Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(k** @ 2016 01 05, 20:12)
Čikibari, Paryžių įveikei, nugalėsi ir Romą. Planuokitės patys. Didesnį malonumą apturėsit :-) Aš taip pat svajoju vasarop čia atlėkti. Bijau rytinės kelionės į oro uostą, todėl mąstau atskristi su Raynair, o grįžti su Wizzair. Wizz iškrenda vakare, nebūtų streso (tikėkim nepakeis laiko :-))

Mes taip ir darem, dar pusdieni galima pasivaikscioti, papietauti ir ramiai vaziuoti i oro uosta. Lagaminus galima palikti saugyklose.
Papildyta:
QUOTE(Lybera @ 2016 01 07, 16:24)
Wizzair skrenda iš Fiumicino, ten žymiai daugiau chaoso nei mažame Ciampino oro uoste.

Mum nepasitaike jokio chaoso, nedidelis tas oro uostas...
Atsakyti

Neapsisprendžiu ax.gif , kokios trukmės kelionę planuotis. Ar 6 naktys nebus per daug? Maždaug pusantros dienos Vatikane. Centras nėra didelis. Gal kas buvote Tivoli?


QUOTE(Lybera @ 2016 01 07, 19:24)
Wizzair skrenda iš Fiumicino, ten žymiai daugiau chaoso nei mažame Ciampino oro uoste.

Gali būti. Kol dar neskrendu, nieko nebijau lotuliukas.gif Nesu didelių oro uostų žinovė, "išbandžiau" tik Šarlio de Golio oro uostą ( ir tai tik atvykus, o ne išvykstant smile.gif ) Manau, kad įveiksim Fiumiciną, o naktį nenorim blaškytis ir stresuoti.
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2016 01 07, 20:06)
Neapsisprendžiu  ax.gif , kokios trukmės kelionę planuotis. Ar 6 naktys nebus per daug? Maždaug pusantros dienos Vatikane. Centras nėra didelis. Gal kas buvote Tivoli?

Vatikano sodus aplankykite, man labiau patiko, nei muziejus. Į Tivolį važiavo kita mūsų kompanijos dalis, liko nerealiai patenkinti.
Keliese važiuosite į Romą?
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2016 01 07, 21:14)
Vatikano sodus aplankykite, man labiau patiko, nei muziejus. Į Tivolį važiavo kita mūsų kompanijos dalis, liko nerealiai patenkinti.
Keliese važiuosite į Romą?


Mūsų bus trys, bet labai skirtingo amžiaus biggrin.gif Paryžiuje "išbandėme" savo komandą, todėl norim pasiekti ir Romą
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2016 01 07, 20:20)
Mūsų bus trys, bet labai skirtingo amžiaus  biggrin.gif  Paryžiuje "išbandėme" savo komandą, todėl norim pasiekti ir Romą

Mes buvom 6, tai ėmėme Romoje gyvenančią lietuvę gidę (2 dienas iš 4), buvome labai patenkinti.
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2016 01 07, 21:25)
Mes buvom 6, tai ėmėme Romoje gyvenančią lietuvę gidę (2 dienas iš 4), buvome labai patenkinti.


Taip, gidė yra labai gerai. Bet aš labai seniai jau esu buvusi šiame mieste su gidu, todėl pasiruošusi "namų darbus" pagidausiu saviškiams.
Atsakyti
6 naktys tikrai ne per daug - Romoje visada yra ka pamatyti! wub.gif wub.gif galeciau vaiksciot ir vaiksciot... wub.gif

o Fiumicino oro uostas nera jau toks didelis, visiskai nereikia bijoti, jokio chaoso, susiorientuoti lengva (teko skristi ir i ciampino, ir i fiumicino). geras skrydis atgal, kai pusdienis laisvas - paskutines vieteles aplankyt galima arba siaip pasivaiksciot, pasimegaut paskutinem vizito akimirkom amzinajam mieste wub.gif
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2016 01 07, 20:06)
Neapsisprendžiu  ax.gif , kokios trukmės kelionę planuotis. Ar 6 naktys nebus per daug?

Aš buvau 7 naktis, patikėk ne per daug o kiek dar galėtume pamatyti..
Kiekvieną dieną grįždavom "be kojų" ir dar daug ko nematėm.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2015 09 29, 10:35)



Aš noriu sužinoti ką reiškia Regina Caeli. Ar čia popiežiaus palaiminimas iš balkono ? Su trečiadieninio General Audiences viskas aišku, vedamos mišios smile.gif ir bilietai reikalingi
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2016 01 07, 10:23)
man labai patiko knyga http://www.knyguklub.../sava roma.html
įdomesnės info yra nei kituose tradiciniuose kelionių vadovuose

atsiprasau uz offtopic, bet galiu parduoti sita knyga, tvarkinga ir suzymetos zemelapyje lankytinos vietos.
kaina 10 euru
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2016 01 09, 17:25)
atsiprasau uz offtopic, bet galiu parduoti sita knyga, tvarkinga ir suzymetos zemelapyje lankytinos vietos.
kaina  10 euru


Su akcija knygos.lt pirkau už 8.59 ar 8.99 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2016 01 08, 16:02)
Aš noriu sužinoti ką reiškia Regina Caeli. Ar čia popiežiaus palaiminimas iš balkono ? Su trečiadieninio General Audiences viskas aišku, vedamos mišios smile.gif ir bilietai reikalingi


Palaiminimas is kazko (musu atveju tai buvo langas) su trumpu pamokslu vadinasi "Angelus". mirksiukas.gif
Regina Caeli - malda, skirta Mergelei Marijai. Kaip taisykle, velykiniu laikotarpiu. +-
Atsakyti