Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Piliuona @ 2016 03 03, 16:32)
Oi, ačiū  4u.gif  nuraminot  ax.gif
tiek priplanavau visko pamatyti, išskyrus lietų  biggrin.gif

Piliuona, kada skrendat? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(klaara @ 2016 03 02, 23:39)
Noriu "pareklamuot" dar vieną vežėją iš orouostų ir atgal( atsiprašau, jei jau buvo minėta):

http://www.romeairportbus.com/

Sustojimas kitoje Termini pusėje ( Via Giovanni Giolitti gatvėje) , nei stoja Teravision, tvarkingi  autobusai, malonūs vairuotojai, pirmasis autobusas nuo Termini pajuda 4.50 (sočiai laiko iki rytinio skrydžio).


O bilietukus reikia pirkti internetu ar galima vietoje? Nesuprantu aš to bukinimo doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2016 03 03, 21:43)
Piliuona, kada skrendat?  smile.gif
Papildyta:
O bilietukus reikia pirkti internetu ar galima vietoje? Nesuprantu aš to bukinimo  doh.gif  blush2.gif

Mes pirkom vietoj pas vairuotoja. Atejom radom stovinti autobusa is kart nusipirkom ir uz 10 min isvaziavom.Daug ten tu autobusu, net keletas firmu veza, mano nuomone neverta ten is anksto pirkti. I prieki skrendant maciau zmones pirko lektuve, tai neverta, brangiau kainavo ir tada negali i bet koki sesti, o gal kitas bus anksciau.
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2016 03 03, 21:43)
Piliuona, kada skrendat?  smile.gif
Papildyta:
O bilietukus reikia pirkti internetu ar galima vietoje? Nesuprantu aš to bukinimo  doh.gif  blush2.gif



Po skrydžio pirkom orouoste ( tikrai matomai vietoj jų kioskelis), o važiuojant iš Termini- pas vairuotoją, pries įlipant į autobusą. Kainos: Chiampino-Termini-4, 9 Eur, Termini-Chiampino-3, 9 Eur. Beje, jei aktualu pats pirmasis rytinis važiavimas į orouostą, rekomeduoju ilgai nemiegot ir ateiti likus min,. pusvalandžiui iki išvažiavimo, o geriau ir dar anksčiau, nes atėjusius vairuotojo pagalbininkas rikiuoja į eilę, pagal kurią sodina į autobusą.
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2016 03 03, 21:43)
Piliuona, kada skrendat?  smile.gif
Papildyta:
O bilietukus reikia pirkti internetu ar galima vietoje? Nesuprantu aš to bukinimo  doh.gif  blush2.gif


Už savaitės skrendu, 12 d. bigsmile.gif
Labai laukiu biggrin.gif
Atsakyti
O as ateinu pasiguosti verysad.gif geguzes men esu uzsirezervavusi butuka Romoje. Laukiau geresniu kainu lektuvo bilietam. Vasario men dar kainavo 90 € pirmyn atgal. Vis delsiau, netikejau kad taip sokteles kainos doh.gif doh.gif siandien mano datai kainuoja 142€ doh.gif verysad.gif esu tokioj nevilty, kad ojojoj, keikiu save uz savo skupuma. Nu negaliu kaip apmaudu. Turbut jau nebekris kainos iki geguzes10 ?verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2016 03 07, 19:10)
O as ateinu pasiguosti  verysad.gif geguzes men esu uzsirezervavusi butuka Romoje. Laukiau geresniu kainu lektuvo bilietam. Vasario men dar kainavo 90 € pirmyn atgal. Vis delsiau, netikejau kad taip sokteles kainos  doh.gif  doh.gif siandien mano datai kainuoja 142€  doh.gif  verysad.gif esu tokioj nevilty, kad ojojoj, keikiu save uz savo skupuma. Nu negaliu kaip apmaudu. Turbut jau nebekris kainos iki geguzes10  ?verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Pernai gegužę ryanair bilietai birželio viduriui kainavo 10 eu pigiau, negu mokėjau sausį (43 eu). Į priekį. Atgal pirkom kovo mėn. iš airbaltic. Mokėjom po 75 eu.
Pasidairykit bilietų pas visus vežėjus. Gal net apsimokėtų ir narystė wizzair?
P.S. nepasitikėkit vien tik skyscanner'iu. - Jis airbaltic'o man net nepasiūlė... Ir trinkit paieškų istoriją.
Manau, nuomonių apie bilietų pirkimo subtilybes rastumėt temose, skirtose konkrečiam vežėjui.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 07 kovo 2016 - 19:43
Kažin, kaip dabar su eilėmis prie Vatikano? Ar pirktis bilietus internetu ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2016 03 07, 19:26)
Kažin, kaip dabar su eilėmis prie Vatikano? Ar pirktis bilietus internetu ar ne?  g.gif

Jei jus apie muziejus, tai as bet kokiu atveju pirkciau internetu, man taip ramiau ir paprasciau.
Atsakyti
kur randate 142 bilietus į Romą, įmeskit nuorodą
Atsakyti
QUOTE(miau @ 2016 03 07, 22:26)
Kažin, kaip dabar su eilėmis prie Vatikano? Ar pirktis bilietus internetu ar ne?  g.gif


Jei aktualu eilė į Baziliką, tai nepasakyčiau, kad eilės labai ilgos. Ir gan greitai juda ta eilė į priekį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 08 kovo 2016 - 18:47
I bazilika eiles juda greitai, o i muzieju jei turite nedaug laiko verciau nusipirkti internetu, bent jau mes eilej laukem apie 4 val.
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 03 08, 19:27)
I bazilika eiles juda greitai, o i muzieju jei turite nedaug laiko verciau nusipirkti internetu, bent jau mes eilej laukem apie 4 val.


4 val.. Oho blink.gif

O kaip rasti tą kupolą, į kurį galima paklilti? Pro kur ten įėjimas? Nes kai buvau pirmą kartą, nemačiau doh.gif blush2.gif O į bazilikos požemius galima patekti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miau: 08 kovo 2016 - 19:43