Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija - 23 tema

QUOTE(zibute1980 @ 2016 03 30, 20:36)
Bandžiau duoti, bet jokio esminio skirtumo nebuvo. Tik dar jokių vaistų kaip duphalac nebandėm.
Aš galvoju, kad reikia rasti tinkamą homeopatinį  preaparatą. Tai va, tikiuosi, kad kas pasidalins.  unsure.gif

Teisingai galvojat, tik pasidalinti kaip? Jusu vaika visumoj matyti/zinoti reikia rolleyes.gif tam homeopatai ir dirba.
QUOTE
Vartojom Ambra6, Sušlerio druską magnis ir kalcis. Jei gerai pamenu ir Pullsatila nuo to buvo skyrę..

Ambra 6 - labai zema potencija, kad kazka is esmes pajudintu. Pulsatilla kokios potencijos buvo ir kaip ilgai vartojot? Kartais prireikia ir puses metu, kad padetu pilnai pasveikti. Jei kazkiek padejo pulsatilla, ja galima butu tankinti arba potencija didinti.
Jei paciai ieskoti, ieskociau taip- is pradziu pasirinkciau labiausiai atitinkanti pagal aprasyma del viduriu uzkietejimo, po to skaityciau apie ta preparata pilna aprasyma, kuris tures daugiau panasumu, ta ir bandyciau.
Viename straipsnyje skaiciau (dabar nerandu), kad daugelis homeopatu uzkietejima pradeda gydyti sulfur ir nux vomica.
Atsakyti
Ligos pradžioje visada stengiuosi duoti natūralių priemonių - medaus, vitamino C, ir tik homeopatinių priemonių, sirupų, kas tikrai veikia. Visada kreipiu dėmesį į sudėtį - šią žiemą perskaičiau, kad afrikinė pelargonija gerai gydo, ir tikrai mano Viltei padėjo, tad slogai ir kosuliukui dabar tik su ją sirupą perku.
Atsakyti
QUOTE(tokiarita @ 2016 04 05, 14:22)
Ligos pradžioje visada stengiuosi duoti natūralių priemonių - medaus, vitamino C, ir tik homeopatinių priemonių, sirupų, kas tikrai veikia. Visada kreipiu dėmesį į sudėtį - šią žiemą perskaičiau, kad afrikinė pelargonija gerai gydo, ir tikrai mano Viltei padėjo, tad slogai ir kosuliukui dabar tik su ją sirupą perku.

kokius, pvz, sirupelius perkat?
Atsakyti
QUOTE(Revla @ 2016 04 06, 08:33)
kokius, pvz, sirupelius perkat?


Šią žiemą gydėmės "Herbitussin" ar "Herbitassin" (jie turbūt keitė pavadinimą, nes buvo ir vienaip ir kitaip). Tokio malonaus apelsinų skonio smile.gif

O kokius jūs?
Atsakyti
QUOTE(zibute1980 @ 2016 03 30, 18:22)
Sveikos mamytės! Gal kas patartumėt ką užsitęsusiam vidurių užkietėjimui 2 metų 4 mėn. berniukui gydyti?

Mano sūnus buvo panašaus amžiau, kai turėjome šią bėdą, mums padėjo http://univaistine.l...x-granules-20-g 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pal_mė @ 2016 01 08, 12:13)
Laba diena 4u.gif  šioje temoje nebuvau ~2 metus, kai homeopatijos dėka išgyčiau savo nuolat sergančią dukrytę 4u.gif (tfu tfu tfu, sveika kaip ridikas) Ačiū Obuoliauskienei, Raimundux, Ievux (jei vard.neklystu) Tikrai lenkiu galvą žemai pamenu nebežinojau ko griebtis, vienas sunkiausių periodų, o verkdavau! padėjo ši temutė, nes 2 metų vaikui buvo nuolat diagnozuojama astmos, obstrukc.bronchitai ir t.t. (iš kur?miško ore augdama) grūdami antibijotikai, pumpuojama Ventolin, Flexotid ir t.t. ir t.t. gavosi užburtas ratas - kuo daugiau vaistų - tuo daugiau serga.

Dabar rašau dėl savo "dičkio" antrokas, 8 metai. Kažkaip viskas pasikeitė nuo ėjimo į mokyklą, iki tol - sveikut sveikutėlis.
Pas jį diagnozė visąlaik viena, bet ką aprašysiu - forma lengva- kutena gerklę, sausas vėlgi gerklinis skardus kosulys, tokia vidinė sloga, nieko neišpučia-skaidrų kaiuš.baltymą, bet ji užgulta periodiškai Tačiau vaikas nei tai sergantis, nei tai sveikas. Pvz. šiąnakt sausai pralojo, atsikėlė normalus, temp.nei karto nebuvo.
(tiesa Santariškėse buvau, tikrinau, adenoidų nėra, sako alergiją tirkitės,-nenoriu)

Ką jam duot?

Turiu Stodalio, sugėrė prieš mėnesį Umcalor (čia jau gyd.įsikišimas, žino, kad nieko rimto neduosiu).
Lanko baseiną, nes kūdas, nevalgus, galvoju padės, stiprins raumenis - gydytoja griežtai NE, kodėl???žodžiu, pas mane santykiai su daktarais įtempti smile.gif
galvoju gal Beladonna Homocord papirkt einant po darbo, daugiausiai iš Hell perku, nes gatavi, yra visose vaistinėse.

Jei kas patars - AČIŪ 4u.gif
(ir apetitas - skaudi tema, pvz.vit.C duodu natūralų į valias - nieko, kaip nenori valgyt, taip nenori).

Atsakyti
Nuo visų gerklių ir kosulių tai medus ir citrina būtina.
Dirinka, man asmeniškai daug pagelbėjo Herbitussin, ir pačiai, ir 5 m. dukrytei, su afrikine pelargonija.
patikrintas variantas smile.gif
Atsakyti
Gal žinote kur galima internetu nusipirkti Apis D30? Man reikia ne komplekso
Atsakyti
QUOTE(jurguze @ 2016 04 14, 13:06)
Gal žinote kur galima internetu nusipirkti Apis D30? Man reikia ne komplekso

Vilniuje uzsakau ko man reikia per lukiskiu vaistine, rasau jiems i el.pasta laiska, atsiimu vaistineje. Atveza keviradieni, jei uzsakai antradieni iki pietu, ketvirtadieni gauni. Vaistus gamina Kaune. Jei jus is kito mieso, rasykit ar skambinkit http://univaistine.lt
Atsakyti
Mamytes patarkite nes homeopatija tik pradedam dometis. Vaikeliui kartojasi obstrukciniai bronchitai nuo virusu; tai kaip galima tos virusus is karto pristabduyti kad nesileistu i bronchus? Ka duoti kai pradeda sirgti, kai pradeda koseti? Vakar dar buvome pas LOR tai sake kad adenoiditas, kad yra pulingu gleiviu ant adenoidu ten viduje, nors taip slogos kaip ir nera. Israse antibiotiku + hormona i nosi, nel;abai noriu tokiu stipriu vaistu dabar . Patarkite prasau ka duoti prie bakterines slogos viduje? Daktare sako Coryzalia ar tinka? ar padetu? O kaip veikia Delufen lasiukai? Ar kas banded? Aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(Dirinka @ 2016 04 27, 17:00)
Mamytes patarkite nes homeopatija tik pradedam dometis. Vaikeliui kartojasi obstrukciniai bronchitai nuo virusu; tai kaip galima tos virusus is karto pristabduyti kad nesileistu i bronchus? Ka duoti kai pradeda sirgti, kai pradeda koseti? Vakar dar buvome pas LOR tai sake kad adenoiditas, kad yra pulingu gleiviu ant adenoidu ten viduje, nors taip slogos kaip ir nera. Israse antibiotiku + hormona i nosi, nel;abai noriu tokiu stipriu vaistu dabar . Patarkite prasau ka duoti prie bakterines slogos viduje? Daktare sako Coryzalia ar tinka? ar padetu? O kaip veikia Delufen lasiukai? Ar kas banded? Aciu labai.

Slogos kaip ir nera, bet vaistai ir vieni ir kiti nuo slogos g.gif
Bronchitai nuo virusu, bet siulo gydyti antibiotikais unsure.gif nebent del puliu ant adenoidu...
Homeopatijoje gydoma ne liga, o zmogus. Ziurima I visuma, I labiausiai vyraujancius simtomus ir pradedama nuo svarbiausiu organu gydymo. Gydyti sloga, kai yra obstrukcinis bronchitas butu neprotinga. Be to sitie vaistai neblogi, bet ju poveikis labai laikinas ir negilus, todel nereiketu tiketis labai geru rezultatu. Jums reiketu rimtesnio gydymo, todel patarciau kreiptis I homeopata.
Atsakyti
Gal kam teko gydytis zvyneline homeopatija? 4u.gif
Atsakyti