Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(čikibari @ 2016 01 05, 22:26)
Bet "padėliojau" kainas , suma panaši gautųsi ir su agentūra mažiau streso  g.gif baisu su susisiekimu į/iš oro uosto. Kaip susigaudyti  biggrin.gif
Nors savo pirmąją kelionę į Paryžių pati suplanavau  ax.gif
Dabar noriu Romą "nugalėti" tongue.gif

Čikibari, Paryžių įveikei, nugalėsi ir Romą. Planuokitės patys. Didesnį malonumą apturėsit :-) Aš taip pat svajoju vasarop čia atlėkti. Bijau rytinės kelionės į oro uostą, todėl mąstau atskristi su Raynair, o grįžti su Wizzair. Wizz iškrenda vakare, nebūtų streso (tikėkim nepakeis laiko :-))
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2016 01 05, 22:26)
Bet "padėliojau" kainas , suma panaši gautųsi ir su agentūra mažiau streso  g.gif baisu su susisiekimu į/iš oro uosto. Kaip susigaudyti  biggrin.gif
Nors savo pirmąją kelionę į Paryžių pati suplanavau  ax.gif
Dabar noriu Romą "nugalėti" tongue.gif


su oro uostu viskas labai paprasta ir nebrangu su autobusu ir atveža beveik į centrą
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2016 01 05, 20:30)
kaip manote , ar verta naudotis pasiūlymu ar pačiai planuotis kainos atžvilgiu?
http://beta.lt/vilni...tegory_filter=8

Planuokis pati 4u.gif
Pažiūrėk, šiandie Wiizair akcija bilietas 33 ir 50 eur kainuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2016 01 05, 19:26)
Bet "padėliojau" kainas , suma panaši gautųsi ir su agentūra mažiau streso  g.gif baisu su susisiekimu į/iš oro uosto. Kaip susigaudyti  biggrin.gif
Nors savo pirmąją kelionę į Paryžių pati suplanavau  ax.gif
Dabar noriu Romą "nugalėti" tongue.gif

Yra pervzevimo firmu, paima is oro uosto ir pristato i vieta. Su agentura Europoj manau neverta.
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2016 01 05, 21:26)
Bet "padėliojau" kainas , suma panaši gautųsi ir su agentūra mažiau streso  g.gif baisu su susisiekimu į/iš oro uosto. Kaip susigaudyti  biggrin.gif
Nors savo pirmąją kelionę į Paryžių pati suplanavau  ax.gif
Dabar noriu Romą "nugalėti" tongue.gif


Kelionė autobusu iš ir į oro uostą žmogui - 8 eurai. O agentūra veža už 38 eu..
Lietuvei gidei už dieną sumokėsit ~100 eu (ir ne nuo žmogaus, o už visus, kiek būsit). Agentūrai - 105 eu už žmogų (tiesa, 3 ekskursijos, bet tiek jų tikrai nereikia, jei tik ruošiat namų darbus prieš kelionę). O jei gerai pasiruošit, ir gidės nereikės..
"Pagalvės" mokestį - 4 eu/žmogus/naktis - ima oficialūs viešbučiai ir tik kai kurie per airbnb.com nuomojantys gyvenąmąjį plotą.
Tad ar tikrai suma - panaši? mirksiukas.gif
Planuokitės pati, juolab, kad turit jau turit patirties. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 06 sausio 2016 - 11:21
Romoj viskas labai paprasta, man kaip tik Paryzius painesnis su savo viesuoju trasnsportu atrodo. Jusu minetas pasiulymas visai nevertas demesio, brangus pervezimas ir ekskursijos mokamos.
Atsakyti
user posted image

Prie šito jokia agentūra nenuves. Toks "atradimas-netyčiukas", kai mažumėlę paklydom.. blush2.gif
Bet juk tai ir sudaro dalį keliavimo malonumo.. ax.gif

O jei visgi labai norisi be streso, siūlyčiau Bohemą Travel. Italija - jų "arkliukas", o pasiūlymai kartais būna net labai patrauklūs. Pvz.:
http://btravel.lt/Ro...-...12 - 15.pdf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 06 sausio 2016 - 12:48
QUOTE(Harienė @ 2016 01 06, 12:46)
Prie šito jokia agentūra  nenuves. Toks "atradimas-netyčiukas", kai mažumėlę paklydom..   blush2.gif
Bet juk tai ir sudaro dalį keliavimo malonumo..  ax.gif




doh.gif doh.gif doh.gif photobucketas krečia pokštus... bigsmile.gif Apsukinėjau tą nuotrauką "n" kartų, o kai įkeliu čia, vis tiek aukštyn kojom tas pastatas... Na, tebūnie. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Harienė: 06 sausio 2016 - 14:50
QUOTE(Harienė @ 2016 01 06, 12:20)
Kelionė autobusu iš ir į oro uostą žmogui - 8 eurai. O agentūra veža už 38 eu..
Lietuvei gidei už dieną sumokėsit ~100 eu (ir ne nuo žmogaus, o už visus, kiek  būsit). Agentūrai - 105 eu už žmogų (tiesa, 3 ekskursijos, bet tiek jų tikrai nereikia, jei tik ruošiat namų darbus prieš kelionę). O jei gerai pasiruošit, ir gidės nereikės..
"Pagalvės" mokestį - 4 eu/žmogus/naktis - ima oficialūs viešbučiai ir tik kai kurie per airbnb.com nuomojantys gyvenąmąjį plotą.
Tad ar tikrai suma - panaši?  mirksiukas.gif
Planuokitės pati, juolab, kad turit jau turit patirties. smile.gif

Ačiū visom už padrąsinimą blush2.gif skaitysiu, ruošiu namų darbus, jei kils klausimų- klausiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2016 01 07, 07:26)
Ačiū visom už padrąsinimą  blush2.gif skaitysiu, ruošiu namų darbus, jei kils klausimų- klausiu  4u.gif


man labai patiko knyga http://www.knyguklub.../sava roma.html
įdomesnės info yra nei kituose tradiciniuose kelionių vadovuose
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2016 01 06, 13:41)
Romoj viskas labai paprasta, man kaip tik Paryzius painesnis su savo viesuoju trasnsportu atrodo. Jusu minetas pasiulymas visai nevertas demesio, brangus pervezimas ir ekskursijos mokamos.

Man Paryžius taip pat painesnis pasirodė, Romoje viskas aišku drinks_cheers.gif wub.gif

Knyga Sava Roma ir man patiko, pakankamai naudingos informacijos.
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2016 01 05, 22:12)
Čikibari, Paryžių įveikei, nugalėsi ir Romą. Planuokitės patys. Didesnį malonumą apturėsit :-) Aš taip pat svajoju vasarop čia atlėkti. Bijau rytinės kelionės į oro uostą, todėl mąstau atskristi su Raynair, o grįžti su Wizzair. Wizz iškrenda vakare, nebūtų streso (tikėkim nepakeis laiko :-))



Wizzair skrenda iš Fiumicino, ten žymiai daugiau chaoso nei mažame Ciampino oro uoste.
Atsakyti