Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(k** @ 2016 01 07, 20:06)
Neapsisprendžiu  ax.gif , kokios trukmės kelionę planuotis. Ar 6 naktys nebus per daug? Maždaug pusantros dienos Vatikane. Centras nėra didelis. Gal kas buvote Tivoli?
Gali būti. Kol dar neskrendu, nieko nebijau  lotuliukas.gif  Nesu didelių oro uostų žinovė, "išbandžiau" tik Šarlio de Golio oro uostą ( ir tai tik atvykus, o ne išvykstant    smile.gif )  Manau, kad įveiksim Fiumiciną,  o naktį nenorim blaškytis ir stresuoti.

aš esu buvus Tivoly mirksiukas.gif . labai rekomenduoju į vilą d'Este ir vilą Gregoriana wub.gif


neseniai parskridau iš Romos, tai esu nustebinta dėl sustiprintos apsaugos visur, pilna kareivių su automatais blink.gif . Į Vatikano aikštę irgi laisvai nebeįleidžia, tarp kolonų sustatyti patikro aparatai kaip orouoste, o priekinis įėjimas į aikštę visiškai užtvertas. eilės kilometrinės doh.gif , nes iš keliolikos patikrų veikia tik 2 doh.gif . Kadangi esu buvus vatikane prie 5 metus, tai nestovėjau, gaila laiko tiesiog buso, įtariu kokias 3 valandas mažiausiai žmonės laukia
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 01 11, 14:37)
aš esu buvus Tivoly  mirksiukas.gif . labai rekomenduoju į vilą d'Este ir vilą Gregoriana wub.gif
neseniai parskridau iš Romos, tai esu nustebinta dėl sustiprintos apsaugos visur, pilna kareivių su automatais blink.gif . Į Vatikano aikštę irgi laisvai nebeįleidžia, tarp kolonų sustatyti patikro aparatai kaip orouoste, o priekinis įėjimas į aikštę visiškai užtvertas. eilės kilometrinės doh.gif , nes iš keliolikos patikrų veikia tik 2 doh.gif . Kadangi esu buvus vatikane prie 5 metus, tai nestovėjau, gaila laiko tiesiog buso, įtariu kokias 3 valandas mažiausiai žmonės laukia


O kuo važiavote į Tivoli? Traukiniu? Norėčiau ir aš ten suplanuoti dieną. 4u.gif

Dėl apsaugos, tai dabar nereikia stebėtis. Juk sakė, kad viena iš rizikingiausių vietų yra Vatikanas ir Milano la scala. verysad.gif
Atsakyti



Gal kas žinot iki kelintos valandos (vakaro-nakties) važiuoja autobusai iš Termini į Ciampino? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2016 01 11, 14:37)
aš esu buvus Tivoly  mirksiukas.gif . labai rekomenduoju į vilą d'Este ir vilą Gregoriana wub.gif
neseniai parskridau iš Romos, tai esu nustebinta dėl sustiprintos apsaugos visur, pilna kareivių su automatais blink.gif . Į Vatikano aikštę irgi laisvai nebeįleidžia, tarp kolonų sustatyti patikro aparatai kaip orouoste, o priekinis įėjimas į aikštę visiškai užtvertas. eilės kilometrinės doh.gif , nes iš keliolikos patikrų veikia tik 2 doh.gif . Kadangi esu buvus vatikane prie 5 metus, tai nestovėjau, gaila laiko tiesiog buso, įtariu kokias 3 valandas mažiausiai žmonės laukia


Mes šiąnakt parskridom iš Romod. Vakar vatikane prie saugumo patikros užtrukom tik 10 minučių.
Papildyta:
QUOTE(klaara @ 2016 01 12, 00:54)
Gal kas žinot iki kelintos valandos (vakaro-nakties) važiuoja autobusai iš Termini į Ciampino?  ax.gif


21:20 tvarkarastis yra čia: http://www.terravisi...o_timetable.pdf
Atsakyti
Labutis. Aš noriu pasiteirauti kokia 'normali' ėktuvo bilietų kaina į Romą ir atgal iš Vilniaus? Ar 80eurų pirmyn atgal skaitosi "gera" kaina? Ačiū jei kas atsakys
Atsakyti
QUOTE(Dzipsi7 @ 2016 01 13, 19:24)
Labutis. Aš noriu pasiteirauti kokia 'normali' ėktuvo bilietų kaina į Romą ir atgal iš Vilniaus? Ar 80eurų pirmyn atgal skaitosi "gera" kaina? Ačiū jei kas atsakys

Ziurint koki menesi, mano manymu, kaina gera smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzipsi7 @ 2016 01 13, 17:24)
Labutis. Aš noriu pasiteirauti kokia 'normali' ėktuvo bilietų kaina į Romą ir atgal iš Vilniaus? Ar 80eurų pirmyn atgal skaitosi "gera" kaina? Ačiū jei kas atsakys

Mes ką tik suskraidėm už 60 eurų žmogui. Tiesa, pirmyn skridom su vienom avialinijom, o atgal su kitom.
Atsakyti
Aš pirkau balandžiui pirmyn atgal dviems žmonėms už 106 Eur
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2016 01 12, 14:13)
Mes šiąnakt parskridom iš Romod. Vakar vatikane prie saugumo patikros užtrukom tik 10 minučių.
Papildyta:
21:20 tvarkarastis yra čia: http://www.terravisi...o_timetable.pdf


Ačiū! Labai anksti paskutinis, įsivaizdavau, kad vėliau.. Esu buvus pries kelis metus Romoj su tokiu pačiu ankstyvu skrydžiu atgal, tai tas pusnaktis viešbuty tik įtampą kėlė.. Tai galvoju gal šįkart iš vakaro važiuoti į orouostą arba ilgiau mieste pasibuvus važiuot su taxi.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 15 sausio 2016 - 00:35
QUOTE(k** @ 2016 01 11, 23:02)
O kuo važiavote į Tivoli? Traukiniu? Norėčiau ir aš ten suplanuoti dieną.  4u.gif

Dėl apsaugos, tai dabar nereikia stebėtis. Juk sakė, kad viena iš rizikingiausių vietų yra Vatikanas ir Milano la scala.  verysad.gif

Mes vaziavome traukiniu i Tivoli, taip pat i Neapoli, is ten i Vezuviju ir Pompeja. Yra bragesniu ir greitesniu traukiniu, yra pigesniu ir letesniu, jusu teise rinktis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Juliukas @ 2016 01 14, 17:34)
Aš pirkau balandžiui pirmyn atgal dviems žmonėms už 106 Eur

Pasidalinkite prašau kur pirkote bilietus? Mane domina balandžio pabaiga, gegužės pradžia. Kai turėsiu lėktuvo bilietus galėsiu jau ir gyvenamo ploto dairytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čikibari: 15 sausio 2016 - 16:27
QUOTE(čikibari @ 2016 01 15, 17:27)
Pasidalinkite prašau kur pirkote bilietus? Mane domina balandžio pabaiga, gegužės pradžia. Kai turėsiu lėktuvo bilietus galėsiu jau ir gyvenamo ploto dairytis.

Wizair arba ryanair skrenda.Galima i viena puse su vienu atgal su kitu, Nes ryanair atgal skrenda labai anksti ryte, o wizair vakare, todel patogiau.
Atsakyti