Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija - 23 tema

QUOTE(Obuoliausia @ 2016 11 25, 19:05)
Arnica 1M, pirmas kelias valandas galima labai dažnai (kas keliolika min. po 1-2 ž.). Kol kas geresnio varianto po operacijų ir traumų neradau. 4u.gif

Ačiū.

Kitas klausimas smile.gif
Paskutiniai keli slogos sirgimai baigėsi ausų uždegimu. Net pagalvojau, jau geriau baigtųsi bronchitu, kurį moku gydyti, nei ausų uždegimu. biggrin.gif Įsitikinau, kad, sloga, užuot nuėjusi žemyn, nukeliauja iki ausies ir susirenka skystis už būgnelio. Tai įvyksta naktį, miegant. Nosis dažniausiai būna beveik neužgulta, ir daliais slogos sėdint viršutiniuose sinusuose.
Kas padėtų ir kaip prevencija, ir jau suskaudus ausį tokiu atveju. Duodavau Phytolaka 6, DR-7 kalium bichromicum 6. Bet čia jau esant uždegimui.
Atsakyti
Sveikos, merginos.
Gal žinote koks šiemet gripas vaikštinėja ? Ir kuo gydomas ?
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2016 11 25, 19:05)
Arnica 1M, pirmas kelias valandas galima labai dažnai (kas keliolika min. po 1-2 ž.). Kol kas geresnio varianto po operacijų ir traumų neradau. 4u.gif

Po protiniu dantu traukimo turbut irgi tiktu Arnica? Nes perspejo kad bus tinimai.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2016 12 06, 22:00)
Ačiū.

Kitas klausimas  smile.gif
Paskutiniai keli slogos sirgimai baigėsi ausų uždegimu. Net pagalvojau, jau geriau baigtųsi bronchitu, kurį moku gydyti, nei ausų uždegimu. biggrin.gif  Įsitikinau, kad, sloga, užuot nuėjusi žemyn, nukeliauja iki ausies ir susirenka skystis už būgnelio. Tai įvyksta naktį, miegant. Nosis dažniausiai būna beveik neužgulta, ir daliais slogos sėdint viršutiniuose sinusuose.
Kas padėtų ir kaip prevencija, ir jau suskaudus ausį tokiu atveju. Duodavau Phytolaka 6, DR-7  kalium bichromicum 6. Bet čia jau esant uždegimui.


Aš nesu gydžiusi jau įsibujojusio... Ūminei pradinei fazei porą kartų padėjo Beladonna homaccord. Dar yra toks augalas Jeronimas (kvapnioji palergonija) - lapą įkištį į ausį. Spiritinis kompresas tarp polietileno taip pat padeda šildyti.

QUOTE(čikibari @ 2016 12 10, 19:53)
Po protiniu dantu traukimo turbut irgi tiktu Arnica? Nes perspejo kad bus tinimai.

Taip, man protinį kai traukė, tai per kelias valandas į žmogų atvirtau. Tik imti po 1-2 žirniukus reikia dažnai, kai tik jaučiasi kažkas nemalonaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 12 gruodžio 2016 - 23:48

Sveiki,ka galit rekomenduoti nuo tiko, vaikas mirksi suspausdamas vokus :(

Atsakyti
Kiek laiko tesiasi? Jei trumpai, manau, kad nereikes nieko.
Vienu labai itemptu metu man buvo akies tikas (kazkur apie 2 sav.) Pasiskundziau savo homeopatei, sake nieko papildomai varoti nereikia, galima dazninti savo konsitucini vaista.
Jei skaiote rusiskai, cia vienas pvz. kaip gyde i apie pati tika is homeopatijos puses.
http://www.homeopaty...s/view_page/257
Atsakyti

Aciu labai uz atsakyma, tesiasi kazkur apie 10 d.Tikekimes praeis viskas savaime :4u:

Atsakyti
Merginos, gal esate susidūrę su kūno temperatūros kritimu sirgimo metu?
Šiuo metu sergu, kelias dienas laikėsi 37,6-8 laipsnių temperatūra, CRB 38, gydytoja rado pūlinukų tonzilėse. Paliko homeopatinį gydymą pačiai reguliuotis, bet liepė pakartoti CRB. Po dienos pakartojau CRB 28, pūlinukų šiek tiek sumažėjo, bet kūno temperatūra nukrito iki 35,7 ir tokia laikosi visą dieną, nepakildama aukščiau 36 laipsnių.
Kadangi mano imunitetas ir taip nelabai kovoja su virusais, manau, kad ši žema temperatūra reiškia, kad mano imunitetas "išsijunginėja" ir atsisako kovoti su infekcija?
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2017 01 17, 20:33)
Merginos, gal esate susidūrę su kūno temperatūros kritimu sirgimo metu?
Šiuo metu sergu, kelias dienas laikėsi 37,6-8 laipsnių temperatūra, CRB 38, gydytoja rado pūlinukų tonzilėse. Paliko homeopatinį gydymą pačiai reguliuotis, bet liepė pakartoti CRB. Po dienos pakartojau CRB 28, pūlinukų šiek tiek sumažėjo, bet kūno temperatūra nukrito iki 35,7 ir tokia laikosi visą dieną, nepakildama aukščiau 36 laipsnių.
Kadangi mano imunitetas ir taip nelabai kovoja su virusais, manau, kad ši žema temperatūra reiškia, kad mano imunitetas "išsijunginėja" ir atsisako kovoti su infekcija?


Mano vienam vaikui būna po viruso, kai pats pikas atslūgsta. Tada ir kraujo spaudimas būna žemesnis.
Karštos arbatos, imbieras, medus, pau d'arco - bandėt?
Skalavimas su soda + druska?
Dar daugumai moterų padeda Sepia - tiesiog bendram tonusui.
Dabar imat kažkurį iš Mercurijų?
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2017 01 18, 00:36)
Mano vienam vaikui būna po viruso, kai pats pikas atslūgsta. Tada ir kraujo spaudimas būna žemesnis.
Karštos arbatos, imbieras, medus, pau d'arco - bandėt?
Skalavimas su soda + druska?
Dar daugumai moterų padeda Sepia - tiesiog bendram tonusui.
Dabar imat kažkurį iš Mercurijų?

Ačiū, Obuoliausia. 4u.gif
Pirmą kartą pastebėjau temperatūros kritimą, niekada iki šiol taip nebūdavo. blink.gif Net karšta vonia sugebėjo užkelti temperatūrą tik viena dalimi iki 36. Gydausi tonsilotren tabletėmis, purškalu su propoliu ir medetkomis, imunomoduliatoriais.
Kažin kokiu būdu būtų galima išsiaiškinti , kuri grandis ar organas streikuoja, kad imunitetas taip krinta. Ir ypatingai, kai sirgimas sutampa su mm.
Ir dabar visa galva vatinė ir pati tokia kaip "trenkta", visai be energijos.
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2017 01 19, 12:14)
Ačiū, Obuoliausia.  4u.gif
Pirmą kartą pastebėjau temperatūros kritimą, niekada iki šiol taip nebūdavo. blink.gif Net karšta vonia sugebėjo užkelti temperatūrą tik viena dalimi iki 36. Gydausi tonsilotren tabletėmis, purškalu su propoliu ir medetkomis, imunomoduliatoriais.
Kažin kokiu būdu būtų galima išsiaiškinti , kuri grandis ar organas streikuoja, kad imunitetas taip krinta. Ir ypatingai, kai sirgimas sutampa su mm.
Ir dabar visa galva vatinė ir pati tokia kaip "trenkta", visai be energijos.


Patariu pabandyt Sepia pavartoti kurį laiką. Ji ir ciklą, ir pačias mm koreguoja (iš aplinkos moterų kas bandė, daugumai).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 19 sausio 2017 - 12:12
Internete skaičiau, kad Traumeel tepalas padeda nuo slogos (tepti virš nosies). Ką manote? mano vaikui dėl nuolatinuo alerginio rinito, visa nosis paburkus.
Atsakyti