Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Myliukas` @ 2016 02 14, 02:06)
Mes jau iš po kelionės  wub.gif

Rašėte, kad turėjote pilnas 4 dienas. Aš savo kelionę irgi planuoju taip, kad turėčiau pilnas 4 dienas.

Noriu paklausti - ar neprailgo tos 4 dienos? Ar tikrai yra ką nuveikti, kad neatsibostų?

Gal važiavote prie jūros?

Ar naudojotės metro? Aš turiu šiek tiek baimės dėl metro, nes, pvz Stambule, tai tik supanikuodavau kaip man viskas neaišku ir painu.
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2016 02 15, 13:49)
Rašėte, kad turėjote pilnas 4 dienas. Aš savo kelionę irgi planuoju taip, kad turėčiau pilnas 4 dienas.

Noriu paklausti - ar neprailgo tos 4 dienos? Ar tikrai yra ką nuveikti, kad neatsibostų?

Gal važiavote prie jūros?

Ar naudojotės metro? Aš turiu šiek tiek baimės dėl metro, nes, pvz Stambule, tai tik supanikuodavau kaip man viskas neaišku ir painu.

Romai 4 dienos yra per mazai smile.gif nebent planuojate viesbutyje tik sedeti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2016 02 15, 12:39)


Ačiū! 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2016 02 15, 12:55)
Romai 4 dienos yra per mazai smile.gif nebent planuojate viesbutyje tik sedeti smile.gif

oj ne, tikrai. viešbutis man tik, kaip aš visad sakau, nusiprausti, pamiegoti ir pasidėti lagaminą biggrin.gif

Iš komentaro supratau, kad neverta man galvoti, jog 4 dienos prailgtų smile.gif
Atsakyti
sveikos,

ar vasaros laikotarpiu, pirmyn atgal - skrydis: 100 eur normali kaina?
kokie apytiksli apsistojimo kaina, skaiciuojant dienai?
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2016 02 15, 15:06)
oj ne, tikrai. viešbutis man tik, kaip aš visad sakau, nusiprausti, pamiegoti ir pasidėti lagaminą biggrin.gif

Iš komentaro supratau, kad neverta man galvoti, jog 4 dienos prailgtų smile.gif

pirma syki skridau i Roma 5 dienom, vaiksciojom vaiksciojom vaiksciojo, miegodavom po 4 val per para. neapejom ne visu pagrindiniu objektu. Man susidares jausmas, kad viso gyvenimo neuzteks Romai pazinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nimbamedė @ 2016 02 15, 11:49)
Rašėte, kad turėjote pilnas 4 dienas. Aš savo kelionę irgi planuoju taip, kad turėčiau pilnas 4 dienas.

Noriu paklausti - ar neprailgo tos 4 dienos? Ar tikrai yra ką nuveikti, kad neatsibostų?

Gal važiavote prie jūros?

Ar naudojotės metro? Aš turiu šiek tiek baimės dėl metro, nes, pvz Stambule, tai tik supanikuodavau kaip man viskas neaišku ir painu.

Mes buvom tik pačioj Romoj,niekur kitur nevažiavom.Mums 4 dienos buvo pats tas,pagrindinius objektus visus aplankėme,paskutinę dieną jau po parduotuves trynėmės suvenyrų ieškodami.Žinoma,norint aplankyti visus ir mažesnius objektus tai neužtektų tiek laiko,neįsivaizduoju,kiek reiktų ten būti,kad viską pamatyti biggrin.gif Nenorėjom niekur lėkti išsižioję,miegodavom normaliai,ir tai pavargom,kojas jau skaudėjo,paskutines dienas norėjosi ilgiau pamiegoti.Ilgiau net nebesinorėjo būti,pats miestas jau pradeda varginti.Jei būti ilgiau nei 4 dienas,tuomet reikia važiuoti kažkur už Romos.
Dėl metro paskaitykit puslapį atgal,kaip tik pasakojau,kad važiavom kartą ir viskas labai lengva pasirodė. mirksiukas.gif
Atsakyti
Ziurint kiek planuojate objektu aplankyti, bet siaip 4 dienos yra minimalu smile.gif Buvome savaite ir neprailgo, tiesa, bastemes visur, be pagrindiniu ir populiariausiu objektu aplankem begale muzieju, botanikos soda, Borgias vilos apylinkes.
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2016 02 15, 15:28)
pirma syki skridau i Roma 5 dienom, vaiksciojom vaiksciojom vaiksciojo, miegodavom po 4 val per para. neapejom ne visu pagrindiniu objektu. Man susidares jausmas, kad viso gyvenimo neuzteks Romai pazinti smile.gif

drinks_cheers.gif
Mes skridom savaitei, kas rytą eidavom kaip darban biggrin.gif - po 6-8 valandas pėstute. Ir tai liko gal 2 vietos iš planuotų, ko nepamatėm. Tiesa, mes nesinaudojom viešuoju transportu, tai ir pakeliui vis nusukdavom ko nors apžiūrėt, jei kas sudomindavo.
Atsakyti
QUOTE(*Vasare* @ 2016 02 14, 23:18)
Niekas zoologijos sode nesilankėte?wink.gif

Mes lankemes, geguzes men, pries keleta metu. Buvo lietingas oras, zmoniu praktiskai nebuvo, tai fainiai pasivaiksciojom.
Mes apskritai megstam gyvunus, tai buvo labai smagu, tuo labiau, kad zoologijos sodas padarytas graziai ir tvarkingai, malonu pasivaikscioti, o gyvunai laikomi ne tik narvuose, bet jiems sudarytos atitinkamos salygos, pvz lokys turejo baseina ir jame plaukiojo. Zoologijos sode buvo 3 dalys, paprasta gyvunu, tada pauksciu zona ir kazkokiame namelyje labai silta aplinka ivairiems ropliams.
Atsimenu tik, kad pries ieidami dvejojom, ar verta moketi uz bilieta (tuo labiau, kad lijo), bet tikrai nepasigailejom.
Aisku, zoolgijos soda apvaikscioti uztrunka gan nemazai laiko, tad jei vaziuojat 3 ar 4 dienom, gal ir neverta. Mes buvom savaite, tai laiko negailejom niekam.

Dabar tik gailiuosi, kad nenuvaziavom i kokia nors uzmiescio vila.

Atsakyti
Bilietai nupirkti vasaros viduriui wub.gif Kepsiu ir mėgausiuosi cool.gif

Atsakyti
Laba diena. Norėjau pasiteirauti, gal kam nors teko kreiptis med. pagalbos būnant Romoje? Šį savaitgali vykstame ten, bet abu su žmona šiek tiek sirguliuojame. Dėl viso pikto gerai būtų žinoti, kur kreiptis, jei ligos stipriau užpultų. Radau informacijos, kad yra kažkokia poliklinika turistams, bet visur, kur apie ją skaičiau, tai informacija kelių metų senumo ir neaišku, ar ji tebedirba. Tik radau geros info apie vaistinę turistams Barberini Pharmacia.
Atsakyti