėlis panašus į mūsų...
Į Torvaianica reikia pirmiausia važiuoti Metro B linija iki Laurentina (iki galo), ten iš 10 arba 11 stotelės sėdate į mėlyną COTRAL autobusą ir išlipate TORVAIANICA CENTRO...bilietus autobusui galite įsigyti Laurentinoj, žurnalų kioske...
O be pajūrio rekomenduoju apžiūrėti šiuos už Romos miestelius : Castelli Romani- Castelgandolfo, Frascati, Nemi, Ariccia... smile.gif
Atsakyti
Mielosios, pirmą kartą su vyru skrendame į Romą. Kyla tokie klausimai, kurių neturiu kur paklausti:
1. Kaip su ta valanda, kur skiriasi mūsų laikas? Mes iš Vilniaus išskrendame 17:20, Romoje leidžiames 19:15, tai čia jau pagal jų laiką?
2. Atgal kai grįžinėsime, tai lėktuvas iš Campini 6:55, tai čia irgi Romos laiku?
3. Planuojame, kad kai grįžinėsime, tai apie kokią 4 nakties reikia taxi susirasti ir važiuoti su ja. Ar taip?
4. Ar ten būna naktį visur taxi, ar reikia skambinti kažkur ir užsakyti? Gyvensime Via Urbino 25.

Atsiprašau, kad tiek klausimų, bet pirmą kartą kažkur keliaujame, tai baimės pilnos kelnės smile.gif
Atsakyti